Summer Village
Grecja / Kos

Summer Village: obiekt, basen

• Atrakcyjne położenie: w zadbanym, rozległym ogrodzie palmowym, ok. 1 km od centrum , ok. 14 km od lotniska (krótki transfer).
  • Tylko 700 m do publicznej, piaszczystej plaży.
  • Bogata oferta rekreacyjna: piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny, sporty wodne na plaży: nurkowanie, windsurfing.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Ustronne zaciszne położenie,w niedużej odległości od plaży,bardzo miła obsługa
    • Wady Brak wad

Urzekła nas wyspa wulkaniczna Nissiros,przepiękne malowniczo położone wioski o uroczej zabudowie i przepięknych uliczkach. Jedzenie urozmaicone i smaczne,każdy znajdzie coś dla siebie.Pokoje skromne ale przytulne ,codziennie sprzątane, Obsługa miła i bardzo pomocna. Z czystym sumieniem polecamy. Andrzej i Grażyna.

Niezapomniane wakacje, pobyt bardzo udany. Obsługa na recepcji bardzo pomocna i rzeczowa. Przepyszne jedzenie-bogaty wybór różnych dań. Blisko do morza, obok hotelu wypożyczalnia rowerów i samochodów.

• Zalety Hotel cichy,czysty położony blisko piaszczystej plazy.
    • Wady Nadąsani Barmani :-)

Pomimo zamieszania z zakwaterowaniem, pobyt w tym hotelu uważam za bardzo udany. Obsługa bardzo miła, jedzenie super( nie do przejedzenia, smaczne). Pokoje sprzątane codziennie. W pobliżu (ok 500 m) czysta piaszczysta plaża. Piękne widoki.

• Zalety 1) Pokoje całkiem duże, regularnie sprzątane 2) Teren wokół hotelu czysty, codziennie nawadniany 3) Jedzenie smaczne, i całkiem różnorodne 4) Czysty basen 5) Tuż obok sklep z podstawowymi artykułami 6) Spokojna okolica
    • Wady Bardzo słabe napoje. Wino białe półwytrawne smaczne. Piwo trochę sikacz, ale nie narzekaliśmy. Wino czerwone cierpkie, nie do picia. \"Soki\" i napoje typu sprite,cola, fanta nie istniały - lepsze są najtańsze wersje z Biedry.

Niestety wyjazd zaczął się od informacji że w hotelu nie mają miejsca, i że jedną noc musimy spędzić w hotelu obok. Szkoda, że właściciel sam nie zaproponował nic w zamian. Za to sami "wydębiliśmy" darmową klimę na cały tydzień (trochę śmierdząca, ale ciężko było wytrzymać bez niej). Na szczęście pomimo, że do hotelu dotarliśmy DOPIERO o 21:20 (czasu lokalnego), to dostaliśmy jeszcze kolację (+). Teraz pobyt. Jedzenie smaczne, myślę że jak na 3 gwiazdki nie było się do czego przyczepić. Basen i leżaki czyste. Ale nie byliśmy tam długo. Plaża oddalona o około 800 m (10 minut). Plaża piękna, sam piaseczek (bardzo drobny). W dodatku zero tłumów. Fale nie za duże, ale spokojnie na materacu nie można poleżeć bo zaraz wraca się na brzeg. Wyspa dosyć wietrzna. Na plaży szkoła oraz wynajem sprzętu do WindSurfingu. Okolica spokojna, jakaś jedna dyskoteka w oddali. Około 1,5 km do centrum Marmari (dużo tańsze wycieczki niż w hotelu,np. Nisyros 32 euro, 49 w hotelu). Jest tam też wiele sklepów. Na wyspie polecam wynająć samochód, my zapłaciliśmy 55 euro (można taniej) + 15 paliwo (samemu się tankuje). Autem zwiedziliśmy sporą część wyspy. Najbardziej polecamy górskie miasteczko ZIA (ponoć najładniej jest tam wieczorem). W miejscowości Plaka jest dużo Pawii. Polecam też odwiedzić plażę Paradise Beach, oraz zachodnio północny kraniec wyspy (rozszalałe morze uderza falami o skały). Asklepion kosztuje 8 euro za osobę - my zrezygnowaliśmy. Miasto KOS nas nie zafascynowało, ale i tak warto tam pojechać. Podsumowanie: hotel zasługuje na 3 gwiazdki. Plaża jest wspaniała. Okolica spokojna, dużo sklepów i wypożyczalni aut i rowerów. Miejsce polecam dla par (także z dziećmi) które lubią przebywać dużo na plaży, oraz szukającym spokoju. Gdyby nie napoje to ocena ogólna byłaby 8. Szukajcie wyjazdów z zagranicznych biur podróży (np. Austria) - tam nikt nie leci o 17, po to aby nie mieć pierwszego dnia wyjazdu; tłumaczą to w biurze tym, że pierwszy i ostatni dzień jest przezn. na dojazd

• Zalety -położenie w centrum Marmari -wypozyczalnia samochodow obok -super jedzenie -open bar no limit :)
    • Wady - trochę przestarzale łazienki

Doskonały wyjazd. uper baza wypadowa do zwiedzenia całej wyspy Cieple morze i super piaszczysta plaza . Niskie ceny w sklepach oraz bardzo miły personel hotelu . Właściciel to dusza towarzystwa

• Zalety Czyste, zadbane obejście, duży wyb?r jedzenia, blisko do plaży i do przystanku, z którego można dojechać do miasta, miły i uprzejmy personel
    • Wady Pokoje a zwłaszcza łazienka pozostawiają wiele do życzenia, grzyb na zasłonce prysznicowej odstrasza, w hotelowym barku wódka płatna

Hotel dla osób, które chcą się wyciszyć i zrelaksować, położony w małej wiosce, w otoczeniu krówek.. jedzenie jest ok, w barku można jedynie napić się piwa i wina (to cały ich all), pozostałe drinki odpłatne, nawet sama wódka.. czysto i schludnie, jednak zagrzybiała łazienka zdecydowanie odstrasza..

• Zalety Czystość, jedzenie, piękne widoki, wszedzie blisko, na terenie hotelu sklep
    • Wady Barman miał specyficzne poczucie humoru co mogło czasami wkurzać.

Hotel kameralny ale bardzo rodzinny, przyjazny , jedzenie dobre - duży wybór, piękny ogród, basen wystarczający. Były miejsca dla dzieci bujaki, mały basen. Na terenie hotelu mały sklepik, wszędzie blisko, spacer na plaże bardzo przyjemny ok 10 min. My byliśmy bardzo zadowoleni.

• Zalety schludny i funkcjonalny

Hotel pieknie położony piekny basen odkryty barek w pobliżu basenu SUPER!!!

• Zalety Dobre, różnorodne jedzenie (praktycznie raz dziennie ryby), duży basen, bardzo miły właściciel i obsługa. W miarę dobre piwo, jak na standardy All Inclusive.
    • Wady Mały prysznic z zasłonką lepiąca się do ciała.

Malownicza wyspa 30 x 10 km, tereny górzyste, rolnicze, plaże piaszczyste. Wyspa kiedyś znana z uchodźców, jednakże podczas 2-tygodniowego pobytu nie spotkaliśmy żadnego, także z tym problemem już sobie poradzili. Do zwiedzenia wyspy wystarczy jeden dzień wynajętym samochodem (cena wypożyczenia 30 euro). Niektórzy wynajmowali skuter na cały tydzień i nim się poruszali po wyspie. Pokoje skromne, ale zadbane. Posiłki dobre (choć niektórzy Niemcy i Anglicy wybrzydzali). Bar basenowy otwarty od 10.30 do 22.30, a w nim, kawa, herbata, alkohole (piwo, wino (wytrawne), ouzo, metaxa i miksy z wodą, ichniejszymi spritem lub colą), napoje bezalkoholowe (przesłodzone) dostępne cały ten czas w ramach all inclusive. Do plaży ok 10-15 minut piechotą. Leżaki dodatkowo płatne. Miły właściciel i obsługa. Po przyjeździe z samego rana, pozwolono nam korzystać ze śniadania i baru basenowego mimo, że doba hotelowa zaczynała się teoretycznie jakoś popołudniu. Mało atrakcji dla dzieci, dlatego hotel polecam głównie osobom bez dzieci ceniącym spokój.

• Zalety fantastyczne jedzenie, ładny zadbany ośrodek, miła obsługa, bliskie sąsiedztwo wypożyczalni samochodów, skuterów itp.
    • Wady klimatyzacja w pokojach dodatkowo płatna

Hotel bardzo zadbany, dla mnie pulsem była "niewielka" odległość do morza, gdzie po obfitym bardzo dobrym posiłku można było spacerem spalić zbędne kalorie. Przemiła obsługa od właścicieli zaczynając, poprzez panie kelnerki, barmanów, na paniach sprzątających kończąc. Fajne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. W zasadzie gdy ktoś lubi spędzać wakacje przy basenie to nie musi wychodzić poza obręb hotelu. Natomiast dla osób, które lubią zwiedzać możliwość w bezpośrednim sąsiedztwie wypożyczenia samochodu (już od 38 euro za dzień), którym można w jeden dzień zwiedzić całą wyspę - a warto. Ogólnie w 100% polecam !