Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Santa Marina Beach

Santa Marina Beach

• Dla dzieci: plac zabaw oraz miniklub.
  • Na terenie hotelu znajduje się pięknie utrzymany ogród piniowo-palmowy.
  • Idealne położenie: przy piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza i malowniczym widokiem na wyspę Theodorou.

• Zalety ładna plaża,piękna restauracja przy plaży,b.dobra część 5*
    • Wady zbyt dużo schodów,b.głęboki basen przy części 4*,brak zadaszeń tarasów części 5*

pobyt 11 dni w części 5*,pokoje duże sprzątane codziennie,jedzenie na dobry z +, fajna plaża nadmorska,na basen nie chodziliśmy,okolica spokojna,możliwość częstych wyjazdów popołudniowych do Chanii,ogólnie można polecać

• Zalety położenie przy plaży piaszczysta plaża miła obsługa zadbany teren hotelowy smaczne, urozmaicone posiłki
    • Wady podział hotelu na trzy części, przez bardzo ruchliwą ulicę jedna część hotelu przy plaży ,pozostałe dwie za ulicą przy basenach z bardzo dużą ilością schodów hotel nie nadaje się dla rodzin z wózkami z małymi dziećmi hotel za ulicą bez wind co utrudnia poruszanie się z wózkiem

hotel super jeśli ktoś szuka miejsca ,z którego można się napawać widokiem morza popijając kawę lub drinka można takę jeść przy plaży każdy posiłek nie polecam dla rodzin z dziećmi do 2 lat

• Zalety świetne jedzenie, atrakcyjne położenie przy samej plaży, fajne baseny, piękna roslinnośc

jestem ogólnie zachwycona cała wycieczka, nie było się do czego przyczepić.

• Zalety Blisko do plaży. Dla ludzi którzy lubią spokój.
    • Wady Pokoje w 4* obdarte ściany, nie dokładnie malowane, telewizor w wielkości laptopa,

Nieźle położony blisko plaży obok dyskotek i klubów. Pokoje w 4* małe, Obdarte ścianyi źle pomalowane , telewizor mały, łazienka mała, w łazience pajęczyny, mała wanna, obdarte ręczniki, jedzenia mało smak średni, obsługa miła, basen w 5* fajny oraz restauracja. restauracja w 4* nie zadbana. Wieczorem po stołach w restauracji maszerował sobie kot nie wyganiany przez nikogo.Leżaki na plaży płatny. po 23 napoje płatne.

• Zalety Mila obsluga
    • Wady W czesci 4 gwiazdkowej pokoje o bardz niskim standardzie Lazienka z ledwoscia miesci 2 osoby nie mowiac juz o pokoju Bardzo malutki. 5 gwiazdkowa czesc super standard 24 pokoje lux z oddzielna jadalnia i basenem dosyc nie duze ale fajne

Polecam tylko czesc 5 gwiazdkowa. Spedzilem 12 dni i mila wspominam.

Hotel mimo swoich 4**** nie należy do najmłodszych. Pokoje nie za duże choć czyste i codziennie sprzątane, łazienka malutka, klimatyzacja sprawna, w pokojach brak sejfów. Nie polecam pokoi z numerami 100-... Ponieważ to tak faktycznie suteryna, najlepiej mieć pokoje od numeru 300. Porażką jest animacja, prowadzona tylko przez animatorów francuskich z nastawieniem dla swoich gości. Inne nacje mają wrażenie wyalienowania. Plaża przy hotelu, z dobrym wejściem do wody, leżaki i parasole bezpłatne. Hotel raczej dla gości poszukujących spokoju ponieważ o godz. 23 życie zamiera. Zaletą jest usytuowanie w pobliżu licznych tawern, dyskotek i kawiarni. Osobiście więcej nie wybrałabym tej oferty ze względu na zdominowanie innych nacji przez Francuzów ( przeszło 80% gości to oni)

Na dwa pierwsze dni pobytu zakwaterowanie w 13 metrowym pokoju. Łazienki koszar. Otoczenie ładne.

Hotel kiepski, jedzenie zimne i nie smaczne. Obsługa nie miła, basen mały i brudny. hotel skłda się z dwóch części czyli rodziny z dziecmi i osoby starsze absolutnie nie. Bylismy z Itaką, to była jedna wielka pomyłka. Nie wspomnę o Pani rezydent, nie polecam hotelu ani Biura podróży Itaka.

Właśnie wróciliśmy z wakacji spędzonych w tym hotelu i nie polecam. Największy mankament to jedzenie-totalna porażka.Nie jesteśmy wybredni, ale to, co podawano w restauracjach, nie nadawało się do niczego i to nie była tylko nasza opinia. Przez tydzień jedliśmy arbuzy i lody, a tak głodna na wakacjach to nigdy nie byłam.Wersja all-nieporozumienie.Nigdy więcej takiego hotelu.