Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Plaza Pallas
Grecja / Zakynthos

Plaza Pallas: teren hotelu

• Tylko 300 m do piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcyjne położenie: w centrum miejscowości Tsilivi z licznymi tawernami i barami, blisko parku wodnego.
  • Dla dzieci: basen, plac zabaw, krzesełka w restauracji, możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka dla dzieci do lat 2.

• Zalety Wszystko było ok. Bardzo dobre położenie, wszędzie blisko. Obsługa bardzo miła.

Druga połowa maja - to bardzo dobry czas na zwiedzanie Zante. Jest bajecznie kolorowo, zielono, dojrzałe owoce. Zatoka wraku robi ogromne wrażenie. Polecam wszystkim spędzenie urlopu na tej wyspie i w tym hotelu.

• Zalety Blisko do morza, miła atmosfera,
    • Wady posiłki ( nastawienie na Anglików)

Byliśmy w tym hotelu w czerwcu 2015. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze. Pokój zadbany. Bardzo miła obsługa hotelowa, blisko do morza. Tsilivi bardzo urocze. Polecam :)

Hotel kameralny , cichy, spokojny, zaleta dla nas było mało dzieci. Wszystko bardzo dobrze. Polecam

• Zalety miła obsługa, all inclusive bez ograniczeń

Dla osób z dziećmi bardzo dobry hotel, właściciele mili, nikt krzywo nie patrzy jak idziesz po kolejny napój z oferty. Do morza ok. 10 min. spacerem, plaża bardzo fajna. Polecam

• Zalety Bardzo ładny, kameralny hotel. Zwłaszcza elewacje zewnętrzne . Pokoje dla dwóch osób pod względem metrażu idealne, jedynie można mieć zastrzeżenia co do wielkości brodzika w łazience ( bardzo mały w tym pokoju , w którym byłam), sprzątane codziennie.Ręczniki wymieniane. W ciągu tygodniowego pobytu pościel też raz była wymieniona. Balkon ok. Blisko centrum.
    • Wady Odległość hotelu od plaży- trzeba wyjść poza teren hotelu i przejść ok. 300 m do plaży i morza.

Byłam przed sezonem, na naszą majówkę. Plusem tego terminu był brak tłumów, minusem nie najlepsza pogoda i nie przygotowanie się Greków na przyjazd turystów. Byłam zdziwiona ogólnie panującym bałaganem i mnóstwem śmieci, które chyba nie zostały posprzątane po poprzednim sezonie. Hotel polecam. Jedzenie dobre. Obsługa miła.

• Zalety Bardzo miła obsluga, hotel zadbany, na biezaco odnawiany.
    • Wady Jedzenie czasem monotonne, ale świeże i bardzo smaczne. Wiekszy minus to Anglicy okupujacy bar, palacy jednego fajka od drugiego, czego efektem jest duchota i zapach dymu w barze.

Ogolnie polecam bardzo. Hotel odnowiony i widac tu ze wlasciciel dba o to by byl świeży. Jeden z lepszych ktore widzialem w okolicy.

• Zalety MIŁA OBSŁUGA, CZYSTO , PYSZNE JEDZONKO I BLISKO DO PLAŻY
    • Wady BRAK

MOŻEMY SZCZERZE POLECIĆ TEN HOTEL. BYLIŚMY Z MĘŻEM W SIERPNIU 2015 BYŁO WSPANIALE, JEŚLI KIEDYŚ JESZCZE RAZ WYBIERZEMY SIĘ DO GRECJI TO WŁAŚNIE TO TEGO HOTELU. KAMERALNY, JEDZENIE UROZMAICONE I BARDZO SMACZNE. WŁAŚCICIELE HOTELU PROWADZĄ RÓWNIEŻ RESTAURACJĘ , KTÓRA ZNAJDUJE SIE NA TERENIE HOTELU. BLISKO DO PLAŻY ORAZ DO CENTRUM.

• Zalety - pokój z dużym tarasem; - miła obsługa, co bardzo podnosi ocenę hotelu; - al linclusive bez ograniczeń i bez \"fochów\" obsługi, w dzień wyjazdu mogliśmy do końca korzystać z posiłków;
    • Wady - łóżko polowe na dostawce;

Hotel położony w takim miejscu, że nie jest daleko do plaży, a jednocześnie "rzut beretem" do centrum handlowego (bazary, sklepy itp). Pokoje bardzo ładne, łazienka bez uwag, w niektórych pokojach duży taras. Jednakże WIELKIM PLUSEM jest obsługa. Miła i uczynna. Opcja all inclusive taka jak powinna być, bez ograniczeń, a obsługa nie utrudnia dostępu do np. napojów w barze. Nawet jak dzieci poszły po lody w czasie gdy nie były serwowane to je dostały. Do plaży 10 minut spacerem, plaża szeroka, łagodnie opadając w morze. Wyposażona w leżaki, skutery, kajaki, łódki i wszystkie inne wodne atrakcje. Polecam wakacje w tym hotelu.

• Zalety Wieczorne występy muzyczne w b arze.miła obsługa.

Wspaniała miła ,rodzinna obsługa starają się wyjść na przeciw i dopieszczać. W barze miła obsługa nie ma problemu z drinkami, lody czy inne wydawane są poza określonymi godzinami

• Zalety hotel zadbany, czysty.
    • Wady Głośna muzyka i skumulowani większej ilości hoteli w bardzo bliskiej odległości spowodowało ze było bardzo głośno

Sam hotel dobrej klasy natomiast jedzenie było sporym minusem. Nie należe do osób wybrednych ale naprawdę czasami wychodziłam głodna. Byliśmy dodatkowo z dwójką dzieci które jedzą wszystko a tam był kłopot. Jedzenie bardzo słabo urozmaicone, niedoprawione i podane w sposób mało zachęcający. Spory minus!!!!!