Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Summer Village
Grecja / Kos

Summer Village: basen

• Atrakcyjne położenie: w zadbanym, rozległym ogrodzie palmowym, ok. 1 km od centrum , ok. 14 km od lotniska (krótki transfer).
  • Tylko 700 m do publicznej, piaszczystej plaży.
  • Bogata oferta rekreacyjna: piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny, sporty wodne na plaży (odpłatnie): nurkowanie, windsurfing.

• Zalety Hotel bardzo przyjemny, ładnie urządzony, czysty Teren przy hotelu fajnie zagospodarowany, wszędzie widać dużą troskę o zapewnienie przyjemnego wypoczynku. Obsługa bardzo sympatyczna. Jedzenie przepyszne.
    • Wady Koguty piejące za oknem bez opamiętania ale to już nie zależy od właścicieli hotelu.

Wspaniałe wakacje, przepiękna wyspa, słoneczna pogoda, czyste morze, śliczne plaże, zabytki i nieprawdopodobne widoki. Ponieważ nie lubimy całego dnia spędzać tylko przy basenie albo na plaży zrobiliśmy sobie kilka wycieczek. Najpierw rowerową do miasta Kos wzdłuż pięknych plaż, następnie quadem na półwysep Kefalos i do wioski Zia (wypożyczalnia sprzętu jest obok hotelu). Następnie wykupiliśmy w lokalnym biurze wyjazd do gorących źródeł Embros Therma a na koniec wycieczkę na wyspę Nissyros, na której znajduje się czynny wulkan. Zejście do krateru wulkanu to nieprawdopodobne przeżycie. Na tej wycieczce byliśmy z polskim przewodnikiem, panią Magdą, która pracuje w biurze podróży Tigaki Express w Marmari i która pięknie opowiadała o greckich wyspach, zwyczajach, legendach i historii - polecam.

• Zalety Miła obsługa, ładny basen i otoczenie hotelu, dobre jedzenie (uwaga mozna przytyć :D )
    • Wady trochę daleko od plaży okolo 10 min drogi, pokoje w nizszym standardzie niz na zdjęciach pokazywanych przez biuro(przypuszczam ze w tych wyremontowanych mieszkali niemcy... )

Ogolne wrażenia bardzo dobre alkohole podawane przez barmanów chętnie tak samo jak i jedzenie które było naprawdę dobre minus to pokoje o średnim standardzie ale sprzątane codziennie więc nie było źle. OGÓLNIE POLECAM ! mozna wypocząć :)

• Zalety Dobre i obfite jedzenie, miła obsługa, do plaży blisko, 3minuty spacerkiem

Naprawdę hotel godny polecenia. Jedzonko pyszne i baardzo go dużo :) pokoje ok, sprzątane codziennie. Obsługa bardzo sympatyczna :) nie znajduję żadnej wady :)

• Zalety Obsługa Jedzenie Spokój Blisko przystanek autobusowy Sprzątanie i codzienna zmiana ręczników
    • Wady Nie zauważyłem ani nie odczułem żadnych.

Spędziłem z żoną i synkiem bardzo udane wakacje w 2014. Można spokojnie wypocząć; nawet odgłosy disco i "wieczoru greckiego" w barze przy basenie nie zakłócają snu. Żałuję, że w tym roku nie trafiłem z ulropem w wolny turnus, może za rok :)

• Zalety spokój, ciekawa okolica, ładny układ przestrzenny, wrażenie prywatności, czysty, schludny pokój, dobre jedzenie, w szczególności śniadania, cola lepsza niż nasza
    • Wady pani w recepcji wiecznie naburmuszona, kiepska łazienka, płatna klimatyzacja, brak materaców w leżakach i brak własnego miejsca na plaży, kiepskie wino i piwo i soki

Jechaliśmy przedostatni tydzień września, robi sie dosyć wietrznie i zimne wieczory. Pod koniec wyjazdu wiatr taranował leżaki patio. Nie polecam tej pory na wyjazd.

• Zalety dobre jedzenie, czysto, miła obsługa, kameralnie
    • Wady trzeba dojść kawałek do plaży

Ja i mój chłopak byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu. Za tą cenę i jak na trzy gwiazdki super. Pokoje są w porządku, nic nie brakuje, czysto. Jedyny minus dla mnie to zasłonka pod prysznicem w łazience, zamiast normalnej kabiny. Nie wypowiem się co do działania klimatyzacji, bo nie wykupiliśmy jej, mimo pobytu w sierpniu nie potrzebowaliśmy. W pokoju byliśmy głównie wieczorem, kiedy przy otwartym balkonie było ok. Jedzenie pyszne, według mnie wybór na tyle duży, że każdy coś powinien sobie dobrać. Do plaży idzie się ok 10 min, nie jest to jakiś problem. Generalnie polecam hotel osobom, którym zależy na spokojnym wypoczynku, bez imprez w hotelu. Chętnie bym tam wróciła.

• Zalety dużą zaletą hotelu jest jedzenie, szczególnie kolacje na których serwowane są także greckie specjały. Smacznie i ciekawe smaki. Spory wybór również dla wegetarian.
    • Wady Łazienki. Wymagają gruntownego remontu.

Grecja to dość brudny i zaniedbany kraj. Nie wiem czy wszechobecny chaos i nieład to przyczyna czy efekt kryzysu. Na tym tle hotel wyróżnia się dość pozytywnie. Fajna baza wypadowa do rowerowych wypraw. Można aktywnie wypocząć. Polecam wyprawę do Zia i do term (na południe od KOS) świetne widoki. Trasa rowerowa raczej dla wymagających.

• Zalety Bardzo mili właściciele,obsługa na stołówce super.
    • Wady Mając All w barze można wypić piwo lub wino.Drink Quazo nie do wypicia reszta drinków płatna. Brak placu zabaw dla dzieci.

Ogólne wrażenie bardzo dobre.Pokoje codziennie sprzątane,wymieniane ręczniki.Cisza i spokój.Obsługa miła i pomocna .Jedzenie ok,każdy znajdzie coś dla siebie. .Hotel blisko plaży;) Jak za takie pieniądze polecam.Nasza rezydentka Pani Danusia rewelacja!Zawsze uśmiechnięta i sympatyczna:)-tej rezydentki życzę każdemu:)

• Wady brak greckiej muzyki

Byliśmy w tym hotelu na początku września, hotel dla osób ceniących spokojny wypoczynek. Obsługa i właściciele hotelu są naprawdę w porządku. Dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy. W trakcie pobytu dwa razy padało (początek września) ale i tak pogoda super. Do plaży 10-15? drogi (my byliśmy z dzieckiem więc 15?), plaża piaszczysta a woda w morzu cieplutka. Hotel godny polecenia dla osób ceniących rozsądne i umiarkowane ceny przy zakupie wakacji.

Przebywalem "poza sezonem" stad dodatkowe koszty zwiazane z klimatyzacja, calkowity brak animacji, niezbyt sympatyczni barmanii. Smaczne wyzywienie rekompensuje powyzsze niedoskonalosci.Polecam ale nie dluzej jak tydzien.