Średnia ocena

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

zlota2007
    ""
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety dobre polozenie, widok na morze w zaleznosci od pokoju
    • Wady nastawienie glownie na turystow z Anglii, bardzo slabe AI

dopiero co wrocilismy z tego hotelu i powiem Wam szczerze,ze naprawdę miałam swiadomosc rezerwując ten obiekt z Hb jako naprawdę slaby,ale ja szukałam hotelu dla siebie i rodziny jako baze wypadowa.Ja jestem mile zaskoczona htelem tymabrdziej,ze byliśmy z 3 letnim dzieckiem. Pokoj jaki mielismy (w gl budynku) milo mnie zaskoczyl- podczas meldunku z automatu sa przydzielane pokoje standardowe bez klimy,ale my doplaciclismy 40 eur/tydzień za pokoj z klima. praktycznie wszystkie pokoje w gl budynku za odnowione- nowa lazienka, chociaż nie za duza i pokoj typowy 2-osobowy (my mielismy dostawka dla dziecka) ale generalnie ok; pokoje codziennie sprzątane co 2-3 dni wymiana recznikow, obsluga bardzo mila i przyjazna. jeśli chodzi o jedzienie to niestety my nic dla siebie nie znaleźliśmy- typowe ang sniadanie- jajka sadzone, fasolka, male frankfurterki, bekon/szynka smażony+ wiadome warzywa, dzemy,jogurt. Kolacje sałatki i warzywa w formie bufetu (3 rodzaje), ziemniaki pieczone/frytki, ryz,makaron, warzywa i zawsze jakies mieso- apetyczne :) Jeśli ktoś panuje urlop w tym hotelu jako tylko siedzenie przy basenie i korzystanie z AI to bez rewelacji- all tylko do 21.30, potem wsjo jest płatne. Jako wersja HB i baza wypadowa do zwiedzania wyspy jak najbardziej ok. Plaza jest oddalona ok.400 m (zejście z gorki) kamienista. Jeśli jesteście swiadomi, ze rezerwujecie tani hotel w szczycie sezonu nie będziecie rozczarowani. Ja z mezem i dzieciakami zawsze jezdzilismy do hoteli 4* i 5* z AI i jak mój maz i corka sa zadowoleni to jest ok :)

Opinia dodana: 18 lipca 2015

karej
    Pobyt: Lipiec 2013

hej!!!napiszę swoja opinię aby ostrzec wszystkich ktorzy maja zamiar sie wybrac do tego Hotelu!Nie polecam tego Hotelu o ile tak go mozna nazwac bo w celi w wiezieniu maja lepiej niz pokoje w tym Hotelu......Wybralam sie z rodzina na wakacje do Corfu i zarezerwowalismy ten ze Hotel na zdjeciach az tak zle nie wygladam wiadomo bylo ze nie ma sie spodziewac luksusów ale ze az taka nora to bedzie !!!!ale do rzeczy 2 tyg temu trafilismy do tego hotelu juz sama recepcja nie wygladala zachęcajaco ale bylam dobrej mysli ze moze bedzie dobrze ale jak dostalismy klucze do pokoju i do niego weszlismy to az plakac mi sie zachcialo !!!!dodoam ze bylo nas 3 osoby a pokoj byl bardzo maly ,ŁÓŻKA byle jakie materace brudne ,nie ma tv, lodowki ,kompletnie nic tylko te 3 łózka staly i mały stolik a łazienka jeszcze gorsza brud,grzyb,jakies robactwa,zasłona prysznicowa cała w pleśni ,zlew także ,toaleta brudna zagrzybiala az nie miło sie załatwic ........poprostu szok !!!!!!!!nigdy bym sie takiego czegos nie spodziewala oczywiscie odrazu poszlismy do recepcji i chcielismy zmiane pokoju ale w recepcji nie chcieli tego przyjac do wiadomosci potraktowali nas jak smieci i powiedzieli ze jak nam sie nie podoba drzwi sa otwarte mozemy sie wynosic ....Poszlismy do pokoji jakos przespaliśmy tę noc a rano poszlismy na sniadania a tam kolejny szok naczynia nie domyte ,talerze popekane ,jedzenie wydzielane tzn samemu nie wolno nakladac poprostu masakra jakas jak taki Hotel moze nadal funkcjonowac jak biura podrozy moga go miec w swojej ofercie przeciez to sie nie nadaje do wynajmowania tylko do zburzenia i swinie mozna tam hodowac !!!!!!wiec po sniadaniu poszlismy ponownie do wlascieciela i znowu prosilismy o zmiane pokoju ,ale uslyszelismy ze nie ma takiej opcji i koniec rozmowy wiec nic innego nam nie pozostalo jak poszukac nowego hotelu poszlismy na miasto odrazu znalezlismy hotel nie drogi ale bynajmniej nie w plesni i naprawde hotel byl super a co najsmieszniejsze zaplacilismy polowe mniej co w TELEMACHOS!!

Opinia dodana: 06 sierpnia 2013

aga
    Pobyt: Maj 2012

Codziennie jedzenie takie samo : makaron, ryż i ziemniaki. Jeśli było mięso to był cud. Pokoje brudne, obsługa niemiła, alkohole najgorszej jakości. Do plaży ponad kilometr. Nie polecam tego hotelu.

Opinia dodana: 04 lipca 2012

Pobyt: Czerwiec 2010

Oprócz karaluchów ogólnego brudu,sensacji jelitowych po jedzeniu personel dobrany przypadkowo,dla Polaków nieuprzejmy wręcz segregacja narodowa! Basen mały nie za czysty a teren wokół brudny!Rezydentka pozostawiła gości samych sobie(wersja7+7)zgubiła gości przy wycieczce na kontynent.Pilot po kontynencie bardzo kompetentny ale hotel w centrum Aten straszny! pozostałe ok.

Opinia dodana: 11 maja 2012

m
    Pobyt: Lipiec 2011

Ostrzegamy!!! W hotelu Telemachos dotkliwie pogryzły nas pluskwy. Materace pełne robactwa. Ohyda! Biuro podróży Triada utrzymuje współpracę z tym hotelem mimo tak fatalnych opinii.

Opinia dodana: 18 sierpnia 2011

Kugo Noss
    Pobyt: Sierpień 2010

plus w górach mili ludzie z dobrym swojskim winem, oliwą i orzechami. miła pani w recepcji bardzo pomagała przy planowaniu własnych wycieczek (pani rezydentka za pomoc w wynajeciu samochodu doliczala sobie ok.15 euro). W tej podrozy bardzo zawiodłam sie na triadzie..np. wycieczki bez polskiego przewodnika kosztowały ok. 40 euro średnio (12-15 euro wiecej niz w lokalnych biurach TE SAME WYCIECZKI. )

Opinia dodana: 29 września 2010

Kugo Noss
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotel wyjątkowo poniżej oczekiwań. brudno i śmierdząco. Zapachem towarzyszącym - fetor wychodzący wprost z ubikacji. Z ktorej nie tylko się ulatnia ale także wycieka... Brak kocy do przykrycia jedynie 2 prześcieradła. Jedzenie kompletnie bez smaku, choć kucharz (Szkot) miły choć zmęczony. Radzę nie siadać przy oknie, w wersji Hb śniadania są do 9.30, a obiadokolacje od 19.30. Jednak dużego odczucia głodu chodzący tuż za otwartym balkonem szczur (sam bądź z kumplami) może sprawić, że tak oczekiwane stanie się nie do przełknięcia...

Opinia dodana: 29 września 2010

Monix
    Pobyt: Lipiec 2010

Ojjj, duuze przezycie! Wszystkie negatywne opinie sa calkowicie zasluzone! Obsluga jest bardzo zla, a hotel brudny. Po pokojach lataja nie tylko pajaki, ale i karaluchy! Obsluga wydaje klucze do nie posprzatanych pokoi! Czas oczekiwania na sprzatniecie to 2 godziny z miernym rezultatem. Dla gosci z Brytyjskimi paszportami i placacych gotowka, pokoje sa i to sprzatniete, w nowej czesci.. Jednym slowem dyskryminacja! Jest bardzo glosno do poznych godzin, wiec o spaniu mozna zapomniec. Jedzenie kiepskie, brak naczyn i co wiecej kucharz naklada porcje zaleznie od wygladu goscia(jak jestes za chudy to za duzo nie dostaniesz do jedzenia, oj nie..). Do plazy daleko, a przy glownej ulicy nic nie ma.

Opinia dodana: 12 września 2010

Gucio
    Pobyt: Lipiec 2010

Je się z wielkim stresem - trzeba pilnować swoich naczyń, bo zabierają bez pytania. Owoce są przez 5 minut, później nikt nie dokłada. Talerze śliskie od detergentów lub tłuszczu. Brak filiżanek na kawę, herbatę - znikają w ciągu 6 sekund. Pokoje brudne, śmierdzące koce. Trzeba zabijać pająki, gąsienice i cykady zanim pójdzie się spać. Brak podjazdu na na walizki - są strome schody, a nikt nie pomoże wnieść bagażu. NIGDY WIECEJ!!!!!

Opinia dodana: 09 września 2010

Silusienka
    Pobyt: Sierpień 2010

Wlasnie wrocila z wakacji w Dassii.Mieszkalam w tym hotelu-TRAGEDIA.Absolutnie nie polecam.Brudne lazienki,mrowki i pajaki,zaslona od prysznica brudna i zplesniala,toaleta w srodku z kamieniem.Pokoje nie sa sprzatane,nieprzyjemny zapach w srodku, posciel brudna-ja mialam slady krwii,reczniki nie sa wymieniane.Obsluga fatalna,jak widza mloda kobiete bez osoby towarzyszacej(mezczyzny) to chca tylko jednego.jedyna zacz jak mi sie podobala to pokaz tanca.czesto podruzuje i bywalam w wielu hotelach ale ten jest NAJGORSZY.biuro podrozy OLIMPIC podczas mojego pobytu zerwalo umowe z hotelem.

Opinia dodana: 08 września 2010