Poseidon Palace
Grecja / Riwiera Olimpijska

Poseidon Palace: teren hotelu

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, łóżeczka dla niemowląt (na życzenie).
  • Atrakcyjna lokalizacja: hotel położony w spokojnej okolicy, bezpośrednio przy morzu, tylko 2,5 km od centrum Leptokarii.
  • 2 baseny ze słodką wodą w tym jeden o rozmiarach olimpijskich.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Lokalizacja, posiłki, obsługa
    • Wady Pokój 4* w tym hotelu, to polskie 3*, animacje dla dzieci tylko w j. niemieckim.

Właśnie wróciłam w rodzinnych wakacji. Było z nami 3-letnie dziecko. Hotel dla dzieci rewelacja. Brodzik, animacje, plac zabaw, duży ogród do biegania. Raj dla dzieciaków. Moje wrażenia z pobytu w hotelu są na prawdę bardzo pozytywne. Przede wszystkim ilość i jakość jedzenia. Pyszne jedzenie, dla każdego coś dobrego. Jedzenia jest baaardzo dużo. Czasami niektóre potrawy powtarzają się, ale dla mnie super, bo akurat bardzo mi smakowały. Alkohole dostępne: piwo, wino, brandy i lokalny specjał grecki. Obsługa miła, cierpliwa do dzieci i ich wrzasków. Szczerze polecam hotel, bo był najładniejszy ze wszystkich, które widzieliśmy podczas pobytu. Pokoje są małe i na pewno nie na 4*, ale to szczegół, bo w pokoju się zazwyczaj tylko śpi. Cały teren hotelu zadbany, duży i czysty. Bardzo przyjemnie spędza się tam czas. Pokoje sprzątane codziennie. Gorąco polecam. P.s. Nie korzystajcie z mega drogich wycieczek fakultatywnych Grecosa, bo mają straszne ceny. Przed wyjazdem wyczytałam, żeby udać się do pobliskiego miasteczka - Leptokaria (30 min plażą), lub taxi - 5 euro i wykupić w lokalnym biurze wycieczki. Tak też zrobiliśmy. Korzystaliśmy z biura Tsibukas Travel w Leptokarii i przykładowo wyjazd na wyspę Skiatos w Grecosie 59 euro, w tym biurze 25 euro i dzieci za darmo. W Grecosie dzieci płacą połowę ceny. Jakość wycieczek na tym samym poziomie z polskojęzyczną przewodniczką a cena nieporównywalną. Cały wyjazd oceniam super, hotel genialny, nie ma co się wahać, bo warto. A średni standard pokoi to nic w porównaniu z całokształtem :-)

• Zalety Cisza, spokój, piękne widoki
    • Wady Brak animacji dla dorosłych

Hotel zdecydowanie dla rodzin z dziećmi bądź osób starszych ceniących sobie spokój. Jak dla mnie lekko naciągane 4* ale braki rekompensują piękne widoki, bliskość morza oraz miła obsługa. Posiłki mogą być, dla dzieci duży wybór napoi oraz słodyczy do posiłków. Nie trzeba wstawać o 6 rano aby zająć leżak :), pokoje sprzątane codziennie. Dla chcących zwiedzać proponują wybrać się do Leptokarii i na głównej ulicy, przy Markecie znajduje się biuro podróży, w którym pracuje przemiła Helena z Polski, mają wycieczki o połowę tańsze niż Grecos. Dzięki spokojowi da się odpocząć w tym hotelu. Nasz wyjazd uważam za bardzo udany i polecam innym ten hotel, pomimo kilku mankamentów.

• Zalety Kameralne położenie, cicha okolica
    • Wady Brak praktycznie rozrywek oraz sportu

Hotel czysty, pokoje duże codziennie sprzątane. Obsługa miła, szybko reagująca na ewentualne zgłaszane usterki. Hotel zajmowany w dużej mierze przez Niemców. Praktycznie nie ma animacji. Bardzo fajne udogodnienie dla rodzin z dziećmi czyli Klub Delfinki Grecos. Pani zajmująca się dziećmi bardzo miła, opiekuńcza. Dużym problemem było korzystanie z basenu przez osoby z poza hotelu. Niestety obsługa hotelu kompletnie sobie z tym nie radziła. Warto mieć preparat na komary, wieczorem dawały się we znaki.

• Zalety Ładny hotel,piękny teren.Hotel położony blisko plaży.
    • Wady Pokój dostaliśmy w osobnym budynku niedaleko kortu tenisowegoj.Wyglądał jakby był przerobiony z pomieszczenia gospodarczego .Warunki ogólnie dobre.Wadą był słaby odpływ wody spod prysznica.

Pobyt udany.Pokoje sprzątane codziennie,wymieniane ręcznikiJedzenie smaczne,duży wybór każdy coś znajdzie dla siebie.Polecam dla par i rodzin z dziećmi.Brak animacji w j. polskim i greckiej muzyki wieczorami.

• Zalety same zalety.
    • Wady bez wad

Hotel bardzo ładny, obsługa sympatyczna. Najważniejsze że rezydent P. Mariusz jest ok.

• Zalety Czysty, zadbany hotel z miłą obsługą i smacznym jedzeniem położony nad samym morzem.
    • Wady Słabe alkohole w opcji allinc., mało ryb do jedzenia, brak rozrywek wieczornych w hotelu.

Hotel bardzo dobry, godny polecenia. Położony co prawda na uboczu ok. 3km od Leptokari (pieszo ok 30min wzdłuż morza), ale za to nad morzem, z leżakami i barem przy plaży. Dobrym rozwiązaniem jest samoobsługa przy alkoholach i napojach co powoduje brak kolejek po drinka. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone za wyjątkiem ryb(panga lub jakaś inna ryba nie nadająca się do jedzenia). Animacje i rozrywki tylko dla Niemców, których jest tam najwięcej. W hotelu wypożyczalnia samochodów w cenie 40-60euro. Pokoje z łazienką i tarasem wygodne i czyste sprzątane codziennie. Meble nie najnowsze ale nie ma się czego czepiać. W szafie darmowy sejf. Transfer z lotniska to ok 2,5 godziny. W hotelu byliśmy ok 11 rano i pokój dostaliśmy od razu, natomiast wyjazd z hotelu był o 4.20 rano i przed wyjazdem mieliśmy podane normalne śniadanie. Duży plus dla biura Grecos za organizację i obsługę oraz pomoc przy odprawie w Grecji. Na lotnisku straszny bałagan i zamieszanie ,a obecność przedstawiciela biura( nie pamiętamy imienia Pani ale bardzo dziękujemy) zaoszczędziła nam wiele nerwów i stresu.

• Zalety Piękny obiekt, duży zadbany teren, cisza i spokój, smaczne jedzenie, przemiła obsługa, czysto, fajne baseny, dobra baza wypadowa na wycieczki, blisko do morza
    • Wady Brak toalet przy plaży, plaża kamienisto żwirowa, niezbędne obuwie do wody, zimna woda w basenach.

pobyt tygodniowy uważam za bardzo udany, pod koniec września trafiliśmy na super pogodę, hotel zasługuje na 4* i ze spokojnym sumieniem mogę go polecić osobom szukającym ciszy i spokoju. Może nie oferuje super rozrywek ale można się tam naprawdę zrelaksować. Polecam wycieczkę na Meteory ( klasztory oddalone około 150 km od hotelu) na miejscu można wypożyczyć auto lub pojechać z biura podróży. Sam hotel oddalony jest od najbliższej miejscowości ok. 2.5 km można się przespacerować brzegiem morza. Hotel zadbany i czysty z przemiłą obsługą, pokoje bardzo przyjemne.Jeżeli chodzi o plażę leżaki są płatne 6 e za komplet, przydatne są buty przy wejściu do morza ze względu na kamienie i możliwość skaleczenia się, trochę dalej jest już piasek, generalnie płytko. Wadą jak dla mnie jest brak toalety przy plaży i zimna woda w basenach ( fajna żeby się schłodzić ale popływać już trochę gorzej ). Jedzenie smaczne i urozmaicone , każdy znajdzie coś dla siebie, gorzej z kawą (niesmaczna) i wyborem alkoholi ( brandy, uzo i rakija, wino i piwo). Generalnie POLECAM gdybym miała wrócić w tamte okolice z pewnością wybrałabym ten hotel.

• Zalety położenie,piękna okolica, piękny zadbany ogród,pyszne jedzenie

byliśmy w tym hotelu we wrześniu,jest to zadbany i na pewno zasługujący na swoje 4*. My akurat wiedzieliśmy , czego mozemy się spodziewać, ponieważ przeczytałam chyba wszystkie dostępne opinie. Hotel położony na uboczu, dla mnie to zaleta, można było spokojnie wypocząć po całym roku życia w pędzie i zgiełku. Pokoje nie pierwszej nowości, ale piękne i czyste, codziennie sprzątane, codziennie zmieniana pościel i ręczniki, dokładane na zapas kosmetyki i papier toaletowy.W pokoju bardzo dobry zasięg wifi cały czas( pokoje 400>. Na plaży leżaki po 6 eur za komplet( 2 leżaki +parasol).plaża taka sobie piaszczysto żwirowa i mała, My braliśmy leżaki dostępne na terenie ogrodu-milutko na trawie,od morza 10 kroków. a teraz najlepsze- to jedzenie. Przeeeeepyszne, urozmaicone w ogromnych ilościach, dla każdego coś dobrego. Pierwszy raz w Grecji w opcji all, mieliśmy taki wybór i wszystko pyszne i pięknie podane. Napoje do posiłków, kawa, herbata,wino, soki również w nieograniczonych ilościach. Przemiła obsługa na terenie całego hotelu, również panie sprzątające zawsze uśmiechnięte. Baseny(nocą pięknie podświetlane-zmieniające się kolory) duże z dużą ilością leżaków, lecz my nie korzystaliśmy, wolimy morze. Ogólnie ogród pięknie zaaranżowany, zieleń i systemy fontann i kaskad wodnych. Jedyny mały minus to balkony.Oddzielone od siebie niskim półmetrowym murkiem-zero prywatności, ale da się przeżyć. Za to spore, dobrze wyposażone, ważna jest zamontowana na stałe suszarka na mokre ubranie, schną w sekundę. Przemiła rezydentka p.Marta z Grecosa, osoba kontaktowa i bardzo kompetentna, również druga pani Marta od animacji(klub Delfinki) urocza, zawsze uśmiechnięta.Jak na wakacje w Grecji, to już zawsze z Grecosem. Ogólnie wrażenia super, gorąco polecam dla osób chcących wypocząć w pięknej okolicy- z jednej strony morze a plecami masyw Olimpu- to robi wrażenie :)

• Zalety super położenie ,świetna baza wypadowa do eksploracji riwiery.
    • Wady Nie jest to wada,po prostu obiekt zbyt duży jak dla mnie.

Pobyt bardzo udany.Hotel dobry,choć jak dla mnie to za duży obiekt.W hotelu polecam wypożyczalnię aut z którą współpracuje Grecos - sprawnie i bez żadnych problemów.No i jubilera- pracuje tam przesympatyczna słowenka.obsługa hotelu miła ale nie nachalna,zawsze gotowa pomóc jeśli tylko jest taka potrzeba.

• Zalety Położenie bezpośrednio przy morzu ładna infrastruktura hotelu duże baseny czysto piękne malownicze miejsce .
    • Wady Brak dobrej kawy i Mały wybor alkoholi w ofercie all inclusive oraz owoców . Daleko od lotniska

Polecam hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi animacje w języku polskim super animacje .