Perla
Bułgaria / Złote Piaski

Perla

• Tylko 500 m do publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcyjne położenie: w spokojnej części Złotych Piasków, ok. 500 m od centrum kurortu, ok. 300 m od aquaparku Aquapolis.
  • Udogodnienie dla dzieci: wydzielona część w basenie dla dzieci, plac zabaw.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania i obiadokolacje
    779 zł 7 dni / os. Sprawdź

• Zalety niska cena, posiłki i pokoje ok
    • Wady czasami śmierdzi w toalecie kanalizacją- wieczorami, mała ciasna winda, płatne leżaki przy basenie

Hotel dla niewymagających klientów, ja miałam HB i byłam zadowolona, na śniadaniach- parówki, jajecznica, jaja na twardo, dżemy, jakieś wędliny- ja akurat nie jadam, ciasteczka czy owoce- czyli standard a obiadokolacje też w porządku. Pokoje w porządku jak dla osób mało spędzających czas w hotelu wystarczający- jest się gdzie wykąpać, łóżko wygodne. Hotel ma 7 pięter, przy basenie nie mieliśmy okazji spędzać czasu więc się nie wypowiem. Ogólnie polecam.

• Zalety Czysty, dość dobrze położony, smaczne posiłki.
    • Wady Niesympatyczna obsługa, płatne leżaki przy basenie przy opcji HB, do tego niewystarczająca ilość leżaków.

Hotel w miarę ok, zaskakujące jest to ze trzeba płacić za leżaki przy basenie nie mając opcji all incl. Obsługa niestety rodem z PRLu, niemiła, niesympatyczna, zwłaszcza Panie na recepcji, zachowywały sie jakby pracowałay tam za karę. Jedzenie ok. Do morza ok. 20 min spacerkiem. W pobliżu sklepy restauracje, markety. Dobrą opcją była możliwość dokupienia do HB opcji all inclusive za 4 EUR dziennie. Brak jakichkolwiek animacji. Pobyt lipiec 2016.

• Zalety Dobra lokalizacja, smaczne jedzenie, czysto.
    • Wady Obsługa nie mówiąca w j.angielskim, do tego bardzo niemiła i niesympatyczna. Płatne leżaki przy basenie przy opcji HB. Brak jakichkolwiek animacji.

Hotel dobrze położony, blisko centrum, jednak nie słychać hałasu dobiegającego z głównego deptaka. Pokoje duże, czyste. Basen troszkę mały i mało leżaków w porównaniu do wielkości hotelu. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją ze będąc gościem hotelu, musze płacić za leżaki basenowe - dotyczy gości z wyżywieniem HB. Obsługa niemiła, zwłaszcza panie w recepji - nie dość że nie mówią po angielsku, to jeszcze sprawiają wrażenie jakby pracowały tam za karę. Brak jakichkolwiek animacji.

• Zalety Pięknie podświetlony budynek, w spokojnej okolicy, ze znakomitym jedzieniem (szwedzki bufet) i możliwością spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Blisko przystanku autobusów do Warny i Albeny.
    • Wady Odległość od plaży (ale jest też krótsza droga, tylko niezaznaczona na mapce hotelowej, niemal prosto na plażę, trzeba tylko znaleźć skrót na początku drogi w prawo od McDonalda).

Perla spodobała mi się ogromnie, to spokojne miejsce nieco dalej od zgiełku Złotych Piasków, o subtelnym uroku prawdziwej perły.

• Zalety Cena
    • Wady Jedzenie monotonne

Godny polecenia za tą cenę, czysto miła obsługa basen słaby, windy małe

• Zalety basen obsługa czystość
    • Wady mało rozrywki

Hotel w dobrym stanie jak na swój wiek. Jedzenie nie najgorsze a z rozrywki to polecam super basen. Nie polecam singlom :)

• Zalety Bardzo trudno o takie dopatrzenie może cena, sprzątane pokoje
    • Wady Winda, łazienka, zejście do basenu i do baru soft/all inclusive

Pobyt Lipiec 2016 Byłem z żoną i córką 16 letnią ( niepełnosprawną na wózku ) zaznaczałem opcję udogodnień dla osób niepełnosprawnych ! Niestety do windy ledwo co wszedł wózek ochrona musiała ręcznie rozsuwać drzwi windy do oporu za każdym razem, czyli z wózkiem młodzieżowym jeszcze się udało zmieścić z pomocą obsługi hotelowej , wózek dla osoby dorosłej nie miał by żadnych szans ! a pokoi na parterze ów hotel nie posiada. Łazienka - niestety nie do pokonania przez osobę na wózku, nie da rady wjechać wózkiem za wąska futryna! Basen - dojście z trzech stron a nawet 4 tylko że 3 zejścia hotelowe niestety schody ! czwarte poprzez bar all inclusive niestety do baru schody i z baru na basen schody ! Masakra. Dla osób niepełnosprawnych nawet poruszających się z trudem na własnych nogach odradzam samo dojście do morza ok 1000m nie wiem co niektórzy piszą że 300 - 500 m chmm chyba jak jest przypływ i może hotel przenieśli albo opinie wystawiają pracownicy wakacji.pl bądź Itaka.pl NIE POLECAM Reklamacja złożona w portalu wakacje.pl odrzucona bo takie informacje mają z itaka.pl reklamacja w ittaka.pl bo portal wakacje.pl ma zaznaczoną opcję udogodnień dla niepełnosprawnych a itaka.pl na swojej stronie takiej informacji nie ma. Przed wyjazdem wakacje.pl telefonowały do mnie z 20 razy pytając o wiek córki a nawet wymiary wózka więc pytam po co ?! chyba już niedługo zainteresuje się tym telewizja

Hotel ładny, jedzenie dobre, brakowało tylko imprez hotelowych.

• Wady mortadele na śniadanie

Pobyt był bardzo fajny. Jechaliśmy z Itaką i mogliśmy się przekonać, że jest to bardzo dobrze zorganizowane biuro podróży. Minusem były słabo urozmaicone śniadania, na które były głównie mortadele, w dodatku źle wyglądające.

• Zalety Położenie blisko centrum, do plaży - nie hotelowej bo owa nie istnieje ok 15min.
    • Wady Brak napojow nawet przy formie hb+ przy dluzszej niegocjacji dostalismy napoje do sniadania. Pomimo tego ze przyjechalismy z nastawieniem na imprezowanie, wyspanie sie graniczy z cudem.

Hotel jak to 3 gwiazki, nie urwało nam tyłka, ale nie po to sie na wakacje przyjezdza :) pokoje czyste, sprzatane codziennie wraz z wymiana recznikow. Kawalek od centrum- ok. 10 min od plazy, z czego w sezonie mega obleganej. Polecam market valdi- tani szoping, obsluga w jezyku angielskim. Duzy minus, bedac gosciem hotelu nie mozna korzystac z lezakow i basenu oraz baru podkreslam BARU nie sof w lobby bo te sa bezplatne w barze trzeba kupic drinka badz kawe a na basenie zabulic za lezak albo basen wiec niekoniecznie przyjemnie. Jedzienie.. Jak to w Bulgarii badz Chorwacji. Szynka a'la mortadela, ser, pomidor, pieczywo, jajecznica, parowki, jakies platki, na kolacje duza opcja dla wege bo mieso jest niejadalne :) ale sa salatki. Ogromny plus to klima w pokoju. Minus ze nie obowiazuje w hotelu cisza nocna bo jak niektorzy konczyli impreze o 5 to robili taka obore do 6 ze recepcja nie reagowala. Dodatek- przestrzegam przed liniami lotniczymi z ktoromi biura itaka ma umowe ( u nas service travel) - okradli nam bagaz na 2300 zł (zegarki, perfumy, firmowe ubrania) każdy umywa rece i nie chce pomoc.