Zornitsa Sands
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Zornitsa Sands: basen

• Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży
  • W pobliżu hotelu znajduje się aquapark
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny pełne wyżywienie
    390 zł 3 dni / os. Sprawdź

Myślałem,że ludzie przesadzają.Dopiero gdy dotarłem na miejsce i zobaczyłem w jakie SZAMBO w dosłownym tego słowa znaczeniu ulokowałem moje oszczędności wakacyjne przyszła mi ochota aby wracać z powrotem do Polski. Szambo z hotelu Royal Park wypływa wprost na plaże i do morza tam gdzie goście Zornitzy rzekomo mają plażować.Smród jaki unosi się w powietrzu jest nie do opisania. Zwrócenie uwagi rezydentowi nie przyniosło jakiegokolwiek skutku. Omijajcie to WYSYPISKO ŚMIECI szerokim łukiem, przecież na świecie jest tyle pięknych miejsc. Dla zainteresowanych posiadam "śliczne fotki" "ekologicznego rozlewiska"

Hotel jest polozyny blisko morza jednakze brud i smrud a takze ilosc duzych kamieni i glonow uniemozliwia kompanie sie. Obsluga nie dba o lazienki, sa bardzo nie doczyszczone. Jest duzo jedzenia jednakze jest ono nie dobre, zimne. Spowodowalo ono zatrucie pokarmowe wszystkich obecnych polakow w tymze czasie. Ogolnie 5* to bardzo za duzo na ten hotel, NIE POLECAM.

Hotel jak na Bułgarie o.k, ale osoby będące w innych hotelach 5* na świecie mogą być nieco rozczarowane. Położenie fatalne. Dookoła nie ma nic. Ogólnie stracone pieniądze i czas.

W okolicach hotelu nie ma zbyt wielu rozrywek, więc ludzie nastawieni na wakacyjne szaleństwo nie powinni się tam wybierać (w poliżu hotelu nie ma żadnych knajp, dyskotek, sklepów itp.). Hotel jest bardzo ładny i naprawdę wygląda jak na zdjęciach. Na plażę można wyjść na bosaka prosto z hotelu. Wejście do morza jest b. dobre (nie ma kamieni, których jest dużo w innych miejscach), wodorostów w sumie też nie. Na plaży jest mnóstwo fajnych muszelek, a w morzu krabiki, woda b. słona :) Jedzonko jest przepyszne i NAPRAWDĘ każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie można spróbować czegoś innego na obiadokolacji, tylko śniadania są zawsze takie same. jeśli jest się sympatycznym dla niej :) Kilka uśmiechów naprawdę może zdziałać cuda! ;)

Hotel Zornitza Sands połóżony jest bardzo ładnie. Z każdego pokoju widok na morze oddalone o ok. 50 m. Niestety podstawowa wada, często nie do zniesienia to smród szamba na plaży głównie w części bliskiej budunku. Moim zdaniem 5 gwiazdek dla dla tego hotelu to lekka przesada - 3 i pół gwiazdki to tyle mozna przydzielić. Otoczenie hotelu (teren poza ogrodzeniem) to bardzo dużo śmieci i brudu.

Byłam tam dwa lata temu mogła bym tam jeżdzić co roku jest wypas wszystkim polecam czysto do morza można z hotelu na bosaka polecam wyjazd z dziećmi hotel przystosowany.MEGA POZYTYW

Pięć gwiazdek chyba lokalnych, jak na mój gust europejskie trzy.