Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Premier Le Reve Spa & Casino

Premier Le Reve Spa & Casino: obiekt

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Luksusowy hotel na wysokim poziomie
  • Położony przy pięknej, piaszczystej plaży z pomostem i dostępem do rafy koralowej
  • Dużo udogodnień dla dzieci
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety -hotel dla dorosłych -piękne pokoje -profesjonalna obsługa
    • Wady .

Przede wszystkim hotel dla dorosłych. Dzieci poniżej 17 roku życia nie mogą być tam zakwaterowane, co dla wielu jest dużym plusem i sprzyja spokojnym wczasom. Zdecydowanie najbardziej luksusowy hotel spośród wszystkich w Hurghadzie. Profesjonalna obsługa, perfekcyjne wykończenia, pokoje do których chce się wracać. Polecam wszystkim, którzy szukają spokoju oraz luksusu zarazem.

• Zalety Tylko osoby dorosle, brak halasliwych animacji, zdecydowana wiekszosc gosci w hotelu to Brytyjczycy i Niemcy, perfekcyjne jedzenie, super czysto. Idealny dla osob ceniacych cisze, spokoj i towarzystwo na poziomie

Absolutnie perfekcyjny. Po wizycie w wielu bardzo dobrych hotelach na terenie europy i nie tylko smialo mozna zakwalifikowac premier le reve do grupy hoteli odpowiedniej dla najbardziej wymagajacych klientow. Hotel w top 3 w hurghadzie. Rownac sie z nim moga tylko hotele Baron i Azur ale te sa sporo drozsze.

• Zalety Standard europejski, Doskonały wystrój , olbrzymie w doskonałym smaku urządzone pokoje, możliwość spaceru nad morzem jak w Sopocie kilka km
    • Wady Obumarłe rafa, brak podgrzewanych basenöw na zewnątrz

Polecam wybrednych pod każdym względem klientom, cisza i spokój gdy masz ochotę na rozrywkę jest angielski pub na 4 piętrze. Codziennie można się poczuć jak król i królowa gdyż obsługa stara się spełnić wszelkie zachcianki. Rekomenduje pokoje tylko de lux bo są z widokiem na morze , baseny i palmy. Pozostałe pokoje s? z tylu hotelu z widokiem na mur lub nieskończona budowę to cena za niższą cenę :( widoki hotelowe i leżaki jak na Malediwach. W hotelu zakaz dzieci zatem relax na maxa. Polecam dla starszych i tych co mają dosyć zgiełku i pragną naprawdę odpocząć w lubuskie. Byłam 10 razy w Egipcie zawsze 5* jakościowo to był najlepszy hotel o standardzie europejskim . Wśród gości Anglicy, Niemcy, Francuzi, Skandynawowie. Polaków i Rosjan nie słychać i nie widać.

• Zalety Bardzo luksusowy!!!

Hotel o bardzo wysokim standardzie,polecam bardzo wymagajacym wczasowiczom.Jedzenie rewelacja,trzeba tam byc i zobacyc,podaja nawet ogorki malosolne,jedzenie bardzo europejskie.Pokoje czyste,obsluga na wysokim poziomie,wielojezyczna.Hotel polozony w bardzo luksusowj dzielnicy.Wypozyczalnia maleksow,rowerow oraz hulajnogi. Mozna poczuc sie jak w raju,powaznie.Przy basenach obsluga czysci okulary ,reczniki mietowe do schladzania ciala i wiele innych atrakcji. Moge tak pisac i pisac bez konca,bo jest o czym pisac.Same superlatywy.Bedac w tym hotelu ,nie czulam sie jak w Egipcie ,tylko w egzotycznych krrajach.Jeszcze w tak spokojnym hotelu nie bylam ,muzyka na zywo przy basenach.REWLACJA!!! Polakow praktycznie nie ma.Polecam z czystym sumieniem.

Hotel robi wrażenie. Posiłki bardzo dobre, urozmaicone, obługa super,... hotel nastrojowy... Wieczory urozmaicone ale na spokojnie :))) mozna odpoczać

Rewelacyjny Hotel. Przeznaczony dla Par, dzieci poniżej 17 lat nie mogą być zameldowane. Dzięki temu spokój i cisza. Obsługa hotelu obi co może aby umilić pobyt. Naprawdę byliśmy zaskakiwani codziennie. Moja żona miała ochotę krzyczeć z radości po kolejne ppozytywnej niespodziance jaka nas spotkała. Polecam.

Hotel rewelacja. Pełny Relax. Nie przyjmują tam dzieci do 15 roku życia,dlatego jest cisza i spokój. Przy basenie ciągle cicha muzyka relaksacyjna. Obsługa nadskakuje aż za bardzo. W pokoju białe szlafroki i pantofle. Soki do śniadania z marchwi i jabłek. Na plaży i przy basenie wycierają okulary i roznoszą chusteczki odświeżające. Naprawdę luksusowo. Jedzenie super. Byłam 7 razy w Egipcie i polecam ten hotel. Ten i Sztaigenrerger al dau beach to najlepsze w Hurghadzie.

cisza i spokój, daleko od centrum, dla osób od 16lat

Hotel całkiem niezły :-). Ma oczywiście wiele mankamentów jak to w Egipcie. Niby internet jest za darmo, w pokoju wi-fi i kabel, ale działa bardzo słabo i ciągle się zacina, przestaje działać. Byłem w tym hotelu 3 raz i zawsze tak było. Żeby mieć stabilne połączenie musiałem kupić Vodafone 3G w Hurgadzie. Jest tu gdzie pojeździć na rowerze, ale rowery w hotelowej wypożyczalni to rupiecie i nie nadają się do jazdy. Masaże drogie i słabe. Dodatkowo coś malowali i śmierdziało strasznie. Wynająłem samochód z kierowcą do SenzoMall (5km) i z powrotem, chciałem podjechać jeszcze w drodze powrotnej po jakiś koniak do monopolowego, ale kierowca się uparł, że on nie pojedzie. Zapłaciłem 45$. Taksówką z Hurgady za tyle to mógłobym jeździć 24h!!!