Plaza Pallas

• Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

RobertS
    Pobyt: Grudzień 2013

Polecam w 100 % dla rodzin z dziećmi. To co widziałem po drodze z lotniska i to co zastaliśmy na miejscu-rewelacja. Jedzenie smacznie, brak pijanych Angoli. Plaża przy hotelu mocno obsadzona ,ale jak sie wynajmie auto na cały pobyt to naprawdę można znaleźć piękne miejsca. Trochę już pojezdziłem po świecie i zawsze bardzo miło wspominam nasz pobyt na Zakhyntos. Woda bajka, jedzenie pyszne, ludzie mili musowo trzeba płynąć do zatoki wraku-raj na ziemi.

Opinia dodana: 21 grudnia 2013

ola
    Pobyt: Sierpień 2011

• Wymagających klientów, rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Serdecznie polecam hotel i wyspę Zakynthos. Obsługa w hotelu robi niesamowite wrażenie, hotel nie jest zbyt duży i dzięki temu panuje tam prawie rodzinna atmosfera, bardzo szybko cały turnus poznaje się ze sobą. Hotel czysty i zadbany, a obsłudze zależy na tym aby każdy dobrze się czuł i bawił.JEdzenie bardzo smaczne, może nie bardzo urozmaicone ale każdy znajdzie coś co mu odpowiada. Alkohole które podają są bardzo smaczne i w ogóle nie rozcieńczone. Piwko zawsze schłodzone, drinki pięknie podane (do wyboru np. malibu, czy sex on the beach). Ogólnie hotel oceniam bardzo pozytywnie, chętnie jeszcze tam wrócę.

Opinia dodana: 10 października 2011

bajkowa
    Pobyt: Lipiec 2011

Miłe wspomnienia. Hotel zadbany, z zewnątrz prezentuje się naprawdę nieźle. Wszystko tak jak na zdjęciach. Wokoło sklepy i bary, blisko do plaży. Jedzenie dobre i nie do przejedzenia. Pokoje skromne, ale było wszystko co potrzebne. Minusem była za krótka zasłonka w prysznicu, przez co z każdym myciem łazienka była zalana. Nie było żadnych animacji. Basen duży i czysty. Przemiła obsługa, co chwilę pytają się czy wszystko w porządku, czy niczego nie brakuje. Naprawdę super. Polecam. Jak jeszcze raz na Zakynthos to ponownie do tego hotelu.

Opinia dodana: 08 sierpnia 2011

bajkowa
    Pobyt: Lipiec 2011

• Wymagających klientów, rodzin z dziećmi

Miłe wspomnienia. Hotel zadbany, z zewnątrz prezentuje się naprawdę nieźle. Wokoło sklepy i bary, blisko do plaży. Jedzenie dobre i nie do przejedzenia. Pokoje skromne, ale było wszystko co potrzebne. Minusem była za krótka zasłonka w prysznicu, przez co z każdym myciem łazienka była zalana. Nie było żadnych animacji. Basen duży i czysty. Przemiła obsługa, co chwilę pytają się czy wszystko w porządku, czy niczego nie brakuje. Naprawdę super. Polecam. Jak jeszcze raz na Zakynthos to ponownie do tego hotelu.

Opinia dodana: 08 sierpnia 2011
Byłeś w tej miejscowości? Podziel się opinią