Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Sol Don Pablo
Hiszpania / Costa del Sol

Sol Don Pablo: teren hotelu

• 10 Ciche i kameralne położenie
    • 10 Możliwości komunikacyjne
    • 10 Odleglość od plaży
    • 10 Restauracje/bary w okolicy

• Atrakcyjne położenie: przy promenadzie, ok. 800 m od centrum Torremolinos, blisko parku rozrywki Tivoli i parku wodnego Aqualand
  • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: 3 brodziki, plac zabaw, miniklub (5-12 lat), sala do animacji dla dzieci.
  • Bezpośrednio przy hotelu publiczna, piaszczysta plaża El Bajondillo z łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Berlina śniadania
  • Wylot z Warszawy śniadania

• Zalety Świetne płożenie, czystość, personel b.kompetentny, pomocny, dobra znajomość angielskiego.
    • Wady Czasami nieczynne windy co utrudniało komunikację dla osób na wyższych piętrach.

W tym kompleksie byłem kilka lat temu (Sol don Pedro) i także byłem b.zadowolony z pobytu i usług hotelowych. Hotel o dobrym standarcie i zasługuje na pozytywna ocenę.

Byłam w tym hotelu w lipcu 2010 roku i w 2012 roku jadę ponownie. Moim zdaniem hotel w pełni zasługuje na swoje 4*. Pokoje dosyć duże, czystość bez zarzutu, szafy pomieszczą wszystkie nasze rzeczy. Posiłki bardzo smaczne i urozmaicone. Położenie hotelu fantastyczne, od plaży oddziela go tylko ładna promenada. Moim skromnym zdaniem hotel wart jest polecenia.