Perla
Bułgaria / Złote Piaski

Perla: basen, obiekt

• Wyjazd z śniadania i obiadokolacje
    652 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Wyjazd z Katowic śniadania i obiadokolacje

lipens
    ""
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Cicha i zielona okolica
    • Wady Płatne leżaki i parasole przy basenie, Płatne jakuzzi.

Właśnie wróciliśmy pobyt 1 tydzień od 17-24 . Hotel 3 gwiazdki więc cudów się nie spodziewaliśmy. Mieliśmy opcję śniadania + kolację, ale z kolacji zrezygnowaliśmy i jedliśmy w mieście. Jeśli idzie o jedzenie, to jest go dużo i obsługa uzupełnia prawie do samego końca. Śniadania - okropne parówki i wędliny też nie polecam, niby to mielonka, niby pieczeń, a może mortadela ciężko powiedzieć , są też dwa rodzaje jajek, warzywa, ser jakoś da się te 7 dni "przeciepać". Na kolacje dwa rodzaje mięsa w sosie, dwie zupy, warzywa itd. Niestety płatne leżaki i parasole, 12 lewa kpl na dzień dla dwóch osób, czyli jadąc na tydzień trzeba zaklepać około 45 euro na leżaki zupełnie poraniony pomysł. Koło basenu jest jakuzzi, ale uwaga tez płatne 15 min 5 lewa. Pokój mieliśmy duży z małą łazienką(którą chyba robił pijany hydraulik), sprzątany codziennie. Klimatyzacja działała przez pierwsze 4 dni, potem z sufitu kapała woda. Hotel położony 12 min od plaży spacerkiem i mi to akurat pasuje bo lubię sobie poczłapać. Okolica super, dużo barów, restauracji , sklepów. Ceny na pewno lepsze niż nad naszym morzem. Dwa drinki w promocji 9 lewa , Piwo na plaży można wypić, małe za 4 lewa, ale już w restauracji na mieście duże kosztuje 3 lewa. Jedzenie polecam restaurację hotelu Sofia, obiad można zjeść za 9 lewa w tym browar gratis, porcja śmiało dla dwóch osób. Polecam też bar w centrum, nie pamiętam jak się nazywa, za to to jedyny który meble ma zrobione z palet euro. Tam kolesie robią "mega" wypasione drinki ;) za 2 tylko 9 lewa. Plaża miejska fajna , na której parasole i leżaki płatne. Kpl niestety 24 lewa za dzień a więc drogawo. W sklepach dość tanio. redbull 3,5 bgn, woda 1,4 bgn, Piwo 1,3 bgn Ogólnie okolica warta polecenia, tubylcy przyjaźni i wyluzowani .

Opinia dodana: 24 lipca 2015

Renata
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Otoczony zielenią ,w cichej okolicy,mozliwość wypoczynku a do rozrywek -bardzo blisko
    • Wady Mało urozmaicone posiłki -choc jedzienie smaczne . Mając tak świetne warzywa-można przygotować super sałatki- a kucharz hotelowy tego nierobi. Ciasta i desery- sam cukier i zero smaku . Kuchnia troche unich kuleje

Warunki adekwatne do ceny Hotel- szczególnie łazienki mogłyby byc odświeżone choc tragedii nie ma Fajna rezydentka -dla Wygoda Travel. Polecam , bo było fajnie . W końcu w hotelu tylko spaliśmy ,a cały dzień na plaży.

Opinia dodana: 17 września 2014

Patryk
    Pobyt: Wrzesień 2013

Niedawnego pobytu w Złotych Piaskach nie mogę ocenić najlepiej, głównie przez pryzmat kiepskiego hotelu, do którego zakwaterowała nas Itaka. Byłem w wielu hotelach w średnim standardzie i muszę powiedzieć, że ten wypada bardzo kiepsko. Zacznę od jedzenia, bo to jako jedyne było dla mnie do przyjęcia. Można było się najeść, choć monotonnie to nie najgorzej. I to tyle jeśli chodzi o pozytywy. Czystość pozostawia bardzo wiele do życzenia. Brak atrakcji dla dzieci, plaża dość daleko ( dla ludzi bez dzieci pewnie to nie problem). Pokój typu studio z dwiema łazienkami wyglądał na mocno zużyty, materac na łóżku to jakaś kpina - kręgosłup nie przestawał mnie boleć przez cały pobyt. Toalety brudne - śmierdząca zasłonka prysznicowa, odór kanału, i grzyb w narożnikach. Podłoga w pokoju myta brudną szmatą. Ogólnie wrażenie - od 20-tu lat w hotelu nie było robione nic. Ząb czasu odcisnął się na każdym hotelowym sprzęcie. Można powiedzieć - hej zapłaciłeś niedużo to nie narzekaj. Ale tak jak wspominałem wcześniej widziałem dziesiątki hoteli 3* w Europie i ten zdecydowanie zamyka stawkę. Ciśnienie podnosi dodatkowo, że w opisie Itaki dają dodatkowe pół gwiazdki jako - "dużo lepszy niż standardowe 3 gwiazdki".

Opinia dodana: 14 września 2013

leszek

hotel jak i całe złote piaski nastawiony na maksymalizację zysku. WIFI płatne,ceny jak w Polsce w latach minionych. Wszędzie kawa chemiczna z automatów. A gdzie dawna tradycyjna "dzezwa". Już wiecej tam nie pojadę , jest wiele miejsc ciekawszych do odpoczynku.

Opinia dodana: 07 września 2013

Pobyt: Sierpień 2013

Wczoraj wrocilam z pobytu w Hotelu Perla i odradzam tam pobyt ze wzgledu na zla jakosc hotelu, brak atrakcji dla dzieci, obsluga niezbyt mila.

Opinia dodana: 24 sierpnia 2013

Malwina

• Par, ceniących spokój

Plusem były ładne pokoje i market na terenie hotelu. Cicho i ustronnie, odległość od plaży i "centrum rozrywki" dosyć duża. Żenujący jest fakt płacenia za leżaki i parasole (niektóre popsute bez możliwości wymiany) przy hotelowym basenie. Bardzo blisko aquapark, ale szczerze nie polecamy, wysoka cena + dodatkowo płatne szafki na ubrania a atrakcje.. słabe.

Opinia dodana: 07 lipca 2013

EJT
    Pobyt: Lipiec 2012

Większość gości to osoby w wieku 18 - 25 lat, są także grupy młodzieżowe. Minusy: hałas samochodowy z ulicy, przy której położony jest hotel (pokoje o numerach parzystych mają balkony od strony ulicy), natarczywa muzyka przy basenie. Plusy: bardzo dobre posiłki, pełne menu przez cały okres wydawania śniadań i obiadokolacji. Przystępne ceny i sympatyczna obsługa w restauracji. Pokoje estetyczne i czyste. Skuteczna klimatyzacja. Na parterze nieźle zaopatrzony i niedrogi sklep.

Opinia dodana: 06 sierpnia 2012

sly
    Pobyt: Lipiec 2012

Hotel oddalony od plaży, trzeba przejść przez centrum miasteczka około 10-15 minut, ale plusem jest to, że jest ciut ciszej niż w tych obleganych przez rozdartych szwabów :/ (ktoś narzeka na Polaków? niech zobaczy co robi to ....ehh szkoda słów) Standard pokoi całkiem przyzwoity, minusem jest obsługa, która ogranicza się jedynie do wyrzucenia z kosza i dołożenia papieru toaletowego. Jedzenie - dużo i dobre, często powtarza się to samo ale jest w czym wybrać. Duuuży minus za płatną lodówkę i płatne leżaki przy basenie hotelowym. Zero również animacji - jeśli oczywiście komuś na tym zależy. Mnie jak jadę nad morze interesuje plaża, woda i słońce...a tego nie brakuje :) Ogólnie polecam!!!

Opinia dodana: 16 lipca 2012

hAna
    Pobyt: Czerwiec 2012

Hetel pachnie PRLem, ale w sumie jest w nim wszystko co potrzeba. Absolutnie nie zasługuje na sygnalizację "udogodnienia dla dzieci" bo tzw. "plac zabaw" zawiera wyłącznie 30letnią huśtawkę i równie starą zjeżdżalnię, obie w opłakanym stanie. Ale jest fajny basen, więc dla dzieci niewymagających wystarczy :)

Opinia dodana: 18 czerwca 2012

Marta87
    Pobyt: Lipiec 2011

Hej! Byłam w tym hotelu 24.08-07.09.2011 uważam, że jest warto polecenia czysto, schludnie i dobrze położony. W razie pytań służę pomocą martka16@autogra.pl POZDRAWIAM!!! P.S. Bułgaria jest świtnym miejscem na spędzenie wakacji :)

Opinia dodana: 25 września 2011