Titan Select

Titan Select: obiekt

• Specjalne udogodnienia dla dzieci (brodzik, łóżeczka - na życzenie).
  • Tylko 250 m do plaży z bezpłatnym dostępem do leżaków i parasoli.
  • Restauracje a la carte z bogatym menu regionalnym.
  • Możliwość korzystania z infrastruktury 2 hoteli: Titan Select oraz siostrzanego Titan Garden.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety czysto , gościnnie, przyjaźnie. Blisko bazar, plaża i klimatyczne centrum Konakli
    • Wady mógłby być bliżej lotniska ;)

To był mój drugi pobyt w tym hotelu. Personel hotelowy bez zarzutu, przyjaźni, uśmiechnięci i serdeczni. Ogromne pokłady cierpliwości zwłaszcza do "ściany wschodniej". Posiłki bez zarzutu, każdy coś dla siebie znajdzie, świeżo, czysto. Wieczorem animacje umilą czas . Lobby przy basenie jak i na górnym poziomie zaprasza; można fajnie spędzić czas na zakończenie dnia i nie tylko. Basen każdego dnia czyszczony - bez zarzutu. Urlop bardzo udany

• Zalety czysto, gościnnie i przyjażnie
    • Wady 2 godz. od lotniska

Byłam tu drugi raz. Wszystko czego trzeba aby odpocząć na fajnym urlopie. Czysto, obsługa hotelowa (ever: ekipa sprzątająca, na stołówce, lobby itd.) przemili ludzie, zawsze z uśmiechem i serdecznością. Ogólny podziw dla ICH cierpliwości zwłaszcza do "ściany wschodniej" Polecam

• Zalety Położenie, fajne baseny -jeden troszkę dalej od hałasu,miła obsługa,mocne drinki.
    • Wady Brudna plaża,brak przekąsek w Titan Select,słabe animacje.

Pobyt ogólnie udany, jednak kilka uwag być może poprawi w przyszłości ogólne wrażenie. Pokoje OK.,codziennie świeża woda w lodówce,room servis OK.Barmani (nie wszyscy)słabo znają angielski,posiłki dość monotonne,brak dań regionalnych-tureckich,z animatorów widać i słychać tylko Jackie-Chana :),reszta chyba w Titan Garden bo nie w Select,preferowanie turystów niemieckich widoczne na każdym kroku.Brak klimatyzacji w windach-ukrop,słaba klima w restauracji, w lobby trzeba wzywać obsługę do klimy-sami nie włączą,w pokoju naszym klima OK.Na przekąski trzeba chodzić do Titan Garden-ciągle hot-dogi,mało owoców-lub wcale na przekąskach,obsługa restauracji wesoła-rozśpiewana. Ogólnie hotel polecam jednak te kilka uwag psuje trochę ogólne wrażenie.

• Zalety absolutny brak zalet
    • Wady beznadziejne, jak na Turcję jedzenie, bardzo słaby standard pokoi (wygniecione materace po których człowiek budzi się z bólem kręgosłupa, bardzo przeciętna obsługa, koszmarnie działające windy (często ludzie woleli chodzić po schodach niż z nich korzystać), bardzo niski standard hotelu zdecydowanie nieodpowiadający tureckim pięciu gwiazdkom, bardzo brzydkie i nieeleganckie wnętrze hotelu, niewydolna stołówka,

Byliśmy w hotelu w lipcu 2017. Koszmar rozpoczął się już na samym początku ponieważ obsługa była kompletnie zaskoczona naszym przyjazdem i nasze pokoje nie były gotowe więc na pierwszą noc, a właściwie na jej część ponieważ dotarliśmy do hotelu nad ranem, zostaliśmy w większości zakwaterowani w sąsiednim hotelu Titan Garden, który według opisu jest czterogwiazdkowy a w rzeczywistości nie sądziłem, że są takie beznadziejne hotele w Turcji (powinien mieć maksymalnie trzy). Cały pobyt można określić jako jedną wielką męczarnię i odliczanie dni do końca. Przede wszystkim sam hotel jest bardzo słaby i po prostu brzydki (wystrój w stylu PRL), jedzenie jest bardzo słabe i monotonne ( w Turcji menu w większości hoteli jest dosyć podobne i najczęściej posiłki są pyszne i każdy może coś wybrać dla siebie), obsługa nie nadąża podczas przygotowywania stolików. W czasie spotkania z rezydentem ludzie byli tak wściekli, że postanowiłem opuścić ten spektakl bo mogło się skończyć linczem pani rezydentki w czym nie chciałem uczestniczyć. Bardzo proszę wziąć sobie pod uwagę moją opinią ponieważ jest szczera i całkowicie obiektywna. Od wielu lat podróżuję po świecie i był jeden z dwóch najgorszych hoteli w jakim byłem (drugi to Menaville Safaga w Egipcie - kto był ten wie, choć opinie na wielu portalach są na temat obu tych miejsc zaskakująco dobre co świadczy o tym, że nie piszą ich klienci tylko pracownicy biur podróży). Podsumowując uważam za swój obowiązek przestrzec ludzi przed wyborem tego miejsca ponieważ szkoda mi moich rodaków i ich nierzadko ciężko zarobionych pieniędzy na tak nędzny wypoczynek podczas gdy w tej samej cenie można wybrać również w Turcji naprawdę świetne miejsce i odpocząć. Kończąc jeszcze raz powtarzam - omijać szerokim łukiem hotel Titan Select i jeszcze szerszym Titan Garden.

• Zalety Ładny, niezatłoczony basen mimo lipca Odległość od morza ok.300 m
    • Wady Brak ciastkarni, lodziarni słaba siłownia klimatyzacja w pokoju słabo działa

Witam byłem w hotelu w lipcu. Przede wszystkim to nie jest hotel 5*, co najwyżej 4*, lata świetności ma już za sobą. Z tych gorszych wspomnień to niestety zameldowanie w hotelu przebiegało tragicznie chociaż byliśmy w hotelu o 4 rano dnia następnego czyli pokoje powinny już na nas czekać co najmniej 12 godzin. Trzy osoby dorosłe, każda pełna odpłatność, a trzecie ,,łóżko" w pokoju 150 cm, po interwencji dostawili nam polowe na którym kompletnie nie szło spać. Animatorzy słabo. Jedzenie dość dobre tylko mało urozmaicone, na szczęście obsługa na stołówce i w barach bardzo miła. Ogólnie hotel oceniam na słabe cztery gwiazdki.

• Zalety Polożenie hotelu super blisko do centrum Konakli i Alanyi ,czystość w restauracji ,mila sympatyczna obsluga ,dużo zieleni na terenie hotelu ,ladny basen ,spokojnie ,dobre alkohole
    • Wady Jedzenie smaczne ale w malych ilosciach ćzęsto go brakowało i kolejki do niego a bylam od 6 do 13 maja a co bedzie w sezonie ? mało mięsa przeważnie baranina kurczak .W Turcji jest sezon owocow a tam byly tylko jabłka pomarancze grejgruty sliwki bardzo kwasne jak nasze mirabelki raz tylko byly morele i arbuzy owoce kupowałam na mieście

ogolnie pobyt oceniam pozytywnie , bo Turcja jest fantastyczna i nie jadę tam po to aby tylko jesc ale jedzenie w tym hotelu jest słabe ,brak owoców i to nie tylko moja opinia ale osob ktorzy przebywali razem ze mną tam bylam w wielu hotelach i 3 gwiazdkowych ale jedzenie bylo lepsze ,ciasta tez nie budzily zachwytu.Alkohole byly dobre szczegolnie piwo super miła obsluga kelnerska .Teraz wrażenia z hotelu mało muzyki przy basenie cisza spokoj,zadnych animacji podobno byly w garden ale ja bylam w select i nie chodzilam ,PŁATNE materace przy basenie 1 euro po raz pierwszy spotkalam sie z platnymi materacami przy basenie a jak pisalam bylam w roznych holelach ,z ręcznikow nie korzystalam to nie wiem byly karty na nie.Bar przy basenie jak pisalam wyzej dobre alkohole ale wyglad tego baru jak za czasow Gierka hotel 5*? po kolacji nic sie przy tym basenie nic nie działo nikt nie siedzial przy basenie przy piwku ludzie chodzili do Garden albo szli spać bo cisza spokój nawet nie byl podswietalny ,oświetelnie jego wlaczyli w ostatnich dniach jak wyjazdzalam.Plaza ladna sporo kamieni trzeba miec buty bo nie wejdziesz przekąski i napoje materace platne 1 euro ale o tym wiedzialam wiec nie mam żalu..Jeżeli ktos lubi chodzic to sie nachodzi szczegolnie na posilki restauracja na 1 pietrze zawsze spotkalam sie ze restauracja byla na poziomie basenu a przy kolacji kucharze serwowali posilki na zewnatrz i życie przy basenie kwitło a tu nic cisza spokoj hotel dla emerytow niemieckich a ich bylo duzo tutaj .Z cenę ponad 1600zl nie polecam tyle placilam z wezyra ale drugi raz nie pojechalabym juz tam chyba ze za 10 lat jak bede na emeryturze bo fajne polozenie .Polecam wyjscia na sklepy do centrum Konakli na lewo od hotelu ok 2km aniew strone Alanyi bo drogo ,fajne zakupy kupilam na bazarze w Konakli w srode i w niedziele jest tam bazar warto polecam

• Zalety czystosc,jakosc i urozmaicenie posilkow,obsluga
    • Wady animatorzy

jestem bardzo zadowolona,w hotelu jest czysto,praca kelnerow i barmanow zasluguje na najwyzsza ocene,jedzenie dla mnie doskonale animatorow jakby nie bylo,pobyt bez problemow

• Zalety hotel zadbany i czysty, blisko centrum, dobre jedzenie, sympatyczny personel, fajne animacje
    • Wady plaża (tego typu hotel powinien mieć bardziej zadbaną plażę)

Udane 14 dniowe wczasy. Pokoje bardzo ładne, hotel czysty. Po przybyciu do hotelu w godzinach nocnych czułam rozczarowanie ale było to tylko takie pierwsze wrażenie, które szybko minęło dnia następnego. Nie ma do czego się przyczepić. Cała obsługa wraz z animatorami super. Blisko do centrum, do sklepów, do dyskoteki, do łaźni tureckiej. Nie był to nasz pierwszy pobyt w Turcji. Zawsze korzystamy z łaźni w mieście, rzadko z hotelowej. Praktycznie codziennie szliśmy na spacer do miasta. A potem miło spędzaliśmy czas na terenie hotelu. Animacje fajne. Mały minus dałabym tylko za plażę. Mogłoby być czyściej a jeśli chodzi o bar to jego wygląd oceniam na "4". Byłam w ładniejszych ale mimo tego i tak chętnie powróciłabym jeszcze raz do tego hotelu. Żal było wyjeżdżać. Polecam go.

• Zalety Lokalizacja blisko morza, dobre jedzenie, ładne pokoje, fajny personel, czystość

Wszystko super, trudno się do czegoś przyczepić bo hotel naprawdę fajny.

• Zalety Przemiła obsługa na każdym kroku.
    • Wady W nocy - przy otwartym oknie - przeszkadzał szum z ulicy. Lubię kuchnię turecką i dla mnie było ich zdecydowanie za mało. Brakowało też sezonowych owoców. Jabłka, gruszki mamy u siebie:-) Co prawda w dzisiejszych czasach nie ma u nas kłopotów z zakupem owoców takich jak banany, winogrona itp., ale tam na miejscu smakują inaczej.

Do plaży nie jest daleko. Leżaki są bezpłatne, materac kosztuje 1 euro. Plaża do przeżycia. W hotelu przeważali Niemcy, więc obsługa jest na poziomie. Drinki alkoholowe bardzo mocne. W barach oferują nawet wino musujące. W środę można się udać na bazar w centrum Konakli, gdzie można nabyć tamtejsze wyroby. Ceny pod turystów, ale można się targować. Hotel nie powala, ale cena był adekwatna do usługi. Nie wykluczam, że kiedyś wybiorę się do tego hotelu. Zwykle nie wracam w to samo miejsce....