Plaza Pallas
Grecja / Zakynthos

Plaza Pallas: basen, sport i rekreacja

• Tylko 300 m do piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcyjne położenie: w centrum miejscowości Tsilivi z licznymi tawernami i barami, blisko parku wodnego.
  • Dla dzieci: basen, plac zabaw, krzesełka w restauracji, możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka dla dzieci do lat 2.

• Zalety Kameralny, rodzinny biznes, nieco dalej od głośnego centrum Agios Sostis. Dobry dojazd do stolicy wyspy - miasta Zante. Bardzo fajna plaża, miejsce dobre dla rodzin z dziećmi.
    • Wady Jak w każdym hotelu w Grecji - trzeba pamiętać o papierze toaletowym i skutkach wrzucenia go w dużej ilości do ubikacji. Gdzieniegdzie pojawiają się ślady wilgoci, jednak jest to sporadyczne. Brak wentylacji mechanicznej w łazience - trzeba wietrzyć przeciągiem ( o ile wiatr w ogóle powieje, w końcu to Grecja ;-) ).

Hotel posiada windy, osoby z wózkami dla dzieci czy niepełnosprawne mogą spokojnie wybrać owy na wakacje. Również transport bagaży nie jest problematyczny pomiędzy kondygnacjami. Pokoje przestronne i wygodne. Klima płatna za każdy dzień, sejf płatny za tydzień z góry. W pokojach mini aneks kuchenny. telewizor jest, ale jeżeli nie znacie Państwo Greckiego,macie do wyboru tylko jeden dodatkowy kanał angielskojęzyczny. W bliskim otoczeniu stosunkowo ekonomiczny Carrefour Express - zgrzewka wody 1,5 to koszt ok. 2 Euro. Bliskie sąsiedztwo przystanku autobusowego, do miasta Zante jedzie się szybko i przyjemnie (szczególnie jeżeli ktoś lubi widoki ;) ). Wi-Fi dostępne nieodpłatnie, ale zdaża się że jest przeciążone (Fejsbuczki, Instagramy robią swoje :P ). Z racji że jest to wyspa - polecam zabrać hydrokortyzon celem eliminacji ukąszeń owadów i niepłacenia ok 7 Euro na miejscu. W mieście są dostępne zarówno gabinety lekarskie jak i punkty apteczne, mimo wszystko polecam wykup dodatkowego ubezpieczenia, które powoduje że Touroperator wraz z ubezpieczycielem są w stanie zaoferować pomoc w nagłych wypadkach. Transfer z lotniska - piorunem, bezpieczna okolica, brodzik dla dzieci jest, leżaki w sporej ilości na terenie obiektu nieodpłatne. Przebookowałem z innego na tej samej wyspie i... Dobrze zrobiłem. P.S. - uśmiechnijcie się czasem do obsługi i podziękujcie (po angielsku czy grecku), to są naprawdę fajni ludzie!

• Zalety przepyszne jedzenie ,bliskość morza piasczysta plaża ,dobre drinki dobre białe wino codziennie sprzątane
    • Wady BRAK

wrażenia znakomite ,jedzenie pyszne ,śniadania codziennie to samo ale za to lunch i obiadokolacje naprawdę codziennie co innego i na dodatek pyszne

• Zalety Świetna kuchnia i obsługa, blisko morza (około 5 minut spacerkiem), czysto, sprzątane codziennie, a ręczniki i pościel wymieniana co dwa dni, super przekaski (jeśli ktoś lubi hamburgery to szczerze polecam),
    • Wady Łazienki niespełniające 4*, stare i brzydkie zasłonki przy prysznicach, All inclusive jeśli chodzi o jedzenie, rewelacja ale drinki i lody słabe i ograniczone (w ofercie nie ma whishy np). Hotel położony blisko głównej ulicy, ale osobiście nie przeszkadzało mi to tak bardzo, dzięki temu sklepy i restauracje były w zasięgu ręki.

Spędziłam z chłopakiem wakacje na przełomie maja i czerwca w hotelu Plaza Pallas. Generalnie uważam urlop i wypoczynek za bardzo udany. W hotelu czuć rodzinna atmosferę, wszyscy sie uśmiechają, pomagają i naprawdę lubią nas - Polaków. Śniadania dostosowane są pod Brytyjczyków, jajka sadzone, fasola w sosie, jajecznica, pieczarki croissanty itd.. wg mnie i moich przyjaciół każdego dnia można było rano zjeść coś innego i przez te 7 dni dało radę pojeść sobie brytyjskie śniadanie. Lunch był zawsze bardzo dobry, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, desery również niczego sobie. Hotel prowadzą ludzie z pasja i ta pasja właśnie jest ich restauracja w której mogliśmy sie żywic. Lody które serwowano tylko od 14-16 były najtańsze jakie mogły byc, ale przy upale nawet one były dobre. Kolacje chyba najlepsze, zawsze bogate w warzywa owoce morza, mięso, ziemniaczki i inne pyszne rzeczy. All inclusive jeśli chodzi o alkohol to słaby, bez whiskey. Drinki polegały na wlaniu 3/4 taniej wódki i reszty soku czy coli. Osobiście najbardziej polecam gin z spritem, gdyż piwa nie pije. Jedyna wada tego hotelu jak dla mnie były prysznice, dziwny brodzik z stara zasłonka, zardzewiała i ohydna!! Kąpanie sie po całym dniu atrakcji nie sprawiało żadnej przyjemności. Mimo to polecam, Julia

• Zalety Świetny kameralny obiekt,Stosunek ceny do jakości, blisko plaży,czysto,drinki podawane w szkle.
    • Wady łóżka pojedyncze zestawione do siebie-lecz pośrodku z uwagi na konstrukcję ramy łóżka przerwa

Przebywałem w hotelu w okresie 12-19 maja 2017r .Wycieczka zakupiona z biura podróży Easy Travel. Hotel spełnił nasze oczekiwania, ładnie położony ok 300 m od piaszczystej plaży, blisko tawern,sklepików,wypożyczalni. Pokoje sprzątane codziennie, w trakcie pobytu zmieniana pościel, ręczniki. Posiłki w restauracji Olive Garden na terenie obiektu Plaza Pallace-czysto schludnie i pysznie-jedzenie różnorodne od kuchni greckiej,angielskiej oraz typowo europejskiej, nie zabrakło owoców morza. Bar Sambuka również na terenie obiektu serwował drinki w szklanych naczyniach co uważam za bardzo duży plus. Leżaki przy basenie free-do dyspozycji gości. Kolejny duży plus to darmowe Wi-Fi świetnie działa w recepcji, na leżakach przy basenie oraz patio. Obsługa bardzo miła i pomocna. Transfer z lotniska ok 15 minut. Dobra lokalizacja do wycieczek fakultatywnych. Przy wyborze hotelu sugerowałem się opiniami innych użytkowników. W okresie połowy maja nie odczułem uciążliwości odnośnie hałasu dobiegającego z ulic, nawet jak grała muzyka w barze to po zamknięciu okien było cicho. Polecam ten Hotel wszystkim, na żywo wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciach. Pozdrawiam obsługę hotelu i Panią Joannę z Easy Travel.

• Zalety - pokój
    • Wady - monotonne angielskie śniadania, codziennie to samo, - głośno od godz. 22 do godz. 2 w nocy -dziwna wersja all inclusive

Restauracja hotelowa oferuje smaczne jedzenie, ale śniadania są typowo angielskie. Po dwóch dniach człowiek już nie ma ochoty patrzeć na bekon, fasolę, jajka sadzone, gotowane, jajecznicę i tosty. Hotelowa wersja all inclusive jest też dziwna (podobno norma w Grecji). Sami musieliśmy się dowiadywać, czy nam coś przysługuje w ramach tej oferty czy jest płatne. Generalnie oferta all inclusive jest owiana jakąś tajemnicą. Piwo z kranu bezpłatne. Lody wydawane od godz. 14. Z uwagi na głośną muzykę z baru i okolicznych tawern długo nie mogliśmy zasnąć. Muzyka cichła całkiem około godz. 2 w nocy. Generalnie było w porządku.

• Zalety Mały, kameralny hotel z bardzo dobrą i miłą obsługą.
    • Wady Hałas dochodzący z otaczających ulic, powodowany głównie przez motocyklistów. Wielkość łazienki a głownie natrysku to jakieś nieporozumienie.

Hotel wybraliśmy korzystając z opinii wczasowiczów. Wybór trafny. Wielką zaletą był brak imprezujących przez całą noc gości różnych nacji (co jest raczej normą w dużych hotelach). Mimo drobnych niedociągnięć - hotel godny polecenia.

• Zalety Miejsce wypadowe do zwiedzania wyspy.
    • Wady Wyzywienie w obcji all inclusive.Glosna muzyka z baru hotelowego.

Hotel kameralny prowadzony przez rodzine.Dosyc glosny bo u zbiegu dwoch ruchliwych ulic Pokoje sprzatane reczniki wymieniane o ile sa na podlodze..Basen gleboki i czysty.Do plazy spacerek.W okolicy tylko restauracje i sklepy.obsluga hotelu ok .Wersja all incusive to w tym hotelu to pomylka.Jedzenie kiepskie, malo greckie,maly wybor.Zaznaczam ze nie jestesmy wybredni, ani pierwszy raz na wczasach w Grecj wiec mamy jakies porownanie.Wlasciciele prowadza ogolno dostepna restauracje i to co zostaje jest potem serwowane w trochej zmienionej formie.Ani to swieze ani smaczne Koniec kolacji godzina 20.00 potem to juz za pieniazki.Hotel 4**** w tym przypadku to pomylka.Wyspa warta zwiedzenia ,piekna .Polecam polskie biuro, minuta od hotelu Zante Magic Tours lub przez internet .Profesjonalna obsluga w jezyku polskim.

• Zalety Mila obsluga, czyste pokoje, ladne lazienki, czysty basen, mila zielen do okola
    • Wady Jest glosno ze wzgledu na lokalizacje w poblizu drogi, moze przeszkadzac ale nie musi. Wi fi dostepne ale dosc slabe

Hotel przyzwoity, mimo lokalizacji obok drogi to dzieki zywoplotom zachowana jest pelna intymnosc. Duzo gosci z UK, fajna stolowka ale nastawiona wlasnie na wyspiarskie menu. Bar sambuca daje rade, uprzejmy i diwcipny barman. Sama wyspa nardzo ladna. Polecamy wypozyczyc auto i objechac samodzielnie wszystkie zakamarki. Na rejsy polecamy Zantelevante. Kilkugodzinna podroz lodzia motorowa. Przezabawny kapitan z bardzo indywidualnym podejsciem do kazdej grupy.

• Zalety 1.kameralny rodzinny hotel (więc bez walki o jedzenie, miejsce w restauracji i leżaki przy basenie), 2. bardzo miła, uśmiechnięta i uczynna obsługa, przemili właściciele, 3. wi-fi dostępne na terenie całego hotelu (dawało radę nawet przy oglądaniu filmów), 3. codziennie sprzątane pokoje wraz z wymianą ręczników, 4. jedzenie bardzo dobre i pod dostatkiem, jak się kończyło, bardzo szybko było uzupełniane, naprawdę niezły wybór, 5. położenie blisko plaży, barów/tawern, sklepów, etc. (ta miejscowość to bardzo dobra lokalizacja na bytowanie oraz wypady/wycieczki).
    • Wady 1. położenie między dwiema ulicami, do pokojów dochodzi uliczny hałas (przy zamkniętych oknach i włączonej klimatyzacji nie przeszkadza), 2. pokoje są 3 osobowe, a tzw, dostawka dla 4 osoby to łóżko polowe (choć w wakacje.pl zapewniali że to będzie normalne łóżko), 3. głośni, hałaśliwi Anglicy, okupujący basen (ale to chyba w większości hoteli)

Hotel jest dokładnie taki jak na zdjęciach - kameralny, blisko piaszczystej plaży, dobre położenie w tej miejscowości. Pokoje i aneks kuchenny trochę nadgryzione zębem czasu, ale bardzo schludne i czyste. Łóżka wygodne, z bardzo dobrymi (niewyleżanymi) materacami. W każdym pokoju niewielki aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem. W pokoju są 3 łóżka, a dla 4osoby (jak w naszym przypadku) dostawione było łóżko polowe, co wywołało na początku niemiłe wrażenie. Ale później okazało się, że można na nim całkiem przyzwoicie się wyspać (miało niezły materac). Nawet 4 osoby funkcjonowały spokojnie, choć nasz pokój był z tych mniejszych. Klimatyzacja płatna (4 euro za dobę), ale przynajmniej naprawdę dobrze działała. Cześć pokoi ma balkony i trochę mniejszy metraż, a część ma tarasy i są trochę większe, ale tak samo wyposażone. Tarasy są zacienione, a w nasz balkon na 4 piętrze w głównym budynku paliło słońce (dzięki temu za to dobrze schły mokre rzeczy) i były skosy. Obsługa hotelowa i panie sprzątające bez zarzutu. Wszyscy mili, uśmiechnięci, bardzo uczynni. Pościel była wymieniana raz, ręczniki codziennie. Panie codziennie myły podłogę w pokojach i sprzątały balkon. Jedzenie bardzo dobre i było go pod dostatkiem. Naprawdę byliśmy miło zaskoczeni ilością, smakiem i jakością jedzenia. Śniadania powtarzalne, ale ze sporym wyborem i bardzo smaczne, więc nie ma co narzekać. Obsługa się uwija, uzupełnia braki, szybko sprząta naczynia, a przy tym są bardzo mili i uczynni. Bardzo dobry automat do kawy i czekolady. Napoje, w tym również alkoholowe OK (barmani byli super i niczego nie żałowali). W pobliżu wiele wypożyczalni samochodów, my wypożyczyliśmy na 3 dni za 100 euro i objechaliśmy wyspę, w tym inne plaże. Warto podjechać do Potro Vromi (strome podjazdy więc lepiej mieć samochód z mocniejszym silnikiem) i stamtąd popłynąć np. do Zatoki Wraku. Jest taniej i przyjemniej niż na zbiorowych wycieczkach. Pobyt uważamy za bardzo udany, a wybór hotelu trafiony. Wyspa piękna.

• Zalety dobre jedzenie, czysto, świetna obsługa, kameralny, idealny dla rodzin z dziećmi, POLECAM!all inclusive daje radę:)

blisko fajna PIASZCZYSTA plaza, jedzie się niecałą godzinę z lotniska, dobre wycieczki fakultatywne (taniej i to dużo kupić je wśród miejscowych biur (niż u 'p'rezdydenta:)) BARDZO POLECAM TEN HOTEL, UWAŻAM GO ZA ŚWIETNY WYBÓR