Stella Palace

Stella Palace: teren hotelu

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

mirek
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety hotel godny polecenia.
    • Wady częste przypadki przetransferowania na 1 dobe do pobliskiego hotelu Europa.

wspaniały hotel same plusy .jedynym mankamentem jest częsty brak miejsca na jedną dobę . sam tego doświadczyłem,zrekompensowano mi tę niedogodność darmowym samochodem na 1 dzień.posiłki rewelacja ,podam 1 przykład ,na rybnej kolacji naliczyłem 11 rodzajów potraw rybnych,nie licząc drobnicy tzn ślimaków ,krewetek itp.dodam że jestem wymagającym wczasowiczem.poprostu super!!!!!!!!

Opinia dodana: 16 lipca 2014

Paulina
    Pobyt: Styczeń 2014

byliśmy w tym hotelu w czerwcu 2010 i wróciliśmy bardzo zadowoleni - nie było się do czego przyczepić. Pokoje przestonne i czyste, często sprzątane, ręczniki wymieniane każdego dnia. Basen zadbrany. W naszym turnusie nie bylo polskich animatorek ale nam to nie przeszkadzało, ekipa animatorów która była prowadziła animacje w jezyku angielskim. Jedzenie smaczene, zróżnicowane i w dużych ilościach - każdy może najeść się do syta. Jedynym minusem był obowiązek dla panów zakładaniua długich spodni na kolacje, o czym mój mąż zapomniał, ale porozmawialiśmy z dyrektorem hotelu i darowali nam zakup długich spodni na miejscu :) Ogólnie bylismy zadowoleni i planujemy wrócić tam w tym roku już z dzieckiem. Cicha okolica, mało rozrywek, ale jesli ktoś planuje wypocząć na urlopie to idealne miejsce.

Opinia dodana: 11 stycznia 2014

TOMEK
    Pobyt: Czerwiec 2013

Uwaga, w cenie 5 gwiazdkowego hotelu palace, kwaterują w 4gwiazdkowych pokojach villige (z powodu braku miejsc). Recepcja bardzo niechętna pomocy, zdecydowanie odradzam, w porównaniu do turcji (byliśmy w dwóch róznych hotelach) tragedia.

Opinia dodana: 20 czerwca 2013

Pobyt: Lipiec 2012

Z zaskoczeniem czytałam kiepskie opinie o hotelu. Obiekt składa sie z dwóch części, Palace i Mare. My byliśmy w części Palace i byliśmy bardzo zadowoleni. W hotelu byla bardzo przyjazna atmosfera, a dla mnie to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru hotelu. Pokoje bez zarzutu, czyste, ładne. Jedzenia dużo. Bardzo fajne baseny. Hotel nowiutki, przestronny. Jeden z lepszych hoteli w Grecji, w których byliśmy, a wyjeżdżamy często. Być może opinie dotyczyły części Stella Village która jest już zgryziona zębem czasu. Baseny małe, pokoje proszące się o pilny remont. Niby ten sam hotel, a różnica trzech gwiazdek.

Opinia dodana: 17 marca 2013

Paulina
    Pobyt: Sierpień 2011

Opinia dodana: 11 października 2011

Diablo
    Pobyt: Sierpień 2011

• Rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Do hotelu Stella Pallace pojechałem z biurem podróży Ecco Holiday. Hotel wyglądał tak, jak został zaprezentowany w katalogu tzn. miał kilka basenów w tym również brodziki dla dzieci,pokoje były dosyć przestronne, hotel położony wśród zieleni. Codziennie rano obsługa sprzątała wokół basenów,systematycznie wymieniała ręczniki w pokojach, 2 razy w tygodniu zmieniano pościel. Jedzenie w restauracji bardzo urozmaicone, miła obsługa rozmawiająca również po polsku. Gorąco polecam, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi!! Jedyny i zarazem największy minus to rezydentki hotelu, które są niezbyt uprzejme oraz nie są skore do pomocy przy załatwianiu spraw związanych z pobytem.

Opinia dodana: 19 września 2011

Stanisław Tomaszewski

FAWORYZOWANI SĄ TURYŚCI FRANCUSCY , DLA POLAKÓW BRAK ANIMACJI A JEŻELI SĄ TO STRASZNIE WYMUSZONE , Z FRANCUZAMI BAWI SIĘ CAŁA ELITA JAK RÓWNIEŻ REZYDENT HOTELU,DYSKOTEKI W STELLA VILLAGE GDZIE JEST ON TYLKO DOSTAWKĄ DO PALLACE ALE TAM DLA FRANCUZÓW ALL INCLUSIVE ISTNIEJE CHYBA DO RANA, MY NATOMIAST JESTEŚMY ZBYWANI,,,,,,NIE POLECAM , SĄ LEPSZE HOTELE ZA TĄ KASĘ GDZIE JESTEŚMY TRAKTOWANI NA RÓWNI Z INNYMI GOŚĆMI

Opinia dodana: 07 maja 2011

Ad@m

Opinia dodana: 28 grudnia 2010

gacoperz@gmail.com
    Pobyt: Czerwiec 2010

Pokoje sprzątane codziennie ale po łebkach. Ręczniki kąpielowe za kaucją które można TYLKO raz wymienić podczas pobytu. All inclusive jest taki, ze już nigdy nie zamówię w hotelu tej op... reszta ze względu na obszerność znajduje się tu: http://pokazywarka.pl/7zeyvh-2/

Opinia dodana: 06 sierpnia 2010

ziuta