Titan Select

• Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

Gosia
    Pobyt: Lipiec 2013

• Par, rodzin z dziećmi, aktywnych

Bardzo dobry, nowoczesny hotel - bez typowego tureckiego kiczu. Gośćmi są głównie Holendrzy i Niemcy, około 20% Polacy. Różnorodna kuchnia, każdy znajdzie coś dla siebie, w tym posiłki dla wegetarian. Całodniowe i wieczorne animacje prowadzone w kilku językach, w tym dwójka Polaków. Pokoje sprzątane codziennie. W ciągu tygodnia 3 razy wymieniono ręczniki i wodę mineralną w lodówce. Obsługa w hotelu, na stołówce i w barach na wysokim poziomie. Baseny czyste, codziennie sprawdzana jakość wody. Gdy brakowało leżaków wystarczyło zgłosić w barze przy basenie. Niedaleko do plaży - ok. 3 minuty spacerkiem. Obok hotel Titan Garden, na terenie którego obowiązywały też opaski naszego hotelu. Generalnie nie ma się do czego przyczepić. Hotel na wysokim poziomie. Jedyne zastrzeżenie do organizowanych przez Wezyr i inne biura podróży wycieczek fakultatywnych. W trakcie przejazdu np. do Pamukkali funduje się turystom atrakcje w stylu zwiedzania sklepu z odzieżą, który porównać można do polskiego bazaru z podróbkami odzieży światowych marek, gdzie ceny są kosmiczne, czy też do sklepu z onyxem, gdzie trzeba mieć grubo wypchany portfel.

Opinia dodana: 25 lipca 2013

Asia
    Pobyt: Lipiec 2013

• Par, rodzin z dziećmi

Hotel zasługuje na 5+ . Byliśmy na tygodniowym pobycie. Hotel bardzo ładny, czysty, jedzonko smaczne obsługa świetna.

Opinia dodana: 11 lipca 2013

drozd
    Pobyt: Lipiec 2012

Wybralismy ten hotel z2powodów wysokie oceny i polscy animatorzy ze sky club. Hotel solidny, a nawet dobry, ale oceny są ciut przesadzone.Co do polskich animatorek, to beznadzieja, słabe, niewidoczne, a w dodatku uciekły jak szczury, gdy dowiedziały sie o plajcie Triady-brawo pozdrawiam Panie Olgę i Monikę.A mozna było zachować się tak jak Pani Cieselska-dziekuje w imieniu wszystkich za pomoc do końca. Wracając do hotelu na najwyższą ocenę zasługuje obsługa(szybka, usmiechnieta, nie wołaja bakszyszu), mini club dla dzieci i mini disco, animacje i animatorzy oprócz polskich,baseny i pokoje. W hotelu mamy 3 baseny w tym 1 kryty, brodzik, można równiez dodatkowo korzystać z 2 basenów i 2 zjeżdzalni i brodzika w hotelu Garden. Część Select bardzo spokojna, część Garden bardziej chałasliwa. Dobre połaczenie z Alanya, 300i900 m od hotelu 2 bazary-ceny podobne jak w Alanyii. Plaza w miare ciekawie rozwiązana - lezaki pod baldachimami, duzy pomost w głąb morza, niestety plaża kamienista, wejscie raczej tylko w butach. troche głupio to zabrzmi - ale najbardziej cenie ten hotel za czystość i świeżość. W 5* hotelach powinna to być reguła, ale jak na Turcję/Egipt to dla mnie ewenement. Jedzenie ciężko mi ocenić-niby urozmaicone duzo ryb, kurczaków, czasem indyk, jagnięcina w kilku postaciach,ale na ogół zmielona. zdarzyly się 2 razy pstragi, codziennie na obiad jakis makaron. Owoców niby muktum najczęściej arbuzy, melony, brzoskwinie, jabłka ,śliwki, cząstki pomaranczy i grejfrutów. Zdarzyły się również morele, figi, winogrona, banany, nektarynki -ale wszystko jakby mało dojrzałe odrobine pozbawione smaku. Posilki dość czesto się powtarzają, mało jest zaskoczeń - w stosunku do moich poprzednich podróży. Poszli w jakość,a nie w ilość ,ale rozmawiajając z innymi polakami z innych hoteli wydawało się ,że u nich są mistrzowie kuchni,a u nas tylko solidni rzemieślnicy. Najbardziej zadowolone powinny być dzieci (zjeżdzalnie, mini club, mini disco). Wady płatne za popcorn, lody, większość drinków, ręczniki na bsaen i plaze.Polecam

Opinia dodana: 17 lipca 2012

Małgorzata Krzysiek
    Pobyt: Maj 2012

Trafiłam do hotelu przypadkowo z braku miejsc w hotelu zarezerwowanym.Nie żałuję bo hotel zasługuje naprawdę na 5*. Jedzenie słabe-w 4* jadałam lepiej.Obsługa miła,porozumieć się można w języku angielskim i niemieckim.Mało Polaków i Rusków.Bardzo czysty hotel.Fajna plaża jak na tą okolicę.

Opinia dodana: 16 czerwca 2012

Małgorzata Krzysiek
    Pobyt: Maj 2012

Znalazłam się w tym hotelu przypadkowo-nie było miejsc w Eftalia Resort.Hotel bardzo czysty,dobrze urządzony.Zasługuje na pełne 5*..Niestety jedzenie słabe.Lepiej jadałam w 4*..Byłam pod koniec maja 2012 z dzieckiem i korzystałam z atrakcji hotelu Titan Garden,bo w Titan Select dla dzieci nic nie było.Obsługa miła.Mało Polaków i Rosyjskich gości.Porozumiewać się można w języku angielskim i niemieckim.Ładna plaża nad morzem.Pobyt udany.

Opinia dodana: 14 czerwca 2012

Leszek Uzman

Pobyt: Grudzień -0001

• Rodzin z dziećmi, szukających luksusu

Duży kompleks, szczególnie dobrze przystosowany dla dzieci. Nasze pociechy nie wychodziły z mini klubu, są też zjeżdżalnie i brodziki. Plaża ładna, ale trzeba pamiętać o butach. Jedzenie przepyszne, nawet dzieci zajadały cały czas i nie grymasiły. Bardzo wygodne jest to, że bar jest też na plaży, także można tam spokojnie biwakować cały dzień. Jeżeli ktoś jest na 2 tygodnie tak jak my to warto się wybrać na wycieczkę do Kapadocji, zrobiła wrażenie.

Opinia dodana: 16 lutego 2012

Lechu
    Pobyt: Lipiec 2011

Opinia dodana: 16 lutego 2012

agnieszka
    Pobyt: Sierpień 2011

hotel ladny zadbany, duzy czysty basem..jedzenie bardzo smaczne lecz po paru dniach pobytu bylo mozna zauwazyc ze nic tam u nich sie nie marunje jedzonko ktore zostalo ze sniadania bylo wykorzystywane na obiad np parowka skrojona do salatek a z obiadu na kolacje..raz trafilismy na nieswieze jedzenie smierdzace parowki lub jajecznica...jesli chodzi o czystosc pokoi na pierwszy rzut oka czysto podczas mojego pobytu tygodniowego pani sprztajaca ani razu nie umyla wanny moze stwierdzila iz nie byla na tyle brudna... ale sam fakt.. to samo bylo z recznikami poki ich nie rzucisz na ziemie nie wymienia posciel podobnie....rozrywka w hotelu...poranne zajecia prowadzone przez animatorow szkoda ze nie polskich:)

Opinia dodana: 15 września 2011

micra66
    Pobyt: Lipiec 2011

• Wymagających klientów, szukających rozrywki, rodzin z dziećmi

Hotel nowy - widac roznice na tle pozostalych hoteli . obsluga super pokoje ok-ale nie bierzcie na 5 pietrze ze wzgl na brak klimy na korytarzach i upal nie do wytrzymania. pokoje ok klima w porzadku, jedzenie pyszne b. duzy wybor , brak monotonii, codziennie cos innego. 3 polskich animatorow, plus ok 10 obcokrajowcow, mnostwo rozrywek - nie mozna bylo sie nudzic ;] mini club mini disco , amfiteatr - codziennie cos innego w programie wykonywanym przez animatorow, obsluga hotelowa mila i usmiechnieta pomocna . plaza raczej kamienista , morze srednioczyste ale baseny nadrabiaja, spa i masaze duzy wybor , obiektywnie mozna powiedziec ze hotel naprawde super i godny polecenia kazdemu

Opinia dodana: 11 sierpnia 2011

iwona osowska