Średnia ocena
Sunny Garden
Grecja / Korfu

Sunny Garden: basen, sport i rekreacja

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Idealna baza wypadowa do zwiedzania wyspy.
  • Szeroki wybór greckich tawern, restauracji i barów.
  • Basen ze słodką wodą oraz brodzik dla dzieci.
  • Kameralne położenie hotelu.
  • Wylot z Warszawy - Chopin własne
  • Wylot z Poznania własne

• Zalety blisko lotniska jedzenie dobre ale ciągle to samo brak owoców ciasta
    • Wady herbata kawa podawana do śniadania w plastikach niesprzątane pokoje typu bungalow brudna toaleta

pierwszy raz pojechaliśmy na takie wakacje z firmą rainbow i jesteśmy bardzo niezadowoleni było kilka kradzieży rezydent kazał dzonić samemu na policję

• Zalety BRAK
    • Wady WSZYSTKO

Wakacje w tym hotelu to jedna wielka porażka! W łazience brakowało uchwytu na prysznic, brodzik był wielkości umywalki i spleśniała kotara. Po prysznicu cała łazienka pływała, do tego panoszyły się tam okropne robale prawdopodobnie przez bród który tam panował. Podłoga była myta raz przez cały tydzien, podejrzewam że tą samą wodą co u każdego. Ręczniki byly wymienine raz, tak samo pościel. Wszędzie bród,grzyb, pleśń i do tego smród. Jedzenie i all inclusive nie nadawało się do spożycia, trzy dni po hotelowym jedzeniu dostaliśmy zatrucia pokarmowego i to nie wina alkoholu, ponieważ nie dało się go pić. Piwo rozcieńczone z wodą, a lokalne alkohole podawane ze " Sprite " który nawet koło niego nie leżał smakował sztucznie jak i wszystkie napoje. Kawa i herbata na śniadanie robione hurtowo smakowały jakby 100 herbat było zrobione z jednej saszetki. Basen i Polska Strefa oblegiwane przez Januszy awanturujących się o za mała ilość piwa. Leżaki od rana zajmowane były, mimo nikt na nich nie leżał. Większość czasu spędzaliśmy poza hotelem, jedliśmy w restauracjach i czuliśmy się dobrze. Za wakacje zapłaciliśmy 1650 zł , cena zdecydowanie zawyżona. Nie polecam nikomu!

Na wyjazd zdecydowaliśmy się tydzień przed wylotem. Pani w biurze podróży, które pośredniczy w sprzedaży wycieczek biura Rainbow przygotowała nas na to, że hotel Sunny Garden jest przeznaczony dla niewymagających, jednak to, co zastaliśmy na miejscu przekroczyło nasze oczekiwania. W łazience brak podstawowego wyposażenia takiego jak np. uchwyt na słuchawkę prysznicową. W pokoju względnie czysto, ale w łazience cudze włosy w odpływie prysznica. Problem zgłoszony kierownikowi na recepcji, reakcji brak. Dopiero po ponownej prośbie o popsprzątanie pan wysłał do pokoju panią sprzątającą, która umyła podłogę okropnie śmierdzącym płynem (???) i próbował nam wmówić, że włosy pod prysznicem to sprawa dla hydraulika, a nie dla personelu hotelu. Jedzenie także przeznaczone dla niezbyt wymagających, na śniadanie codziennie przez tydzień te same produkty, które niekiedy wyglądały na nieświeże. Jeden dzień - brak ciepłej wody, drugi - dwugodziny brak prądu. Przykro mi wystawiać negatywną opinię, bo panie sprzątające naprawdę starały się, codziennie wynosiły śmieci, przynosiły świeże ręczniki, których jednak strach było nam używać ze względu na ogólne odczucie brudu, ale czuję się zobowiązana, aby ostrzec wszystkich wybierających się na wakacje do tego hotelu.

• Zalety Brak.
    • Wady Goscie traktowani sa jak intruzi.

Potwierdzam wszystko to co zostalo naisane we wczesniejszych opiniach. Myslalem, ze opinie sa przesadzone, a jednak sprawdzily sie w 100%. Jedzenie, picie, sposob serwowania posilkow idealnie tak jak we wczesniejszych opisach. Osobiscie czulem sie jak intruz, a nie jako gosc. Dziwne zasady ma ten hotel. Ta oferta piwinna nazywac sie MINI ALL INCLUSIVE gdyz wszystko bylo zrobione tylko po to aby wyciagnac pieniadze od turystow. Jezeli mozecie to mijajcie ten hotel i wybierzcie inny !!!

• Zalety Brak Zalet.
    • Wady Pokoje, Wyżywienie, Obsługa,

To była jedna wielka porażka-tragedia. Ten hotel zatrzymał się w latach 60. W pokoju panuje syf i brud. Sprzątany jest po łepkach, Pani która sprząta pokoje zaczyna mycie od pierwszego pokoju kończąc na ostatnim ta samą wodą, Na ścianach i podłogach widać grzyba, klimatyzacja jest cała zgrzybiała i brudna. W łazience panuje jeszcze gorszy SYF... Kratki wentylacyjne i odprowadzające wodę są całe zardzewiałe i pozapychane, panuje tam smród wilgoci i grzyba. Brodzik w natrysku był pozapychany w wyniku czego podczas kąpieli woda wylewała się na płytki. IDŹMY DALEJ...CO DO JEDZENIA ....to co podają do jedzenia to jest jakaś pasza dla świń - nie ujmując świnią bo świnia by tego nie ruszyła.Jedzenie jest monotonne i to co zostaje ze śniadania przerabiana jest na obiad a z obiadu na kolacje.CO DO SZEFOSTWA TEGO CAŁEGO ........Menago tego całego syfu traktuje ludzi jak intruzów biega i patrzy tylko na zegarek aby nikt przypadkiem nie wszedł na jadalnie minute po godzinach ustalonych na śniadanie,obiad,kolacje.Jest to jedno wielkie jawne naciąganie klientów. To były najgorsze moje wakacje w życiu. OSTRZEGAM WSZYSTKICH......przed tym hotelem .

• Zalety ŻADNYCH - CHYBA ŻE STREFA POLSKA
    • Wady SAME - TO NIE HOTEL TO OBÓZ PRZETRWANIA

Szczury we Wrocławiu to pikuś..... co powiecie jak zobaczycie szczura na pościeli w środku nocy,który patrzy wam prosto w oczy, ale to nie koniec uważajcie jak będziecie chcieli iść nad morze wieczorem to uważajcie na coś pełzającego ... węże czy żmije ... nie wiem co to było, ale za każdym razem kiedy szliśmy nad morze to coś przed nami pełzało... co do jedzenie ... no cóż .... ten kto pisze pozytywne opinie o tym hotelu to chyba jest pracownikiem biura, albo doznał udaru słonecznego, na pewno nie od alkoholu bo w tym hotelu nie ma takiej możliwości. Szok... chcę zgłosić skargę na biuro do IZBY TURYSTYCZNEJ za naganne zachowanie właściciela hotelu / proszę biuro podróży aby upomniało rezydentów, że powinni dbać o interesy naszych turystów a nie dbali o interesy właścicieli hotelu - to jest nie dopuszczalne /

• Zalety brak
    • Wady wszystko

Tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia. To jest jakieś oszustwo. Ten hotel co roku zmienia nazwę. To nie jest hotel od tego zacznijmy. Panuje tam brud smród i grzyb. Pokoje w ogóle nie sprzątane. Grzyb na ścianach. Pajęczyny wszędzie, brud wszędzie, syf wszędzie, jedzenie nie jadalne, napoje też nie za bardzo. Przez cały pobyt trzeba było jeśc w restauracjach przy czym mieliśmy wykupione all. Jestem załamana tym wyjazdem. Czegoś takiego nigdy nie przeżyłam. Wszystkie negatywy które tu czytałam potwierdziły się. To był koszmar. Nie życzę tego nikomu. Będę składac reklamację ale czy to coś da nie wiem. Firma Rainbow oszukała nas. W katalogu jest 3 * na miejscu nie ma nawet 1* to jest jakaś porażka.

• Zalety widok z pokoju, nam się udało dostać pokój z widokiem na morze, strefa polska ( fajne zabawy,konkursy,filmy)
    • Wady przechowywanie bagażu-po przyjeździe do hotelu kazano nam zostawić bagaże w korytarzu pod windą, pomieszczenie otwarte niezamykane bez opieki- przy wyjeździe to samo mały basen, małe pokoje, małe łazienki, w miarę czysto , jedzenie monotonne -co dziennie to samo -pomijając np.dzień grecki -były potrawy regionalne, bar zamykany o 21,30,

warto wypożyczyć samochód albo skuter i zwiedzać na własna rękę, plaże kamieniste ale po wejściu ok 2-3 metrów piasek, małe plaże, Korfu piękne samo w sobie

• Zalety Osobny mały basen dla dzieci.
    • Wady Brak zainteresiwania gośćmi którzy dopiero przyjechali do nich na hotel.Rodziny z dziećmi siedzą od 5.30 do godz.14 i czekają aż łaskawie mogą coś zjeść i napić się. Brudne pokoje, łazienki

Przywitanie gości-ludzi którzy dopiero przyjechali pod hotel , którzy są zmęczenie i głodni NIC W OGÓLE NIKOGO Z OBSŁUGI JAK I SZEFA NIE INTERESUJE! dzieci śpią na krzesłach plastikowych a chcą położyc sie jedynie na łóżku i odespac całą noc, są spragnione wody ale nikt goścmi się nie intertesuje. Czekamy nadal godz: 8 czy 12 w południe nadal nic, siedź sobie na krześle i patrz w niebo!!!!! Łaskawie przed 14h zakładają gościom opaski na rękę, która to dopiero daje prawo do podejścia do baru All inclisive i poproszenia o napój . SKANDAL ! za takie pieniądze!!!! bo płacilismy za osobę ponad 1.700 a było nas czworo i siedzieć bez pokoju, bez wyżywienia? Byłam pewna ze zaraz podadzą nam śniadanie wkoncu od rana się dzień nam liczył, to była sobota a my juz z piątku na sobotę w nocy po 3 opuścili hotel wiec ja sie pytam ile dni ja skorzystałam tego all inclusive ktore opłaciłam?! W ostatni wieczór tj.piątek barman powiedział do mojego męża : FINISZ PICIA !!!! mąż zdębiał tym bardziej ze 2 dni byliśmy poza hotelem na wycieczckach i praktycznie rzadko korzystaliśmy z baru z alkoholi a kiedy to chcielismy się napić to barman tak mówi do gościa? Nie było sensu tego nikomu zgłaszać, bo i tak nikt by się nami nie przejął! po 21h szef stoi i mowi finisz finisz ! w głowie się nie mieści,ludzie nie mogą skorzystac z alkoholi za ktore tak naprawde każdy z nas sobie opłacił za taką cene wycieczki! Gdy w dzień córka stoi za barem i prosi o 2 tosty czeka ponad godz. bo dziecko w tym czasie poszło do basenu,wiadome jest ze nie bedzie czekała jak barman polewa napoje a tosty robi w oststniej chwili, widziałam jak tosty przez czas nieobecności córki podaje innycm gosciom ktorzy byli pozniej w kolejce od córki, barmani lekcewarzą dzieci,traktują za nic a dorosłych też pan w siwych włosach potraktował jak śmiecia męża odmawiając mu alkoholu a była godz 20.00. TAK WIĘC POWTARZAM SKANDAL NAD SKANDALE JAK TRAKTUJE SZEF I JEGO OBSŁUGA GOŚCI! Pokoje i łazienka brudna,STANOWCZO ODRADZAM!!!!!

• Zalety Pogoda.
    • Wady Pokoje. Obsługa. Higiena. Wyżywienie.

Hotel zmienia co roku nazwę z uwagi na poziom. Dawny Telemachos, można poczytać opinie - wszystko się potwierdza. Pokoje, w szczególności bungalowy z lat 70 ubiegłego wieku. Ściany odrapane i brudne. Wyposażenia brak, telewizor nie działa. Łazienka brudna, zagrzybiona. Obsługa sprząta po łepkach, w dniu zameldowania pokój nawet nie był przygotowany i posprzątany po poprzednich gościach. Poziom kultury i higieny obsługi poniżej krytyki. Managerowie i szefowie kompletnie nie szanują gości, traktują jak intruzów. Wyżywienie monotonne i mało smaczne. Kości na obiad, 1 cm galaretki na deser. Plastikowe kubeczki i miski brudne, często powtórnie myte. Wieczne kolejki, brak klimatyzacji na stołówce - ZADUCH. Bar wydaje napoje w plastikowych kubkach po 0,2 l, po dwie sztuki na głowę. Jak się przyjdzie za szybko to barman nie wydaje. Manager staje w kolejce około godziny 21 i nikogo nie wpuszcza. Trzeba płacić. Polska strefa to obraz nędzy, nic się nie dzieje w ciągu dnia, pod wieczór 2 h dyskoteki przy disco polo. Czasem zamiast tego leci stary polski film typu "Kiler". Z całą stanowczością nie polecamy, najgorsze 15 dni wakacji. Co z tego, że za mniejszą cenę. Nie po to płacę żeby cierpieć, nawet jeżeli jest to atrakcyjna cena. Prawda jest też taka, że takie okazje cenowe można znaleźć w o wiele lepszych warunkach. Szczerze warto się zastanowić, czy nie dołożyć trochę pieniędzy i spędzić wolne w godziwych warunkach. Polacy nie są tam szanowani przez obsługę, może i przez to, że godzą się na takie warunki i jeszcze za to płacą. Uwaga na basen, Pan wieczorem wlewa bardzo dużo chloru, nie ma filtracji. Goście wyganiani z leżaków około godziny 19:30. Opieka rezydentów fatalna, w ogóle nie nie przejmują się uwagami gości. Jedynie na czym im zależy, to żeby sprzedać wycieczki - 40-60 % droższe niż u lokalnych sprzedawców. Jest to samo. Pierwsze spotkanie to fikcja, udają, że o problemach nie wiedzą. Że wszystko zgłoszą, co turnus to samo - nic się nie zmienia. OCENA -2/10