Titan Garden

: /

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Internet bezprzewodowy w lobby bezpłatnie
  • Plaża prywatna, piaszczysta ok. 200 m od hotelu
  • Bar na plaży bezpłatny
  • 2 baseny odkryte i 2 zjeżdżalnie wodne
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

Lidia301

Pobyt: Grudzień -0001

• Ceniących spokój, rodzin z dziećmi, szukających luksusu

Hotel idealnie czysty, w okolicy jest dużo 5 gwiazdkowych hoteli z Rosjanami gdzie jest strasznie brudno, ten hotel jest ukierunkowany na Niemców i Polaków, Rosjan i Turków mało głównie Ci którzy tu przyjechali prywatnie. Pyszne jedzenie, dobra obsługa, internet w pokoju, pokoje sprzątane codziennie, do sklepów i bazarów 2 min drogi licząc od drzwi pokoju hahaha, polecamy!

Opinia dodana: 16 września 2013

Monia
    Pobyt: Lipiec 2013

• Par, rodzin z dziećmi, szukających rozrywki

Hotel położony w ładnej okolicy niedaleko centrum Konakli w którym znajduje sie całkiem spore centrum handlowe. Blisko Alanii 20 minut jazdy miejskim autobusem. Hotel średniej wielkości, ale pokoje czyste i regularnie sprzątane.Basen zbyt mały jak na tak dużą liczbę przyjmowanych gości. Problem z wolnymi leżakami przy basenie jak i na plaży.Trzeba wstawać wcześniej rano żeby zająć miejsce. Materace płatne ale mało kto korzysta.Jedzenie dobre choć niezbyt urozmaicone. Pod koniec pobytu mieliśmy problem ze znaleźeniem wolnych stolików w restauracji. Słabe animacje przy basenie.Plusem tego hotelu sa nocne dyskoteki z dobrą muzyką, bardzo sympatyczna obsługa, polscy animatorzy, ratownicy na basenach i na plaży, całkiem przyjemnie usytuowany beach bar i ładna okolica. Polecam ten hotel.

Opinia dodana: 25 lipca 2013

aneta homan

Pobyt: Grudzień -0001

W hotelu czysto, posiłki bardzo przeciętne, na prawdę nic szczególnego, absolutnie nie określiłabym ich jako "pyszne". Napiwki radzę od pierwszego dnia dawać w restauracji i sprzątającym paniom, bowiem może być nieprzyjemnie. My zagapiliśmy się i pani schowała nam ręcznik kąpielowy i czapeczkę dziecka, tak że usiedlismy ze zdumienia, a kelner po pierwszym dniu bez napiwku od nas zapytał czy mamy zamienić 10 euro w monetach na banknot...i ogólnie był nieprzyjemny, na prawdę nie było nam miło wchodzić na salę kiedy go widzieliśmy, taki niski, najstarszy. Na placu zabaw kocie odchody w żwirku przy zjeżdżalniach. Tzw. przekąski między posiłkami to w barze na plaży codziennie to samo-hamburgery marnej jakości, frytki, kawałki kurczaka, makaron, przekąsek przy hotelu - brak, tylko o 17 ciasto- codziennie takie samo- czarne i żółte piaskowe, czasem bułki, które zostały ze śniadania. W naszym przypadku najbardziej byliśmy rozczarowani plażą. Spodziewaliśmy się żwirkowo-piaskowej, faktycznie jest szara żwirowa ze sporymi kamieniami, które bardzo się nagrzewają. Każdy, z kim rozmawialiśmy mówił, że na plaży był tylko raz, z dziećmi - naszym zdaniem całkowicie odpada. Ogólnie - jechać do Turcji, aby cały czas spędzić przy basenie to pomyłka, my z uwagi na małe dzieci tak własnie spędziliśmy 2 tygodnie. Oczywiście byliśmy w Alanyi na plaży kleopatra-polecamy. Ogólnie najgorsze nasze wakacje, ze względu na hotel. Aha na koniec dzieci załapały z basenu jakiś wirus, gorączka 39 st. i infekcja gardła..

Opinia dodana: 11 lipca 2013

paweł
    Pobyt: Maj 2013

Hotel genialny! Z czystym sumieniem polecam! Wspaniale spędzony czas! Super jedzenie,wspaniała obsługa,fajna lokalizacja.

Opinia dodana: 03 czerwca 2013

slaw

Pobyt: Grudzień -0001

hotel polecam było super,jedźcie na rafting-

Opinia dodana: 20 stycznia 2013

rybka91
    Pobyt: Wrzesień 2011

• Nastawionych na zwiedzanie, szukających rozrywki

Byliśmy w podróży poślubnej w tym hotelu, nie dajcie się zwieść (tylko w luksusowych hotelach możecie się doczekać butelki szampana lub kosza pełnego owoców). W hotelu byliśmy o 3 w nocy i okazało się, że do nas zabrakło pokoju. W zamian dostaliśmy apartament 7 os. Na drugi dzień przekwaterowali nas do pok. 2 os. z dwoma osobnymi łóżkami ;/ . Obsługa ok (w restauracji można było spokojnie porozmawiać z każdym kelnerem w języku angielskim). Ze sprzątaczkami trudno się było dogadać nawet na migi (przeważnie przychodziły w najmniej odpowiednim momencie ;) ). Ogólnie polecam hotel ze względu na okolicę. Duży bazar w pobliżu i super dyskoteka ( na bazarze warto kupić paski. Zakupiłam 2 w sumie za 7euro i noszę na zmianę (nie do zdarcia). Pozdrawiam

Opinia dodana: 26 września 2012

agata
    Pobyt: Maj 2012

Byliśmy w Titan Garden w połowie maja 2012.Pogoda w kratkę,ale można było pozwiedzać Alanyę (jest piękna). Wszystko było super,jedzenie,obsługa,codziennie sprzątanie pokoju.Jedna wada to,to że animacje były tylko w języku niemieckim.Dla dzieci wszystko po niemiecku i zajmowali się głównie dziećmi z Niemiec - denerwujące. Z pozostałymi można było się porozumiewać w j.angielskim i rosyjskim,co niektórzy znali nawet trochę polskiego,nawet na mieście.Ogólnie problemów nie było.Polecam Twierdzę na Wzgórzu w Alanyii -widoki przepiękne. Polecam w 100% ten hotel.

Opinia dodana: 29 czerwca 2012

Asia
    Pobyt: Maj 2012

Wszystkim serdecznie Polecam !!! Ja tam wróce napewno za rok :).Bardzo podobała mi sie turcja jej otoczenie,klimat oraz ludzie. jedzenia duzo , pokoje super i czyste . Animatorzy i Obsługa rowniez swietni. Ja osobiscie wolalam sie wyleiwac przy basenie niz na plazy :). Blisko do centrum do Alani - djechac mozna dolmuszem nie drogo .

Opinia dodana: 28 maja 2012

turystka
    Pobyt: Maj 2011

• Rodzin z dziećmi, aktywnych, ceniących spokój

Miejsce rewelacyjne, hotel przy trasie, na któej łatwo złapać lokalmne busiki i pojechać do Alani. Hotelik super, mnóstwo barów, w tym jeden na plaży w którym podawano przepyszne świeżo przyżądzane przekąski. Jedzenie przepyszne, urozmaicone, smaczne, nawet bardzo smaczne. Jedynym minusem niestety była jakoś morza - z upływem snia coraz bardziej zmącone, narastało również jego zaśmiecenie. Niezbyt przyjemnie pływało się wśród śmieci! Hotel ogromnie polecam osobom, które korzystają z kąpieli słonecznych lub kąpieli w basenie. Niekoniecznie będzie on spełniał oczekiwania wielbicieli morze... Hotel raczej spokojny, bo na uboczu, jednak w poblizu dyskoteka, dyskoteki również organizowano w hotelu. Animacje raczej słabe.

Opinia dodana: 08 grudnia 2011

ŚW
    Pobyt: Lipiec 2011

• Szukających rozrywki, rodzin z dziećmi, aktywnych

Hotel godny polecenia wszystkim osobom, bardzo duży, wiele atrakcji, polscy animatorzy, prywatna plaża, leżaków wystarczająco dla wszystkich, 4 baseny, jedzenia wybór co nie miara. bardzo miła obsługa.

Opinia dodana: 27 listopada 2011