Summer Village

• Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

adi
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety dobre jedzenie,brak animacji,brak atrakcji w pobliżu,brak placu zabaw dla dzieci,cisza i spokój-to czego oczekuję na urlopie
    • Wady pojechałam wypocząć a nie szukać wad

Poza tym super atmosfera stworzona przez właścicieli, piękna plaża położona 10 minut od hotelu.

Opinia dodana: 02 sierpnia 2014

Maciej
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety dobre jedzenie, spokojna okolica
    • Wady brak placu zabaw dla dzieci

Dobra relacja jakości do ceny. Jedzenie dobre, basen ładny, plaża ładna 10 min spacerkiem od hotelu, obsługa bez zarzutu. Jedyny minus to brak placu zabaw dla dzieci, są tylko huśtawki.

Opinia dodana: 21 lipca 2014

Aneta lat 46
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Witam.Ogólnie wrażenie dobre,basen czyściutki,jedzenie wyśmienite.Mam jedynie zastrzeżenie do łazienki.Natrysk zapychający się i nadający się do remontu.Nie miałam odwagi stanąć gołą stopą,wyłącznie w butach.Umywalka i toaleta ok.Wieczorami warto wypożyczyć samochód i pojechać do Kos gdzie tetni nocne życie.Warto też podjechać do Kefalos skąd rozpościera się piękny widok.Ogólnie jestem zadowolona.
    • Wady Za ogrodzeniem znajduje się gospodarstwo,gdzie pianie kogutów skutecznie uniemożliwia spokojną noc.Praktycznie nadaje już od 3.30.Trzeba zamykać okna wtedy w pokoju robi się gorąco....chyba,że zamówi się klimatyzację za dodatkową opłatą.

Opinia dodana: 20 lipca 2014

Aga
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Dobra baza wypadowa dla zwiedzających na własną rękę, spokój, cisza.
    • Wady Mało atrakcji dla gości typu muzyka na żywo, animacje w ciągu dnia, itp.

Hotel Summer Village w Marmari na wyspie Kos jak najbardziej godny polecenia.Mimo swoich 3 gwiazdek pod wieloma względami zasługuje na więcej. Czysto, niezwykle sprawna obsługa zwłaszcza w recepcji (Irene :)). Właściciele pełni troski o gości i ich wygodę, pomocni, wszyscy mówią po angielsku. Jedzenie pyszne i dużo, kelnerzy uwijają się jak mogą, nie ma kolejek na stołówce. Jest zawsze ciepła woda. Bezpłatne Wi-Fi w Lobby i w barze. Jest komputer z dostępem do internetu- również bezpłatnie. UWAGA na fatalnego rezydenta: Wojciech Schaschowitz/ Neckermann. Niczego z nim nie ustalajcie, żadnych wycieczek fakultatywnych z tym Panem- zostaniecie na lodzie. Ten człowiek to jeden wielki problem i zwykle niczego nie wie. Zero pomocy z jego strony. KOSZMAR a nie rezydent!!! Nie odbiera telefonu w razie problemów.

Opinia dodana: 10 lipca 2014

Wojtek

• Zalety -
    • Wady -

Da się żyć ale bez żadnych fajerwerków. Turcja jest fajna a hotel nie jest tragiczny ale przy tej cenie to trochę za mało.

Opinia dodana: 09 lipca 2014

Rodzina
    Pobyt: Czerwiec 2014

Ogólnie hotel i obsługa hotelowa w porządku. Hotel położony na uboczu. Polecam dla osób ceniących spokój i lubiących przesiadywać w hotelowym barze.

Opinia dodana: 06 lipca 2014

Skwar
    Pobyt: Październik 2013

• Par, rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Bardzo miła obsługa. Pogoda bez deszczu. Gorąco w połowie września. Całą wyspę można przejechać w ciągu jednego dnia. Bardzo dobry czas.

Opinia dodana: 08 października 2013