Dessole Sea Beach Resort & Aqua Park
Egipt / Sharm el Sheikh

Dessole Sea Beach Resort & Aqua Park

• Bezpośrednio przy hotelu, szeroka, piaszczysta plaża.
  • Bogate atrakcje wodne: kompleks basenów z aquaparkiem (26 zjeżdżalni), plac zabaw w wodzie, sztuczna rzeka.
  • Dla dzieci: brodzik, miniaquapark, miniklub.
  • Hotel zlokalizowany w centrum Nabq Bay, 8 km od lotniska.

• Zalety Aguapark, baseny, animacje, obsługa, smaczne jedzenie
    • Wady Skaliste dno morza, ponad 1km płycizny

Hotel jest naprawdę świetny. Jedzenie smaczne, duży wybór, urozmaicone. Szczególnie do gustu przypadły nam ciasta i wołowina. Wspaniała obsługa, mili, sympatyczni, kontaktowi ludzie. Aquapark zapewnia rozrywkę, a popływać można w jednym z trzech basenów (dwa główne i poboczny - kameralny). Hotel polecamy osobom, które nie wybierają się na zbyt wiele wycieczek, ponieważ sam hotel i animatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji. Naszym największym dylematem było to czy najpierw idziemy do aquaparku czy popływać w jednym z basenów. Pokoje sprzątane codziennie, tak samo wymiana ręczników. Szkoda tylko, że część naszych rodaków nie potrafi docenić uroku tego kraju, a ich największym problemem jest to, że bar jest czynny "tylko" do 24:00.

Spędziliśmy super tydzień wraz z żoną. Animacje super, atmosfera przednia. Dobrze się bawiliśmy! Jedzenie jak na Egipt dobre nie ma co marudzić. POLECAMY!

• Zalety aquapark, wielkie baseny, mila obsluga, wielkie pokoje
    • Wady trudno zdecydowac sie gdzie isc z rana? do aquaparku, na plaze czy baseny? :)

Dla mnie bomba ! I nie pisze to jako "swiezynka" ktora raptem pierwszy raz wyjechala za granice, ale czlowiek , ze tak powiem, doswiadczony... 7 lat spedzilem w Sharm. Hotel jest ogromny i powaznie najwiekszym problemem jest ustalenie z rana gdzie sie wybrac... Aqua park genialny - nie za duzy , ale zupelnie w sam raz. Baseny ogromne..z mostami i roznymi glebokosciami... jedzenia pelno i w miare urozmaicone... praktycznie wszedzie i praktycznie zawsze! od frytek, pizzy, lodow, skonczywszy na romantycznej kolacji libanskiej... Obsluga mimo ze zapiernicza od switu do nocy - przeurocza i mila! zreszta ja uwielbiam egipcjan wiec to dziala w obie strony! Animation team - fantastyczni i przeuroczy! buziaki dla charliego, kareema i bogdana. w recepcji faceci tez mili i pomocni, zwlaszcza moj przyjaciel mustafa :) Minusow dla mnie tak naprawde nie ma... oprocz dziwnych gosci z polski, ktorzy 3 dni marudzili, ze nie ma ...masla... masakra! Polecam wszystkim normalnym ludziom! Ci ktorzy jada w poszukiwaniu radosnych wakacji , a tym ktorzy szukaja brudnych fug w lazience... masla i schabowego odradzam :)

Hotel z fajnym aquaparkiem/ pokoje duże odnowione/ gwarancja pogody :)

• Zalety Wszyscy uśmiechnięci . Duży wybór jedzenia . Pokoje czyste . To hotel który przeją nowy właściciel i oceniam go na 3,5 gwiazdki . Jednak tydzień za 1700 zł spędziłem super
    • Wady Tylko to że lobby , które jest wizytówką hotelu mało atrakcyjne . Na wi-fi nie ma co liczyć . Stoliki na zewnątrz mało odwiedzane przea szmatę .

Byłem tydzień na przełomie wrzesień -październik . Takiej zabawy juz dawno nie miałem ! Animatorzy bomba !!!! Bogdan i Samba . Na basenie polska muzyka ,, ona tańczy dla mnie '' teniec w basenie i w ogóle super . Drinki z egipskiego alkocholu mało smaczne ale co tam . Piwo za to dobre . To był miły tydzień może i też dlatego że poznałem wspaniałych ludzi , którzy nie patrzyli tylko sie upić i potrafili sie bawić od rana do hehe do rana .

• Zalety atrakcje polozenie aqua park animacje super rezydent
    • Wady duzo tubylcow i brudne pokoje adekwatne do ceny

cena za ktara tam bylismy jest adekwatna do warunkow i polozenia hotelu ale mimo wszystko bylo SUPER polecam wszystkim

• Zalety brak
    • Wady mnóstwo -ogólnie nie polecam tego hotelu - Menager do wymiany !!!

Witam - ogólne wrazenia bardzo negatywne począwszy od sprzatania do wizerunku - atrakcyjności itd... Hotel stary domaga się generalnego remontu !!!

• Zalety piękna plaża, rafa, obiekt
    • Wady mogliby lepiej sprzątać

Super pobyt, właśnie wróciłam i nie mam do czego się przyczepić za 1700 zł/os. Nie jest pierwszej nowości ale naprawdę się starają, można po nurkować i super aquapark też jest. Polecam

• Zalety Cudowne położenie nad brzegiem morza, rozległy,zadbany basen + osobno aquapark, piękny ogród z liczną zielenią oraz kwiatami.
    • Wady Mało zróżnicowane jedzenie, niedostateczna obsługa podczas posiłków (brudne stoliki, niezorganizowanie )

Ogólnie wyjazd bardzo udany. Cudowne położenie nad brzegiem morza, rozległy,zadbany basen + osobno aquapark, piękny ogród z liczną zielenią oraz kwiatami. Mało zróżnicowane jedzenie, niedostateczna obsługa podczas posiłków (brudne stoliki, niezorganizowanie ). W stosunku do ceny POLECAM

• Zalety aqua park
    • Wady obsługa

wczasy w tym hotelu nie wspominamy pozytywnie urlop spędzaliśmy tam w lipcu w pierwszym dniu wydawało się wszystko ok. ale następnego dnia okazało się że z sejfu w pokoju wyparowała nam kasa wszystko wskazywało na osobę która sprzątała złodziej był do tego stopnia cwany że nie zabrał całej kasy tylko część aby nie wzbudzić podejrzeń że znikła gotówka . Ze strony rezydenta w początkowej fazie nie mogliśmy liczyć na jakomkolwiek pomoc gdy zgłosiliśmy to usiłował nam wmówić że to myśmy zgubili w pierwszym momencie nas tak bajerował że niema takiej możliwości aby z sejfu znikła kasa my natomiast nabraliśmy 100% pewności jak na stołówce inne pary między sobą rozmawiały o tym samym problemie więc nie czekaliśmy ani chwili dłużej i wezwaliśmy rezydenta ponownie dopiero zainteresował się naszą sprawą jak mu powiedzieliśmy że zgłaszamy sprawę na policję i będziemy skarżyć hotel to wtedy zrobił się bardzo opiekuńczy .Na policji namawiali nas na polubowne załatwienie sprawy co na tym przystaliśmy bo wartość rekompensaty mieściła się w tym co nam skradziono .Wniosek można wyciągnąć jeden że P .rezydent o imieniu Bell krył złodzieja gdyż po dojściu do porozumienia rezydent powiedział aby nie rozpowiadać to na hotelu aby to zostało między nami.Dlatego ostrzegam aby ten kto się tam udaje do hotelu Dessole Sea Beah Resort aqua park w Sharm el Sheikh miał oczy szeroko otwarte a najlepiej wybrać inny hotel.