Dessole Sea Beach Resort & Aqua Park
Egipt / Sharm el Sheikh

Dessole Sea Beach Resort & Aqua Park

• Bezpośrednio przy hotelu, szeroka, piaszczysta plaża.
  • Bogate atrakcje wodne: kompleks basenów z aquaparkiem (26 zjeżdżalni), plac zabaw w wodzie, sztuczna rzeka.
  • Dla dzieci: brodzik, miniaquapark, miniklub.
  • Hotel zlokalizowany w centrum Nabq Bay, 8 km od lotniska.
  • Wyjazd z Poznania All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Idealny hotel dla rodziny z dziecmi
    • Wady Chcesz ponurkowac na rafie poszukaj innego miejsca bo tutaj rafy niestety brak- jest ale bardzo trudno dostepna

Po1. Dziekujemy Pani Marysi z Wakacje.pl z biura z Katowic w Carrefour- bylismy kilka razy pytac marudzic wybierac oferte- mogla nas potraktowac jako marudy co pytaja nic nie kupia a jednak wykazala profesjonalizm i wybrala dla nas super miejsce!!! Po2 Hotel jest bardzo przyjemny- pierwszoplanowe rzeczy wszystkie na miejscu itd gorzej jak zerkniemy na zaplecza tam troszke balaganu ale to standard w egipcie Po3- jedzenie- nie rozumie osob ktore marudza ze nie dojadaly itd- jak w domu je sie szynke z pieczywem na sniadanie a tu ma sie 30 dan do wyboru rano na obiad czy kolacje plus mnostwo napojow to nie rozumie gdzie ta monotonia i brak jedzenia?? Pisaliscie o brudnych stolikach- jak sie siada od razu a nie poczeka sie na obsluge to sie nie dziwcie- wystarczy poczekac lub poprosic obsluga zrobi na miejscu wszystko. Jak sie obsluguje 2000 ludzi to ciezko na miejscu miec wszystko warto chwile poczekac i jest czysto Po4- super animatorzy dla doroslych i dla dzieci- nawet jak sa sami rosyjscy animatorzy nie widze problemu przeciez oni rozmawiaja w kilku jezykach dzieci bawia sie razem dorosli rowniez- w sezonie sa polscy animatorzy -Daga Michalina i Ania- oni robia mega robote- warto odwiedzac wieczorne SHOW Po5- dziwne zasady odnosnie basenu "regulamin- plywanie po godzinach na wlasna odpowiedzialnosc" po czym wieczorami koledzy z pbslugi nas ganiali nie respektujac wlasnego regulaminu- wiec plywa sie do 18 plaza tak samo zamykana o 18 - bylo to dla nas dziwne ale podobno to nie nowoscw egpicie Po6- dzieki ze jest tam Bili czyli rezydent S&F - warto pytac go o wszytsko pomaga daje darmowe wejsciowki itd Po7- nie polecam wyjazduna nurkowanie na wyspe Tiran- chyba ze traficie na normalna ekipe instruktorow- jestem nurkiem i widzialem jak traktuje sie amatorow- jak marionetki i glupkow a nie osoby ktore chca czegos sie nauczyc i popatrzec- warto wydac 5 dolarow i 2 pomosty dalej w lewo od hotelu wejsc na pomost i za 1/10 ceny i poplywac na rafie.

Opinia dodana: 29 czerwca 2015

Aśka
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety brak
    • Wady jak poniżej

Pobyt w maju 2015 .Wrażenia ,dopóki nie utopiła się kobieta brak było tzw. ratowników na kompleksie musiało dojść do tragedii , aby ktoś zadbał o nasze bezpieczeństwo. Dwa od znajomych córeczka po prostu zjadła wysypany CHLOR wokół kratek w aqua parku - prostu zapomnieli sprzątnąć. TRAGEDIA ,TOTALNA ZNIECZULICA Z ICH STRONY , I ROBILI WSZYSTKO ABY ZAMATACZYĆ , ZATUSZOWAĆ CAŁĄ SYTUACJE. Ktoś pisał ,że pokoje są kwalifikowane do narodowości i zgadzam się w 100% my dostajemy te z innej półki ,po długich negocjacjach i daniu w łapę dostaliśmy lepszy . Wiadomo każdy ma inne wymagania , ale jeśli jest się już trzeci raz w Egipcie to ma się porównanie . Ja i moja rodzina odradzamy. Acha jeśli chcecie zjeść w kulturalny sposób to zapraszamy do restauracji na górze.

Opinia dodana: 19 czerwca 2015

Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Ładnie rozmieszczony układ budynków. Ładny basen. Super aqua park. Typowy hotel dla tych co są z dziećmi. Bardzo dobra opieka rezydenta z Sun&Fun
    • Wady Hotel trochę ugryziony zębem czasu. Jedzenie fatalne typowe dla Egiptu.

Ogólnie hotel ładny. Sporo miejsca do wypoczynku i spacerów. Bardzo dobra opieka rezydenta z Sun&Fun.

Opinia dodana: 18 czerwca 2015

kajos
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety brak

O hotelu wypowiedzieć się nie mogę bo mimo, że wykupiliśmy w nim wycieczke to zostaliśmy oszukani przez biuro SUN&FUN. Po przylocie do egiptu w ubieglym tygodniu dokladnie 26 maja 2015 dowiedzielismy sie wraz z innymi ludzmi ( lacznie okolo 40 osob) ze z powodu braku miejsc w tym hotelu zostajemy zakwaterowani w innym. Teoretycznie lepszym bo 5 gwiazdkowym jednak bez aquaparku na czym nam zalezalo z uwagi na wyjazd z dziecmi. Zastanawiajace jest to ze wycieczke wykupilismy 2 dni przed wylotem, wobec tego jestem pewiem ze SUN&FUN wyrolował nas swiadomie. Obecnie skladamy reklamacje i zobaczymy co bedzie dalej

Opinia dodana: 05 czerwca 2015

Jagoda
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Rozległy ogród, wiele basenów i atrakcji dla dzieci i dorosłych. Świetne programy animacyjne w dzień i wieczorem.
    • Wady Dość stare pokoje, średniej czystości.

Mi pobyt w tym hotelu pasował. Standard adekwatny do ceny. Śliczny, zadbany ogród, rozległe baseny , dobre jedzenie w wielu miejscach hotelu, super opieka dla dzieci. Za dolara mieliśmy w super miejscu leżaki z parasolami.

Opinia dodana: 26 kwietnia 2015

Pobyt: Marzec 2015

• Zalety Właściwie tylko same zalety! !
    • Wady Prawie sami Rosjanie!

Byłam w tym hotelu w marcu i muszę przyznać, że był to super wybór. Pokój o bardzo wysokim standarcie (polecam nr 3101) ,Aqua park już dość stary, ale moja corcia zachwycona! Plaża bez zastrzeżeń, od 24.03. Otworzyli hotelowy pomost.Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa miła i uprzejma .Jedyny minus to animacje tylko dla Rosjan, ale myślę, że to taki czas, że polskich animatorów jeszcze nie było. Ogólnie wakacje super i szczerze polecam ten hotel.

Opinia dodana: 13 kwietnia 2015

michał
    Pobyt: Marzec 2015

• Zalety blisko morza duza ilosc basenów
    • Wady hotel stary lata swietnosci ma za soba ale nie jest zle

hotel ok ma kilka dylematów w postaci kiepskiego wykonczenia zwłaszcza dedali na aqua parku gdzie przebywa sie z dziecmi animacje tylko po rosyjsku zero angielskiego hotel dla Rosjan jedzenie wrecz wydzielaja i to w dosłownym znaczeniu tego słowa od 1 do 10 daje 7

Opinia dodana: 12 marca 2015

KASIA
    Pobyt: Luty 2015

• Zalety BLISKO PLAZY CUDNY AQUAPARK ŚWIETNE BASENY
    • Wady NIESTETY ALE BRUD SZCZEGÓLNIE W ŁAZIENKACH

OGÓLNIE HOTEL BARDZO FAJNY BYLISMY Z BIURA SUN&FUN PO PRZYJEŹDZIE OTRZYMALISMY POKOJE OKROPNE BRUD I SMRÓD JAK Z KANLIZACJI SZCZEGOLNIE ŁAZIENKI ZAPUSZCZONE NASTĘPNEGO DNIA PO ZROBIENIU AWANTURY OTRZYMALISMY POKOJE WIEKSZE I ZDECYDOWANIE LEPIEJ POSPRZATANE POLECAM POKOJE P W BUDYNACH PRZY BASENIE MAŁYM Z WODĄ PODGRZEWANA , JEDZENIE BARDZO DOBRE I UROZMAICONE MAŁO OWOCÓW I CIAST ALE KAZDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE GENERALNIE JEDZENIA PEŁNO BO I NA PLAŻY I W AQUAPARKU ANIMACJE SUPER POLECAM DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Opinia dodana: 17 lutego 2015

Marzena z rodziną
    Pobyt: Luty 2015

• Zalety Super Aqua Park, dobre położenie blisko morza, super obsługa, super animacje dla dzieci i dorosłych :), wysoki standard czystości hotelu i obiektu,
    • Wady łazienki mogłyby być lepsze, ale nie jest źle,

Podczas pobytu nie spotkało nas nic przykrego, doskonały hotel dla rodzin z dziećmi, bardzo miła obsługa, ładna rafa, aczkolwiek trzeba iść ok. 300 m., cała moja rodzina jest bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Szczerze polecam.

Opinia dodana: 04 lutego 2015

Małgosia
    Pobyt: Październik 2014

Pokój mieliśmy ładny ale dopiero za 4 podejściem,, pierwszy pokój z 3 łóżkami pojedynczymi i z mężem i musieliśmy spać osobno,, na drugi dzień zgłosiłam na recepcji i za trzecim podejściem dostaliśmy pokoj ladny i z loże małżeńskim. Jedzenie kiepskie i nieurozmaicone,,zero sosów i zup,,poprostu do niczego..

Opinia dodana: 19 października 2014