Stella Palace

Stella Palace: basen

• Dla dzieci: 2 brodziki, miniklub i plac zabaw.
  • Doskonała lokalizacja: tylko 200 m do centrum Analipsi i 4 km do rozrywkowego Hersonissos.
  • Bezpośrednio przy hotelu prywatna, piaszczysto-żwirowa plaża.
  • Dużo udogodnień dla dzieci

• Zalety duże baseny, sporo atrakcji dla dzieci, czysto, blisko plaża

Hotel zrobił na mnie bardzo dobrze wrażenie. Posiłki urozmaicone, obsługa bardzo miła, raj dla maluchów. Bardzo polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi. Plaża blisko.

• Zalety Piekny, duży, czysty hotel położony w ogrodzie

• Zalety duży, zielony teren hotelu, bardzo dobre jedzenie, ciekawe restauracje a la carte, kolacje tematyczne, animacje

Hotel dla każdego. Na terenie hotelu rozsiane 2-piętrowe budynki i ładnie wkomponowane baseny. Jeden duży basen z animacjami i jeden basen relaksacyjny. Plaża piaszczysta, z falochronem, więc można popływać. Dojście do plaży przez teren hotelu. Bardzo dobre posiłki, duży wybór. W pokojach niczego nie brakowało. Ciekawe animacje, wieczory z muzyką na żywo. Taxi do Hersonissos 10-12 euro.

• Zalety Dużo basenów, bardzo dobre jedzenie, dużo i bardzo urozmaicone, jedzenie podawane praktycznie przez 15 h w różnych barach i restauracjach nie do przejedzenia idealny dla rodzin z dziećmi jak również dla par jak i grupy przyjaciół
    • Wady Nie znalazłam

Hotel bardzo ładny nie można się tam nudzić. Pyszne jedzenie i bardzo dużo i bardzo urozmaicone. Jeść można od rana do późnej nocy non stop trzeba tylko zmieniać bary i restauracje. W hotelu dwie restauracje tematyczne. Osobiście polecam tą przy kapliczce. Rewelacyjne jedzenie. Całą wyspę można objechać samochodem. Gorąco polecam wycieczkę jeepami na drugą stronę wyspy. Super widoki i morze ciepłe,błękitne. Jedeny minus to daleko od miasta. W okolicy jest małe miasteczko z kolorowymi domkami, kapliczkami. Przy plaży w małej kapliczce pewna para brała ślub wyglądało to bajecznie!!!!Codziennie wieczorem mnóstwo animacji dla małych i dużych. No i oczywiście jest też dyskoteka można poszaleć, ale nie jest głośno osoby z dziećmi mogą spać w ciszy. Dyskoteka jest w innej części hotelu i nikomu nie przeszkadza.Hotel doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi, młodych lubiących poszaleć, dla tych co chcą odpocząć. Najlepsze jest to że nikt nikomu nie przeszkadza.Uwaga!!! W restauracji są wyparzacze do butelek dla dzieci super. Polecam wieczorami bar przy recepcji robią tam obłędne drinki. Na pewno jeszcze tam wrócę. Hotel zasługuje na 5 gwiazdek!!!!!

• Zalety Duzo basenów,amfiteatr(codzienne przedstawienia),plac zabaw dla dzieci.Brodzik dla dzieci ze statkiem pirackim. Polskie animacje.
    • Wady rezydentka neckermanna która gdy poprosilismy ją o pomoc w znalezieniu lekarza odmówiła bo podobno to nie lezy w jej obowiazkach i nie moze nam pomóc!To skutecznie odstraszyło nas od biura neckermann

Byliśmy w tym hotelu w czerwcu 2014 wraz z dwójką dzieci.Mieliśmy świetnie położony pokój bezpośrednio z wyjściem na basen.Pokój byl duży,miał lodówke,sejf,klimatyzację.Sprzątany był codziennie.Ręczniki były wymieniane codziennie(tylko te które były rzucane na podłogę). Jedzenie urozmaicone.Wieczory tematyczne.Lekarz w hotelu obok-stella village.Niestety położenie hotelu kiepskie(obok hotelu oprócz tawerny i 3 sklepików nie ma nic).Plusem był przystanek pociągu którym za niewielką opłatą można było się dostac do Hersonisos. Plaża fatalna,malutka z ciemnym gruboziarnistym piaskiem.Ogólnie pobyt wspominamy bardzo dobrze,ale z neckermanna już nie skorzystamy.

Uwaga na bardzo częste zakwaterowanie w hotelu obok czyli stella village ktory jest częścią stella pallace. Tam pokoje zasługują na 1!!!!

Niestety biuro podróży wprowadziło nas ewidentnie w błąd. Na stronie internetowej hotel figurował jako 5-cio gwiazdkowy a zostaliśmy zakwaterowani w czymś co miało standard kiepskiego akademika. 2 razy musieliśmy zmieniać pokój!!!!! W trakcie telefonicznego zamawiania wyjazdu konsultantka zapewniała( na moje wyraźne pytanie), że będziemy w hotelu Stella Palace a na miejscu zakwaterowano nas w hotelu Stella Village!!!! ( o 2 klasy gorszy) - mam nadzieję, że ta rozmowa została nagrana. Na dodatek lot powrotny był opóźniony o ponad 5 godzin!!!!!!! Były to zdecydowanie najgorsze wakacje w naszym życiu. Właśnie przygotowujemy z prawnikiem reklamację, a w przypadku jej nie uwzględnienia skierujemy sprawę na drogę sądową.

• Zalety hotel godny polecenia.
    • Wady częste przypadki przetransferowania na 1 dobe do pobliskiego hotelu Europa.

wspaniały hotel same plusy .jedynym mankamentem jest częsty brak miejsca na jedną dobę . sam tego doświadczyłem,zrekompensowano mi tę niedogodność darmowym samochodem na 1 dzień.posiłki rewelacja ,podam 1 przykład ,na rybnej kolacji naliczyłem 11 rodzajów potraw rybnych,nie licząc drobnicy tzn ślimaków ,krewetek itp.dodam że jestem wymagającym wczasowiczem.poprostu super!!!!!!!!

byliśmy w tym hotelu w czerwcu 2010 i wróciliśmy bardzo zadowoleni - nie było się do czego przyczepić. Pokoje przestonne i czyste, często sprzątane, ręczniki wymieniane każdego dnia. Basen zadbrany. W naszym turnusie nie bylo polskich animatorek ale nam to nie przeszkadzało, ekipa animatorów która była prowadziła animacje w jezyku angielskim. Jedzenie smaczene, zróżnicowane i w dużych ilościach - każdy może najeść się do syta. Jedynym minusem był obowiązek dla panów zakładaniua długich spodni na kolacje, o czym mój mąż zapomniał, ale porozmawialiśmy z dyrektorem hotelu i darowali nam zakup długich spodni na miejscu :) Ogólnie bylismy zadowoleni i planujemy wrócić tam w tym roku już z dzieckiem. Cicha okolica, mało rozrywek, ale jesli ktoś planuje wypocząć na urlopie to idealne miejsce.

Uwaga, w cenie 5 gwiazdkowego hotelu palace, kwaterują w 4gwiazdkowych pokojach villige (z powodu braku miejsc). Recepcja bardzo niechętna pomocy, zdecydowanie odradzam, w porównaniu do turcji (byliśmy w dwóch róznych hotelach) tragedia.