Tropicana Azure Club
Egipt / Sharm el Sheikh

Tropicana Azure Club: basen, otoczenie hotelu

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Około 600 m od prywatnej, piaszczystej plaży z pomostem i dostępem do rafy koralowej
  • Około 9 km od lotniska w Sharm el Sheikh
  • Niewielki aquapark z 2 zjeżdżalniami (dla dzieci od 12 lat)
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Gdańska All Inclusive

beti
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Wspaniale zaprojektowany z dużym basenem
    • Wady Plaża nędza trzeba było iść na obcy pomost żeby pooglądać w wodzie rybki gdyż na pomoście przydzielonym naszemu hotelowi była czerwona flaga Animacje takie sobie animatorzy zero zachęty z ich strony do współpracy w zabawach nawet dopołudniowych a byłam w wielu hotelach i można było zaobserwować jak inni się starali oprócz utworu bomba oraz nossa z układem choreograficznym nic więcej to jedyne minusy.

Hotel z dużym holem w którym można było posiedzieć przy drinku lub napoju. Basen,który jest podzielony skalami ,mostkami , wytyczonymi miejscami na granie w piłkę oraz wieloma miejscami o różnych głębokościach do pływania , dużo leżaków których nie potrzeba rezerwować za każdym razem można było gdzie indziej się opalać posiłki pyszne zawsze można zjeść coś innego ,pyszne zupy , ciepłe pączki pieczone przy turyście typowa kuchnia egipska do oporu ciast i deserów ale jeżeli ktoś się decyduje na wypoczynek w tym kraju to nie ma co wybrzydzać nie znajdziesz tam schabowych ani bigosu,pokoje duże nas było troje mieliśmy pokój na parterze składający się z 2 pomieszczeń dwóch balkonów otrzymaliśmy bez żadnej wkładki w paszport miła obsługa sprzątali codziennie szwankowała nam trochę klimatyzacja ale po 15 minutach przyszło 4 pracowników i naprawiona była natychmiast , myślimy o wypoczynku w tym hotelu w następnym roku Co ciekawe pod czas naszego pobytu w hotelu można stwierdzić było iż najwięcej było polaków z 80% pużniej rosjan , anglików oraz egipcjan

Opinia dodana: 31 lipca 2014

Magda,Kamil
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Pokoje duże, czyste, łazienka rewelacyjna, wyposażenie super, według mnie brakowało tylko czajnika bezprzewodowego i nie mieliśmy jak gotować wody na mleko dla dziecka 3 letniego, ale daliśmy radę. Jedzenia strasznie dużo, ale bardzo smaczne. Obsługa świetna i miła. Basen hotelowy rewelacyjny codziennie czyszczony. Ogólne wrażenia bardzo dobre. żałuję tylko, że 8 dni a nie dłużej tam byliśmy. Z całą pewnością za rok tam wrócimy.
    • Wady niestety restauracje i bary w okolicy to całkowity ich brak, prócz mc donalda i kfc nie ma nic co by można było zjeść. Atrakcji w okolicy również brak. Miasto brudne ale fajne, żal tylko tych biednych ludzi zwłaszcza malutkich dzieci śpiących na ulicy i proszących o kupno jakiejkolwiek pamiątki. Do plaży strasznie daleko i nie warto, plaża może ładna ale niestety piaszczysto-żwirkowa, bez ochronnych butów z całą pewnością stopy nie obejdą się bez skaleczenia. Natomiast pomost na tej plaży jest dużym plusem. Wadą hotelu jest natomiast całkowity brak rozrywki i animacji. jedynie plusem jest, że przebywając na basenie można posłuchać muzyczki puszczanej przy basenowym barze. Udogodnienia dla dzieci słabe, plac zabaw na zewnątrz hotelu jak i w środku. Natomiast nad basenami i atrakcjami wodnymi dla małych dzieci powinni popracować.

Ogólne wrażenia bardzo dobre. Z całą pewnością za rok się znów tam wybierzemy lecz zdecydowanie na dłużej. Hotel idealny miejsce również, pogoda pewna więc czego chcieć więcej. Lecieliśmy z Exim Tours i jesteśmy zadowoleni w 100%. Jak najbardziej polecamy.

Opinia dodana: 07 lipca 2014

osoba prywatna Zdzisław, Barbara
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety zaletą tego hotelu jest ciche kameralne położenie i niestety wiecej zalet ten hotel nie posiada
    • Wady wad jest wiele : kiepskie posiłki zero animacji,rozrywki strasznie daleko do plazy (przejscie przez ulice i przez drugi hotel który ma ogromną powierzchnie) ogólnie procz lezenia na lezaku nie ma co robic Po godzinie 18 zakaz kapieli w basenie oraz pojscia na plaze(hotel przez ktory trzeba przejsc zamka wejscie dla obcych turystów o 18)

hotel w którym jedynie mozna polezec spokojnie na lezaku lub wykąpac sie w basenie niech nikt tam na nic wiecej nie liczy chyba ze wycieczki fakultatywne ktore urozmaicą pobyt po godzinie 18nzero kapieli w basenie czy pojscie na plaze

Opinia dodana: 03 lipca 2014

ania
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety Duży przestronny

Bardzo miło spędziłam urlop w tym Hotelu.Jedyny minus to daleko od hotelu plaża.

Opinia dodana: 25 maja 2014

Pobyt: Marzec 2014

:) pobyt bardzo udany, cena adekwatna, smaczne jedzenie

Opinia dodana: 04 marca 2014

Lilla
    Pobyt: Styczeń 2014

• Zalety - kameralny; - urokliwy; - zadbany
    • Wady -goście arabscy którzy niszczą dużo jedzenia i pozostawiają totalny\" syf\" co nawet miejscowym kelnerom to przeszkadza

Hotel można z czystym sumieniem polecić, na pewno tam jeszcze kiedyś wrócimy! Obsługa jest dyskretna, uśmiechnięta, bardzo miła,grzeczna i nie nachalna, podczas całego pobytu nikt nie poprosił o bakszysz. Jedyną wadą są goście na stołówce o innej kulturze (Arabowie) oczywiście ubliżyła bym wszystkim Arabom- nie umiałam sobie wytłumaczyć jak można niszczyć tyle jedzenia.

Opinia dodana: 11 lutego 2014

Emilia
    Pobyt: Listopad 2013

• Zalety Bardzo dobry hotel, miła atmosfera,udane wakacje.Gorąco polecam.

Gorąco polecam wyjazd do Jerozolimy i Betlejem, kąpiel w Morzu Martwym.Rezydenci Alfa Star bardzo kompetentni.

Opinia dodana: 01 grudnia 2013

Zbyszek S
    Pobyt: Lipiec 2013

Pare dodatkowych uwag. W czasie 2 pobytow ani razu nie spotkalem sie z jakolwiek dyskryminacja na rzecz Anglikow. W okolicach basenu bywalem tylko rano i wieczorem. nie liczylem na animacje- to jakas koszmarna instytucja dobra dla przedszkolakow i emerytow uzaleznionych od KO'wca na wczasach z FwP. Bez napiwkow da sie spedzic wczasy. Wystarczy dolar dla boya, ktory zaniosl nam walizki do pokoju. Widoki z pokoju niepotrzebne, spedza sie w nim tylko noce. wymyslne ptaki z recznikow niepotrzebne. We wszystkich barach leja kazdemu tak samo. :-) Po rosyjsku mowi prawie cala obsluga. i powtarzam- po sniadaniu nad morze lub na wycieczke.

Opinia dodana: 21 lipca 2013

darcik1
    Pobyt: Lipiec 2013

Hotel dość fajny ale wymaga już małego odświeżenia.Obsługa miła ale preferująca angoli ( napiwki).Brak animacji w języku polskim .Jedzenie urozmaicone myślę , że każdy znajdzie coś dla swojego podniebienia.Do plaży pieszo około 10min.przez hotel GRAND AZURE lub Busem ale snurkowanie wśród raf całkowicie nam ten spacerek wynagrodzi.Ogólnie polecam ten hotel.

Opinia dodana: 11 lipca 2013

Irena Zdrojewska

Pobyt: Grudzień -0001

• Ceniących spokój, rodzin z dziećmi

Właśnie wróciliśmy z pobytu w "Tropicana Azure Club "Super obsługa ,bardzo miła atmosfera.Wyżywienie świetne dla każdego.Polecam ;-)

Opinia dodana: 29 kwietnia 2013