Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Titan Select

Titan Select: obiekt

• Specjalne udogodnienia dla dzieci (brodzik, łóżeczka - na życzenie).
  • Tylko 250 m do plaży z bezpłatnym dostępem do leżaków i parasoli.
  • Restauracje a la carte z bogatym menu regionalnym.
  • Możliwość korzystania z infrastruktury 2 hoteli: Titan Select oraz siostrzanego Titan Garden.
  • Wylot z Warszawy - Chopin śniadania i obiadokolacje

• Zalety W sumie hotel posiada same zalety, o których kilka słów w opisie
    • Wady Wad raczej nie posiada

Hotel ogólnie wywarł na nas bardzo miłe wrażenie. Właśnie wczoraj wróciliśmy z 14 dniowego pobytu. Zalety hotelu to: - bardzo dobre miejsce na wypoczynek, wszędzie blisko, tak w hotelu jak i po wyjściu na zewnątrz (sklepy, biura podróży, disco) - w hotelu przewaga Niemców, Polaków i Turków (nieliczni Czesi czy Anglicy) - nie ma Rosjan, - posiłki wyjątkowo dobre, nam się nie znudziły, podano nawet z dań rybnych łososia i pstrąga, - na jedzenie nie można narzekać, jest różnorodne: kurczaki, indyk, ryby, kebab, cała paleta surówek, ciast, owoców itp. - hotel połączony z hotelem Titan Garden, więc można korzystać z walorów obu hoteli, - do dyspozycji są 2 baseny odkryte w Titan Select i 2 baseny w Garden, basen kryty oraz basen ze zjeżdżalnią i 3 brodziki, - woda we wrześniu w basenach i w morzu bardzo ciepła 28 - 30 stopni, raj dla lubiących relaks w wodzie, - animacje codzienne (bez niedziel), występy różnych grup w amfiteatrze, ciekawe akrobacje, afrykańskie pokazy, tańce brzucha itp., - obsługa bardzo miła, pomocna i dbająca o gości, co było widać w każdym miejscu, - pokoje czyste, klimatyzacja cicha, sprzątane codzienne, woda dostarczana do pokoju codziennie, - w lobby i w barze przy basenie dobrze działające Wi-Fi, - bary są przy lobby, przy basenie i przy plaży - serwują piwo nalewane Tuborg, wódkę, dżin, brandy, whisky, rum i napoje bezalkohol., - wyjątkowe rozwiązanie baru przy basenach, dosłownie 3 kroki do basenów - zacieniony, z miłym przewiewem, czynny do północy, - na wyjątkową pochwałę zasługują 2 barmani tego baru, na 1 zm. sympatyczny Servet, a od godz. 16.00. Huseyin , - polecam wyprawę statkiem z pływaniem w morzu, czy Delfinarium, cena niewysoka, a rozrywka na dobrym poziomie, - waluta w obiegu (poza lirą turecką) to raczej euro, choć z dolarami też nie ma najmniejszego problemu (tylko gorszy przelicznik) Wady hotelu: - w sumie nie ma, ale... - plaża posiada półkę skalną przy wejściu do wody, więc trzeba uważać, - 2 godz. jazdy z lotniska

Kolejne bardzo udane wakacje w Titan Select, co sprawia że wybieramy się tutaj jeszcze raz i to w tym roku. Polecam wszystkim.

• Zalety czysto i extra obsługa
    • Wady kawałek do morza

Super hotel,szkoda że tylko tydzień.Chciało się być wszędzie plaża,basen,animacje,zakupy w Alani a posiłków szkoda

• Zalety -bardzo blisko do plaży -ładne i zadbane pokoje -możliwość dojazdu do innych miejscowości -zawsze uśmiechnięta obsługa
    • Wady -jedyna wada to winda, w której się raz zacięłam w połowie pięter

Hotel przerósł moje oczekiwania. Proponuję zmienić zdjęcia bo standard jest o wiele wyższy niż na fotografiach. Basen jest niewielki ale nie ma na nim tłoku i jest przede wszystkim CZYSTY! i z wodą ozonowaną. Jedzenie urozmaicone, podczas tygodniowego pobytu nie da się wszystkiego spróbować. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, zna języki i pomoże nie domagając się zapłaty. Pokoje przestronne i ładnie wyposażone (w TV jest nawet polski kanał), a obsługa sprząta codziennie. Codziennie na terenie hotelu wieczorne przedstawienia z gośćmi z różnych stron świata (m.in. z Kenii)W pobliżu hotelu plaża i dużo bazarków. Polecam wycieczki fakultatywne - przede wszystkim safari - extremalna i fajna zabawa. Wycieczka do Pamukali ciekawa ale męcząca - droga w jedną stronę ok. 5 h. Ogólne moje wrażenia są POZYTYWNE i mogę bez zawahania polecić hotel znajomym.

• Zalety Czysty, dużo basenów ,piękne położenie, obsługa na wysokim poziomie, polskie animacje

Hotel na najwyższym poziomie polecam wszystkim jedzenie doskonałe i czystość na każdym kroku Hotel blisko sklepów i bazarów ,także wieczorem można się wybrać na zakupy przy hotelu jest bus który w 10 minut zawiezie na najładniejszą plaże Kleopatre poczujecie się jak na Florydzie cudownie na pewno tam wrócę

• Zalety Same zalety

Z pobytu 10-dniowego jesteśmy zachwycone. Obsługa przemiła, pokoje codziennie sprzątane, jedzenie urozmaicone. Basen duży, można swobodnie pływać. Można korzystać również z basenu przy hotelu Titan Garden,który jest "za plecami" Titan Select. Pomiędzy hotelami jest zjeżdżalnia. Gdyby na świecie nie było tyle innych miejsc, to z pewnością wróciłabym tam.

• Zalety Czystość i miła obsługa
    • Wady Hotel położony przy bardzo ruchliwej ulicy.

Hotel czysty ,zadbany ale 5 gwiazdek to przesada ,baseny małe a zjeżdżalnie to porażka .Zero organizacji przy basenach ,większość ludzi wieku starszego więc cisza i spokój .Małe jak i większe dzieci nie mają co robić .Jeśli chodzi o rezydenta z Wezyra to Pani Alina to jakaś naciągaczka bez kompetencji .Mój pobyt był przed sezonem i było to widać pod względem jedzenia jak i wystroju stołówki .Był to mój drugi pobyt w Turcji ale w tym hotelu jestem ostatni raz .Pozdrawiam

• Zalety Miła obsługa i Animatorzy,pokoje czyste
    • Wady położenie,jedzenie,brak atrakcji dla dorosłych

Moim zdaniem hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek.Jedzenie było beznadziejne,monotonne,bardzo mało w jadłospisie ryb,nie wspomnę o owocach morza.Jeśli chodzi o owoce to niewielki wybór a mamy pełnię sezonu, .W porze obiadu lub kolacji trzeba było stać w kolejce po ciepłe danie. Lody były podawane przy plaży przez 1,5 godziny ,na 2 hotele ,więc kolejka ustawiała się już dużo wcześniej.Leżaki przy basenach trzeba było rezerwować o 7 rano.Ogólnie hotelu nie polecam.

• Zalety Obsługa
    • Wady Jak niżej

Hotel wcisnięty między inne budynki, najlepszy widok do basen. Jedzenie beznadziejne, monotonne ociekajace tłuszczem, mały wybór. Obsługa bardzo miła, zwłaszcza jak się da trochę grosza :-) Pokoje przeciętne, max 4 *, klima działała bez zarzutu. Wszędzie mało miejsca, czasem trzeba było czekać na wolny stolik. Przy basenie wolne leżaki wczesnym porankiem, później zapomnij, na plaży taka sama sytuacja. Byłam tam w sierpniu 2014 i cieszę się , że tylko tydzień :-(

• Zalety czystosc, przestrzen, mila obsluga
    • Wady wg mnie brak

posilki swieze i bardzo smaczne , wybor ogromny po prostu nie do przejedzenia, godziny na posilki przystosowane do gosci hotelowych. Wycieczki fakultatywne sa super, mozna wiele zobaczy. Polecam wszystkim hotel Titan Selekt w Konakli.