Średnia ocena
Sunny Garden
Grecja / Korfu

Sunny Garden: basen, sport i rekreacja

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Idealna baza wypadowa do zwiedzania wyspy.
  • Szeroki wybór greckich tawern, restauracji i barów.
  • Basen ze słodką wodą oraz brodzik dla dzieci.
  • Kameralne położenie hotelu.
  • Wylot z Rzeszowa All Inclusive

PO PROSTU NIE ULEGŁAM HISTERII ZBIOROWEJ, ANI ŻADNEJ MODNEJ TEORII SPISKOWEJ. I ZA TE TRZYSTA, CZTERYSTA EURO, BIDETU W ŁAZIENCE NIE SZUKAM NA PEWNO... TRZEŹWO ZA TO WOKÓŁ PATRZĘ, STĄD MÓJ ZACHWYT NIE INACZEJ. NIE MNIE JEDNĄ WAKACJE TE OCZAROWAŁY, I TYLE UŚMIECHU JAK NIGDY PODAROWAŁY... SOKI CUDOWNE ŚWIEŻE NA ŚNIADANIE, NA KOLACJE NAWET MIĘSO BARANIE. TYLKO OBCIACH ROBIĆ AWANTURY, WCIĄŻ WYMYŚLAĆ NOWE BZDURY. Z GREKIEM W JEGO WŁOŚCIACH WOJOWAĆ, WSZYSTKIM CIĄGLE SIĘ STRESOWAĆ.

• Zalety BRAK
    • Wady SAME

DROGA POLKO PISZĄC OPINIĘ CHYBA BYŁAŚ W INNYM HOTELU, ALBO JESTEŚ PRACOWNIKIEM BIURA PODRÓŻY. TO JEST JEDEN JEDYNY HOTEL, KTÓRY MA TAK ZŁĄ OPINIĘ W CAŁEJ GRECJI. NA KOLONIACH W LATACH SIEDEMDZIESIĄTYCH MIAŁEM ZDECYDOWANIE LEPSZE WYŻYWIENIE I PIERWSZY RAZ WIDZIAŁEM, ŻEBY WŁAŚCICIEL HOTELU TAK SIĘ ZACHOWYWAŁ WOBEC TURYSTÓW.

SZCZĘŚCIE CZY PRZYPADEK, OTO JEST PYTANIE, ŻE NIE PRZYTAKNĘ ŻADNEJ TU NAGANIE... POKÓJ MIAŁAM ŁADNY, Z UROCZYM WIDOKIEM, A WSZYSCY PATRZYLI NA NAS PRZYCHYLNYM OKIEM. KUCHNIA ŚRÓDZIEMNOMORSKA JAK NA POŁUDNIE PRZYSTAŁO, A WODA PITNA KURUJĄCA, JAK SIĘ OKAZAŁO. KLIMATYCZNY HOTEL NA NIEWIELKIM WZNIESIENIU, SPOKÓJ, WIATEREK, NAWET TROCHĘ W CIENIU. TAWERNY I SKLEPY Z UŚMIECHEM WITAŁY, ZAWSZE DO ROZMOWY NAS ZACHĘCAŁY. WSZĘDZIE GDZIE NIE POSZŁAM PACHNIAŁO KWIATAMI, A WYSPA GDZIE NIE POJECHAŁAM URZEKAŁA WIDOKAMI. OKOLICZNE PLAŻE Z LAZUROWĄ WODĄ, ATRAKCJE STOLICY TEŻ NIE ZAWIODĄ. BEZCENNE GREKÓW POCZUCIE HUMORU, I W POCHMURNE DNI DODAJE WIGORU. Z ICH SYMPATIĄ TYLKO SIĘ SPOTYKAŁAM, ABSOLUTNIE WSZĘDZIE GDZIE NIE POJECHAŁAM. DLATEGO SIĘ DZIWIĘ TEMU, CO TU CZYTAM, I WSPOMNIEĆ TO MUSZĘ, BO SAMA SIEBIE PYTAM, DLACZEGO GDZIE BYM Z RODAKIEM NIE POJECHAŁA, TAM ZAWSZE OBSŁUGA HOTELU OBERWAŁA... MYŚLĘ WIĘC, ŻE TAKIE TO NIEZNOŚNE POLAKA ŻYCIE, NA KANARACH, KRECIE, KORFU CZY W MADRYCIE...

• Zalety Basen
    • Wady Podjazd do hotelu.robaki w pokoju brudno.grzyb niezmueniane reczniki arogancki personel

Traktuja gosci jak zlo konieczne wycisnac jak najwiecej kasy

• Zalety W miare blisko jest w każde miejsce w które można pojechać
    • Wady Obsługa pilnuje oferty all inclusive z zegarkiem w ręku

Hotel tylko po to żeby się przespać i potraktować jako bazę wypadową

• Zalety centrum wyspy
    • Wady cała reszta poza siwym panem w barze przy basenie, który uwijał się jak tylko mógł. Pełen szacun dla niego.

Wycieczka była wykupiona na 12 dni. Wylot był 29.07.2017r z Katowic o godz.2.30 a w hotelu Sunny garden byliśmy ok 7.00 rano. Jak nas zapewniano w biurze podróży gdzie wykupiliśmy wycieczkę miało być już rano zapewnione nam śniadanie lecz nie dostaliśmy nic dlatego musieliśmy iść na miasto by coś zjeść. I to w pierwszym dniu wczasów za które zapłaciliśmy. Nie zrozumiałe było dla nas, że opaski allinclusive dostalismy dopiero ok. 12.00 w południe. Pokoje dostaliśmy dopiero ok. 14.00 i tu zaczęły się problemy. Klimatyzacja praktycznie nie chłodziła. Klimatyzacja w pokoju była modelem o mocy 2,5 KW więc gdyby była sprawna to w największy nawet upał potrafiłaby schłodzić taki mały pokój bez żadnych problemów w maksymalnie15-20minut. W naszym przypadku nawet po 2-3 godzinach jej pracy praktycznie nie dawało to efektu i w pokoju cały czas było bardziej gorąco niż na hotelowych korytarzach gdzie nie było klimatyzacji. Mieliśmy problemy z zasypianiem, gdyż z powodu gorąca musieliśmy praktycznie co 1-2 godziny brać zimny prysznic by się ochłodzić i na chwilę zasnąć. Dopiero nad ranem gdy temperatura na zewnątrz spadała to dało się jakoś wytrzymać. w niedzielę rano byliśmy na spotkaniu organizacyjnym z rezydentem. Po spotkaniu zgłosiłem rezydentowi problem z nie działającą klimatyzacją. Poinformował mnie, że zgłosi tą sprawę w recepcji i ktoś na pewno przyjdzie do pokoju w tej sprawie jutro czyli w poniedziałek. Dnia 31.07.2017r Wróciliśmy do pokoju o godzinie 16.30 i przywitała nas ściana gorąca . W dalszym ciągu mimo ustawienia na 16 stopni leciało praktycznie letnie powietrze zamiast zimnego. Po prawie 3 godzinach działania w pokoju dalej było bardziej gorąco niż na hotelowym korytarzu. Następna sprawa to kwestia długości pobytu w stosunku do tego co kupiliśmy. Wykupiliśmy wczasy na 12 dni. 12-sty dzień to był 9 sierpień lecz tylko kilka godzin, gdyż o 6 rano już był transfer na lotnisko. Także byliśmy można powiedzieć pełnych 10 dni tylko. wczasy z Rainbow!! :-(

• Zalety blisko lotniska jedzenie dobre ale ciągle to samo brak owoców ciasta
    • Wady herbata kawa podawana do śniadania w plastikach niesprzątane pokoje typu bungalow brudna toaleta

pierwszy raz pojechaliśmy na takie wakacje z firmą rainbow i jesteśmy bardzo niezadowoleni było kilka kradzieży rezydent kazał dzonić samemu na policję

• Zalety BRAK
    • Wady WSZYSTKO

Wakacje w tym hotelu to jedna wielka porażka! W łazience brakowało uchwytu na prysznic, brodzik był wielkości umywalki i spleśniała kotara. Po prysznicu cała łazienka pływała, do tego panoszyły się tam okropne robale prawdopodobnie przez bród który tam panował. Podłoga była myta raz przez cały tydzien, podejrzewam że tą samą wodą co u każdego. Ręczniki byly wymienine raz, tak samo pościel. Wszędzie bród,grzyb, pleśń i do tego smród. Jedzenie i all inclusive nie nadawało się do spożycia, trzy dni po hotelowym jedzeniu dostaliśmy zatrucia pokarmowego i to nie wina alkoholu, ponieważ nie dało się go pić. Piwo rozcieńczone z wodą, a lokalne alkohole podawane ze " Sprite " który nawet koło niego nie leżał smakował sztucznie jak i wszystkie napoje. Kawa i herbata na śniadanie robione hurtowo smakowały jakby 100 herbat było zrobione z jednej saszetki. Basen i Polska Strefa oblegiwane przez Januszy awanturujących się o za mała ilość piwa. Leżaki od rana zajmowane były, mimo nikt na nich nie leżał. Większość czasu spędzaliśmy poza hotelem, jedliśmy w restauracjach i czuliśmy się dobrze. Za wakacje zapłaciliśmy 1650 zł , cena zdecydowanie zawyżona. Nie polecam nikomu!

Na wyjazd zdecydowaliśmy się tydzień przed wylotem. Pani w biurze podróży, które pośredniczy w sprzedaży wycieczek biura Rainbow przygotowała nas na to, że hotel Sunny Garden jest przeznaczony dla niewymagających, jednak to, co zastaliśmy na miejscu przekroczyło nasze oczekiwania. W łazience brak podstawowego wyposażenia takiego jak np. uchwyt na słuchawkę prysznicową. W pokoju względnie czysto, ale w łazience cudze włosy w odpływie prysznica. Problem zgłoszony kierownikowi na recepcji, reakcji brak. Dopiero po ponownej prośbie o popsprzątanie pan wysłał do pokoju panią sprzątającą, która umyła podłogę okropnie śmierdzącym płynem (???) i próbował nam wmówić, że włosy pod prysznicem to sprawa dla hydraulika, a nie dla personelu hotelu. Jedzenie także przeznaczone dla niezbyt wymagających, na śniadanie codziennie przez tydzień te same produkty, które niekiedy wyglądały na nieświeże. Jeden dzień - brak ciepłej wody, drugi - dwugodziny brak prądu. Przykro mi wystawiać negatywną opinię, bo panie sprzątające naprawdę starały się, codziennie wynosiły śmieci, przynosiły świeże ręczniki, których jednak strach było nam używać ze względu na ogólne odczucie brudu, ale czuję się zobowiązana, aby ostrzec wszystkich wybierających się na wakacje do tego hotelu.

• Zalety Brak.
    • Wady Goscie traktowani sa jak intruzi.

Potwierdzam wszystko to co zostalo naisane we wczesniejszych opiniach. Myslalem, ze opinie sa przesadzone, a jednak sprawdzily sie w 100%. Jedzenie, picie, sposob serwowania posilkow idealnie tak jak we wczesniejszych opisach. Osobiscie czulem sie jak intruz, a nie jako gosc. Dziwne zasady ma ten hotel. Ta oferta piwinna nazywac sie MINI ALL INCLUSIVE gdyz wszystko bylo zrobione tylko po to aby wyciagnac pieniadze od turystow. Jezeli mozecie to mijajcie ten hotel i wybierzcie inny !!!