Titan Garden

Titan Garden: budynek główny

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Internet bezprzewodowy w lobby bezpłatnie
  • Plaża prywatna, piaszczysta ok. 200 m od hotelu
  • Bar na plaży bezpłatny
  • Świetne mozliwości komunikacyjne
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive

Marta z rodzinką z Dąbrowy Górni
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Bardzo dobre jedzenie. Sympatyczna obsluga. Blisko plaża.Fajne animacje dla dzieci i doroslych i dobre polozenie hotelu.
    • Wady zakrótko czynna duza zjezdzalnia i cieżko o leżaki przy basenie. Słaby internet.

Bardzo dobre i smaczne jedzenie (w duzych ilosciach). Obsluga hotelowa mila i dobrze nastawiona na dzieci.Pokoje czyste codziennie sprzatane.Fajne animacje dla dzieci i doroslych.Dla dzieciakow brodzik i mala zjezdzalnia oraz dwie wieksze zjezdzalnie.Mozliwosc korzystania rowniez z basenow i zjezdzalni obok w innym sasiednim hotelu.Plac zabaw dla najmlodszych oraz przedszkole.Wieczorem dyskoteka dla doroslych.Kazdy znajdzie cos dla siebie.Plaza blisko troszke żwirkowata ale nie przeszkadza to dzieciakom w dobrej zabawie. Woda w morzu cudownie ciepla.Lokalizacja hotelu dobra.Można w kazdej chwili wyskoczyc na zakupy.Blisko bazary,sklepy,apteki oraz ok. 12 km.centrum Alanyi.Dojechac można samemu busem.Hotel wyglada znacznie fajniej za żywo niż na zdjeciach z ofert biur podrózy.My bylismy od 30 lipca, z 5 letnim dzieckiem i jestesmy zadowloleni .Bylo super!!Polecamy dla rodzin z dziecmi i nie tylko.

Opinia dodana: 06 sierpnia 2014

Brygida i Irek
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Ladny, zadbany, pieknie wokół hotelu.Warty i godny polecenia.
    • Wady Mało zabaw tanecznych, prawie wogole , jedynie disco po godzinie 23.Sprzątanie pokoii w póznych godzinach.

Hotel naprawde piękny, pokoje ładne , czyste, wokół hotelu przepięknie.Pokoje w miare czyste.Obsługa dobra, musimy tutaj wyróznic kelnera Sabri, to osoba pełna spokoju, wspaniały kelner, szefowie powinni mu podziękowac za taką obsługe,zaangażowanie , osobowość i podejscie do pracy, do ludzi.Jestesmy zachwyceni Jego pracą. Bosowie powiiniscie być dumni z takiego pracownika. Oczywiscie nie mozna również pominąć kelnera Mustafa i Osama. Podejscie i obsługa na wysokim poziomie. Zyczę abyscie byli obsłuzeni tak jak my.Jesteśmy połni podziwu ich pracy i zaangażowania.

Opinia dodana: 26 czerwca 2014

k.
    Pobyt: Czerwiec 2014

Hotel dosyć spory jednak zajmuję stosunkowo mały obszar więc odczuwa się lekko ścisk, z leżakami przy basenie jest problem jeśli odpowiednio wcześnie się ich nie zajmie. Prywatna plaża dla hotelu titan select i titan garden jest bardzo blisko. Hotel znajduję się w dosyć rozbudowanej miejscowości nastawionej na turystykę z tego względu nie brakuję sklepów, restauracji itd. Polecam fakultatywne wycieczki na kapadocje i pamukkale, czas dojazdu na miejsce trwa strasznie długo więc trzeba się na to nastawić ale pomimo tego warto zobaczyć te miejsca. W hotelu dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych, praktycznie każdego dnia jest jakieś przedstawienie, dyskoteka i bardzo dużo animacji. Jedynie w deszczowe dni ciężko znaleźć coś ciekawego do roboty ale to chyba się tyczy większości kurortów turystycznych. Jedynym minusem jest monotonne jedzenie, może nie ma tragedii ale mogło by być przynajmniej trochę bardziej urozmaicone. Ogólnie to hotel godny polecenia, cena jest adekwatna do warunków.

Opinia dodana: 14 czerwca 2014

iwona

• Zalety cichy blisko morze ,dobre jedzenie
    • Wady beznadziejne animacje a prawie ich brak ,nie polecam dla młodych ludzi bo nie ma co robić .to mój 6 wyjazd liczyłam na zabawę ...fajne animacje ...niestety rozczarowałam się ...

byliśmy w maju 7-13 pierwsze 3 dni lało...animatorzy nie robili nic aby umilić ten czas polska animatorka tylko się uśmiechała nie robiła dosłownie nic jeśli chcecie się pośmiać fajnie pobawić ,powygłupiać to wybierzcie inny hotel

Opinia dodana: 10 czerwca 2014

jacek albert
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety fajny hotel przyjazny dla dzieci

warto tam odpoczywać. jedzenie dobre, obsługa miła - trochę przeszkadzało mi walczenie codzienne o leżaki przy basenie

Opinia dodana: 19 maja 2014

anetalubin
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety obsługa,przepyyszne dania i ciasta,animacje na wysokim poziomie,kids club dla dzieci ,dzieciaczki nie nudzą sie
    • Wady ten hotel nie posiada wad

Rewelacja hotel,animatorzy starają się jak mogą zabawiać gości,plaża żwirkowo-piaszczysta,blisko do centrum Alanyi,chociaż po Konakli też można pospacerować. polecam bardzo wejście pieszo na góre Kale, ja pokonałam tą trase w lipcu kiedy temperatury były wysokie ale jak będę ponownie to również wybiorę się pieszo.Nawet moja 9-cioletnia córka pokonała tą trase

Opinia dodana: 17 maja 2014

Tomek
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety Czysty, dobre jedzenie, świetna miła i kompetentna obsługa.
    • Wady Mało zajęć w deszczowe i pochmurne dni.

Jeżeli chodzi o hotel i obsługę to wszystko jak najbardziej w porządku. Pogoda straszna zimno ,deszcz padał prawie codziennie . Miały być gwarantowane słoneczne wakacje, a była jedna wielka lipa. Pracownicy Wezyra na miejscu ewidentnie znudzeni i nie zainteresowani klientami.

Opinia dodana: 16 maja 2014

nieznajoma07
    Pobyt: Kwiecień 2014

Polecam! hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane. Dużo rozrywek: codziennie pokazy i dyskoteki. Dobra okolica, centrum handlowe, bazar, 10 km od pięknego miasteczka Alanyi - można dojechać miejskim dolmuszem za 3 liry. Obsługa hotelu super, łatwo się porozumieć po ang, niemiecku, rosyjsku, z niektórymi nawet po polsku. Idealny dla rodzin z dziećmi - dużo animacji i przedszkole. Jedyną wadą hotelu było wyżywienie - dość monotonne, średnio smaczne.

Opinia dodana: 04 maja 2014

Lidia301

Pobyt: Grudzień -0001

• Ceniących spokój, rodzin z dziećmi, szukających luksusu

Hotel idealnie czysty, w okolicy jest dużo 5 gwiazdkowych hoteli z Rosjanami gdzie jest strasznie brudno, ten hotel jest ukierunkowany na Niemców i Polaków, Rosjan i Turków mało głównie Ci którzy tu przyjechali prywatnie. Pyszne jedzenie, dobra obsługa, internet w pokoju, pokoje sprzątane codziennie, do sklepów i bazarów 2 min drogi licząc od drzwi pokoju hahaha, polecamy!

Opinia dodana: 16 września 2013

Monia
    Pobyt: Lipiec 2013

• Par, rodzin z dziećmi, szukających rozrywki

Hotel położony w ładnej okolicy niedaleko centrum Konakli w którym znajduje sie całkiem spore centrum handlowe. Blisko Alanii 20 minut jazdy miejskim autobusem. Hotel średniej wielkości, ale pokoje czyste i regularnie sprzątane.Basen zbyt mały jak na tak dużą liczbę przyjmowanych gości. Problem z wolnymi leżakami przy basenie jak i na plaży.Trzeba wstawać wcześniej rano żeby zająć miejsce. Materace płatne ale mało kto korzysta.Jedzenie dobre choć niezbyt urozmaicone. Pod koniec pobytu mieliśmy problem ze znaleźeniem wolnych stolików w restauracji. Słabe animacje przy basenie.Plusem tego hotelu sa nocne dyskoteki z dobrą muzyką, bardzo sympatyczna obsługa, polscy animatorzy, ratownicy na basenach i na plaży, całkiem przyjemnie usytuowany beach bar i ładna okolica. Polecam ten hotel.

Opinia dodana: 25 lipca 2013