Zornitsa Sands
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Zornitsa Sands: basen

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży
  • W pobliżu hotelu znajduje się aquapark
  • Wyjazd z Poznania pełne wyżywienie
  • Wyjazd z Katowic pełne wyżywienie

Piotr Muras
    Pobyt: Czerwiec 2011

• Wymagających klientów, szukających rozrywki, rodzin z dziećmi

Opinia dodana: 30 lipca 2011

deny73
    Pobyt: Czerwiec 2010

Myślałem,że ludzie przesadzają.Dopiero gdy dotarłem na miejsce i zobaczyłem w jakie SZAMBO w dosłownym tego słowa znaczeniu ulokowałem moje oszczędności wakacyjne przyszła mi ochota aby wracać z powrotem do Polski. Szambo z hotelu Royal Park wypływa wprost na plaże i do morza tam gdzie goście Zornitzy rzekomo mają plażować.Smród jaki unosi się w powietrzu jest nie do opisania. Zwrócenie uwagi rezydentowi nie przyniosło jakiegokolwiek skutku. Omijajcie to WYSYPISKO ŚMIECI szerokim łukiem, przecież na świecie jest tyle pięknych miejsc. Dla zainteresowanych posiadam "śliczne fotki" "ekologicznego rozlewiska"

Opinia dodana: 17 lipca 2010

moncisko
    Pobyt: Czerwiec 2010

Hotel jest polozyny blisko morza jednakze brud i smrud a takze ilosc duzych kamieni i glonow uniemozliwia kompanie sie. Obsluga nie dba o lazienki, sa bardzo nie doczyszczone. Jest duzo jedzenia jednakze jest ono nie dobre, zimne. Spowodowalo ono zatrucie pokarmowe wszystkich obecnych polakow w tymze czasie. Ogolnie 5* to bardzo za duzo na ten hotel, NIE POLECAM.

Opinia dodana: 15 lipca 2010

abelinda
    Pobyt: Sierpień 2009

Hotel jak na Bułgarie o.k, ale osoby będące w innych hotelach 5* na świecie mogą być nieco rozczarowane. Położenie fatalne. Dookoła nie ma nic. Ogólnie stracone pieniądze i czas.

Opinia dodana: 15 marca 2010

Kama
    Pobyt: Sierpień 2009

• Wymagających klientów, ceniących spokój

W okolicach hotelu nie ma zbyt wielu rozrywek, więc ludzie nastawieni na wakacyjne szaleństwo nie powinni się tam wybierać (w poliżu hotelu nie ma żadnych knajp, dyskotek, sklepów itp.). Hotel jest bardzo ładny i naprawdę wygląda jak na zdjęciach. Na plażę można wyjść na bosaka prosto z hotelu. Wejście do morza jest b. dobre (nie ma kamieni, których jest dużo w innych miejscach), wodorostów w sumie też nie. Na plaży jest mnóstwo fajnych muszelek, a w morzu krabiki, woda b. słona :) Jedzonko jest przepyszne i NAPRAWDĘ każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie można spróbować czegoś innego na obiadokolacji, tylko śniadania są zawsze takie same. jeśli jest się sympatycznym dla niej :) Kilka uśmiechów naprawdę może zdziałać cuda! ;)

Opinia dodana: 19 września 2009

Bol
    Pobyt: Lipiec 2009

Hotel Zornitza Sands połóżony jest bardzo ładnie. Z każdego pokoju widok na morze oddalone o ok. 50 m. Niestety podstawowa wada, często nie do zniesienia to smród szamba na plaży głównie w części bliskiej budunku. Moim zdaniem 5 gwiazdek dla dla tego hotelu to lekka przesada - 3 i pół gwiazdki to tyle mozna przydzielić. Otoczenie hotelu (teren poza ogrodzeniem) to bardzo dużo śmieci i brudu.

Opinia dodana: 30 sierpnia 2009

hanna
    Pobyt: Czerwiec 2009

Opinia dodana: 01 sierpnia 2009

asia
    Pobyt: Maj 2009

Byłam tam dwa lata temu mogła bym tam jeżdzić co roku jest wypas wszystkim polecam czysto do morza można z hotelu na bosaka polecam wyjazd z dziećmi hotel przystosowany.MEGA POZYTYW

Opinia dodana: 05 czerwca 2009

sharku
    Pobyt: Czerwiec 2008

• Szukających rozrywki, rodzin z dziećmi, aktywnych

Opinia dodana: 27 września 2008

Wymagajaca
    Pobyt: Lipiec 2008

Pięć gwiazdek chyba lokalnych, jak na mój gust europejskie trzy.

Opinia dodana: 25 sierpnia 2008