Royal Sun Holiday
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Royal Sun Holiday

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

Pobyt: Wrzesień 2013

• Par, rodzin z dziećmi, aktywnych

Bardzo ładny hotel. Poza obsługą recepcji (która nie miała ochoty na pomoc swoim gościom m.in. w odpowiedzi na proste pytania) wszystko było fajniezorganizowane

Opinia dodana: 21 września 2013

Magdag
    Pobyt: Czerwiec 2010

• Rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Witam!! BYłam w hotelu Royal Sun 2 tygodnie w lipcu 2010/ Wrażenie dobre. Piekny, przestronny, duży czysty hotel. Obsługa bardzo dobra. Obok hotelu jest przystanek autobusowy wiec łatwo i szybko mozna przemieszczac się. Do centrum jest blisko. Baseny czyste, leżaków jest bardzo duzo. Jeśłi ktokolwiek chciałby dowiedziec się cos o tym hotelu i otoczeniu to prosze na emiala magdagallegro@wp.pl. Mogę również wysłac parę fotek. Pozdrawiam Magda

Opinia dodana: 26 maja 2011

IVA
    Pobyt: Czerwiec 2009

• Szukających rozrywki, rodzin z dziećmi, aktywnych

Hotel super-pobyt zorganizowany przez "wakacyjny wynajem" więc moja ocena nie dotyczy np. wyżywienia czy opieki rezydenta.Ale bardzo miło spędziłam tam urlop,hotel nowy,dobrze wyposażone pokoje,czyściutko.Dwa duże baseny,kącik dla dzieciaczków,żadnych problemów z leżakami przy basenie ogólnie SUPER- POLECAM!!!!!!!!!!

Opinia dodana: 26 grudnia 2009

Kinga
    Pobyt: Czerwiec 2009

• Wymagających klientów, rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Hotel bardzo urokliwy,czysty,zadbany,pokoje duże z balkonem,baseny duże i czyste,aneks kuchenny dobrze wyposażony, jedynie czego brakowało, to elektrycznego czajnika(zamiast niego był ekspres do kawy).Klimatyzacja tylko w salonie.Rezydent delikatnie mówiąc mało kontaktowy.Najlepszą obsługą były sprzątaczki,przychodziły codziennie,miałam zepsutą klimę i w recepcji powiedzieli, że jest sobota i trzeba czekać do poniedziałku. Sprzątaczka załatwiła sprawę od ręki(wystarczyło wymienić zepsutego pilota do klimatyzacji).Plaża dość daleko.Fajne dwa markety w pobliżu hotelu, produkty w dobrych cenach.Morze śliczne,bez glonów,piaszczyste,ciepłe. Mile wspominam pobyt i z chęcią do tego hotelu bym wróciła.

Opinia dodana: 24 sierpnia 2009

julia

• Wymagających klientów, szukających rozrywki

super hotel duze baseny swietne pokoje duze , nowe meble, super sprawna klima czysciutko pachnaco , jedzenie dobre ale dosc monotonne co dzien to samo ale taki wybor ze i tak codziennie nie dlao sie wsyztskiego sprobowac, otoczenie hotelu dobre choc nie rewealcyjne dosc ciezko przejsc przez ulice nie jest ona szeroka ale bulgarscy kierowcy za nic maja pieszych:] no ale dalo sie przezyc, nie bylo to az takie uciazliwe, samo miasteczko fajne raczej huczne :)plaza tez ok morze srednie co prawda nie takie cieple i czyste jak w grecji ale tez nie takie jak bałtyk:]milo sie bylo w nim wypluskac:) ogolnie pobyt bardzo udany!polecam ten hotel

Opinia dodana: 22 lipca 2009

adam
    Pobyt: Czerwiec 2008

szczerze polecam -hotel nowo wybudowany,wszystko nowe i czyste oraz zadbane,

Opinia dodana: 19 stycznia 2009

jarek

Opinia dodana: 24 sierpnia 2008

Pazik
    Pobyt: Lipiec 2008

• Wymagających klientów, szukających rozrywki, rodzin z dziećmi

Opinia dodana: 21 sierpnia 2008

ania

• Wymagających klientów, ceniących spokój

Hotel Royal Sun nowy, zgodny z opisem, wysoki standard. Mieliśmy przyjemność nocować w apartamencie-w pełni umeblowany i wyposażony w talerze, sztućce oraz garnek i patelnię, balkon bardzo duży w widokiem na baseny. Codziennie sprzątaczki wymieniają ręczniki i nawet myją naczynia i co 3 dzień (jeśli nie ma Cię w pokoju) zmieniają pościel. 2 duże baseny i trzeci dla dzieci, które są codziennie czyszczone. Łoże małżeńskie-duże i wygodne. Jedyny minus-klimatyzacja tylko w pokoju dziennym, w sypialni również by się przydała.

Opinia dodana: 17 sierpnia 2008

Elżbieta