Summer Village
Grecja / Kos

Summer Village: obiekt, basen

• Atrakcyjne położenie: w zadbanym, rozległym ogrodzie palmowym, ok. 1 km od centrum , ok. 14 km od lotniska (krótki transfer).
  • Tylko 700 m do publicznej, piaszczystej plaży.
  • Bogata oferta rekreacyjna: piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny, sporty wodne na plaży (odpłatnie): nurkowanie, windsurfing.
  • Dużo możliwości uprawiania sportu
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    818 zł 7 dni / os. Sprawdź

• Zalety -położenie w centrum Marmari -wypozyczalnia samochodow obok -super jedzenie -open bar no limit :)
    • Wady - trochę przestarzale łazienki

Doskonały wyjazd. uper baza wypadowa do zwiedzenia całej wyspy Cieple morze i super piaszczysta plaza . Niskie ceny w sklepach oraz bardzo miły personel hotelu . Właściciel to dusza towarzystwa

• Zalety Czyste, zadbane obejście, duży wyb?r jedzenia, blisko do plaży i do przystanku, z którego można dojechać do miasta, miły i uprzejmy personel
    • Wady Pokoje a zwłaszcza łazienka pozostawiają wiele do życzenia, grzyb na zasłonce prysznicowej odstrasza, w hotelowym barku wódka płatna

Hotel dla osób, które chcą się wyciszyć i zrelaksować, położony w małej wiosce, w otoczeniu krówek.. jedzenie jest ok, w barku można jedynie napić się piwa i wina (to cały ich all), pozostałe drinki odpłatne, nawet sama wódka.. czysto i schludnie, jednak zagrzybiała łazienka zdecydowanie odstrasza..

• Zalety Czystość, jedzenie, piękne widoki, wszedzie blisko, na terenie hotelu sklep
    • Wady Barman miał specyficzne poczucie humoru co mogło czasami wkurzać.

Hotel kameralny ale bardzo rodzinny, przyjazny , jedzenie dobre - duży wybór, piękny ogród, basen wystarczający. Były miejsca dla dzieci bujaki, mały basen. Na terenie hotelu mały sklepik, wszędzie blisko, spacer na plaże bardzo przyjemny ok 10 min. My byliśmy bardzo zadowoleni.

• Zalety schludny i funkcjonalny

Hotel pieknie położony piekny basen odkryty barek w pobliżu basenu SUPER!!!

• Zalety Dobre, różnorodne jedzenie (praktycznie raz dziennie ryby), duży basen, bardzo miły właściciel i obsługa. W miarę dobre piwo, jak na standardy All Inclusive.
    • Wady Mały prysznic z zasłonką lepiąca się do ciała.

Malownicza wyspa 30 x 10 km, tereny górzyste, rolnicze, plaże piaszczyste. Wyspa kiedyś znana z uchodźców, jednakże podczas 2-tygodniowego pobytu nie spotkaliśmy żadnego, także z tym problemem już sobie poradzili. Do zwiedzenia wyspy wystarczy jeden dzień wynajętym samochodem (cena wypożyczenia 30 euro). Niektórzy wynajmowali skuter na cały tydzień i nim się poruszali po wyspie. Pokoje skromne, ale zadbane. Posiłki dobre (choć niektórzy Niemcy i Anglicy wybrzydzali). Bar basenowy otwarty od 10.30 do 22.30, a w nim, kawa, herbata, alkohole (piwo, wino (wytrawne), ouzo, metaxa i miksy z wodą, ichniejszymi spritem lub colą), napoje bezalkoholowe (przesłodzone) dostępne cały ten czas w ramach all inclusive. Do plaży ok 10-15 minut piechotą. Leżaki dodatkowo płatne. Miły właściciel i obsługa. Po przyjeździe z samego rana, pozwolono nam korzystać ze śniadania i baru basenowego mimo, że doba hotelowa zaczynała się teoretycznie jakoś popołudniu. Mało atrakcji dla dzieci, dlatego hotel polecam głównie osobom bez dzieci ceniącym spokój.

• Zalety fantastyczne jedzenie, ładny zadbany ośrodek, miła obsługa, bliskie sąsiedztwo wypożyczalni samochodów, skuterów itp.
    • Wady klimatyzacja w pokojach dodatkowo płatna

Hotel bardzo zadbany, dla mnie pulsem była "niewielka" odległość do morza, gdzie po obfitym bardzo dobrym posiłku można było spacerem spalić zbędne kalorie. Przemiła obsługa od właścicieli zaczynając, poprzez panie kelnerki, barmanów, na paniach sprzątających kończąc. Fajne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. W zasadzie gdy ktoś lubi spędzać wakacje przy basenie to nie musi wychodzić poza obręb hotelu. Natomiast dla osób, które lubią zwiedzać możliwość w bezpośrednim sąsiedztwie wypożyczenia samochodu (już od 38 euro za dzień), którym można w jeden dzień zwiedzić całą wyspę - a warto. Ogólnie w 100% polecam !

• Zalety - cisza, spokój - miła obsługa - super jedzenie - basen
    • Wady - brak

Hotel położony na uboczu miejscowości (wioski) zatem cisza, spokój. Bardzo sympatyczni właściciele jak i cała obsługa. Jedzenie rewelacja, choć jak zawsze trafi się ktoś co będzie marudził, do morza kilkaset metrów, ale i tak fajny spacer wynagradza piaszczysta, czysta plaża. W drink barze dostępne drinki z ouzo, brandy, ponadto wino, piwo także jest super. Ogólnie polecam bardzo :)

• Zalety Hotel bardzo przyjemny, ładnie urządzony, czysty Teren przy hotelu fajnie zagospodarowany, wszędzie widać dużą troskę o zapewnienie przyjemnego wypoczynku. Obsługa bardzo sympatyczna. Jedzenie przepyszne.
    • Wady Koguty piejące za oknem bez opamiętania ale to już nie zależy od właścicieli hotelu.

Wspaniałe wakacje, przepiękna wyspa, słoneczna pogoda, czyste morze, śliczne plaże, zabytki i nieprawdopodobne widoki. Ponieważ nie lubimy całego dnia spędzać tylko przy basenie albo na plaży zrobiliśmy sobie kilka wycieczek. Najpierw rowerową do miasta Kos wzdłuż pięknych plaż, następnie quadem na półwysep Kefalos i do wioski Zia (wypożyczalnia sprzętu jest obok hotelu). Następnie wykupiliśmy w lokalnym biurze wyjazd do gorących źródeł Embros Therma a na koniec wycieczkę na wyspę Nissyros, na której znajduje się czynny wulkan. Zejście do krateru wulkanu to nieprawdopodobne przeżycie. Na tej wycieczce byliśmy z polskim przewodnikiem, panią Magdą, która pracuje w biurze podróży Tigaki Express w Marmari i która pięknie opowiadała o greckich wyspach, zwyczajach, legendach i historii - polecam.

• Zalety Miła obsługa, ładny basen i otoczenie hotelu, dobre jedzenie (uwaga mozna przytyć :D )
    • Wady trochę daleko od plaży okolo 10 min drogi, pokoje w nizszym standardzie niz na zdjęciach pokazywanych przez biuro(przypuszczam ze w tych wyremontowanych mieszkali niemcy... )

Ogolne wrażenia bardzo dobre alkohole podawane przez barmanów chętnie tak samo jak i jedzenie które było naprawdę dobre minus to pokoje o średnim standardzie ale sprzątane codziennie więc nie było źle. OGÓLNIE POLECAM ! mozna wypocząć :)

• Zalety Dobre i obfite jedzenie, miła obsługa, do plaży blisko, 3minuty spacerkiem

Naprawdę hotel godny polecenia. Jedzonko pyszne i baardzo go dużo :) pokoje ok, sprzątane codziennie. Obsługa bardzo sympatyczna :) nie znajduję żadnej wady :)