Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Sun Club Side

Sun Club Side: teren hotelu

• Tylko 150 m do publicznej (wydzielona część hotelowa) piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Bogata oferta rekreacyjna: zjeżdżalnia, brodzik ze słodką wodą, fitness, łaźnia turecka, sauna, dzienne animacje.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 600 m od antycznego centrum miasta, w pobliżu liczne, w zasięgu spaceru liczne kawiarnie i restauracje
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Ładnie utrzymany ogród
    • Wady mnóstwo

Witam w tym hotelu byłem ze znajomym od 07.05.2016 do 14.05.2016. przyjechaliśmy do hotelu ok godz.23 zameldowaliśmy się i zaprowadzono nas do pokoju w którym był bardzo brzydki zapach,powiedzieliśmy że nie będziemy tutaj spać i przenieśli nas do innego pokoju w którym nie śmierdziało ale zaraz po rozpakowaniu się zwróciliśmy uwagę że mamy zniszczoną kołdrę, zgłosiliśmy to w recepcji przynieśli nam koc i powiedzieli że na następny dzień będzie pościel wymieniona, oczywiście nie była aż do środy później się okazało że za pościel musimy zapłacić 80euro ponieważ pan z recepcji nie zrobił notatki i musieliśmy zapłacić bo pani rezydentka z itaki powiedziała że nie wsiądziemy do autokaru który miał nas zawieść na lotnisko powiedzieliśmy blefując że tyle nie mamy to pani rezydent powiedziała żebyśmy gdzieś pożyczyli SZOK. Widok z okna był na kuchnię z której o 4\5 nad ranem wydobywały się dźwięki rzucania metalowymi naczyniami łyżkami,garami itp. Więc budziliśmy się co noc. hotel nastawiony jest w 95% na niemieckich turystów obsługa hotelu miałem wrażenie że lepiej mówi po niemiecku niż po turecku. W pokoju znalazłem karalucha i nagrałem to na telefon. jedzenie jest na poziomie miernym według itaki ten hotel ma 4* tak naprawdę ma 3* a ja go oceniam na 2* jedzenie nie było świeże, np. jajka które zostały ze śniadania były dodawane do sałatek na obiad po prostu to co zostawało to było ponownie wykorzystane. Do tej pory nie wiem gdzie znajduję się plaża tego hotelu. Nawet 3* hotele mają bary z przekąskami a ten nie ma chyba swojej plaży śmiech. Rezydentki z itaki zachowały się nie profesjonalnie i obojętnie w naszej sprawie ważniejsze było dla nich dobro hotelu niż Polskiego turysty. po interwencji kolegi pani rezydent "Ania" nie przedstawiła się z nazwiska odpowiedziała "Pan to może porozmawiać z moim mężem" jesteśmy Bardzo zawiedzeni i szczerze nie polecamy!!! Czuliśmy się wyobcowani.

• Zalety - Świetnie położenie (blisko do plaży, atrakcji turystycznych - ruin etc)) - Polecam tuż przy hotelu lokalsów i ich wycieczki fakultatywne - Obfite posiłki, ale ichniejsze słodkości są zbyt słodkie - Oferuje świetne masaże
    • Wady Animacje - denne, Wejście do hotelu przez bramę może przyprawić o zawał.

Hotel dla osób o niższym budżecie lub młodych par - ale nie oznacza że zły. Z pewnością nie dla wymagających. Pokój duży - o dziwio. Panie sprzątające cudowne. I L O K A L I Z A C J A. Dla kogoś, kto nie jest wrośnięty do samochdu idealne!

• Zalety Wspaniała jakość w stosunku do ceny. Bardzo miły i grzeczna obsługa. Panie sprzątające za mały napiwek potrafią z działać cuda. Lokalizacja.
    • Wady Mały basen.

Wspaniała jakość w stosunku do ceny. Bardzo miły i grzeczna obsługa. Panie sprzątające za mały napiwek potrafią z działać cuda. Lokalizacja - świetna. Chwila do plaży oraz tuk tuków. Dosłownie tuż przy hotelu jest biuro z wycieczkami fakultatywnymi gdzie Turek prowadzący biuro mówi po Polsku (Polska Żona). Tanie, dobrej jakości wyjazdy (spływ, jeep safari).

Witam spędziliśmy w tym hotelu dwa tygodnie .Wejście do hotelu słabe wręcz dramatyczne jednak po przejściu bramy dość fajny ogród z dużą ilością zieleni.Basen zdecydowanie zamały wręcz przypominający oczko wodne a zjeżdżalnia jest dużo mniejsza niż wyglądała na zdjęciu ITAKI.Przy basenie bardzo mało miejsca co skutkuje poranną rezerwacją . O 9 rano nie ma szans na znalezienie wolnego miejsca.ANIMACJE to zupełna katastrofa od 10 do 23 krzyczy cały czas turek ' ANIMATOR' ,który nie ma pomysłu na to co chce zrobić, pomocnice animatora również żenada a dziewczyna prowadząca fitnes nie ma wcale pojęcia jak go prowadzić ćwiczenia wymyśla z głowy na poczekaniu trwa to góra 10 minut .Faworyzowani są na turyści z rosji i niemiec, mają inny kolor opasek przez co są rozpoznawalni jeżeli ktoś liczy na spokój to na pewno nie w tym hotelu. Pokoje bardzo małe Jedzenie paskudne , śniadania tylko smaczne.Bardzo często zdarzało się że na obiad nie było co zjeść same podgrzewane gotowce z mrożonek w jakiś dziwnych sosach .Jedzenie które było na obiad często było przerabiane na coś innego na kolacje ( pstrąg smażony z obiadu który został był podany na kolacje w jakimś sosie) to jest jeden przykład który podaję a było takich sytuacji naprawdę wiele .Na cały pobyt 2 tygodnie tylko raz był cały kawałek kurczaka Jedynym plusem tego hotelu jest bliskość do ruin starożytnego miasta do którego można pospacerować promenadą przy morzu .Plaża hotelowa nie oznaczona, ciężko na nią trafić Ja osobiście nie polecam tego hotelu dla ludzi którzy chcą odpocząć przy basenie i smacznie sobie zjeść 7,6

Super położony hotel. Dużym plusem ogród gdzie każdy może znaleźć kawałek miejsca dla siebie. Nie da się nudzić. Plaża blisko. Spacerując promenadą wiele barów, sklepów, dyskotek. Koniecznie trzeba zwiedzić ruiny Side (amfiteatr, świątynie, agorę), także port. Obsługa hotelu bardzo dobra, miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. W hotelu głównie Niemcy, ale jest też sporo Rosjan i Polaków. Animacje raczej słabe, ale za to można pograć w siatkówkę, piłkę wodną itp. Ogólnie hotel GORĄCO POLECAM !!!

Byłyśmy pod koniec czerwca 2013(all inclusive).Super miejsce-szczerze polecam.Czyściutko,przemiła,uczynna obsługa(niezależnie czy dasz napiwek czy nie).Posiłki smaczne,przeogromny wybór dań.Napoje,herbaty,kawy,wina...itd...itp...Ani razu nie nabawiłysmy się niestrawności.Pokoje dość duże,nowe meble,świetnie działająca klima,codziennie sprzatane wymiana ręczników.Mało wczasowiczów-bez jakiegokolwiek tłoku przy basenie czy na plaży.Sejf własny w pokoju za minimalną opłatą.Przepiekna zadbana roslinność w ogrodzie-pan ogrodnik 2xdziennie podlewa,strzyże i sprzata uschłe liście.Po g.23.00 cisza i spokój.Bliski i łatwy dostęp do innych atrakcji-wycieczek,dyskotek,sklepów,restauracji,taxi....

W maju 2013 odpoczywałam w Side z biura podróży Itaka, hotel bardzo fajny, cisza, spokój, posiłki super, obsługa miła i sympatyczna. Polecam zwiedzanie stareg miasta w Side, jest pełne uroku i tajemnic oraz bazaru w Manavgat. Wszystkie inne atrakcje polecam z biura N-KESK?N TOUR( które się mieści po prawej stron?e od hotelu. Efkan (łysy facet), który się zajmuje załatwieniem tego rodzaju atrakcji, mówi po polsku i rosyjsku, idzie go zrozumieć, a jego oferta była o wiele korzystniejsza, niż ta proponowana przez pilota. Ten gość o godz. 22.00, załatwił nam hamam na 10.00 nastepnego dnia i wszystko było super . (kapadocj? 2n? 50 EURO)

Hotel jest położony przy ulicy, na której znajduja się sklepy i restauracje. Bardzo dobre miejsce dla kogoś, kto chce spędzać czas na plaży, a nie w hotelu. Wycieczki wykupiliśmy na miejscu, nie u organizatora, a w biurze N-KESKIN TOUR które znajduje się na ulicy prowadzącej z hotelu na plażę (ostatnie biuro po prawej od hotele). Zapłaciliśmy o 40% taniej niż u organizatora! Wybraliśsmy się z nimi do Kapadocji. Fantastyka! Niesamowita wyprawa i coś, co trzeba koniecznie zobaczyć. Niesamowite widoki i naprawdę wszystko zorganizowane tak jak obiecywali. Przewodnik mowiścy po polsku i świetnie opowiadający o historii, tradycjach i zwyczajach tureckich. Dogadać wszystkie szczegóły można w biurze z Efkanem ( łysy gość), który mówi po angielsku, niemiecku i trochę po polsku i rosyjsku.

Byłam w tym hotelu maj ogólne wrazenie super to co pisze Pan Dępski (pozdro Marian) już się zmieniło parasole nowe i lezaki też są na plaży.Można również skorzystać z wycieczek polecam Pamakule i Kapadocję a szczególnie Green Canyon.Przestrzegam aby nie kupować wycieczek u rezydentów ponieważ ograbiają polaków z kasy Po prawej stronie od hotelu jest fajne biuro N- KESK?N bardzo miły turek co mówi trochę po polsku ma na imię LYSEGO EFKAN bardzo go polecam u niego za wycieczkę zapłacicie połowe mniej niż u rezydenta coś wiem na ten temat bo kupiłam aż 4 wycieczek i jestem zadowolona a kasa została to że rezydenci mówią że tureckie biura nie mają ubezp to bzdura do kapadocji jeżdzi super turek o imieniu Oktaj co mówi po polsku lepiej niż nie jeden rodzony polak.

Bardzo przyjemny mały hotel. W pełni zasługujący na 3+ z plusem. Nic dodać nic ująć i wymagać za większą cenę. Jedyny minus to Wezyr Holidays, który zakwaterował mnie 1 nocy do bungalowa w innym hotelu bez ciepłej wody, i dziurą w dachu. Wracając do hotelu - genialne położenie. 200m od hotelu Turek mający Polską Żoną i sprzedający wycieczki faklutatywne. Z ręką na sercu polecam. O wiele lepsze aniżeli te od rezydenta. I dużo tańsze.