Sunrise
Grecja / Rodos

Sunrise: basen

• Przy hotelu piaszczysto-żwirkowa plaża o ok 250 m długości.
  • Dla dzieci: brodzik, animacje i zajęcia w mini klubie (dla dzieci w wieku 4-12 lat), plac zabaw.
  • Przepiękne, a zarazem zabytkowe Lindos oddalone ok. 7 km od hotelu.
  • Położony w spokojnej okolicy z niesamowitą scenerią.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    250 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety piękne położenie między górami a morzem; animacje dla dzieci ze wspaniałymi animatorkami Ola, Silą, Pauliną; obsługa miła, pyszna pizza; obiady syte
    • Wady mało leżaków przy basenie, trzeba o 7 wstać by rozłożyć ręczniki- stanowczo za mało, na plaży płatne; oszczędność w owocach

Hotel pięknie położony , czysto, personel uprzejmy, kierownik restauracji i chyba całego hotelu mało przyjemny. Jedzenie dobre, ale bez szału. Zdecydowanie polecam rodzinom dziećmi. W klubie Delfinek ciekawe animacje dla dzieci.

• Zalety Piękne położenie z jednej strony morze zdrugiej góry.cudowne animatorki Ola Silka Paulina. Wspaniała pizza z kamiennego pieca. Mały przytulny hotel. Jedzenia mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie. Lody , do wyboru do koloru
    • Wady Trzeba rano zajmować leżaki przy basenie, bo jest ich za mało. Krzyczący szef hotelu na personel, która jest niezwykle uprzejma i miła. Przesadna oszczędność w ilości owoców .

Wracamy zadowoleni z dwutygodniowego wypoczynku. Dzieci szczęśliwe. W klubie delfinka Ala poznała kolegów do wspólnej zabawy. Kochamy Grecję.

• Zalety Położenie, czystość, atmosfera.
    • Wady Brak.

Hotel położony przy malowniczej zatoczce u stóp wzgórza. Kameralny, bardzo przyjazny. Pokoje duże, funkcjonalne, sprzątane codziennie. Doskonała baza wypadowa do pobliskich miejscowości w tym Lindos. Posiłki bez zastrzeżeń. Dużo owoców, codziennie ryby, wybór dań spory. Na stołówce w zasadzie brak kolejek. Miejsce można zająć w środku bądź na zewnątrz pod zadaszeniami. Turyści to w większości goście z Polski, Rosji i Czech. Animacje codzienne, również dla dzieci mini klub, a wieczorami mini disco. Bardzo sympatyczna obsługa zarówno na recepcji, przy barze i na stołówce. Polecam szczególnie dla ceniących kameralny pobyt czy też rodzinne wakacje.

• Zalety Miła obsługa Czysto
    • Wady Niesmaczne posiłki Walka o leżaki przy basenie

Obiektywnie: Jedzenie w barze all inclusive niedobre poza pyszna pizza wypiekana w piecu opalanym drewnem. Posiłki obfite ale niesmaczne (większość utopiona w tłuszczu) Basen przy hotelu zadbany, ale co z tego skoro ludzie o 6 rano wstają i rzucają po 7 ręczników na każdy zajmując je. Dla normalnych gości nie sposób dostać leżaka do około godziny 16. Ratunkiem są leżaki przy plazy ale niestety płatne 8 euro Obsługa miła - to największa zaleta hotelu W pokoju czysto, klimatyzacja sprawna. Większość gości to rodziny z dziećmi głównie z Polski, Rosji, Czech - płacz dzieci wszędzie...

• Zalety - położenie - idealna baza wypadowa do zwiedzania wyspy - codzienne sprzątane pokoje - czysty basen - plaża przy hotelu

Hotel przepięknie położony w zatoczce, bardzo urokliwy, przestronny. Plaża żwirkowo-piaskowa, samo morze kamienisto-piaskowe bardzo urokliwe. Polecam zabrać obuwie. Leżaki na plaży płatne 8euro komplet. Jedzenie - mało urozmaicone, ale za to codziennie były jakieś nowe dania. Wszystko świeże i bardzo apetyczne. Rewelacyjna pizza z pieca robiona codziennie. Napoje zimne, ciepłe - do oporu. Pokój typu Superior usytuowany w osobnym budynku gdzie wszystkie pokoje mają boczny widok na morze i jednocześnie widok na cały basen i większość infrastruktury hotelu. Sam pokój bardzo czysty - odnowiony, odświeżony. Składa się z dwóch pomieszczeń + łazienka. Sprzątany codziennie + codzienna wymiana ręczników. Klimatyzacja bardzo sprawnie działająca i w zupełności wystarczająca - pomimo iż centralna to i tak można było samodzielnie ją ustawiać. Basen - codziennie czyszczony, nie za duży nie za mały ale wystarczający. Leżaki przy basenie bezpłatne - nie mniej jednak jest ich zdecydowanie za mało, codzienna walka o leżaki ;) Bar przy basenie - bardzo mili i sympatyczni barmani. Ogólnie wrażanie Zdecydowanie polecam ten hotel - położenie - w połowie drogi do Rodos i Parasonisi. Idealna baza wypadowa na zwiedzanie całej wyspy. Pracownicy bardzo sympatyczni, życzliwi, pomocni :) Były to nasze pierwsze wakacje w Grecji i na pewno nie ostatnie :)

• Zalety Spokojne położenie z dala od zgiełku i straganów, restauracja z widokiem na morze, wszystko w zasięgu wzroku.
    • Wady Gorsze i lepsze pokoje, plaża kamienisto-żwirkowa ciemny kolor, kamieniste dno w dużej części, płatność za parasoi i 2 leżaki 8 eur/dzień, brak ratownika.

Hotel dla rodzin z dziećmi, nie ma co liczyć na spokój i chill. Jako rodzina 2 osoby dorosłe, nastolatka i 2 dzieci spędziliśmy tam 10 dni pobytu i tylko taki polecam bo przy 7 obcinają czas pobytu zmianą lotów czarterowych. Pokoje otrzymuje się o 14.00 opuszcza o 12.00 jak są wolne można dopłacić za przedłużenie 5 eur/1h. Dla nas pokój nr 406-2 ( kiepski ) nie był rodzinny tylko do 1 pokoju jasnego i ciemnego korytarza dopchano łóżek. Łazienka wielkości ubikacji ( dorośli nie nie mieścili się pod prysznicem, )bez najmniejszej możliwości postawienia chociażby 1 kosmetyku !!! To było najbardziej żałosne. Wakacje.pl umywają wówczas ręce a grzeczny opiekun nie załatwi nic jeśli się nie wykłócicie sami. Kłamią , że wszystkie pokoje są takie same. Zapewniam - nie były. Bardzo częsty brak ciepłej wody na 4 piętrze. Polaków nadal traktuje się gorzej niż inne nacje. Plaża to raczej zatoczka z pięknym widokiem na morze . Piasek ciemny ze żwirkiem nieciekawy jak to w Grecji. Najlepiej zabrać buty do wody bo zejścia są kamieniste a podczas pływania można zahaczyć o pasy wystających kamieni, dopiero dalej gdzie już jest głębiej przezroczysta cudna toń bez kamieni. Woda czysta, słona - wielka radość z pływania. Kąpielisko nie ma ratownika , dla spokoju wywieszona jest cały czas czerwona flaga - znaczy to kąpiesz się z rodziną na własną odpowiedzialność. Obsługa miła i uśmiechnięta . Restauracja z cudnym widokiem na morze. Ja polecam wypad czerwcowy ponieważ potem są już tłumy kolejki do jedzenia, rezerwacja leżaków prze basenie nawet wtedy gdy właściciele byli w tym czasie na plaży. Nonsens. Brak dopilnowania pewnych zasad przez managera obiektu. Jedzenie smaczne, różnorodne i sporo. Bywają mięsa, ryby, owoce , pizze mnóstwo jarzyn i deserów. Nie można być głodnym, każdy znajdzie coś dla siebie. Drinki w barze all incl. jak woda. Alkoholu nie poczujecie niestety.... Pogoda przez 10 dni suuuuper wspaniała i to generuje uśmiechy i dobry humor turystów. My odpoczęliśmy bardzo.

• Zalety kameralny

Super lokalizacja hotelu tuz przy plaży.Wspaniała obsługa,urozmaicone pyszne posiłki.W restauracji sympatyczna Antonia mowiąca po polsku dziekujemy bardzo.Miłe zaskoczenie w recepcji chłopak o imieniu Roman mówiący piekną polszczyzną.Bardzo miło będziemy wspominać czas spedzony w tym hotelu.Zdecydowanie polecam odwiedzenie tego hotelu

• Zalety czysty, ładny widok

Bardzo przyzwoity hotel. Przyjazny dzieciom, są dla nich zabawy, itd. Animatorka chyba jednak nie za bardzo lubi swoją pracę, szczególnie z dziećmi. Bylismy w połowie maja, pogoda była b. dobra, w ostatni dzień naszego pobytu zaczynało się już robić upalnie. Jedzenie całkiem zróżnicowane, chociaż bez szału.

• Zalety Ładnie polozony blisko basen i morze posilki urozmaicone obsluga bardzo mila
    • Wady Nie mam zalu jest niezle

Jestesmy zadowoleni spokoj dobre jedzenie woda w basenie super o morzu nie wspomne bo rewelacja

• Zalety piękne położenie, spokojny

Po wcześniejszych opiniach jechaliśmy z wielkimi obawami. Na miejscu byliśmy bardzo miło zaskoczeni. Bardzo przyzwoity, spokojny hotel, pięknie położony. Pokoje odnowione, czyste. Obsługa bardzo miła, nie za wiele animacji, ale nam na tym nie zależało. Bardzo sympatyczny ratownik przy basenie. Jedzenie monotonne, ale zawsze coś dało się wybrać. Przy objedzie i kolacji była również dostępna doskonała pizza, prosto z pieca. Plaża duża, nie zatłoczona, woda kryształowa. Po dwóch tygodniach nadal nie chciało nam się wracać.