Titan Garden

Titan Garden: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, łóżeczka (na życzenie), krzesełka w restauracji, 2 place zabaw.
  • Piaszczysto-żwirowa plaża ok. 200 m od hotelu.
  • Hotel usytuowany na powierzchni 15 000 m2.
  • 2 baseny odkryte i 2 zjeżdżalnie wodne.

• Zalety Fajne położenie,blisko do centrumKonakli,niedaleko Alanya raptem 15 minut Dolmuszem.

Wakacje spędziłam w maju ,uważam za pobyt bardzo udany ,animacje po polsku co się rzadko zdarza, ,codziennie dyskoteka po animacjach dla tych co jeszcze chcą się pobawić.Jedzonko smaczne, cóż jeszcze można chcieć.Hotel warty polecenia, na pewno do niego wrócę.

• Zalety Zaleta hotelu hmmm...jedynie ładny czysty basen dość głęboki...
    • Wady Brudna plaża, paskudna, pomost nie ma go jest w remoncie więc nie sugerować sie zdjęciami na wakacj.pl, obsługa hotelu barmani kelnerzy bardzo słabo, napoje fatalne wszystko z koncentratów jedzienie też szału nie ma...hotel dla niewymagających, teren zaniedbany . Ogólnie hotel wymaga remontu jak większość starszych hoteli w Turcji. Animacje w ciągu dnia praktycznie zero...nudy...nudy

Pobyt na początku maja, hotel bardzo słaby....nie polecam a szczegónie rodzinom z dziećmi.

• Zalety obsługa, czysto, blisko do plaży
    • Wady początkowo zimna woda w basenie (ale to wina raczej wybranek terminu) i brak muzyki, mało owoców

Hotel godny polecenia. Miła i pomocna obsługa, czysto, blisko do plaży. Jedzenie dobre, chodź mogłoby być więcej owoców. Byliśmy poza sezonem (koniec kwietnia) co miało zarówno plusy: brak tłumów, jak i minusy: początkowo zimna woda w basenie (ale z każdym dniem wyraźnie cieplejsza). Przy basenie początkowo brakowało muzyki ale wraz z rosnącą temperaturą było jej coraz więcej.

• Zalety basen, animacje, obsługa, jedzenie
    • Wady żwirkowa plaża,

Ogólnie pobyt był fantastyczny!!! Byłam z chłopakiem na tydzień w tym hotelu na początku września, pokoje czyste - codziennie sprzątane, obsługa hotelu naprawę na wysokim poziomie, jedzenie przepyszne; animatorzy cudowni - nie dało się nudzić!!!! Plaża żwirkowa (chyba jedyna wada) ale zadbana, za takie pieniądze absolutnie nie można narzekać; resztę napisała moja przedmówczyni z którą zgadzam się w 100% i również pozdrawiamy wszystkich fantastycznych ludzi których poznaliśmy podczas tego pobytu : * Jedne z lepszych wakacji :D

• Zalety Czysto,pyszne jedzenie ,obsługa ,animatorzy :)
    • Wady kamienista plaża ale da sie przeżyć ,dyskoteka w hotelu (muzyka)

Witam, bylismy w tym hotelu na początku września,jestesmy bardzo zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni ,plaża blisko chociaż kamienista i buty do wody to konieczność , Jedzonko przepyszne niesamowicie duzy wybór ,głodny to gwarantuje nikt tam nie chodzi .Pokoje całkiem fajne ale kto by zwracał na to uwagę ,codziennie sprzątane to najwarzniejsze ,klimatyzacja ,tv -2 kanały polskie .Baseny fajne tylko 2 ale jest dla kazdego miejsce ,leżaków nie brakuje ,muzyka w ciągu dnia przy basenie i animacje -piłka wodna ,zumba ,aqua aerobik .Animatorzy super mili i przyjaźni ,codziennie w amfiteatrze jakies przedstawienia i pokazy zawsze coś innego .Blisko centrum Konakli bazar ,ładne miasteczko i dyskoteka Summer Garden ,trzeba tam pojść -super impreza !!! Poznaliśmy bardzo duzo Polaków pozdrawiamy Justynkę "dupeczkę "i Mateusza,Julie i Sebastiana ,Madzie,Martę ,Kasię ,Anię,Jolę , ekipę Ślązaków z Rybnika i Niemiec ,jak by ktoś miał jakies pytania ,moj meil :marika137@interia.pl , Ela

• Zalety Blisko plaży Blisko centrum Czysto

Mega przyjemny tydzień, miła obsługa, czysto, jedzenie dobre :)

• Zalety Miła obsługa, dobre jedzenie. ładne pokoje
    • Wady daleko do plaży, mała ilość leżaków na plaży i na basenie

Ogólne wrażenia super. Jest czysty, miła obsługa. Jedzenie też całkiem spoko. Jak dla mnie trochę daleko do plaży, zwłaszcza jak się targa z sobą kilka rzeczy. Ale ogólne wrażenia super, polecam serdecznie.

• Zalety Miła atmosfera i obsługa ANIMATORZY SUPER !!! GODNY POLECENIA !!!:)

Podczas Animacji Panowie którzy pracują w sklepie ze skórami zachęcali do kupna i rozdawali kupony z numerkami. Wylosowane numery osoby miały odebrać "nagrodę " totalny kicz ponieważ wiozą tylko do sklepu i pokazują oraz zachęcają do kupna NIE MA NAGRÓD ŚCIEMA !!! W KAŻDYM HOTELU TAK ROBIĄ

• Zalety Bliskość plaży, fajne pokoje, miła obsługa, czystość.
    • Wady Trochę mało urozmaicone jedzenie.

Hotel ogólnie ok. Super animatorka Klaudia i Farath, przemiła obsługa w całym hotelu. Trochę mało urozmaicone jedzenie w porównaniu do hoteli, w których byliśmy, głównie chodzi mi o mięso. Bardzo czysto, blisko do Alanyi. Zabrać ze sobą dobry humor i gwarantowane super wakacje!

• Zalety dobre jedzenie ale monotonne, ładne pokoje
    • Wady za małe restauracje na obsługe takiej ilości ludzi. Trzeba długo czekać by dopchać się do posiłkow.

Generalnie hotel na przyzwoitym poziomie. Wybierając się tam nie zaliczycie wtopy. Oczywiście są rzeczy których można się przyczepić ale są to detale nie mające wpływu na całość. Generalnie z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten hotel.