Sea Beach Resort & Aqua Park
Egipt / Sharm el Sheikh

Sea Beach Resort & Aqua Park

• Bezpośrednio przy hotelu, szeroka, piaszczysta plaża.
  • Bogate atrakcje wodne: kompleks basenów z aquaparkiem (26 zjeżdżalni), plac zabaw w wodzie, sztuczna rzeka.
  • Dla dzieci: brodzik, miniaquapark, miniklub.
  • Hotel zlokalizowany w centrum Nabq Bay, 8 km od lotniska.

• Zalety brak
    • Wady wszystko

nie polecam tego hotelu. No chyba ze ktos chce sobie spieprzyc urlop. Jedyną atrakcją był zatopiony wrak blisko hotelu ale oczywiście właściciel hotelu nie udostępnił do niego pomostu. NIE DAJCIE SIĘ NABRAC NA ZDJĘCIA HOTELU!!!!!!!!!! SYF

• Zalety Ładne morze i ok Aquapark
    • Wady Masakra a to przez to że araby zachowują się jak świnie nic nie szanują

Byłam w tym hotelu w lipcu 2017r. Dostaliśmy pokój z dwoma małymi łóżkami, a było nas 4. Muszla klozetowa cała się ruszała,strach było się załatwić. W pokoju było pełno kurzu. Na następny dzień zgłosiliśmy wszystko rezydentowi izmieniliśmy pokój na trochę lepszy ponieważ z klimy woda kapała sejf był zepsuty i można było go wynieść. W jednej restauracji smród, brak jedzenia nawet bułek nie było i syf wszędzie. W pozostałych dwóch restauracjach jedzenie monotonne ale było zawsze można coś wybrać. Brudne obrusy, brak sztućców, araby zachowuja sie okropnie jedzenie nabierają nawet rękami. Wpychają sie do kolejek, jedzenie mają na całych stołach z czego połowa zostaje. Pod stołami po nich brud. W recepcji kiedy przyjeżdżają lub odjeżdżają robią tak samo syf i sie tym nie przejmują. Przy barze podłoga strasznie klejąca, smród z koszy na śmieci. Dzieci arabskie dostają garść lodów a nasze tylko po jednym lodzie. Ręczniki wyglądają jak szmaty do podłogi. W basenach brak fug na płytkach córka palec rozcieła. Dzieci arabskie nie.dość że sikały do basenu to jeszcze robiły do noego kupy. Kiedy ktoś zauważył i zgłosił ratownikowi to musieliśmy na 4 godz wyjść z basenu i sypali chloru ile się im podobało nic nie mierząc. Jedynie to Aquapark spoko i ładne morze. Byłam już pare razy w Egipcie ale czegoś takiego jeszcze nie widzialam. Masakra. Po powrocie córka trafiła do szpitala. Może gdyby nie było tylu Egipcjan byłoby czyściej i bylibyśmy zadowoleni. Nie polecam!!!!

• Zalety Dużo różnorodnych zjeżdżalni. Ciekawe animacje i programy wieczorne.
    • Wady Hotel nadaje się do generalnego remontu. 1. Brudne pokoje i łazienki. 2. Dziurawe i brudne ręczniki zarówno hotelowe jak i basenowe, które wyglądają jak szmaty do podłogi. 3. Odpadająca glazura basenowa oraz tynki. 4. Podarte i poplamione materace na plaży i przy basenach. 5. Brudne niedomyte talerze, sztućce i szklanki. 6. Brudne i klejące stoliki i poplamione obrusy. 7. Niedokończony pomost, z którego nie można dojść do rafy. Rafy można oglądać płacąc za wyprawę motorówką lub płacąc za wstęp na pomost sąsiedniego hotelu.

Odradzam, lepiej troszkę dopłacić za przyzwoite warunki.

• Zalety Aguapark, baseny, animacje, obsługa, smaczne jedzenie
    • Wady Skaliste dno morza, ponad 1km płycizny

Hotel jest naprawdę świetny. Jedzenie smaczne, duży wybór, urozmaicone. Szczególnie do gustu przypadły nam ciasta i wołowina. Wspaniała obsługa, mili, sympatyczni, kontaktowi ludzie. Aquapark zapewnia rozrywkę, a popływać można w jednym z trzech basenów (dwa główne i poboczny - kameralny). Hotel polecamy osobom, które nie wybierają się na zbyt wiele wycieczek, ponieważ sam hotel i animatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji. Naszym największym dylematem było to czy najpierw idziemy do aquaparku czy popływać w jednym z basenów. Pokoje sprzątane codziennie, tak samo wymiana ręczników. Szkoda tylko, że część naszych rodaków nie potrafi docenić uroku tego kraju, a ich największym problemem jest to, że bar jest czynny "tylko" do 24:00.

Spędziliśmy super tydzień wraz z żoną. Animacje super, atmosfera przednia. Dobrze się bawiliśmy! Jedzenie jak na Egipt dobre nie ma co marudzić. POLECAMY!

• Zalety aquapark, wielkie baseny, mila obsluga, wielkie pokoje
    • Wady trudno zdecydowac sie gdzie isc z rana? do aquaparku, na plaze czy baseny? :)

Dla mnie bomba ! I nie pisze to jako "swiezynka" ktora raptem pierwszy raz wyjechala za granice, ale czlowiek , ze tak powiem, doswiadczony... 7 lat spedzilem w Sharm. Hotel jest ogromny i powaznie najwiekszym problemem jest ustalenie z rana gdzie sie wybrac... Aqua park genialny - nie za duzy , ale zupelnie w sam raz. Baseny ogromne..z mostami i roznymi glebokosciami... jedzenia pelno i w miare urozmaicone... praktycznie wszedzie i praktycznie zawsze! od frytek, pizzy, lodow, skonczywszy na romantycznej kolacji libanskiej... Obsluga mimo ze zapiernicza od switu do nocy - przeurocza i mila! zreszta ja uwielbiam egipcjan wiec to dziala w obie strony! Animation team - fantastyczni i przeuroczy! buziaki dla charliego, kareema i bogdana. w recepcji faceci tez mili i pomocni, zwlaszcza moj przyjaciel mustafa :) Minusow dla mnie tak naprawde nie ma... oprocz dziwnych gosci z polski, ktorzy 3 dni marudzili, ze nie ma ...masla... masakra! Polecam wszystkim normalnym ludziom! Ci ktorzy jada w poszukiwaniu radosnych wakacji , a tym ktorzy szukaja brudnych fug w lazience... masla i schabowego odradzam :)

Hotel z fajnym aquaparkiem/ pokoje duże odnowione/ gwarancja pogody :)

• Zalety Wszyscy uśmiechnięci . Duży wybór jedzenia . Pokoje czyste . To hotel który przeją nowy właściciel i oceniam go na 3,5 gwiazdki . Jednak tydzień za 1700 zł spędziłem super
    • Wady Tylko to że lobby , które jest wizytówką hotelu mało atrakcyjne . Na wi-fi nie ma co liczyć . Stoliki na zewnątrz mało odwiedzane przea szmatę .

Byłem tydzień na przełomie wrzesień -październik . Takiej zabawy juz dawno nie miałem ! Animatorzy bomba !!!! Bogdan i Samba . Na basenie polska muzyka ,, ona tańczy dla mnie '' teniec w basenie i w ogóle super . Drinki z egipskiego alkocholu mało smaczne ale co tam . Piwo za to dobre . To był miły tydzień może i też dlatego że poznałem wspaniałych ludzi , którzy nie patrzyli tylko sie upić i potrafili sie bawić od rana do hehe do rana .

• Zalety atrakcje polozenie aqua park animacje super rezydent
    • Wady duzo tubylcow i brudne pokoje adekwatne do ceny

cena za ktara tam bylismy jest adekwatna do warunkow i polozenia hotelu ale mimo wszystko bylo SUPER polecam wszystkim

• Zalety brak
    • Wady mnóstwo -ogólnie nie polecam tego hotelu - Menager do wymiany !!!

Witam - ogólne wrazenia bardzo negatywne począwszy od sprzatania do wizerunku - atrakcyjności itd... Hotel stary domaga się generalnego remontu !!!