Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Santa Marina Beach

Santa Marina Beach: obiekt, basen

• Dla dzieci: plac zabaw oraz miniklub.
  • Na terenie hotelu znajduje się pięknie utrzymany ogród piniowo-palmowy.
  • Idealne położenie: przy piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza i malowniczym widokiem na wyspę Theodorou.
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety położenie przy plaży piaszczysta plaża miła obsługa zadbany teren hotelowy smaczne, urozmaicone posiłki
    • Wady podział hotelu na trzy części, przez bardzo ruchliwą ulicę jedna część hotelu przy plaży ,pozostałe dwie za ulicą przy basenach z bardzo dużą ilością schodów hotel nie nadaje się dla rodzin z wózkami z małymi dziećmi hotel za ulicą bez wind co utrudnia poruszanie się z wózkiem

hotel super jeśli ktoś szuka miejsca ,z którego można się napawać widokiem morza popijając kawę lub drinka można takę jeść przy plaży każdy posiłek nie polecam dla rodzin z dziećmi do 2 lat

• Zalety świetne jedzenie, atrakcyjne położenie przy samej plaży, fajne baseny, piękna roslinnośc

jestem ogólnie zachwycona cała wycieczka, nie było się do czego przyczepić.

• Zalety Blisko do plaży. Dla ludzi którzy lubią spokój.
    • Wady Pokoje w 4* obdarte ściany, nie dokładnie malowane, telewizor w wielkości laptopa,

Nieźle położony blisko plaży obok dyskotek i klubów. Pokoje w 4* małe, Obdarte ścianyi źle pomalowane , telewizor mały, łazienka mała, w łazience pajęczyny, mała wanna, obdarte ręczniki, jedzenia mało smak średni, obsługa miła, basen w 5* fajny oraz restauracja. restauracja w 4* nie zadbana. Wieczorem po stołach w restauracji maszerował sobie kot nie wyganiany przez nikogo.Leżaki na plaży płatny. po 23 napoje płatne.

• Zalety Mila obsluga
    • Wady W czesci 4 gwiazdkowej pokoje o bardz niskim standardzie Lazienka z ledwoscia miesci 2 osoby nie mowiac juz o pokoju Bardzo malutki. 5 gwiazdkowa czesc super standard 24 pokoje lux z oddzielna jadalnia i basenem dosyc nie duze ale fajne

Polecam tylko czesc 5 gwiazdkowa. Spedzilem 12 dni i mila wspominam.

Hotel mimo swoich 4**** nie należy do najmłodszych. Pokoje nie za duże choć czyste i codziennie sprzątane, łazienka malutka, klimatyzacja sprawna, w pokojach brak sejfów. Nie polecam pokoi z numerami 100-... Ponieważ to tak faktycznie suteryna, najlepiej mieć pokoje od numeru 300. Porażką jest animacja, prowadzona tylko przez animatorów francuskich z nastawieniem dla swoich gości. Inne nacje mają wrażenie wyalienowania. Plaża przy hotelu, z dobrym wejściem do wody, leżaki i parasole bezpłatne. Hotel raczej dla gości poszukujących spokoju ponieważ o godz. 23 życie zamiera. Zaletą jest usytuowanie w pobliżu licznych tawern, dyskotek i kawiarni. Osobiście więcej nie wybrałabym tej oferty ze względu na zdominowanie innych nacji przez Francuzów ( przeszło 80% gości to oni)

Na dwa pierwsze dni pobytu zakwaterowanie w 13 metrowym pokoju. Łazienki koszar. Otoczenie ładne.

Hotel kiepski, jedzenie zimne i nie smaczne. Obsługa nie miła, basen mały i brudny. hotel skłda się z dwóch części czyli rodziny z dziecmi i osoby starsze absolutnie nie. Bylismy z Itaką, to była jedna wielka pomyłka. Nie wspomnę o Pani rezydent, nie polecam hotelu ani Biura podróży Itaka.

Właśnie wróciliśmy z wakacji spędzonych w tym hotelu i nie polecam. Największy mankament to jedzenie-totalna porażka.Nie jesteśmy wybredni, ale to, co podawano w restauracjach, nie nadawało się do niczego i to nie była tylko nasza opinia. Przez tydzień jedliśmy arbuzy i lody, a tak głodna na wakacjach to nigdy nie byłam.Wersja all-nieporozumienie.Nigdy więcej takiego hotelu.

Hotel "dwuczęściowy". Jeden budnek z restauracją nad samym morzem, kilka budynków oddzielonych ruchliwą ulicą przy basenie. Pod ulicą tunel umożliwiający bezpieczne przejście. Na terenie duża ilość schodów. Dla dorosłych nie jest to uciążliwe, ale nie polecam dla osób z małymi dziećmi. Pokój - ostrzegam wszystkich przed zakwaterowaniem w pokoju nr 605 na parterze w części przy basenie. Pokój ostatni w korytarzu z widokiem na okropny bałagan na sąsiedniej posesji (sterty desek, gruz). Łazienka w opłakanym stanie, w korytarzyku grzyb na ścianie) i coś czego nie da się sfotografować - okropny smród stęchlizny). Po przedstawieniu dokumentacji fotograficznej w recepcji pokój nam zamieniono, ale dopiero następnego dnia po godz. 12. Otrzymaliśmy nawet talerz owoców, wino i liścik z przeprosinami, ale koszmarna nocka w smrodzie i pół dnia zmarnowane. Pokój po zamianie - w porządku, tyle, że z dostawką dla dziecka(piętrowe łóżko) było trochę ciasno. Porządnie sprzątany i czysty. Sejf płatny - 20 EUR/tydzień. Obsługa bardzo dobra, przyjazna i chętnie służąca pomocą. Jedzenie wersja ALL - to ocenić najtrudniej. Słyszałam narzekania, ale nam smakowało. Różnorodnie, smacznie i dużo. Obsługa w restauracji super. Gości sporo, ale żadnych kolejek. Posiłek przy stoliczku nad samym morzem - bezcenne. Plaża - długa i piaszczyst. Woda krystaliczna i cieplutka. Parasol + 2 leżaki płatne 5 EUR. Aby zająć leżak na plaży przy hotelu trzeba iść rano (Rosjanie zostawiają na nich ręczniki wieczorem poprzedniego dnia i nikt niestety tego nie zbiera). Najsłabszy punkt hotelu, moim zdaniem, to basen. Głębokość 2 m - w najpłytszym miejscu, potem 2.80 m. Dla dzieci brodzik 70 cm. Woda bardzo mocno chlorowana. Leżaki bezpłatne, ale okupowane od godz. 6 rano. Doskonałe połączenie autobusowe z Chanią. Przystanek przy hotelu. Goście to głównie Holendrzy, Polacy i Rosjanie. Niemcy i inne nacje w ilościach śladowych. Nie wiem czy były animacje, bo nie jesteśmy tym zainteresowani. Był na pewno mini klub dla dzieci. Wakacje udane.