Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Titan Select

Titan Select: obiekt

• Specjalne udogodnienia dla dzieci (brodzik, łóżeczka - na życzenie).
  • Tylko 250 m do plaży z bezpłatnym dostępem do leżaków i parasoli.
  • Restauracje a la carte z bogatym menu regionalnym.
  • Możliwość korzystania z infrastruktury 2 hoteli: Titan Select oraz siostrzanego Titan Garden.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety -bardzo blisko do plaży -ładne i zadbane pokoje -możliwość dojazdu do innych miejscowości -zawsze uśmiechnięta obsługa
    • Wady -jedyna wada to winda, w której się raz zacięłam w połowie pięter

Hotel przerósł moje oczekiwania. Proponuję zmienić zdjęcia bo standard jest o wiele wyższy niż na fotografiach. Basen jest niewielki ale nie ma na nim tłoku i jest przede wszystkim CZYSTY! i z wodą ozonowaną. Jedzenie urozmaicone, podczas tygodniowego pobytu nie da się wszystkiego spróbować. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, zna języki i pomoże nie domagając się zapłaty. Pokoje przestronne i ładnie wyposażone (w TV jest nawet polski kanał), a obsługa sprząta codziennie. Codziennie na terenie hotelu wieczorne przedstawienia z gośćmi z różnych stron świata (m.in. z Kenii)W pobliżu hotelu plaża i dużo bazarków. Polecam wycieczki fakultatywne - przede wszystkim safari - extremalna i fajna zabawa. Wycieczka do Pamukali ciekawa ale męcząca - droga w jedną stronę ok. 5 h. Ogólne moje wrażenia są POZYTYWNE i mogę bez zawahania polecić hotel znajomym.

• Zalety Czysty, dużo basenów ,piękne położenie, obsługa na wysokim poziomie, polskie animacje

Hotel na najwyższym poziomie polecam wszystkim jedzenie doskonałe i czystość na każdym kroku Hotel blisko sklepów i bazarów ,także wieczorem można się wybrać na zakupy przy hotelu jest bus który w 10 minut zawiezie na najładniejszą plaże Kleopatre poczujecie się jak na Florydzie cudownie na pewno tam wrócę

• Zalety Same zalety

Z pobytu 10-dniowego jesteśmy zachwycone. Obsługa przemiła, pokoje codziennie sprzątane, jedzenie urozmaicone. Basen duży, można swobodnie pływać. Można korzystać również z basenu przy hotelu Titan Garden,który jest "za plecami" Titan Select. Pomiędzy hotelami jest zjeżdżalnia. Gdyby na świecie nie było tyle innych miejsc, to z pewnością wróciłabym tam.

• Zalety Czystość i miła obsługa
    • Wady Hotel położony przy bardzo ruchliwej ulicy.

Hotel czysty ,zadbany ale 5 gwiazdek to przesada ,baseny małe a zjeżdżalnie to porażka .Zero organizacji przy basenach ,większość ludzi wieku starszego więc cisza i spokój .Małe jak i większe dzieci nie mają co robić .Jeśli chodzi o rezydenta z Wezyra to Pani Alina to jakaś naciągaczka bez kompetencji .Mój pobyt był przed sezonem i było to widać pod względem jedzenia jak i wystroju stołówki .Był to mój drugi pobyt w Turcji ale w tym hotelu jestem ostatni raz .Pozdrawiam

• Zalety Miła obsługa i Animatorzy,pokoje czyste
    • Wady położenie,jedzenie,brak atrakcji dla dorosłych

Moim zdaniem hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek.Jedzenie było beznadziejne,monotonne,bardzo mało w jadłospisie ryb,nie wspomnę o owocach morza.Jeśli chodzi o owoce to niewielki wybór a mamy pełnię sezonu, .W porze obiadu lub kolacji trzeba było stać w kolejce po ciepłe danie. Lody były podawane przy plaży przez 1,5 godziny ,na 2 hotele ,więc kolejka ustawiała się już dużo wcześniej.Leżaki przy basenach trzeba było rezerwować o 7 rano.Ogólnie hotelu nie polecam.

• Zalety Obsługa
    • Wady Jak niżej

Hotel wcisnięty między inne budynki, najlepszy widok do basen. Jedzenie beznadziejne, monotonne ociekajace tłuszczem, mały wybór. Obsługa bardzo miła, zwłaszcza jak się da trochę grosza :-) Pokoje przeciętne, max 4 *, klima działała bez zarzutu. Wszędzie mało miejsca, czasem trzeba było czekać na wolny stolik. Przy basenie wolne leżaki wczesnym porankiem, później zapomnij, na plaży taka sama sytuacja. Byłam tam w sierpniu 2014 i cieszę się , że tylko tydzień :-(

• Zalety czystosc, przestrzen, mila obsluga
    • Wady wg mnie brak

posilki swieze i bardzo smaczne , wybor ogromny po prostu nie do przejedzenia, godziny na posilki przystosowane do gosci hotelowych. Wycieczki fakultatywne sa super, mozna wiele zobaczy. Polecam wszystkim hotel Titan Selekt w Konakli.

• Zalety Bardzo ładny hotel. Super obsługa. Jedzenie urozmaicone, bardzo dobre.
    • Wady Odległość hotelu od lotniska, 3h jazdy autobusem.

Hotel super, duży, nowoczesny. Pokój duży, przestronny, był codziennie sprzątany . Obsługa pierwsza klasa wszyscy spisali sie na 6 +. Bardzo mili kelnerzy i barmani. Jedzenia nigdy nie brakowało, zawsze świeże, urozmaicone, zawsze było miejsce na stołówce. Bardzo polecamy ten hotel.

• Zalety Czystość hotelu, przemiła obsługa w restauracji.

Wspaniały hotel, czysty z bardzo dobrym i urozmaiconym wyżywieniem, przemiła obsługa (kelnerzy, panie sprzątające), mnóstwo atrakcji przy basenach, każdego wieczoru zapewniony program rozrywkowy zarówno dla dzieci jak i dorosłych (tłumaczony również w jęz. polskim)...w lipcu 2014 nie można było się nudzić w tym hotelu. Do oddalonej o 12 km Alanyi można jeździć busami do woli bez żadnego problemu ...przystanek znajduje się obok hotelu. Co kilka metrów bankomat a naprzeciwko hotelu kantor wymiany walut i niewielki bazar. Z hotelu do centrum Konakli spacerkiem jest ok.10 minut. Jeżeli już muszę wykazać polską naturę i ponarzekać na coś to : mało wygodna dostawka w pokoju 3-osobowym, kiepska suszarka do włosów w łazience (szybko się przegrzewa i wyłącza) i tylko jedna animatorka z Polski Klaudia (mało aktywna w Hotelu Titan Select). Goście Hotelu Titan Select mogą również korzystać z sąsiadującego Hotelu Titan Garden. Żałuję, że nie wybrałam oferty 14-dniowej, korzystając z wycieczek i lokalnych atrakcji (jeep safari, rafting, delfinarium) 10 dni to stanowczo za mało. Nie lubię spędzać wakacji 2x w tym samym miejscu ale w przypadku tego hotelu zrobię wyjątek i na pewno kiedyś tam wrócę. Polecam wszystkim, którzy wybiorą Turcję na miejsce wypoczynku. Wielkie podziękowania dla Pani Sylwii z wakacje.pl w Sosnowcu, która poleciła nam ten hotel...dzięki niej miałyśmy mega udane wakacje.

• Zalety Hotel czysty ,zadbany,codziennie sprzątane pokoje oraz sam hotel.
    • Wady Blisko ruchliwa ulica.

Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany.Obsługa hotelu bardzo przyjazna , mili, uśmiechnięci zawsze pomocna. Obok znajduje się bliźniaczy hotel TITAN GARDEN na terenie którego są również do dyspozycji baseny , bar .Wieczorem jest dyskoteka,organizowane są różne skecze (nie zawsze udane).Każdy znajdzie coś dla siebie.Hotel w 100 % godny polecenia.