Perla

• Wyjazd z Katowic śniadania
  • Wyjazd z Warszawy śniadania i obiadokolacje

Renata
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Otoczony zielenią ,w cichej okolicy,mozliwość wypoczynku a do rozrywek -bardzo blisko
    • Wady Mało urozmaicone posiłki -choc jedzienie smaczne . Mając tak świetne warzywa-można przygotować super sałatki- a kucharz hotelowy tego nierobi. Ciasta i desery- sam cukier i zero smaku . Kuchnia troche unich kuleje

Warunki adekwatne do ceny Hotel- szczególnie łazienki mogłyby byc odświeżone choc tragedii nie ma Fajna rezydentka -dla Wygoda Travel. Polecam , bo było fajnie . W końcu w hotelu tylko spaliśmy ,a cały dzień na plaży.

Opinia dodana: 17 września 2014

Patryk
    Pobyt: Wrzesień 2013

Niedawnego pobytu w Złotych Piaskach nie mogę ocenić najlepiej, głównie przez pryzmat kiepskiego hotelu, do którego zakwaterowała nas Itaka. Byłem w wielu hotelach w średnim standardzie i muszę powiedzieć, że ten wypada bardzo kiepsko. Zacznę od jedzenia, bo to jako jedyne było dla mnie do przyjęcia. Można było się najeść, choć monotonnie to nie najgorzej. I to tyle jeśli chodzi o pozytywy. Czystość pozostawia bardzo wiele do życzenia. Brak atrakcji dla dzieci, plaża dość daleko ( dla ludzi bez dzieci pewnie to nie problem). Pokój typu studio z dwiema łazienkami wyglądał na mocno zużyty, materac na łóżku to jakaś kpina - kręgosłup nie przestawał mnie boleć przez cały pobyt. Toalety brudne - śmierdząca zasłonka prysznicowa, odór kanału, i grzyb w narożnikach. Podłoga w pokoju myta brudną szmatą. Ogólnie wrażenie - od 20-tu lat w hotelu nie było robione nic. Ząb czasu odcisnął się na każdym hotelowym sprzęcie. Można powiedzieć - hej zapłaciłeś niedużo to nie narzekaj. Ale tak jak wspominałem wcześniej widziałem dziesiątki hoteli 3* w Europie i ten zdecydowanie zamyka stawkę. Ciśnienie podnosi dodatkowo, że w opisie Itaki dają dodatkowe pół gwiazdki jako - "dużo lepszy niż standardowe 3 gwiazdki".

Opinia dodana: 14 września 2013

leszek

hotel jak i całe złote piaski nastawiony na maksymalizację zysku. WIFI płatne,ceny jak w Polsce w latach minionych. Wszędzie kawa chemiczna z automatów. A gdzie dawna tradycyjna "dzezwa". Już wiecej tam nie pojadę , jest wiele miejsc ciekawszych do odpoczynku.

Opinia dodana: 07 września 2013

Pobyt: Sierpień 2013

Wczoraj wrocilam z pobytu w Hotelu Perla i odradzam tam pobyt ze wzgledu na zla jakosc hotelu, brak atrakcji dla dzieci, obsluga niezbyt mila.

Opinia dodana: 24 sierpnia 2013

Malwina

• Par, ceniących spokój

Plusem były ładne pokoje i market na terenie hotelu. Cicho i ustronnie, odległość od plaży i "centrum rozrywki" dosyć duża. Żenujący jest fakt płacenia za leżaki i parasole (niektóre popsute bez możliwości wymiany) przy hotelowym basenie. Bardzo blisko aquapark, ale szczerze nie polecamy, wysoka cena + dodatkowo płatne szafki na ubrania a atrakcje.. słabe.

Opinia dodana: 07 lipca 2013

EJT
    Pobyt: Lipiec 2012

Większość gości to osoby w wieku 18 - 25 lat, są także grupy młodzieżowe. Minusy: hałas samochodowy z ulicy, przy której położony jest hotel (pokoje o numerach parzystych mają balkony od strony ulicy), natarczywa muzyka przy basenie. Plusy: bardzo dobre posiłki, pełne menu przez cały okres wydawania śniadań i obiadokolacji. Przystępne ceny i sympatyczna obsługa w restauracji. Pokoje estetyczne i czyste. Skuteczna klimatyzacja. Na parterze nieźle zaopatrzony i niedrogi sklep.

Opinia dodana: 06 sierpnia 2012

sly
    Pobyt: Lipiec 2012

Hotel oddalony od plaży, trzeba przejść przez centrum miasteczka około 10-15 minut, ale plusem jest to, że jest ciut ciszej niż w tych obleganych przez rozdartych szwabów :/ (ktoś narzeka na Polaków? niech zobaczy co robi to ....ehh szkoda słów) Standard pokoi całkiem przyzwoity, minusem jest obsługa, która ogranicza się jedynie do wyrzucenia z kosza i dołożenia papieru toaletowego. Jedzenie - dużo i dobre, często powtarza się to samo ale jest w czym wybrać. Duuuży minus za płatną lodówkę i płatne leżaki przy basenie hotelowym. Zero również animacji - jeśli oczywiście komuś na tym zależy. Mnie jak jadę nad morze interesuje plaża, woda i słońce...a tego nie brakuje :) Ogólnie polecam!!!

Opinia dodana: 16 lipca 2012

hAna
    Pobyt: Czerwiec 2012

Hetel pachnie PRLem, ale w sumie jest w nim wszystko co potrzeba. Absolutnie nie zasługuje na sygnalizację "udogodnienia dla dzieci" bo tzw. "plac zabaw" zawiera wyłącznie 30letnią huśtawkę i równie starą zjeżdżalnię, obie w opłakanym stanie. Ale jest fajny basen, więc dla dzieci niewymagających wystarczy :)

Opinia dodana: 18 czerwca 2012

Marta87
    Pobyt: Lipiec 2011

Hej! Byłam w tym hotelu 24.08-07.09.2011 uważam, że jest warto polecenia czysto, schludnie i dobrze położony. W razie pytań służę pomocą martka16@autogra.pl POZDRAWIAM!!! P.S. Bułgaria jest świtnym miejscem na spędzenie wakacji :)

Opinia dodana: 25 września 2011

mona_lisa00
    Pobyt: Lipiec 2010

Bardzo miłe wspomnienia po pobycie w hotelu Perla ;) Polecam bardzo ;] Obsługa w hotelu expresowa ;]

Opinia dodana: 30 marca 2011