Plaza Pallas
Grecja / Zakynthos

Plaza Pallas

• Tylko 300 m do piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcyjne położenie: w centrum miejscowości Tsilivi z licznymi tawernami i barami, blisko parku wodnego.
  • Dla dzieci: basen, plac zabaw, krzesełka w restauracji, możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka dla dzieci do lat 2.

• Zalety - pokój
    • Wady - monotonne angielskie śniadania, codziennie to samo, - głośno od godz. 22 do godz. 2 w nocy -dziwna wersja all inclusive

Restauracja hotelowa oferuje smaczne jedzenie, ale śniadania są typowo angielskie. Po dwóch dniach człowiek już nie ma ochoty patrzeć na bekon, fasolę, jajka sadzone, gotowane, jajecznicę i tosty. Hotelowa wersja all inclusive jest też dziwna (podobno norma w Grecji). Sami musieliśmy się dowiadywać, czy nam coś przysługuje w ramach tej oferty czy jest płatne. Generalnie oferta all inclusive jest owiana jakąś tajemnicą. Piwo z kranu bezpłatne. Lody wydawane od godz. 14. Z uwagi na głośną muzykę z baru i okolicznych tawern długo nie mogliśmy zasnąć. Muzyka cichła całkiem około godz. 2 w nocy. Generalnie było w porządku.

• Zalety Mały, kameralny hotel z bardzo dobrą i miłą obsługą.
    • Wady Hałas dochodzący z otaczających ulic, powodowany głównie przez motocyklistów. Wielkość łazienki a głownie natrysku to jakieś nieporozumienie.

Hotel wybraliśmy korzystając z opinii wczasowiczów. Wybór trafny. Wielką zaletą był brak imprezujących przez całą noc gości różnych nacji (co jest raczej normą w dużych hotelach). Mimo drobnych niedociągnięć - hotel godny polecenia.

• Zalety Miejsce wypadowe do zwiedzania wyspy.
    • Wady Wyzywienie w obcji all inclusive.Glosna muzyka z baru hotelowego.

Hotel kameralny prowadzony przez rodzine.Dosyc glosny bo u zbiegu dwoch ruchliwych ulic Pokoje sprzatane reczniki wymieniane o ile sa na podlodze..Basen gleboki i czysty.Do plazy spacerek.W okolicy tylko restauracje i sklepy.obsluga hotelu ok .Wersja all incusive to w tym hotelu to pomylka.Jedzenie kiepskie, malo greckie,maly wybor.Zaznaczam ze nie jestesmy wybredni, ani pierwszy raz na wczasach w Grecj wiec mamy jakies porownanie.Wlasciciele prowadza ogolno dostepna restauracje i to co zostaje jest potem serwowane w trochej zmienionej formie.Ani to swieze ani smaczne Koniec kolacji godzina 20.00 potem to juz za pieniazki.Hotel 4**** w tym przypadku to pomylka.Wyspa warta zwiedzenia ,piekna .Polecam polskie biuro, minuta od hotelu Zante Magic Tours lub przez internet .Profesjonalna obsluga w jezyku polskim.

• Zalety Mila obsluga, czyste pokoje, ladne lazienki, czysty basen, mila zielen do okola
    • Wady Jest glosno ze wzgledu na lokalizacje w poblizu drogi, moze przeszkadzac ale nie musi. Wi fi dostepne ale dosc slabe

Hotel przyzwoity, mimo lokalizacji obok drogi to dzieki zywoplotom zachowana jest pelna intymnosc. Duzo gosci z UK, fajna stolowka ale nastawiona wlasnie na wyspiarskie menu. Bar sambuca daje rade, uprzejmy i diwcipny barman. Sama wyspa nardzo ladna. Polecamy wypozyczyc auto i objechac samodzielnie wszystkie zakamarki. Na rejsy polecamy Zantelevante. Kilkugodzinna podroz lodzia motorowa. Przezabawny kapitan z bardzo indywidualnym podejsciem do kazdej grupy.

• Zalety 1.kameralny rodzinny hotel (więc bez walki o jedzenie, miejsce w restauracji i leżaki przy basenie), 2. bardzo miła, uśmiechnięta i uczynna obsługa, przemili właściciele, 3. wi-fi dostępne na terenie całego hotelu (dawało radę nawet przy oglądaniu filmów), 3. codziennie sprzątane pokoje wraz z wymianą ręczników, 4. jedzenie bardzo dobre i pod dostatkiem, jak się kończyło, bardzo szybko było uzupełniane, naprawdę niezły wybór, 5. położenie blisko plaży, barów/tawern, sklepów, etc. (ta miejscowość to bardzo dobra lokalizacja na bytowanie oraz wypady/wycieczki).
    • Wady 1. położenie między dwiema ulicami, do pokojów dochodzi uliczny hałas (przy zamkniętych oknach i włączonej klimatyzacji nie przeszkadza), 2. pokoje są 3 osobowe, a tzw, dostawka dla 4 osoby to łóżko polowe (choć w wakacje.pl zapewniali że to będzie normalne łóżko), 3. głośni, hałaśliwi Anglicy, okupujący basen (ale to chyba w większości hoteli)

Hotel jest dokładnie taki jak na zdjęciach - kameralny, blisko piaszczystej plaży, dobre położenie w tej miejscowości. Pokoje i aneks kuchenny trochę nadgryzione zębem czasu, ale bardzo schludne i czyste. Łóżka wygodne, z bardzo dobrymi (niewyleżanymi) materacami. W każdym pokoju niewielki aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem. W pokoju są 3 łóżka, a dla 4osoby (jak w naszym przypadku) dostawione było łóżko polowe, co wywołało na początku niemiłe wrażenie. Ale później okazało się, że można na nim całkiem przyzwoicie się wyspać (miało niezły materac). Nawet 4 osoby funkcjonowały spokojnie, choć nasz pokój był z tych mniejszych. Klimatyzacja płatna (4 euro za dobę), ale przynajmniej naprawdę dobrze działała. Cześć pokoi ma balkony i trochę mniejszy metraż, a część ma tarasy i są trochę większe, ale tak samo wyposażone. Tarasy są zacienione, a w nasz balkon na 4 piętrze w głównym budynku paliło słońce (dzięki temu za to dobrze schły mokre rzeczy) i były skosy. Obsługa hotelowa i panie sprzątające bez zarzutu. Wszyscy mili, uśmiechnięci, bardzo uczynni. Pościel była wymieniana raz, ręczniki codziennie. Panie codziennie myły podłogę w pokojach i sprzątały balkon. Jedzenie bardzo dobre i było go pod dostatkiem. Naprawdę byliśmy miło zaskoczeni ilością, smakiem i jakością jedzenia. Śniadania powtarzalne, ale ze sporym wyborem i bardzo smaczne, więc nie ma co narzekać. Obsługa się uwija, uzupełnia braki, szybko sprząta naczynia, a przy tym są bardzo mili i uczynni. Bardzo dobry automat do kawy i czekolady. Napoje, w tym również alkoholowe OK (barmani byli super i niczego nie żałowali). W pobliżu wiele wypożyczalni samochodów, my wypożyczyliśmy na 3 dni za 100 euro i objechaliśmy wyspę, w tym inne plaże. Warto podjechać do Potro Vromi (strome podjazdy więc lepiej mieć samochód z mocniejszym silnikiem) i stamtąd popłynąć np. do Zatoki Wraku. Jest taniej i przyjemniej niż na zbiorowych wycieczkach. Pobyt uważamy za bardzo udany, a wybór hotelu trafiony. Wyspa piękna.

• Zalety dobre jedzenie, czysto, świetna obsługa, kameralny, idealny dla rodzin z dziećmi, POLECAM!all inclusive daje radę:)

blisko fajna PIASZCZYSTA plaza, jedzie się niecałą godzinę z lotniska, dobre wycieczki fakultatywne (taniej i to dużo kupić je wśród miejscowych biur (niż u 'p'rezdydenta:)) BARDZO POLECAM TEN HOTEL, UWAŻAM GO ZA ŚWIETNY WYBÓR

• Zalety Dobre położenie, wszędzie blisko.Napoje ok. dobre i zimne.
    • Wady Wszędzie blisko jednak hotel położony przy ruchliwej i głośnej ulicy. Jedzenie, a właściwie jego brak to najgorszy punkt hotelu. W hotelu większość bardzo głośnych anglików.

Hotel i jego lokalizacja atrakcyjna, wszędzie blisko. Dla lubiących ciszę i spokój warto wspomnieć, że znajduje się między dwiema ulicami jedna bardzo głośna i spory ruch samochodów i motorów!!! Najgorsza stroną hotelu jest jego wyżywienie a właściwie jego brak. Pierwszy nasz wyjazd z opcją All. na którym korzystaliśmy z okolicznych restauracji ponieważ byliśmy po prostu głodni. Zaznaczyć należy, że z opcji wyżywienia w okolicznych restauracjach korzystali również pozostali wczasowicze:((

• Zalety Wszystko było ok. Bardzo dobre położenie, wszędzie blisko. Obsługa bardzo miła.

Druga połowa maja - to bardzo dobry czas na zwiedzanie Zante. Jest bajecznie kolorowo, zielono, dojrzałe owoce. Zatoka wraku robi ogromne wrażenie. Polecam wszystkim spędzenie urlopu na tej wyspie i w tym hotelu.

• Zalety Blisko do morza, miła atmosfera,
    • Wady posiłki ( nastawienie na Anglików)

Byliśmy w tym hotelu w czerwcu 2015. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze. Pokój zadbany. Bardzo miła obsługa hotelowa, blisko do morza. Tsilivi bardzo urocze. Polecam :)

Hotel kameralny , cichy, spokojny, zaleta dla nas było mało dzieci. Wszystko bardzo dobrze. Polecam