Plaza Pallas
Grecja / Zakynthos

Plaza Pallas: teren hotelu

• Zalety MIŁA OBSŁUGA, CZYSTO , PYSZNE JEDZONKO I BLISKO DO PLAŻY
    • Wady BRAK

MOŻEMY SZCZERZE POLECIĆ TEN HOTEL. BYLIŚMY Z MĘŻEM W SIERPNIU 2015 BYŁO WSPANIALE, JEŚLI KIEDYŚ JESZCZE RAZ WYBIERZEMY SIĘ DO GRECJI TO WŁAŚNIE TO TEGO HOTELU. KAMERALNY, JEDZENIE UROZMAICONE I BARDZO SMACZNE. WŁAŚCICIELE HOTELU PROWADZĄ RÓWNIEŻ RESTAURACJĘ , KTÓRA ZNAJDUJE SIE NA TERENIE HOTELU. BLISKO DO PLAŻY ORAZ DO CENTRUM.

• Zalety - pokój z dużym tarasem; - miła obsługa, co bardzo podnosi ocenę hotelu; - al linclusive bez ograniczeń i bez \"fochów\" obsługi, w dzień wyjazdu mogliśmy do końca korzystać z posiłków;
    • Wady - łóżko polowe na dostawce;

Hotel położony w takim miejscu, że nie jest daleko do plaży, a jednocześnie "rzut beretem" do centrum handlowego (bazary, sklepy itp). Pokoje bardzo ładne, łazienka bez uwag, w niektórych pokojach duży taras. Jednakże WIELKIM PLUSEM jest obsługa. Miła i uczynna. Opcja all inclusive taka jak powinna być, bez ograniczeń, a obsługa nie utrudnia dostępu do np. napojów w barze. Nawet jak dzieci poszły po lody w czasie gdy nie były serwowane to je dostały. Do plaży 10 minut spacerem, plaża szeroka, łagodnie opadając w morze. Wyposażona w leżaki, skutery, kajaki, łódki i wszystkie inne wodne atrakcje. Polecam wakacje w tym hotelu.

• Zalety Wieczorne występy muzyczne w b arze.miła obsługa.

Wspaniała miła ,rodzinna obsługa starają się wyjść na przeciw i dopieszczać. W barze miła obsługa nie ma problemu z drinkami, lody czy inne wydawane są poza określonymi godzinami

• Zalety hotel zadbany, czysty.
    • Wady Głośna muzyka i skumulowani większej ilości hoteli w bardzo bliskiej odległości spowodowało ze było bardzo głośno

Sam hotel dobrej klasy natomiast jedzenie było sporym minusem. Nie należe do osób wybrednych ale naprawdę czasami wychodziłam głodna. Byliśmy dodatkowo z dwójką dzieci które jedzą wszystko a tam był kłopot. Jedzenie bardzo słabo urozmaicone, niedoprawione i podane w sposób mało zachęcający. Spory minus!!!!!

• Zalety kameralny, blisko morza,
    • Wady trochę słychać dźwięki z ulicy

Hotel całkiem przyjemny, jedzenie ok, basen ok, położony blisko morza. Personel ok, oprócz jednej Pani,niby była, ok, ale daliśmy jej przezwisko "wiedźma". Alkohole w all inclusive bez szału, czy zamawiałeś brandy czy metaxę to lali to samo :-) Czasem czuliśmy się trochę niekomfortowo, podczas zamawiania alkoholu, standardowo lali piwo w małe pokale, zamiast w duże, trzeba było zawsze zwracać uwagę, Polakowi lać piwo w mały pokal :-) Poza tym miejsce fajne, hotel nie za duży, personel sprzątający, barmani i kelnerzy ok. Fajne wycieczki, ale chyba lepiej znaleźć je sobie samemu, gdyż będą trochę tańsze. Jedzenie po kilku dniach monotonne, mi brakowało nabiału. Na szczęście obok jest Tesco express i można było kupić cottage cheese, czyli serek wiejski :-) Ogólnie hotel godny polecenia z racji położenia. Miejsce jak najbardziej na wypoczynek z dziećmi. Pozdrawiam. M.

• Zalety Bliziutko do morza - jakieś 200 metrów, nawet nie 2 minuty drogi. Obfite posiłki, owoce, warzywa - menu lunchowe i obiadowe zmieniane codziennie - przynajmniej jedno danie. Przemiła obsługa. Duży basen, leżaki dla każdego. Żółwie w ogrodzie :)
    • Wady Dostaliśmy pokój w głównym budynku na pierwszym piętrze, codzienna głośna muzyka z baru była koszmarem, w barze nie dało się wysiedzieć a w pokoju czuliśmy się jak na dobrej imprezie. Pokoje czyste ale trochę przestarzałe. Oszukany alkohol w all inclusive :(

Bardzo fajny hotel w rozsądnej cenie. Na tle innych hoteli sprawia bardzo dobre wrażenie.

• Zalety blisko plaży, barów, sklepów, miła obsługa, czysty i zadbany hotel
    • Wady jedzenie średnie, spodziewałam się czegoś lepszego

Ogolnie hotel przyjemny, czysty i pierwsze nasze wrażenie było miłe. miła obsługa, blisko plaży, sklepów, barów. Pokoje były ok, nie mam nic do zarzucenia, sprzątane codziennie.jedynie te jedzenie było nie na miejscu ale po za tym było super. Pobyt zaliczam do bardzo udanych. Gorąco polecam. Napewno jeszcze wrócimy do Tsilivi :)

• Zalety Wszystko poza urozmaiceniem posiłków.
    • Wady Urozmaicenie posiłków.

Hotel ok, obsługa super, właściciele przemili. Jedyny minus to mało urozmaicone posiłki - w zasadzie codziennie to samo, z niewielkimi zmianami.

• Zalety Lokalizacja - wszędzie blisko, zależy w którą stronę się pójdzie, to albo trafimy na spokojną ulicę, albo na gwarne centrum, albo na ładną piaszczystą plażę.
    • Wady Jedzenie przygotowywane typowo pod anglików, mało urozmaicone, nie mogę powiedzieć że było niedobre, ale był to jedyny słaby punkt w tym hotelu

Pobyt na początku września 2015 z niespełna 2-letnim dzieckiem. Ogólnie ocena pozytywna, hotel niewielki, miła atmosfera. Wieczorami czasem głośna muzyka dochodząca od centrum, ale nie było to bardzo uciążliwe. Jedyny minus to kuchnia - na śniadanie zawsze to samo, typowy "full English breakfast", lunch i kolacja w podobnym tonie. Nie chodziliśmy głodni, ale potrawy nie powalało na nogi, mało urozmaicone, wg mnie za mało świeżych potraw.

• Zalety oddalony od hałasu miła obsługa
    • Wady płatna klimatyzacja

Ocena bardzo pozytywna. Bez większych zastrzeżeń. Miła obsługa. Spokojna okolica. Blisko do plaży. Kuchnia niczego sobie (ja bezmięsny się najadałem).Jak chciałem w sklepie zapłacić kartą to wywołałem poruszenie ale to specyfika Grecji nie hotelu. Polecam wszystkim!