Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Titan Garden

Titan Garden: basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, łóżeczka (na życzenie), krzesełka w restauracji, 2 place zabaw.
  • Piaszczysto-żwirowa plaża ok. 200 m od hotelu.
  • Hotel usytuowany na powierzchni 15 000 m2.
  • 2 baseny odkryte i 2 zjeżdżalnie wodne.
    773 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Wylot z Gdańska All Inclusive
    823 zł 3 dni / os. Sprawdź

• Zalety dobre jedzenie ale monotonne, ładne pokoje
    • Wady za małe restauracje na obsługe takiej ilości ludzi. Trzeba długo czekać by dopchać się do posiłkow.

Generalnie hotel na przyzwoitym poziomie. Wybierając się tam nie zaliczycie wtopy. Oczywiście są rzeczy których można się przyczepić ale są to detale nie mające wpływu na całość. Generalnie z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten hotel.

• Zalety Miła obsługa, weseli animatorzy, zajęcia ze strzelania, poranna gimnastyka, siłownia, baseny, zjeżdżalnie, siatkówka na plaży, snack bar na plaży
    • Wady Duże odstępy między posiłkami, małe urozmaicenie posiłków, stare telewizory w pokojach

Obsluga super. Odległość do plaży w porządku. Czysto. Za tą cenę może być :)

• Zalety BLISKO MORZE,JEDZENIE,CENTRUM,ANIMACJE W JEZYKU POLSKIM
    • Wady ALKOHOLE

OK CENTRUM,BLISKO WSZEDZIENAD MORZE ,ZAKUPY ,ANIMACJE DLA DZIECI W JEZYKU POLSKIM,JEDZENIE BARDZO DOBRE

• Zalety położenie, z dala od zgiełku; gościnność; animacje dla dzieci oraz dla dorosłych
    • Wady brak suszarek na ręczniki i bieliznę

Jesteśmy zadowoleni z pobytu, jakości obsługi oraz ogólnego poziomu hotelu. Z czystym sumieniem polecimy go znajomym.

• Zalety super animacje,atmosfera,czysto
    • Wady zadnych

Super spedzony czas.Wszyscy uprzejmi i sympatyczni.Duzo animacji dla dzieci jak i dla dorosłch kazdy znajdzie cos dla siebie .Jedzenie swietne a obsluga kelnerska bez zarzutu.W pokojach i ogolnie w calym hotelu czysto.POLECAM w 100 %

• Zalety Generalnie super hotel w swojej kategorii****.
    • Wady Problemy z leżakami przy basenie. Zdarzało się że pracownik obsługi w przypadku dłuższej nieobecności na leżakach, zabierał rzeczy tam pozostawione, a leżaki przekazywał innym gościom. To było wyjątkowo źle odbierane przez dotkniętych takim działaniem. Należy coś z tym zrobić w przyszłości!!!

Podsumowując, bardzo udany pobyt. Byliśmy czwarty raz z rzędu na wakacjach w Turcji.Być może zdecydujemy się na wypoczynek w tymże hotelu w przyszłym roku, co moim zdaniem jest najlepszą rekomendacją. Serdecznie polecamy.

• Zalety Atmosfera,

Pobyt w hotelu TITAN GARDEN oceniam jako bardzo udany, atmosfera stwazana przez pracowników a w szczególności animatorów jest niepowtazalna. Bardzo sympatyczny hotel który polecam wszystkim.

• Zalety Czyste baseny , pokoje , dużo rozrywek przy basenie ,animacje dla dziec ,dyskoteki dla dorosłych , nie ma nudy .
    • Wady Leżaki koło basenu trzeba wstawać przed 6 i rezerwować to 1 minus ale w sumie wszędzie jest ten problem .

Wakacje uważam za bardzo udane byliśmy w Lipcu 2015 roku. Pokoje czyste codziennie sprzątane i miłe niespodzianki od pań sprzątających balony dla dzieci , łabędzie z ręczników ,pełno kwiatów super. Animacje dla dzieci wspaniałe. Kelnerzy uprzejmi . Jedzenie wspaniałe każdy znajdzie coś dla siebie . Jedne z najlepszych wakacji na jakich byłam . Polecam w 100 %.

• Zalety - bardzo dobre jedzenie, dostępne praktycznie w każdą godzinę pobytu -animacje -czystość -snack bar przy plaży -bardzo ładny ogród -wieczorne show w amfitatarze -nie żałują alkoholu
    • Wady -problemy z wifi

Witam, byliśmy w tym hotelu w czerwcu 2015 i praktycznie wszystko Nam się podobało. Jedzenie bardzo dobre, animacje prowadzone przez 6 dni w tygodniu oprócz Niedzieli , co wieczorne show w amfiteatrze będzie czymś co Wam się spodoba.

• Zalety Obsługa daje radę, zjeżdżalnie -- to docenił mój Syn, czystość w pokojach.
    • Wady Mało leżaków -- jak wstaniesz przed 6 !!! to coś znajdziesz, inaczej zapomnij !!! Śniadania monotonne, codziennie to samo -- jajka..., raz były paróweczki. Hotel wymaga remontu ! Łazienki w opłakanym stanie. Obiekt nie przystosowany na tak duzą ilość gości jaką jest w stanie pomieścić.

W turcji byłem po raz drugi. Ogólne wrażenia raczej pozytywne. Sam kraj piękny z wyjątkiem plaż(plaże brudne i kamieniste), ale sam krajobraz piękny. Góry, morze, piękna roślinność. Na wszechobecny brud i nieład turecki przymykam oko ;) w końcu to TURKISH - STYLE ;) Co do hotelu Titan Garden to skusiły mnie jego pozytywne opinie. Hmm, mój Syn ( 12 lat ) powiedział że było super, zjeżdzlanie, dwa baseny i hamburgery na plaży :D ( hamburger to gotowiec -- raczej jakiś MOM - papier smażony ) ważne że Synkowi smakował. O wolnych leżakach przy basenie proszę zapomnieć. No chyba że cierpią Państwo na bezsseność i udacie się na basen przed godziną 6 rano !!! to coś się zarezerwuje. Łazienki to już kilka lat wstecz powinny zostać wyremontowane. Posiłki w sumie ok, z wyjątkiem snack baru i ichnich hamburgerów. Śniadania jedynie kiepskie, jajka, jaka i jaka --- zawsze surowe, i do tego jakaś mielonka. Te pozytywne opinie które skusiły mnie do tego hotelu, były wystawione poza sezonem, może wtedy leżaków pod dostatkiem, a jedzenie bardziej urozmaicone. Jak dla mnie to pierwszy i ostatni pobyt w tym molochu. Ocena 3 gwiazdki i nic więcej