Titan Garden

Titan Garden: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, łóżeczka (na życzenie), krzesełka w restauracji, 2 place zabaw.
  • Piaszczysto-żwirowa plaża ok. 200 m od hotelu.
  • Hotel usytuowany na powierzchni 15 000 m2.
  • 2 baseny odkryte i 2 zjeżdżalnie wodne.

• Zalety Blisko na dyskotekę i na bazarek :)
    • Wady Tłok, mało miejsca w basenach i przy basenach. Dużo dzieci. Nie bezpośrednio przy plaży.

Typowy hotel dla rodzin z dziećmi. Skusiła nas dobra cena.

• Zalety blisko plazy , przystanku autobusowego,centrum, dobre wifi q
    • Wady brak wolnych leżaków przy basenach,,widok z balkonu nie ciekawy zaglądaliśmy do pokoji sąsiedniego hotelu ,męczący hałas od klimatyzatorów na zewnatrz

ogolnie fajnie ,polecam osobom ktore spedzaja urlop aktywnie i niie spedzaja duzo czasu w pokoju

• Zalety Animatorzy, jedzenie, klimat, baseny
    • Wady Brudna plaża

Myślę, że to hotel dla rodzin z dziećmi, fajne animacje, codzienne mini disco (21.00). Fajne spektakle wieczorami (21.45). Ogólnie polecam hotel ze względu na animacje. Jedzenie też ok. Najgorzej wypada plaża - brudna. Na plażowanie polecam hotele w Alani przy plaży Kleopatra.

• Zalety czysto ratownicy przy basenach bar na plaży
    • Wady małe pokoje popsuty telewizor mała plaża do opalania reszta zakryta

byliśmy koniec maja początek czerwca pogoda fantastyczna pokój mały i maleńki balkonik w hotelu czysto ładny basen drugi mniejszy brodzik dla bardzo małych dzieci zakryty przed słońcem hotel polecam rodzinom z dziećmi,dla dorosłych animacje wieczorem bardzo słabe,muzyka w barze przy basenie tylko rosyjskie melodie .wieczorami pozostaje shopping blisko w miasteczku,jedzenie dobre ale bez szału zupy słabe,na śniadanie duży wybór,z alkoholi dobre piwo tuborg drinki cienkie hotel dobry godny polecenia ale nie wspaniały

• Zalety Fajne położenie,blisko do centrumKonakli,niedaleko Alanya raptem 15 minut Dolmuszem.

Wakacje spędziłam w maju ,uważam za pobyt bardzo udany ,animacje po polsku co się rzadko zdarza, ,codziennie dyskoteka po animacjach dla tych co jeszcze chcą się pobawić.Jedzonko smaczne, cóż jeszcze można chcieć.Hotel warty polecenia, na pewno do niego wrócę.

• Zalety Zaleta hotelu hmmm...jedynie ładny czysty basen dość głęboki...
    • Wady Brudna plaża, paskudna, pomost nie ma go jest w remoncie więc nie sugerować sie zdjęciami na wakacj.pl, obsługa hotelu barmani kelnerzy bardzo słabo, napoje fatalne wszystko z koncentratów jedzienie też szału nie ma...hotel dla niewymagających, teren zaniedbany . Ogólnie hotel wymaga remontu jak większość starszych hoteli w Turcji. Animacje w ciągu dnia praktycznie zero...nudy...nudy

Pobyt na początku maja, hotel bardzo słaby....nie polecam a szczegónie rodzinom z dziećmi.

• Zalety obsługa, czysto, blisko do plaży
    • Wady początkowo zimna woda w basenie (ale to wina raczej wybranek terminu) i brak muzyki, mało owoców

Hotel godny polecenia. Miła i pomocna obsługa, czysto, blisko do plaży. Jedzenie dobre, chodź mogłoby być więcej owoców. Byliśmy poza sezonem (koniec kwietnia) co miało zarówno plusy: brak tłumów, jak i minusy: początkowo zimna woda w basenie (ale z każdym dniem wyraźnie cieplejsza). Przy basenie początkowo brakowało muzyki ale wraz z rosnącą temperaturą było jej coraz więcej.

• Zalety basen, animacje, obsługa, jedzenie
    • Wady żwirkowa plaża,

Ogólnie pobyt był fantastyczny!!! Byłam z chłopakiem na tydzień w tym hotelu na początku września, pokoje czyste - codziennie sprzątane, obsługa hotelu naprawę na wysokim poziomie, jedzenie przepyszne; animatorzy cudowni - nie dało się nudzić!!!! Plaża żwirkowa (chyba jedyna wada) ale zadbana, za takie pieniądze absolutnie nie można narzekać; resztę napisała moja przedmówczyni z którą zgadzam się w 100% i również pozdrawiamy wszystkich fantastycznych ludzi których poznaliśmy podczas tego pobytu : * Jedne z lepszych wakacji :D

• Zalety Czysto,pyszne jedzenie ,obsługa ,animatorzy :)
    • Wady kamienista plaża ale da sie przeżyć ,dyskoteka w hotelu (muzyka)

Witam, bylismy w tym hotelu na początku września,jestesmy bardzo zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni ,plaża blisko chociaż kamienista i buty do wody to konieczność , Jedzonko przepyszne niesamowicie duzy wybór ,głodny to gwarantuje nikt tam nie chodzi .Pokoje całkiem fajne ale kto by zwracał na to uwagę ,codziennie sprzątane to najwarzniejsze ,klimatyzacja ,tv -2 kanały polskie .Baseny fajne tylko 2 ale jest dla kazdego miejsce ,leżaków nie brakuje ,muzyka w ciągu dnia przy basenie i animacje -piłka wodna ,zumba ,aqua aerobik .Animatorzy super mili i przyjaźni ,codziennie w amfiteatrze jakies przedstawienia i pokazy zawsze coś innego .Blisko centrum Konakli bazar ,ładne miasteczko i dyskoteka Summer Garden ,trzeba tam pojść -super impreza !!! Poznaliśmy bardzo duzo Polaków pozdrawiamy Justynkę "dupeczkę "i Mateusza,Julie i Sebastiana ,Madzie,Martę ,Kasię ,Anię,Jolę , ekipę Ślązaków z Rybnika i Niemiec ,jak by ktoś miał jakies pytania ,moj meil :marika137@interia.pl , Ela

• Zalety Blisko plaży Blisko centrum Czysto

Mega przyjemny tydzień, miła obsługa, czysto, jedzenie dobre :)