Premier Le Reve Spa & Casino

Premier Le Reve Spa & Casino: otoczenie hotelu

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Luksusowy hotel na wysokim poziomie
  • Położony przy pięknej, piaszczystej plaży z pomostem i dostępem do rafy koralowej
  • Wyjazd z Wrocławia All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

agusia
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Bardzo luksusowy!!!

Hotel o bardzo wysokim standardzie,polecam bardzo wymagajacym wczasowiczom.Jedzenie rewelacja,trzeba tam byc i zobacyc,podaja nawet ogorki malosolne,jedzenie bardzo europejskie.Pokoje czyste,obsluga na wysokim poziomie,wielojezyczna.Hotel polozony w bardzo luksusowj dzielnicy.Wypozyczalnia maleksow,rowerow oraz hulajnogi. Mozna poczuc sie jak w raju,powaznie.Przy basenach obsluga czysci okulary ,reczniki mietowe do schladzania ciala i wiele innych atrakcji. Moge tak pisac i pisac bez konca,bo jest o czym pisac.Same superlatywy.Bedac w tym hotelu ,nie czulam sie jak w Egipcie ,tylko w egzotycznych krrajach.Jeszcze w tak spokojnym hotelu nie bylam ,muzyka na zywo przy basenach.REWLACJA!!! Polakow praktycznie nie ma.Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana: 11 sierpnia 2014

Ola
    Pobyt: Sierpień 2012

• Par, ceniących spokój, szukających luksusu

Hotel robi wrażenie. Posiłki bardzo dobre, urozmaicone, obługa super,... hotel nastrojowy... Wieczory urozmaicone ale na spokojnie :))) mozna odpoczać

Opinia dodana: 25 maja 2013

Artur T
    Pobyt: Luty 2013

• Par, ceniących spokój, szukających luksusu

Rewelacyjny Hotel. Przeznaczony dla Par, dzieci poniżej 17 lat nie mogą być zameldowane. Dzięki temu spokój i cisza. Obsługa hotelu obi co może aby umilić pobyt. Naprawdę byliśmy zaskakiwani codziennie. Moja żona miała ochotę krzyczeć z radości po kolejne ppozytywnej niespodziance jaka nas spotkała. Polecam.

Opinia dodana: 16 lutego 2013

esz
    Pobyt: Lipiec 2012

• Ceniących spokój, wymagających klientów

Opinia dodana: 01 sierpnia 2012

Pobyt: Grudzień -0001

• Ceniących spokój, szukających luksusu

Hotel rewelacja. Pełny Relax. Nie przyjmują tam dzieci do 15 roku życia,dlatego jest cisza i spokój. Przy basenie ciągle cicha muzyka relaksacyjna. Obsługa nadskakuje aż za bardzo. W pokoju białe szlafroki i pantofle. Soki do śniadania z marchwi i jabłek. Na plaży i przy basenie wycierają okulary i roznoszą chusteczki odświeżające. Naprawdę luksusowo. Jedzenie super. Byłam 7 razy w Egipcie i polecam ten hotel. Ten i Sztaigenrerger al dau beach to najlepsze w Hurghadzie.

Opinia dodana: 18 maja 2012

Magdalena Czyż
    wyjazd firmowy
    Pobyt: Listopad 2011

• Wymagających klientów, aktywnych, ceniących spokój

cisza i spokój, daleko od centrum, dla osób od 16lat

Opinia dodana: 02 lutego 2012

Mariusz
    Pobyt: Listopad 2011

Hotel całkiem niezły :-). Ma oczywiście wiele mankamentów jak to w Egipcie. Niby internet jest za darmo, w pokoju wi-fi i kabel, ale działa bardzo słabo i ciągle się zacina, przestaje działać. Byłem w tym hotelu 3 raz i zawsze tak było. Żeby mieć stabilne połączenie musiałem kupić Vodafone 3G w Hurgadzie. Jest tu gdzie pojeździć na rowerze, ale rowery w hotelowej wypożyczalni to rupiecie i nie nadają się do jazdy. Masaże drogie i słabe. Dodatkowo coś malowali i śmierdziało strasznie. Wynająłem samochód z kierowcą do SenzoMall (5km) i z powrotem, chciałem podjechać jeszcze w drodze powrotnej po jakiś koniak do monopolowego, ale kierowca się uparł, że on nie pojedzie. Zapłaciłem 45$. Taksówką z Hurgady za tyle to mógłobym jeździć 24h!!!

Opinia dodana: 31 grudnia 2011

alibaba
    Pobyt: Wrzesień 2011

• Wymagających klientów, ceniących spokój

Najbardziej komfortowy hotel w jakim byłem w Egipcie - był to nasty pobyt w tym kraju. Ultra al - doskonały . Przepyszne jedzenie, desery - dzieła sztuki.Wszędzie bardzo czysto.Wszystkie nasze życzenia ( kabel do internetu w pokoju, cieńsze poduszki )recepcja spełniła natychmiast.Ogromny plus dla szukających spokoju- brak głośnych animacji brak dzieci ( hotel nie przyjmuje gości poniżej 16 roku życia).Doskonałą wizytówką BP Wezyr jest rezydent P.Saber Hamed - b.kulturalny młody człowiek,mówiący świetnie po polsku,punktualny,służący dobrymi radami. Jedyny mankament to fatalny stan techniczny rowerów w hotelowej wypożyczalni- tym się nie da jechać! I jeszcze jeden drobny minus - brak polskiego programu w TV. Plus - bezpłatny internet.

Opinia dodana: 12 października 2011

jacenty
    Pobyt: Sierpień 2011

Tak sobie wyobrażam raj .......

Opinia dodana: 03 września 2011

Pablo
    Pobyt: Lipiec 2011

Hotel piękny, położony w okolicy, która za niedługo stanie się ekskluzywnym kurortem. Obok budowany jest hotel Baron z 1000 pokoi. Jedzenie najlepsze jakie do tej pory w Egipcie przyszło nam jeść. Właściwie je się na okrągło :-) Wyposażenie łazienek i pokoi bardzo dobre. Niestety wykończeniówka fatalna, ale to chyba standard w Egipcie. Dziwnie jest patrzeć na piękne marmury obok których są niedokonczone fugi,maźnieta pedzlem sciana itd. Na basenie żadnej walki o leżaki nie ma. Miejsce jest dla wszystkich. 90 procent to Rosjanie, trochę Brytyjczyków, NIemcy, jedna para z Polski, z panią która zmiatała jedzenie ze stołów do swojej przepastnej torebki (pozdrawiamy). Polecamy hotel dla ludzi pragnących spokoju, spokoju i jeszcze raz spokoju

Opinia dodana: 23 sierpnia 2011