Stella Palace

Stella Palace: basen

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Dla dzieci: 2 brodziki, miniklub i plac zabaw.
  • Doskonała lokalizacja: tylko 200 m do centrum Analipsi i 4 km do rozrywkowego Hersonissos.
  • Bezpośrednio przy hotelu prywatna, piaszczysto-żwirowa plaża.
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Warszawy - Chopin All Inclusive

Pobyt: Maj 2014

• Zalety Dużo basenów, bardzo dobre jedzenie, dużo i bardzo urozmaicone, jedzenie podawane praktycznie przez 15 h w różnych barach i restauracjach nie do przejedzenia idealny dla rodzin z dziećmi jak również dla par jak i grupy przyjaciół
    • Wady Nie znalazłam

Hotel bardzo ładny nie można się tam nudzić. Pyszne jedzenie i bardzo dużo i bardzo urozmaicone. Jeść można od rana do późnej nocy non stop trzeba tylko zmieniać bary i restauracje. W hotelu dwie restauracje tematyczne. Osobiście polecam tą przy kapliczce. Rewelacyjne jedzenie. Całą wyspę można objechać samochodem. Gorąco polecam wycieczkę jeepami na drugą stronę wyspy. Super widoki i morze ciepłe,błękitne. Jedeny minus to daleko od miasta. W okolicy jest małe miasteczko z kolorowymi domkami, kapliczkami. Przy plaży w małej kapliczce pewna para brała ślub wyglądało to bajecznie!!!!Codziennie wieczorem mnóstwo animacji dla małych i dużych. No i oczywiście jest też dyskoteka można poszaleć, ale nie jest głośno osoby z dziećmi mogą spać w ciszy. Dyskoteka jest w innej części hotelu i nikomu nie przeszkadza.Hotel doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi, młodych lubiących poszaleć, dla tych co chcą odpocząć. Najlepsze jest to że nikt nikomu nie przeszkadza.Uwaga!!! W restauracji są wyparzacze do butelek dla dzieci super. Polecam wieczorami bar przy recepcji robią tam obłędne drinki. Na pewno jeszcze tam wrócę. Hotel zasługuje na 5 gwiazdek!!!!!

Opinia dodana: 25 czerwca 2015

Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Duzo basenów,amfiteatr(codzienne przedstawienia),plac zabaw dla dzieci.Brodzik dla dzieci ze statkiem pirackim. Polskie animacje.
    • Wady rezydentka neckermanna która gdy poprosilismy ją o pomoc w znalezieniu lekarza odmówiła bo podobno to nie lezy w jej obowiazkach i nie moze nam pomóc!To skutecznie odstraszyło nas od biura neckermann

Byliśmy w tym hotelu w czerwcu 2014 wraz z dwójką dzieci.Mieliśmy świetnie położony pokój bezpośrednio z wyjściem na basen.Pokój byl duży,miał lodówke,sejf,klimatyzację.Sprzątany był codziennie.Ręczniki były wymieniane codziennie(tylko te które były rzucane na podłogę). Jedzenie urozmaicone.Wieczory tematyczne.Lekarz w hotelu obok-stella village.Niestety położenie hotelu kiepskie(obok hotelu oprócz tawerny i 3 sklepików nie ma nic).Plusem był przystanek pociągu którym za niewielką opłatą można było się dostac do Hersonisos. Plaża fatalna,malutka z ciemnym gruboziarnistym piaskiem.Ogólnie pobyt wspominamy bardzo dobrze,ale z neckermanna już nie skorzystamy.

Opinia dodana: 28 grudnia 2014

pawel kasza
    Pobyt: Maj 2014

Uwaga na bardzo częste zakwaterowanie w hotelu obok czyli stella village ktory jest częścią stella pallace. Tam pokoje zasługują na 1!!!!

Opinia dodana: 15 października 2014

Marek Maździarz
    Pobyt: Wrzesień 2014

Niestety biuro podróży wprowadziło nas ewidentnie w błąd. Na stronie internetowej hotel figurował jako 5-cio gwiazdkowy a zostaliśmy zakwaterowani w czymś co miało standard kiepskiego akademika. 2 razy musieliśmy zmieniać pokój!!!!! W trakcie telefonicznego zamawiania wyjazdu konsultantka zapewniała( na moje wyraźne pytanie), że będziemy w hotelu Stella Palace a na miejscu zakwaterowano nas w hotelu Stella Village!!!! ( o 2 klasy gorszy) - mam nadzieję, że ta rozmowa została nagrana. Na dodatek lot powrotny był opóźniony o ponad 5 godzin!!!!!!! Były to zdecydowanie najgorsze wakacje w naszym życiu. Właśnie przygotowujemy z prawnikiem reklamację, a w przypadku jej nie uwzględnienia skierujemy sprawę na drogę sądową.

Opinia dodana: 10 października 2014

mirek
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety hotel godny polecenia.
    • Wady częste przypadki przetransferowania na 1 dobe do pobliskiego hotelu Europa.

wspaniały hotel same plusy .jedynym mankamentem jest częsty brak miejsca na jedną dobę . sam tego doświadczyłem,zrekompensowano mi tę niedogodność darmowym samochodem na 1 dzień.posiłki rewelacja ,podam 1 przykład ,na rybnej kolacji naliczyłem 11 rodzajów potraw rybnych,nie licząc drobnicy tzn ślimaków ,krewetek itp.dodam że jestem wymagającym wczasowiczem.poprostu super!!!!!!!!

Opinia dodana: 16 lipca 2014

Paulina
    Pobyt: Styczeń 2014

byliśmy w tym hotelu w czerwcu 2010 i wróciliśmy bardzo zadowoleni - nie było się do czego przyczepić. Pokoje przestonne i czyste, często sprzątane, ręczniki wymieniane każdego dnia. Basen zadbrany. W naszym turnusie nie bylo polskich animatorek ale nam to nie przeszkadzało, ekipa animatorów która była prowadziła animacje w jezyku angielskim. Jedzenie smaczene, zróżnicowane i w dużych ilościach - każdy może najeść się do syta. Jedynym minusem był obowiązek dla panów zakładaniua długich spodni na kolacje, o czym mój mąż zapomniał, ale porozmawialiśmy z dyrektorem hotelu i darowali nam zakup długich spodni na miejscu :) Ogólnie bylismy zadowoleni i planujemy wrócić tam w tym roku już z dzieckiem. Cicha okolica, mało rozrywek, ale jesli ktoś planuje wypocząć na urlopie to idealne miejsce.

Opinia dodana: 11 stycznia 2014

TOMEK
    Pobyt: Czerwiec 2013

Uwaga, w cenie 5 gwiazdkowego hotelu palace, kwaterują w 4gwiazdkowych pokojach villige (z powodu braku miejsc). Recepcja bardzo niechętna pomocy, zdecydowanie odradzam, w porównaniu do turcji (byliśmy w dwóch róznych hotelach) tragedia.

Opinia dodana: 20 czerwca 2013

Pobyt: Lipiec 2012

Z zaskoczeniem czytałam kiepskie opinie o hotelu. Obiekt składa sie z dwóch części, Palace i Mare. My byliśmy w części Palace i byliśmy bardzo zadowoleni. W hotelu byla bardzo przyjazna atmosfera, a dla mnie to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru hotelu. Pokoje bez zarzutu, czyste, ładne. Jedzenia dużo. Bardzo fajne baseny. Hotel nowiutki, przestronny. Jeden z lepszych hoteli w Grecji, w których byliśmy, a wyjeżdżamy często. Być może opinie dotyczyły części Stella Village która jest już zgryziona zębem czasu. Baseny małe, pokoje proszące się o pilny remont. Niby ten sam hotel, a różnica trzech gwiazdek.

Opinia dodana: 17 marca 2013

Paulina
    Pobyt: Sierpień 2011

Opinia dodana: 11 października 2011

Diablo
    Pobyt: Sierpień 2011

• Rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Do hotelu Stella Pallace pojechałem z biurem podróży Ecco Holiday. Hotel wyglądał tak, jak został zaprezentowany w katalogu tzn. miał kilka basenów w tym również brodziki dla dzieci,pokoje były dosyć przestronne, hotel położony wśród zieleni. Codziennie rano obsługa sprzątała wokół basenów,systematycznie wymieniała ręczniki w pokojach, 2 razy w tygodniu zmieniano pościel. Jedzenie w restauracji bardzo urozmaicone, miła obsługa rozmawiająca również po polsku. Gorąco polecam, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi!! Jedyny i zarazem największy minus to rezydentki hotelu, które są niezbyt uprzejme oraz nie są skore do pomocy przy załatwianiu spraw związanych z pobytem.

Opinia dodana: 19 września 2011