Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Perla
Bułgaria / Złote Piaski

Perla: obiekt

• Tylko 500 m do publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcyjne położenie: w spokojnej części Złotych Piasków, ok. 500 m od centrum kurortu, ok. 300 m od aquaparku Aquapolis.
  • Udogodnienie dla dzieci: wydzielona część w basenie dla dzieci, plac zabaw.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania
    300 zł 3 dni / os. Sprawdź

• Zalety czysto, ładne pokoje, miła obsługa
    • Wady jedzenie średnie, do plaży kawałek drogi,

Pobyt lipiec 2016 - byłam z córką. Pokój miałyśmy ładny, czysty, basen fajny, do plaży kawałek drogi ale nie było to zbyt uciążliwe dla nas, jedzenie mogłoby być lepsze - mały wybór dla osób nie jedzących mięsa - ale głodne nie byłyśmy, bez animacji - oprócz jednego grajka, który czasem coś wieczorem zaśpiewał, ogólna ocena pozytywna.

• Zalety duży pokój i 2 łazienki oraz spory balkon
    • Wady odległość od morza ok. 600 m z górki

hotel lata świetności ma za sobą, ale dzięki temu, że w 4 osoby nie byliśmy upakowani w jednym pokoju, który był duży i z dwoma łazienkami, jak sardynki (czego doświadczyliśmy w Hiszpanii), możemy ocenić ogólnie pozytywnie. rodzina 2+2

Zaczne od tego ze zdjecia od 1-3 nie sa zdjeciami hotelu Perla- drogie wakacje.pl :/ ...hotel robil furore w czasach prl, wiec na dzien dzisiejszy powodem dla ktorego warto do niego pojechac jest cena. 1000zl od osoby za tydzien pobytu ok, powyzej warto szukac czegos lepszego. mialem duzy pokoj rodzinny z widokiem na morze i sporym balkonem,- dziekuje wakacje.pl :) wiec nawet jakies biegajace mrowki po pokoju nie robily na mnie zlego wrazenia. podsumowanie: in plus duzy pokoj i lazienka. beznadziejne 2male windy do ktorych nie dalo sie wjechac wozkiem dzieciecym. jedzenie koszmarne, zrezygnowalismy z jedzenia w hotelu- 90% posilkow jedlismy na miescie w tawernach i knajpach z zywnoscia fast food. kawalek pizzy 2.5 leva dobry obiad w tawernie dla 2 doroslych i dziecka z napiwkiem to wydatek 35-40 leva. odradzam opcje allinc, ewentualnie tylko sniadania a zaoszczedzone pieniazki wydac na jedzenie poza hotelem. do plazy z hotelu przyjemnym spacerkiem 10-15 minut dla mnie zaleta. fajny basen ale uwaga jesli nie masz opaski allinc na rece lezaki przy basenie platne 5 lev.

• Zalety Blisko plaży, dobre jedzenie, standard ok za nie wygórowaną cenę!

Dobre jedzenie, spacerkiem ok. 10 minut do plaży, codziennie sprzątany pokój, ręczniki wymieniane co dwa dni, miła obsługa. Polecam !

• Zalety Cicha i zielona okolica
    • Wady Płatne leżaki i parasole przy basenie, Płatne jakuzzi.

Właśnie wróciliśmy pobyt 1 tydzień od 17-24 . Hotel 3 gwiazdki więc cudów się nie spodziewaliśmy. Mieliśmy opcję śniadania + kolację, ale z kolacji zrezygnowaliśmy i jedliśmy w mieście. Jeśli idzie o jedzenie, to jest go dużo i obsługa uzupełnia prawie do samego końca. Śniadania - okropne parówki i wędliny też nie polecam, niby to mielonka, niby pieczeń, a może mortadela ciężko powiedzieć , są też dwa rodzaje jajek, warzywa, ser jakoś da się te 7 dni "przeciepać". Na kolacje dwa rodzaje mięsa w sosie, dwie zupy, warzywa itd. Niestety płatne leżaki i parasole, 12 lewa kpl na dzień dla dwóch osób, czyli jadąc na tydzień trzeba zaklepać około 45 euro na leżaki zupełnie poraniony pomysł. Koło basenu jest jakuzzi, ale uwaga tez płatne 15 min 5 lewa. Pokój mieliśmy duży z małą łazienką(którą chyba robił pijany hydraulik), sprzątany codziennie. Klimatyzacja działała przez pierwsze 4 dni, potem z sufitu kapała woda. Hotel położony 12 min od plaży spacerkiem i mi to akurat pasuje bo lubię sobie poczłapać. Okolica super, dużo barów, restauracji , sklepów. Ceny na pewno lepsze niż nad naszym morzem. Dwa drinki w promocji 9 lewa , Piwo na plaży można wypić, małe za 4 lewa, ale już w restauracji na mieście duże kosztuje 3 lewa. Jedzenie polecam restaurację hotelu Sofia, obiad można zjeść za 9 lewa w tym browar gratis, porcja śmiało dla dwóch osób. Polecam też bar w centrum, nie pamiętam jak się nazywa, za to to jedyny który meble ma zrobione z palet euro. Tam kolesie robią "mega" wypasione drinki ;) za 2 tylko 9 lewa. Plaża miejska fajna , na której parasole i leżaki płatne. Kpl niestety 24 lewa za dzień a więc drogawo. W sklepach dość tanio. redbull 3,5 bgn, woda 1,4 bgn, Piwo 1,3 bgn Ogólnie okolica warta polecenia, tubylcy przyjaźni i wyluzowani .

• Zalety Otoczony zielenią ,w cichej okolicy,mozliwość wypoczynku a do rozrywek -bardzo blisko
    • Wady Mało urozmaicone posiłki -choc jedzienie smaczne . Mając tak świetne warzywa-można przygotować super sałatki- a kucharz hotelowy tego nierobi. Ciasta i desery- sam cukier i zero smaku . Kuchnia troche unich kuleje

Warunki adekwatne do ceny Hotel- szczególnie łazienki mogłyby byc odświeżone choc tragedii nie ma Fajna rezydentka -dla Wygoda Travel. Polecam , bo było fajnie . W końcu w hotelu tylko spaliśmy ,a cały dzień na plaży.

Niedawnego pobytu w Złotych Piaskach nie mogę ocenić najlepiej, głównie przez pryzmat kiepskiego hotelu, do którego zakwaterowała nas Itaka. Byłem w wielu hotelach w średnim standardzie i muszę powiedzieć, że ten wypada bardzo kiepsko. Zacznę od jedzenia, bo to jako jedyne było dla mnie do przyjęcia. Można było się najeść, choć monotonnie to nie najgorzej. I to tyle jeśli chodzi o pozytywy. Czystość pozostawia bardzo wiele do życzenia. Brak atrakcji dla dzieci, plaża dość daleko ( dla ludzi bez dzieci pewnie to nie problem). Pokój typu studio z dwiema łazienkami wyglądał na mocno zużyty, materac na łóżku to jakaś kpina - kręgosłup nie przestawał mnie boleć przez cały pobyt. Toalety brudne - śmierdząca zasłonka prysznicowa, odór kanału, i grzyb w narożnikach. Podłoga w pokoju myta brudną szmatą. Ogólnie wrażenie - od 20-tu lat w hotelu nie było robione nic. Ząb czasu odcisnął się na każdym hotelowym sprzęcie. Można powiedzieć - hej zapłaciłeś niedużo to nie narzekaj. Ale tak jak wspominałem wcześniej widziałem dziesiątki hoteli 3* w Europie i ten zdecydowanie zamyka stawkę. Ciśnienie podnosi dodatkowo, że w opisie Itaki dają dodatkowe pół gwiazdki jako - "dużo lepszy niż standardowe 3 gwiazdki".

hotel jak i całe złote piaski nastawiony na maksymalizację zysku. WIFI płatne,ceny jak w Polsce w latach minionych. Wszędzie kawa chemiczna z automatów. A gdzie dawna tradycyjna "dzezwa". Już wiecej tam nie pojadę , jest wiele miejsc ciekawszych do odpoczynku.

Wczoraj wrocilam z pobytu w Hotelu Perla i odradzam tam pobyt ze wzgledu na zla jakosc hotelu, brak atrakcji dla dzieci, obsluga niezbyt mila.

Plusem były ładne pokoje i market na terenie hotelu. Cicho i ustronnie, odległość od plaży i "centrum rozrywki" dosyć duża. Żenujący jest fakt płacenia za leżaki i parasole (niektóre popsute bez możliwości wymiany) przy hotelowym basenie. Bardzo blisko aquapark, ale szczerze nie polecamy, wysoka cena + dodatkowo płatne szafki na ubrania a atrakcje.. słabe.