Seabank Resort & Spa
Malta / wyspa Malta

Seabank Resort & Spa: obiekt, basen

• Piaszczysta plaża tylko ok. 50 m od hotelu.
  • Do najbliższego miasta - Mellieha ok. 1 km, gdzie możemy nacieszyć się niesamowitym widokiem na wyspę Gozo.
  • Hotel przyjazny dzieciom: specjalny program animacyjny, plac zabaw, brodzik.
  • W pobliżu: Valletta (20 km), lotnisko MLA (25 km) i Mdina (15 km)
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    955 zł 4 dni / os. Sprawdź

• Zalety Bardzo dobre położenie, ładne pokoje, uprzejma obsługa (choć raczej chłodno-uprzejma)
    • Wady Generalne wrażenie, że części wspólne hotelu (bary, restauracje, itd) są zdecydowanie za małe na ilość osób znajdujących się w hotelu, kolejki do baru, wieczorem brak miejsc siedzących w barze i w lobby, brud i smród w saunie (chociaż korytarz do niej prowadzący jest naprawdę piękny

W zasadzie wszystko napisałem już w rubryczkach "zalety" i "wady"... Pokój bardzo ładny, urządzony w stylu "marynarsko-okrętowym". Był codziennie porządnie sprzątany. Problemem był dostęp do baru - były kolejki, w barach wszystkie miejsca siedzące zajęte, całe lobby również było zajęte przez ludzi z drinkami, którzy po prostu nie mieli gdzie się podziać. O niektórych porach była kolejka również do wejścia do restauracji. Apogeum tego tłoku było oczywiście w noc sylwestrową. Wybór drinków all-inclusive bardzo przyzwoity. Za skandal uważam natomiast brak kawy w ofercie all-inclusive (kawa w barze była płatna - a ta, którą serwowały automaty Nescafe w restauracjach i barach trudno nazwać kawą - to była po prostu brudna woda). W hotelu jest kryty basen - ale jest bardzo mały - i jak go pierwszy raz zobaczyliśmy, nazwaliśmy "zupą z ludzi" - bo ilość osób w nim była zdecydowanie za duża w stosunku do jego wymiarów. Również wyprawa do sauny zakończyła się wrażeniami niesmacznymi. Najpierw okazało się, że żeby dostać kluczyk do szafki, trzeba dać w zastaw 2 euro (w hotelu all-inclusive raczej nie chodzi się z pieniędzmi - tym bardziej będąc w stroju basenowo-kąpielowym). Proponowaliśmy w zastaw klucz do pokoju ale niestety bezskutecznie. Korytarz prowadzący do sauny był bardzo ładny, udekorowany świecami zapachowymi, niestety w samej saunie dawno nikt nie sprzątał a z części drewnianych wystawały gwoździe... Zdecydowaną zaletą jest położenie hotelu - w odległości spacerowej od miasteczka, od Czerwonej Wieży i od filmowego miasteczka Popey'a. Przed hotelem jest też przystanek autobusowy z którego można wygodnie dojechać do Valetty i do promu na Gozo. No i jest też plaża, z której ze względu na porę roku nie korzystaliśmy

• Zalety Blisko plaży, bardzo duży piękny basen zewnętrzny, czystość, uprzejmość obsługi, różnorodność jedzenia, hotel elegancki , świetne animacje, towarzystwo międzynarodowe. Recepcja posługuje się wieloma językami.
    • Wady nie doszukuję się

Hotel bardzo ładny ciekawie zaprojektowany typu Resort obejmuje spory zielony teren . Pokoje bardzo duże i estetyczne. Kilka restauracji, barów, kręgielnia, mniejszy basen kryty, bardzo duży i piękny basen zewnętrzny z oddzielonym placem dla osób powyżej 16 lat, którzy pragną spokoju blisko grot. Czystość panuje na terenie całego kompleksu. Świetna grupa animacyjna, wieczorami mini disco i pokazy muzyczne, taneczne show oraz recitale na naprawdę dobrym poziomie. Posiłki urozmaicone w opcji all incl. można korzystać również z restauracji a la carte. Każdy znajdzie coś dla siebie, dania dla dzieci, owoce morze, spore bufety, desery, najmniej urozmaicone są śniadania raczej w typie dla anglików. Drinki w barach bardzo lekkie ale można prosić o większą dawkę alkoholu. Obsługa miła, nienachalna mimo sporej ilości pracy uśmiechnięta i uczynna. Nie duży figlopark w dolnej części hotelu.Plaża po drugiej stronie ulicy jedna bliżej druga nieco dalej ok 6 min spacerem. Morze czyste, ładna błękitno-turkusowa woda plus dla rodzin z dziećmi bezpieczny brzeg piaskowy bardzo długo płytka woda. Osobiście byłam tam po raz pierwszy z mamą i dwójką 6-letnich bliźniaków, w kwietniu nie popływałam za wiele ponieważ woda była zdecydowanie za chłodna i wiał przez parę dni chłodny wiatr ale słońce nas nie zawiodło. Odpoczęłam, opaliłam się i zrelaksowałam po długiej polskiej jesienio-zimie. Następnym razem pozwiedzam wyspę ale pojadę może w jesiennych miesiącach bo mimo świetnej organizacji pracy hotelu obawiałabym się tłumów w pełnym sezonie. Samochody na Malcie poruszają się prawą stroną, sporo krętych i bardzo wąskich uliczek mobilizuje do wielkiej ostrożności kierowców- turystów. Hotel znajduje się ok 1h jazdy busem od lotniska. Polecam szczerze osobom, które cieszy życie i nie szukają dziury w całym. Wiecznie narzekającym i humorzastym klientom sugeruję pozostanie w domu :) Udanych Podróży.

• Zalety A huge but nice hotel. The bus stop opposite the hotel. Well furnished rooms and rich choice of food.
    • Wady Too few vegetarian dishes and steamed food.

The stay in this hotel was a nice time. the great choice od dishes and nice staff made it to the top.

• Zalety Jedzenie, Dobry All inclusive Animacje Bardzo blisko plaży
    • Wady Daleko od centrum rozrywki

Byłem w 06.2015 i bardzo dobrze wspominam. Wyjazd mieliśmy 3 dni przed zakupem, ale cena świetna 2100zł za tydzień i w podobnej ofercie zdecydowanie do polecenia, 3,5-4 tyś trochę za duzo. Generalnie 80% gości to Wielka Brytania, troszkę Francuzów i innych, Polaków niewielu. Jedzenie nieprawdę dobre i urozmaicone, praktycznie cały dzień w all inclusive więc kiedy tylko pasuje, jest 5 restauracji w hotelu. Miła obsługa, przy barze sprawnie. Codziennie animacje, głównie atrakcyjne dla dzieci. Ogólnie jak najbardziej dobry hotel dla rodzin z dziećmi lub osób szukających tylko odpoczynku i plażowania. Dla młodych ludzi jest problem z wieczorami, nie ma żadnej dyskoteki w hotelu ani w pobliżu, z pubami też kiepsko. Taxi ok. 25 euro w jedną stronę do St. Julian's, tam jest sporo fajnych klubów i impreza całą noc. Przy plaży hotelowej przystań, skąd można popłynąć na inne wyspy - Gozo i Comino - zdecydowanie też polecam.

Bardzo dobre miejsce do odpoczynku i wypadów na wycieczki. Obsługa bardzo chętnie pomaga w wynajdywaniu atrakcji. Jakość przewyższa cenę.