Titan Select

Titan Select: obiekt

• Specjalne udogodnienia dla dzieci (brodzik, łóżeczka - na życzenie).
  • Tylko 250 m do plaży z bezpłatnym dostępem do leżaków i parasoli.
  • Restauracje a la carte z bogatym menu regionalnym.
  • Możliwość korzystania z infrastruktury 2 hoteli: Titan Select oraz siostrzanego Titan Garden.
  • Wylot z Warszawy - Chopin śniadania i obiadokolacje
  • Wylot z Katowic śniadania i obiadokolacje

• Zalety Polożenie hotelu super blisko do centrum Konakli i Alanyi ,czystość w restauracji ,mila sympatyczna obsluga ,dużo zieleni na terenie hotelu ,ladny basen ,spokojnie ,dobre alkohole
    • Wady Jedzenie smaczne ale w malych ilosciach ćzęsto go brakowało i kolejki do niego a bylam od 6 do 13 maja a co bedzie w sezonie ? mało mięsa przeważnie baranina kurczak .W Turcji jest sezon owocow a tam byly tylko jabłka pomarancze grejgruty sliwki bardzo kwasne jak nasze mirabelki raz tylko byly morele i arbuzy owoce kupowałam na mieście

ogolnie pobyt oceniam pozytywnie , bo Turcja jest fantastyczna i nie jadę tam po to aby tylko jesc ale jedzenie w tym hotelu jest słabe ,brak owoców i to nie tylko moja opinia ale osob ktorzy przebywali razem ze mną tam bylam w wielu hotelach i 3 gwiazdkowych ale jedzenie bylo lepsze ,ciasta tez nie budzily zachwytu.Alkohole byly dobre szczegolnie piwo super miła obsluga kelnerska .Teraz wrażenia z hotelu mało muzyki przy basenie cisza spokoj,zadnych animacji podobno byly w garden ale ja bylam w select i nie chodzilam ,PŁATNE materace przy basenie 1 euro po raz pierwszy spotkalam sie z platnymi materacami przy basenie a jak pisalam bylam w roznych holelach ,z ręcznikow nie korzystalam to nie wiem byly karty na nie.Bar przy basenie jak pisalam wyzej dobre alkohole ale wyglad tego baru jak za czasow Gierka hotel 5*? po kolacji nic sie przy tym basenie nic nie działo nikt nie siedzial przy basenie przy piwku ludzie chodzili do Garden albo szli spać bo cisza spokój nawet nie byl podswietalny ,oświetelnie jego wlaczyli w ostatnich dniach jak wyjazdzalam.Plaza ladna sporo kamieni trzeba miec buty bo nie wejdziesz przekąski i napoje materace platne 1 euro ale o tym wiedzialam wiec nie mam żalu..Jeżeli ktos lubi chodzic to sie nachodzi szczegolnie na posilki restauracja na 1 pietrze zawsze spotkalam sie ze restauracja byla na poziomie basenu a przy kolacji kucharze serwowali posilki na zewnatrz i życie przy basenie kwitło a tu nic cisza spokoj hotel dla emerytow niemieckich a ich bylo duzo tutaj .Z cenę ponad 1600zl nie polecam tyle placilam z wezyra ale drugi raz nie pojechalabym juz tam chyba ze za 10 lat jak bede na emeryturze bo fajne polozenie .Polecam wyjscia na sklepy do centrum Konakli na lewo od hotelu ok 2km aniew strone Alanyi bo drogo ,fajne zakupy kupilam na bazarze w Konakli w srode i w niedziele jest tam bazar warto polecam

• Zalety czystosc,jakosc i urozmaicenie posilkow,obsluga
    • Wady animatorzy

jestem bardzo zadowolona,w hotelu jest czysto,praca kelnerow i barmanow zasluguje na najwyzsza ocene,jedzenie dla mnie doskonale animatorow jakby nie bylo,pobyt bez problemow

• Zalety hotel zadbany i czysty, blisko centrum, dobre jedzenie, sympatyczny personel, fajne animacje
    • Wady plaża (tego typu hotel powinien mieć bardziej zadbaną plażę)

Udane 14 dniowe wczasy. Pokoje bardzo ładne, hotel czysty. Po przybyciu do hotelu w godzinach nocnych czułam rozczarowanie ale było to tylko takie pierwsze wrażenie, które szybko minęło dnia następnego. Nie ma do czego się przyczepić. Cała obsługa wraz z animatorami super. Blisko do centrum, do sklepów, do dyskoteki, do łaźni tureckiej. Nie był to nasz pierwszy pobyt w Turcji. Zawsze korzystamy z łaźni w mieście, rzadko z hotelowej. Praktycznie codziennie szliśmy na spacer do miasta. A potem miło spędzaliśmy czas na terenie hotelu. Animacje fajne. Mały minus dałabym tylko za plażę. Mogłoby być czyściej a jeśli chodzi o bar to jego wygląd oceniam na "4". Byłam w ładniejszych ale mimo tego i tak chętnie powróciłabym jeszcze raz do tego hotelu. Żal było wyjeżdżać. Polecam go.

• Zalety Lokalizacja blisko morza, dobre jedzenie, ładne pokoje, fajny personel, czystość

Wszystko super, trudno się do czegoś przyczepić bo hotel naprawdę fajny.

• Zalety Przemiła obsługa na każdym kroku.
    • Wady W nocy - przy otwartym oknie - przeszkadzał szum z ulicy. Lubię kuchnię turecką i dla mnie było ich zdecydowanie za mało. Brakowało też sezonowych owoców. Jabłka, gruszki mamy u siebie:-) Co prawda w dzisiejszych czasach nie ma u nas kłopotów z zakupem owoców takich jak banany, winogrona itp., ale tam na miejscu smakują inaczej.

Do plaży nie jest daleko. Leżaki są bezpłatne, materac kosztuje 1 euro. Plaża do przeżycia. W hotelu przeważali Niemcy, więc obsługa jest na poziomie. Drinki alkoholowe bardzo mocne. W barach oferują nawet wino musujące. W środę można się udać na bazar w centrum Konakli, gdzie można nabyć tamtejsze wyroby. Ceny pod turystów, ale można się targować. Hotel nie powala, ale cena był adekwatna do usługi. Nie wykluczam, że kiedyś wybiorę się do tego hotelu. Zwykle nie wracam w to samo miejsce....

• Zalety - Pięciopiętrowy hotel. Żeby trafić do restauracji czy nad basen wystarczy zjechać windą; - bardzo dobre jedzenie, najlepsze z 5 hoteli w Egipcie, Tunezji i Turcji, jakie do tej pory odwiedziłem; - łatwo dojechać busikiem do pięknej Alanii (podróż 30-45 min, 1,5euro); - w hotelu nieźle działa wi-fi - codziennie dyskoteka, jeśli tylko znajdą się chętni do tańców
    • Wady - Plaża marna, ziemisto - piaszczysto - kamienista, odległa o ok 700m od hotelu; - siłownia maleńka, zaniedbana, maszyny zardzewiałe, nienaoliwione, na podłodze nigdy nieodkurzany piach i odklejona na łączeniu wykładzina, na której można się potknąć; - absurdalne zasady korzystania z siłowni (ćwiczy jedna osoba(!), po wcześniejszej rezerwacji, wiele osób rezerwuje, nie przychodzi i blokuje siłownię, która stoi pusta); - wystrój pokojów szaro-bury, smętny, z odpływów wanny i umywalki śmierdzi kanalizacją; - rej wodzą niemieccy emeryci i to pod nich robione są animacje (bardzo marne, zero entuzjazmu i ciekawych pomysłów).

Spędziłem w hotelu dwa tygodnie na przełomie października i listopada 2016.

• Zalety W sumie hotel posiada same zalety, o których kilka słów w opisie
    • Wady Wad raczej nie posiada

Hotel ogólnie wywarł na nas bardzo miłe wrażenie. Właśnie wczoraj wróciliśmy z 14 dniowego pobytu. Zalety hotelu to: - bardzo dobre miejsce na wypoczynek, wszędzie blisko, tak w hotelu jak i po wyjściu na zewnątrz (sklepy, biura podróży, disco) - w hotelu przewaga Niemców, Polaków i Turków (nieliczni Czesi czy Anglicy) - nie ma Rosjan, - posiłki wyjątkowo dobre, nam się nie znudziły, podano nawet z dań rybnych łososia i pstrąga, - na jedzenie nie można narzekać, jest różnorodne: kurczaki, indyk, ryby, kebab, cała paleta surówek, ciast, owoców itp. - hotel połączony z hotelem Titan Garden, więc można korzystać z walorów obu hoteli, - do dyspozycji są 2 baseny odkryte w Titan Select i 2 baseny w Garden, basen kryty oraz basen ze zjeżdżalnią i 3 brodziki, - woda we wrześniu w basenach i w morzu bardzo ciepła 28 - 30 stopni, raj dla lubiących relaks w wodzie, - animacje codzienne (bez niedziel), występy różnych grup w amfiteatrze, ciekawe akrobacje, afrykańskie pokazy, tańce brzucha itp., - obsługa bardzo miła, pomocna i dbająca o gości, co było widać w każdym miejscu, - pokoje czyste, klimatyzacja cicha, sprzątane codzienne, woda dostarczana do pokoju codziennie, - w lobby i w barze przy basenie dobrze działające Wi-Fi, - bary są przy lobby, przy basenie i przy plaży - serwują piwo nalewane Tuborg, wódkę, dżin, brandy, whisky, rum i napoje bezalkohol., - wyjątkowe rozwiązanie baru przy basenach, dosłownie 3 kroki do basenów - zacieniony, z miłym przewiewem, czynny do północy, - na wyjątkową pochwałę zasługują 2 barmani tego baru, na 1 zm. sympatyczny Servet, a od godz. 16.00. Huseyin , - polecam wyprawę statkiem z pływaniem w morzu, czy Delfinarium, cena niewysoka, a rozrywka na dobrym poziomie, - waluta w obiegu (poza lirą turecką) to raczej euro, choć z dolarami też nie ma najmniejszego problemu (tylko gorszy przelicznik) Wady hotelu: - w sumie nie ma, ale... - plaża posiada półkę skalną przy wejściu do wody, więc trzeba uważać, - 2 godz. jazdy z lotniska

Kolejne bardzo udane wakacje w Titan Select, co sprawia że wybieramy się tutaj jeszcze raz i to w tym roku. Polecam wszystkim.

• Zalety czysto i extra obsługa
    • Wady kawałek do morza

Super hotel,szkoda że tylko tydzień.Chciało się być wszędzie plaża,basen,animacje,zakupy w Alani a posiłków szkoda

• Zalety -bardzo blisko do plaży -ładne i zadbane pokoje -możliwość dojazdu do innych miejscowości -zawsze uśmiechnięta obsługa
    • Wady -jedyna wada to winda, w której się raz zacięłam w połowie pięter

Hotel przerósł moje oczekiwania. Proponuję zmienić zdjęcia bo standard jest o wiele wyższy niż na fotografiach. Basen jest niewielki ale nie ma na nim tłoku i jest przede wszystkim CZYSTY! i z wodą ozonowaną. Jedzenie urozmaicone, podczas tygodniowego pobytu nie da się wszystkiego spróbować. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, zna języki i pomoże nie domagając się zapłaty. Pokoje przestronne i ładnie wyposażone (w TV jest nawet polski kanał), a obsługa sprząta codziennie. Codziennie na terenie hotelu wieczorne przedstawienia z gośćmi z różnych stron świata (m.in. z Kenii)W pobliżu hotelu plaża i dużo bazarków. Polecam wycieczki fakultatywne - przede wszystkim safari - extremalna i fajna zabawa. Wycieczka do Pamukali ciekawa ale męcząca - droga w jedną stronę ok. 5 h. Ogólne moje wrażenia są POZYTYWNE i mogę bez zawahania polecić hotel znajomym.