Titan Select

Titan Select: obiekt

• Specjalne udogodnienia dla dzieci (brodzik, łóżeczka - na życzenie).
  • Tylko 250 m do plaży z bezpłatnym dostępem do leżaków i parasoli.
  • Restauracje a la carte z bogatym menu regionalnym.
  • Możliwość korzystania z infrastruktury 2 hoteli: Titan Select oraz siostrzanego Titan Garden.

• Zalety Lokalizacja blisko morza, dobre jedzenie, ładne pokoje, fajny personel, czystość

Wszystko super, trudno się do czegoś przyczepić bo hotel naprawdę fajny.

• Zalety Przemiła obsługa na każdym kroku.
    • Wady W nocy - przy otwartym oknie - przeszkadzał szum z ulicy. Lubię kuchnię turecką i dla mnie było ich zdecydowanie za mało. Brakowało też sezonowych owoców. Jabłka, gruszki mamy u siebie:-) Co prawda w dzisiejszych czasach nie ma u nas kłopotów z zakupem owoców takich jak banany, winogrona itp., ale tam na miejscu smakują inaczej.

Do plaży nie jest daleko. Leżaki są bezpłatne, materac kosztuje 1 euro. Plaża do przeżycia. W hotelu przeważali Niemcy, więc obsługa jest na poziomie. Drinki alkoholowe bardzo mocne. W barach oferują nawet wino musujące. W środę można się udać na bazar w centrum Konakli, gdzie można nabyć tamtejsze wyroby. Ceny pod turystów, ale można się targować. Hotel nie powala, ale cena był adekwatna do usługi. Nie wykluczam, że kiedyś wybiorę się do tego hotelu. Zwykle nie wracam w to samo miejsce....

• Zalety - Pięciopiętrowy hotel. Żeby trafić do restauracji czy nad basen wystarczy zjechać windą; - bardzo dobre jedzenie, najlepsze z 5 hoteli w Egipcie, Tunezji i Turcji, jakie do tej pory odwiedziłem; - łatwo dojechać busikiem do pięknej Alanii (podróż 30-45 min, 1,5euro); - w hotelu nieźle działa wi-fi - codziennie dyskoteka, jeśli tylko znajdą się chętni do tańców
    • Wady - Plaża marna, ziemisto - piaszczysto - kamienista, odległa o ok 700m od hotelu; - siłownia maleńka, zaniedbana, maszyny zardzewiałe, nienaoliwione, na podłodze nigdy nieodkurzany piach i odklejona na łączeniu wykładzina, na której można się potknąć; - absurdalne zasady korzystania z siłowni (ćwiczy jedna osoba(!), po wcześniejszej rezerwacji, wiele osób rezerwuje, nie przychodzi i blokuje siłownię, która stoi pusta); - wystrój pokojów szaro-bury, smętny, z odpływów wanny i umywalki śmierdzi kanalizacją; - rej wodzą niemieccy emeryci i to pod nich robione są animacje (bardzo marne, zero entuzjazmu i ciekawych pomysłów).

Spędziłem w hotelu dwa tygodnie na przełomie października i listopada 2016.

• Zalety W sumie hotel posiada same zalety, o których kilka słów w opisie
    • Wady Wad raczej nie posiada

Hotel ogólnie wywarł na nas bardzo miłe wrażenie. Właśnie wczoraj wróciliśmy z 14 dniowego pobytu. Zalety hotelu to: - bardzo dobre miejsce na wypoczynek, wszędzie blisko, tak w hotelu jak i po wyjściu na zewnątrz (sklepy, biura podróży, disco) - w hotelu przewaga Niemców, Polaków i Turków (nieliczni Czesi czy Anglicy) - nie ma Rosjan, - posiłki wyjątkowo dobre, nam się nie znudziły, podano nawet z dań rybnych łososia i pstrąga, - na jedzenie nie można narzekać, jest różnorodne: kurczaki, indyk, ryby, kebab, cała paleta surówek, ciast, owoców itp. - hotel połączony z hotelem Titan Garden, więc można korzystać z walorów obu hoteli, - do dyspozycji są 2 baseny odkryte w Titan Select i 2 baseny w Garden, basen kryty oraz basen ze zjeżdżalnią i 3 brodziki, - woda we wrześniu w basenach i w morzu bardzo ciepła 28 - 30 stopni, raj dla lubiących relaks w wodzie, - animacje codzienne (bez niedziel), występy różnych grup w amfiteatrze, ciekawe akrobacje, afrykańskie pokazy, tańce brzucha itp., - obsługa bardzo miła, pomocna i dbająca o gości, co było widać w każdym miejscu, - pokoje czyste, klimatyzacja cicha, sprzątane codzienne, woda dostarczana do pokoju codziennie, - w lobby i w barze przy basenie dobrze działające Wi-Fi, - bary są przy lobby, przy basenie i przy plaży - serwują piwo nalewane Tuborg, wódkę, dżin, brandy, whisky, rum i napoje bezalkohol., - wyjątkowe rozwiązanie baru przy basenach, dosłownie 3 kroki do basenów - zacieniony, z miłym przewiewem, czynny do północy, - na wyjątkową pochwałę zasługują 2 barmani tego baru, na 1 zm. sympatyczny Servet, a od godz. 16.00. Huseyin , - polecam wyprawę statkiem z pływaniem w morzu, czy Delfinarium, cena niewysoka, a rozrywka na dobrym poziomie, - waluta w obiegu (poza lirą turecką) to raczej euro, choć z dolarami też nie ma najmniejszego problemu (tylko gorszy przelicznik) Wady hotelu: - w sumie nie ma, ale... - plaża posiada półkę skalną przy wejściu do wody, więc trzeba uważać, - 2 godz. jazdy z lotniska

Kolejne bardzo udane wakacje w Titan Select, co sprawia że wybieramy się tutaj jeszcze raz i to w tym roku. Polecam wszystkim.

• Zalety czysto i extra obsługa
    • Wady kawałek do morza

Super hotel,szkoda że tylko tydzień.Chciało się być wszędzie plaża,basen,animacje,zakupy w Alani a posiłków szkoda

• Zalety -bardzo blisko do plaży -ładne i zadbane pokoje -możliwość dojazdu do innych miejscowości -zawsze uśmiechnięta obsługa
    • Wady -jedyna wada to winda, w której się raz zacięłam w połowie pięter

Hotel przerósł moje oczekiwania. Proponuję zmienić zdjęcia bo standard jest o wiele wyższy niż na fotografiach. Basen jest niewielki ale nie ma na nim tłoku i jest przede wszystkim CZYSTY! i z wodą ozonowaną. Jedzenie urozmaicone, podczas tygodniowego pobytu nie da się wszystkiego spróbować. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, zna języki i pomoże nie domagając się zapłaty. Pokoje przestronne i ładnie wyposażone (w TV jest nawet polski kanał), a obsługa sprząta codziennie. Codziennie na terenie hotelu wieczorne przedstawienia z gośćmi z różnych stron świata (m.in. z Kenii)W pobliżu hotelu plaża i dużo bazarków. Polecam wycieczki fakultatywne - przede wszystkim safari - extremalna i fajna zabawa. Wycieczka do Pamukali ciekawa ale męcząca - droga w jedną stronę ok. 5 h. Ogólne moje wrażenia są POZYTYWNE i mogę bez zawahania polecić hotel znajomym.

• Zalety Czysty, dużo basenów ,piękne położenie, obsługa na wysokim poziomie, polskie animacje

Hotel na najwyższym poziomie polecam wszystkim jedzenie doskonałe i czystość na każdym kroku Hotel blisko sklepów i bazarów ,także wieczorem można się wybrać na zakupy przy hotelu jest bus który w 10 minut zawiezie na najładniejszą plaże Kleopatre poczujecie się jak na Florydzie cudownie na pewno tam wrócę

• Zalety Same zalety

Z pobytu 10-dniowego jesteśmy zachwycone. Obsługa przemiła, pokoje codziennie sprzątane, jedzenie urozmaicone. Basen duży, można swobodnie pływać. Można korzystać również z basenu przy hotelu Titan Garden,który jest "za plecami" Titan Select. Pomiędzy hotelami jest zjeżdżalnia. Gdyby na świecie nie było tyle innych miejsc, to z pewnością wróciłabym tam.

• Zalety Czystość i miła obsługa
    • Wady Hotel położony przy bardzo ruchliwej ulicy.

Hotel czysty ,zadbany ale 5 gwiazdek to przesada ,baseny małe a zjeżdżalnie to porażka .Zero organizacji przy basenach ,większość ludzi wieku starszego więc cisza i spokój .Małe jak i większe dzieci nie mają co robić .Jeśli chodzi o rezydenta z Wezyra to Pani Alina to jakaś naciągaczka bez kompetencji .Mój pobyt był przed sezonem i było to widać pod względem jedzenia jak i wystroju stołówki .Był to mój drugi pobyt w Turcji ale w tym hotelu jestem ostatni raz .Pozdrawiam