Sunrise
Grecja / Rodos

Sunrise: basen

• Przy hotelu piaszczysto-żwirkowa plaża o ok 250 m długości.
  • Dla dzieci: brodzik, animacje i zajęcia w mini klubie (dla dzieci w wieku 4-12 lat), plac zabaw.
  • Przepiękne, a zarazem zabytkowe Lindos oddalone ok. 7 km od hotelu.
  • Położony w spokojnej okolicy z niesamowitą scenerią.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    247 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety Ładnie polozony blisko basen i morze posilki urozmaicone obsluga bardzo mila
    • Wady Nie mam zalu jest niezle

Jestesmy zadowoleni spokoj dobre jedzenie woda w basenie super o morzu nie wspomne bo rewelacja

• Zalety piękne położenie, spokojny

Po wcześniejszych opiniach jechaliśmy z wielkimi obawami. Na miejscu byliśmy bardzo miło zaskoczeni. Bardzo przyzwoity, spokojny hotel, pięknie położony. Pokoje odnowione, czyste. Obsługa bardzo miła, nie za wiele animacji, ale nam na tym nie zależało. Bardzo sympatyczny ratownik przy basenie. Jedzenie monotonne, ale zawsze coś dało się wybrać. Przy objedzie i kolacji była również dostępna doskonała pizza, prosto z pieca. Plaża duża, nie zatłoczona, woda kryształowa. Po dwóch tygodniach nadal nie chciało nam się wracać.

• Zalety Bliskość do plaży
    • Wady Robactwo w pokojach i w parasolach na plaży, monotonia jedzenia, brak przekąsek pomiędzy posiłkami, płatny internet!, kort tenisowy bez piłeczek, brak listy drinków, niemiła obsługa w recepcji, brudna plaża.

HOTEL: bardzo bardzo średnio, w Polsce miałby najwyżej 2 gwiazdki, obsługa niemiła, próbuje na każdym kroku Cię oszukać i ściągnąć z Ciebie pieniądze. Był tylko główny bar i bar z drinkami, nie było żadnego baru na plaży, restauracji i snack baru. W barze z drinkami,nie wiedziałeś co piłeś, ponieważ barman lał coś pod barem, a nie było żadnej listy drinków. BRAK SIŁOWNI I SPA BRAK DARMOWEGO INTERNETU JEDZENIE: W kółko to samo, co nie zostało zjedzone na lunch, zostaje podane na kolejnych posiłkach, tylko w innych wersjach. Pomiędzy posiłkami od 14:30 do 19:00 mozliwosc zjedzenia tylko i wyłącznie dwóch rodzajów babki i suchego rogalika. Żadnych owoców, tostów, kanapek. POKÓJ: otrzymaliśmy pokój "niby"wyremontowany, ale na pewno odbiega to od naszych standardów.Rozmieszczenie totalnie nie przemyślane- pokój wydzielony drewnianą dyktą. Wszędzie różnego rodzaju robactwo- w pokoju i łazience. PLAŻA: Brudna i zaniedbana, kawałek za hotelem, na plaży wysypisko i martwe koty. A z parasoli na plaży co chwile spada na Ciebie robactwo. Boisko do siatkówki z kamieniami. Dodatkowo biuro NET HOLIDAY proponuje w swojej ofercie rzeczy, których nie ma w hotelu i zachęca swoich klientów starymi nieaktualnymi zdjęciami. JEDNO WIELKIE ROZCZAROWANIE

• Zalety Ładne miejsce widok
    • Wady francuzi

Pod koniec swojego pobytu francuziki zrobili do basenu kupkę, nikt za bardzo nie reagował. Sam hol juz na wejściu odstrasza, na zdjeciach wszystko pięknie ale to niestety tylko zdjęcia. Zdecydowanie odradzam, jęśli znasz słabo jezyk i nie umiesz się targować dostaniesz pokój na parterze w starej części, który jest obskurny

• Zalety -położenie
    • Wady - nierówne traktowanie klientów (faworyzowanie turystów z Niemiec, Francji, Holandii- reagowanie na wszelkie reklamacje) - brud w łazience i pomieszczeniu sypialnym pomimo codziennego sprzątania, - brak reakcji na reklamacje np. niesprawnej klimatyzacji, - zbyt mała ilość leżaków przy basenie- codzienna walka od 6 rana,

Hotel straszny, mieszkałem jak mój przedmówca z 2 dzieci w czymś co miało być pomieszczeniem z dwoma sypialniami, za które zapłaciłem dodatkowo. W efekcie w dużym pokoju znajdowało się łóżko z dwoma materacami i dostawiona z boku polówka, w drugiej tzw. sypialni znajdowało się pojedyncze łóżko (pomieszczenie bez okna, na ścianie wklejone 8 luxferów do pomieszczenia 1). W pomieszczeniu sypialnym dużym była niesprawna klimatyzacja- po kilkukrotnych reklamacjach otrzymałem 2 wiatraki elektryczne- klimy nie napr. Łazienka była brudna, z kratki ściekowej wychodziło dużo mrówek i pajączki. Pod drzwiami wejściowymi znajdowała się 5 cm dziura, gdzie do pomieszczenia wchodziły żuki i wielkie koniki polne- po kilkukrotnych reklamacjach u obsługi hotelu (4 dni) doklejono taśmę samoprzylepną. Pokój był położony na parterze vis a vis urządzeń klimatyzujących cały budynek- hałas przez całą noc. Pomieszczenia mieszkalne sprzątane codziennie- przetarcie podłogi szmatą w miejscach komunikacyjnych, pościel zmieniona jednokrotnie po interwencji u obsługi hotelowej. Brak szaf na ubrania w stosunku do ilości lokatorów- w szafie znajdował się aneks kuchenny ze zlewem i piecykiem). Brak pomocy ze strony rezydenta Wezyr- coral o imieniu Roman. Do hotelu przywiózł nas autokar bez rezydenta, przewiezienie taxi z uwagi na brak miejsc i tzw. over booking do innego hotelu (codzienna praktyka dla klientów wezyra w terminie pobytu od 15-22.06.2015r.). Rezydent nie zorganizował dla nas spotkania dotyczącego pobytu w hotelu (trzech uczestników turnusu 15-22.06 w tym samym czasie składało reklamację dotyczącą zakwaterowania)- nie przekazał informacji na temat godzin posiłków, oferty wycieczek, na które otrzymałem vouchery, brak informacji na temat możliwości wypożyczenia auta. Pokoje przedstawione na fotografiach umiejscowione w najnowszym budynku, gdzie wg. obsługi hotelu brak pomieszczeń rodzinnych z dwiema sypialniami. Myślę, że nasze opinie uratują rodziny przed wakacjami jakie nam zgotowano.

• Zalety Brak
    • Wady Pokój beznadziejny

Witam serdecznie Jeżeli decydujecie się na pobyt w tym hotelu z dziećmi to się zastanówcie. Pokój rodzinny to tylko z nazwy, są tylko dołożone dwa lóżka w ciemnym przedsionku-korytarzu lóżko w głównym pokoju podwójne ale każde inne mam namyśli wysokości materacy. W nocy nie gaście światła w łazience bo wyjdą wam mrówki ogromne ilości pokój na parterze zamiast szafy na rzeczy to mieliśmy zlewozmywak oraz kuchenkę rzeczy trzymaliśmy na stole NIE SUGERUJCIE SIE ZDJECIAMI Z STRONY HOTELU OSZUSTWO HOTEL 2 GWIAZDKI

Hotel jak naRodos icenę dobry.Jedzenie smaczne obfite trochę monotonne,bywałem w gorszych hotelach w Pefkach.Animatorzy w porządku/Igor pozdrawiamy/Hotel czysty,pokoje sprzątane co dziennie,wymiana pościeli również.Polecam wypożyczenie samochodu u Georga w Pefkach za tydziń zapłaciliśmy 200 euro.Na Rodosie byliśmy juz 4 raz i ciągle jest co oglądać

Cena adekwatna do jakości. Hotelik kameralny z miłą obsługą. Pokój ładny i czysty - mieszkałam w odnowionej części. Animacje głównie skierowane do turystów z Francji być może dlatego, że animatorów zatrudniał clubjumbo.fr, zresztą Francuzów (w przeciwieństwie do P) wcale nie trzeba było do zabawy namawiać. Generalnie przyjemnie i spokojnie. Jedyne zastrzeżenie mam do wyżywienia - dość monotonne,bez rewelacji, potrawy w bemarach były zaledwie ciepłe, ale nikt głodny nie chodził :)

Hotel malowniczo położony u podnóża skalistego zbocza, bezpośrednio przy morzu. Plaża żwirowa 200 metrowa. Zejście do morza nie wymga butów. Woda idealnie czysta. Morze w tej okolicy zwykle spokojne. Leżaki na plaży płatne (4 E). Leżaki przy niedużym basenie bezpłatne ale jest ich za mało i od świtu toczy się o nie walka. Większość pokoi z widokiem na morze, ale są też z widokiem na dość ruchliwą szosę. Wieczorami dokuczliwe komary i meszki. Jedzenie dla średnio wybrednych wystarczające. Hotel na pewno nie spełnia norm hotelu 4 gwiazdkowego. Animatorzy francuskojęzyczni, dość aktywni.Turyści głównie z Francji -emeryci. Ogólnie jestem zadowolony z wyjazdu.Podstawowy atut hotelu to piękne położenie.