Tossa Beach
Hiszpania / Costa Brava

Tossa Beach: basen, sport i rekreacja

• Tylko 150 m do publicznej, piaszczystej plaży.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 200 m od centrum miasta (malownicza starówka i fortyfikacje obronne).
  • Udogodnienia dla dzieci: miniklub (4-12 lat), plac zabaw, brodzik.
  • Dużo możliwości uprawiania sportu

• Zalety Blisko plaży Czysto Mila obsługa Pyszne jedzenie
    • Wady Płatne WiFi

Bardzo fajny hotel. Wszędzie blisko, przepyszne jedzenie, miła obsługa. Na pewno tam wrócimy. Polecam

• Zalety Bardzo miła i życzliwa obsługa. Świetne jedzenie. Bardzo blisko do morza i spokojnego centrum.
    • Wady Ciut za małe pokoje.

Tossa jest przepiękna i spokojna okolica.Ludzie-turysci mega zyczliwi.Pierwsza nasza zagraniczna wycieczka z 3 latka cała nasza rodzinka wróciła Zakochana w Tossa de Mar.Hotelowe posiłki przepyszne i rozmaicone.Od śniadania do kolacji jest podawanych duuuzo przepysznych owoców.A soki zawsze świeżo wyciskane :-) Za rok wrócimy napewno!!! :-) :-) :-)

• Zalety - czysto - miła obsługa
    • Wady - brak balkonu w naszym pokoju - pora obiadu trwa tylko 1,5 h, po obiedzie do kolacji jest 4,5 godziny bez jedzenia co jest uciążliwe - obsługa przez konsultantów wakacje.pl

Hotel średniej klasy, na pewno nie zasługuje na 4 gwiazdki, zaleta jest to ze jest czysto i obsługa jest miła. Pokoje średniej klasy. W przerwach między posiłkami są serwowane jedynie fast foody - niestety jakość ich jest bardzo niska. Jedzenie w restauracji ok, ale stanowczo za krótki czas na obiad. Alkohole ok. Miejscowość Tossa De Mar jest bardzo piękna, w październiku bardzo mało ludzi a zarazem ciepło. Jestem bardzo nie zadowolony z zakupu w portalu wakacje.pl, ludzi na infolinii nie mają pojęcia o wycieczkach, bagażach, rezydentach. Dwa razy pytaliśmy co oznacza ograniczona opieka rezydenta, Dwie inne konsultantki twierdziły, że opiekun będzie czekał na nas na lotnisku i nas odwiezie do hotelu. Prawda okazała się inna w Barcelonie, musieliśmy sami szukać autobusu, który nas zawiezie do hotelu. Rezydenta nawet nie widzieliśmy, zostawił kartkę z nr telefonu do siebie w hotelu. Nie mamy problemu z ograniczoną opieką rezydenta ale z wprowadzaniem w błąd klienta przez konsultantów wakacje.pl

• Zalety świetne położenie wszędzie blisko, ale bez tłumu i hałasu sporo miejsca, mimo wielu gości, nie czuło się stłoczenia bardzo, miła, pomocna obsługa

Wspaniałe widoki, Tossa jest urocza!!! Polecam każdemu :) wspaniałe miejsce zarówno do zwiedzania, jak i odpoczynku na plaży. Masa turystów przypływała statkami, żeby zobaczyć to, co mieliśmy na miejscu.

• Zalety Doskonałe posiłki.
    • Wady Małe pokoje.

Generalnie hotel OK, ale mam wrażenie, że do głównego hotelu (tam, gdzie jest restauracja) lokowano klientów z krajów zachodniej Europy, a do drugiego głównie Polaków i Rosjan. Minus dla mieszkańców Tossa Beach - trzeba chodzić na posiłki. Jest za to duży plus - jeśli w głównym hotelu ktoś miałby okno na basen to ciszy nie uświadczy. Tossa Beach wygląda zatem na bardziej kameralny :) Jedzenie jest naprawdę pyszne i urozmaicone (dużo owoców morza) ale i tradycyjnych potraw nie brakowało (raz nawet - podczas 2 tygodniowego pobytu - był schabowy :). Amatorzy wołowiny (jak ja) na pewno będą zadowoleni!!!! Baseny w hotelach małe i w miarę szybko kładą się cieniem budynków - zatem plaża po południu to też fajny pomysł. Plaża blisko i bardzo ładna. Piasek to drobny żwirek (nie ma kamieni) i wejście do wody nie wymaga specjalnych butów (te mogą się przydać przy wycieczce na plaże ościenne).

• Zalety spokojna okolica, czyste pokoje
    • Wady obsługa nie zawsze uprzejma, dość małe pokoje

Ogóle wrażenie bardzo dobre. Urozmaicone jedzenie, dużo lokalnych dań. Mimo, że jesteśmy wegetarianami, mieliśmy na prawdę spory wybór dań. Wspaniała okolica, wszędzie blisko. Do plaży kilka minut, do starówki również. Można spacerować wieczorami po starówce i zamku. Nie wiem, czy to wina hotelu czy biura (Ecco Travel), ale po dotarciu do hotelu ok. 23.30 nie otrzymaliśmy żadnego posiłku. Zawsze dostawaliśmy czekała na nas kolacja lub tzw. suchy prowiant, natomiast tym razem nic. Niby żaden problem, jednak o tej porze wszystkie restauracje w okolicy były już zamknięte. Warto więc zabezpieczyć się na taką okoliczność. Przy wykwaterowaniu otrzymaliśmy sprzeczne informacje od kilku różnych recepcjonistów. Jedni mówili, że od 10.00 kończy się doba hotelowa i usługa all inclusive, jednak w dzień wyjazdu okazało się, że możemy korzystać z udogodnień do momentu wyjazdu czyli do ok. 18.00. Teraz drobnostki, ale myślę, że warto wiedzieć, że: -w ofercie jest podane, że bar czynny jest do 23, jednak obsługa wyprasza ludzi z baru już o 22.45. - przez cały dzień nie ma kolejek do baru, a alkohole są naprawdę dobrej jakości. - hotel jest objęty całkowitym zakazem palenia, również na balkonie; można palić przed hotelem i na tarasie, dopóki jest otwarty - basen malutki, ale przy tak pięknych plażach szkoda spędzić pobyt na basenie - jak ktoś ma wrażliwe stopy to na plażę warto zabrać buty plażowe, bo żwirek jest dość ostry :-) Myślę, że przy wyborze tego hotelu warto wybrać usługę all inclusive, ponieważ jest wysokiej jakości, jedzenie i alkohole nie odbiegają od tych serwowanych w okolicznych restauracjach gdzie ceny są dość spore - żeby zjeść porządny posiłek, trzeba policzyć ok 30 euro za osobę. Na koniec dodam, że nie należymy do szczególnie wybrednych osób, a podróżujemy co najmniej raz w roku na zagraniczny wypoczynek, więc mamy porównanie.

• Zalety blisko plaży, miła obsługa, czyste pokoje, świetne zróżnicowane jedzenie
    • Wady mały basen ale i tak wszyscy idą na plaże

Jedzenie przepyszne, świetna organizacja i bardzo miła obsługa. Bar z drinkami, napojami i przekąskami (frytki, hod-dog, hamburger, tost, lody ) Miejscowość malownicza z trzema plażami. Skały, góry, zabytki i piękne morze. Polecam także zakup u Rezydenta wycieczki do Barcelony. To był świetny wybór! Polecam!

• Zalety Położenie
    • Wady Jak na **** hotel to szału nie ma....

Urocze miejsce, w szczególności starówka (zameczek), piękne widoki i dużo spokoju....

• Zalety Położenie, czystość i obsługa

Hotel położony blisko plaży i blisko przepięknej starówki, nowoczesny, czysty z miłą i kompetentna obsługa. Posiłki zróżnicowane i smaczne. Minusem może być jedynie mały basen ale tylko dla tych co nie korzystają z uroków pięknej plaży z krystalicznie czystą wodą

• Zalety Położenie - bardzo blisko plaży ok 150 m, nowoczesny, czysty, zadbany, profesjonalna obsługa, obfite, zróżnicowane i smaczne posiłki
    • Wady Dla tych co lubią kąpiel w basenie - małe baseny

Hotel w przepięknej i urokliwej miejscowości Tossa z przepiękną starówką i warownią. Bardzo blisko czystej plazy, z błękitną wodą, żwirkową plażą. Hotel bardzo zadbany, czysty. Posiłki zróżnicowane, obfite, smaczne. Hotel idealnie położony - bardzo blisko głównej plaży, blisko starówki, blisko warowni którą znajduję się na wzgórzu.