Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Perla
Bułgaria / Złote Piaski

Perla

• Tylko 500 m do publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcyjne położenie: w spokojnej części Złotych Piasków, ok. 500 m od centrum kurortu, ok. 300 m od aquaparku Aquapolis.
  • Udogodnienie dla dzieci: wydzielona część w basenie dla dzieci, plac zabaw.

• Zalety Cena
    • Wady Jedzenie monotonne

Godny polecenia za tą cenę, czysto miła obsługa basen słaby, windy małe

• Zalety basen obsługa czystość
    • Wady mało rozrywki

Hotel w dobrym stanie jak na swój wiek. Jedzenie nie najgorsze a z rozrywki to polecam super basen. Nie polecam singlom :)

• Zalety Bardzo trudno o takie dopatrzenie może cena, sprzątane pokoje
    • Wady Winda, łazienka, zejście do basenu i do baru soft/all inclusive

Pobyt Lipiec 2016 Byłem z żoną i córką 16 letnią ( niepełnosprawną na wózku ) zaznaczałem opcję udogodnień dla osób niepełnosprawnych ! Niestety do windy ledwo co wszedł wózek ochrona musiała ręcznie rozsuwać drzwi windy do oporu za każdym razem, czyli z wózkiem młodzieżowym jeszcze się udało zmieścić z pomocą obsługi hotelowej , wózek dla osoby dorosłej nie miał by żadnych szans ! a pokoi na parterze ów hotel nie posiada. Łazienka - niestety nie do pokonania przez osobę na wózku, nie da rady wjechać wózkiem za wąska futryna! Basen - dojście z trzech stron a nawet 4 tylko że 3 zejścia hotelowe niestety schody ! czwarte poprzez bar all inclusive niestety do baru schody i z baru na basen schody ! Masakra. Dla osób niepełnosprawnych nawet poruszających się z trudem na własnych nogach odradzam samo dojście do morza ok 1000m nie wiem co niektórzy piszą że 300 - 500 m chmm chyba jak jest przypływ i może hotel przenieśli albo opinie wystawiają pracownicy wakacji.pl bądź Itaka.pl NIE POLECAM Reklamacja złożona w portalu wakacje.pl odrzucona bo takie informacje mają z itaka.pl reklamacja w ittaka.pl bo portal wakacje.pl ma zaznaczoną opcję udogodnień dla niepełnosprawnych a itaka.pl na swojej stronie takiej informacji nie ma. Przed wyjazdem wakacje.pl telefonowały do mnie z 20 razy pytając o wiek córki a nawet wymiary wózka więc pytam po co ?! chyba już niedługo zainteresuje się tym telewizja

Hotel ładny, jedzenie dobre, brakowało tylko imprez hotelowych.

• Wady mortadele na śniadanie

Pobyt był bardzo fajny. Jechaliśmy z Itaką i mogliśmy się przekonać, że jest to bardzo dobrze zorganizowane biuro podróży. Minusem były słabo urozmaicone śniadania, na które były głównie mortadele, w dodatku źle wyglądające.

• Zalety Położenie blisko centrum, do plaży - nie hotelowej bo owa nie istnieje ok 15min.
    • Wady Brak napojow nawet przy formie hb+ przy dluzszej niegocjacji dostalismy napoje do sniadania. Pomimo tego ze przyjechalismy z nastawieniem na imprezowanie, wyspanie sie graniczy z cudem.

Hotel jak to 3 gwiazki, nie urwało nam tyłka, ale nie po to sie na wakacje przyjezdza :) pokoje czyste, sprzatane codziennie wraz z wymiana recznikow. Kawalek od centrum- ok. 10 min od plazy, z czego w sezonie mega obleganej. Polecam market valdi- tani szoping, obsluga w jezyku angielskim. Duzy minus, bedac gosciem hotelu nie mozna korzystac z lezakow i basenu oraz baru podkreslam BARU nie sof w lobby bo te sa bezplatne w barze trzeba kupic drinka badz kawe a na basenie zabulic za lezak albo basen wiec niekoniecznie przyjemnie. Jedzienie.. Jak to w Bulgarii badz Chorwacji. Szynka a'la mortadela, ser, pomidor, pieczywo, jajecznica, parowki, jakies platki, na kolacje duza opcja dla wege bo mieso jest niejadalne :) ale sa salatki. Ogromny plus to klima w pokoju. Minus ze nie obowiazuje w hotelu cisza nocna bo jak niektorzy konczyli impreze o 5 to robili taka obore do 6 ze recepcja nie reagowala. Dodatek- przestrzegam przed liniami lotniczymi z ktoromi biura itaka ma umowe ( u nas service travel) - okradli nam bagaz na 2300 zł (zegarki, perfumy, firmowe ubrania) każdy umywa rece i nie chce pomoc.

• Zalety czysto, ładne pokoje, miła obsługa
    • Wady jedzenie średnie, do plaży kawałek drogi,

Pobyt lipiec 2016 - byłam z córką. Pokój miałyśmy ładny, czysty, basen fajny, do plaży kawałek drogi ale nie było to zbyt uciążliwe dla nas, jedzenie mogłoby być lepsze - mały wybór dla osób nie jedzących mięsa - ale głodne nie byłyśmy, bez animacji - oprócz jednego grajka, który czasem coś wieczorem zaśpiewał, ogólna ocena pozytywna.

• Zalety duży pokój i 2 łazienki oraz spory balkon
    • Wady odległość od morza ok. 600 m z górki

hotel lata świetności ma za sobą, ale dzięki temu, że w 4 osoby nie byliśmy upakowani w jednym pokoju, który był duży i z dwoma łazienkami, jak sardynki (czego doświadczyliśmy w Hiszpanii), możemy ocenić ogólnie pozytywnie. rodzina 2+2

Zaczne od tego ze zdjecia od 1-3 nie sa zdjeciami hotelu Perla- drogie wakacje.pl :/ ...hotel robil furore w czasach prl, wiec na dzien dzisiejszy powodem dla ktorego warto do niego pojechac jest cena. 1000zl od osoby za tydzien pobytu ok, powyzej warto szukac czegos lepszego. mialem duzy pokoj rodzinny z widokiem na morze i sporym balkonem,- dziekuje wakacje.pl :) wiec nawet jakies biegajace mrowki po pokoju nie robily na mnie zlego wrazenia. podsumowanie: in plus duzy pokoj i lazienka. beznadziejne 2male windy do ktorych nie dalo sie wjechac wozkiem dzieciecym. jedzenie koszmarne, zrezygnowalismy z jedzenia w hotelu- 90% posilkow jedlismy na miescie w tawernach i knajpach z zywnoscia fast food. kawalek pizzy 2.5 leva dobry obiad w tawernie dla 2 doroslych i dziecka z napiwkiem to wydatek 35-40 leva. odradzam opcje allinc, ewentualnie tylko sniadania a zaoszczedzone pieniazki wydac na jedzenie poza hotelem. do plazy z hotelu przyjemnym spacerkiem 10-15 minut dla mnie zaleta. fajny basen ale uwaga jesli nie masz opaski allinc na rece lezaki przy basenie platne 5 lev.

• Zalety Blisko plaży, dobre jedzenie, standard ok za nie wygórowaną cenę!

Dobre jedzenie, spacerkiem ok. 10 minut do plaży, codziennie sprzątany pokój, ręczniki wymieniane co dwa dni, miła obsługa. Polecam !