ITAKA - LATO 2017 Dzieci już od 299 zł + dopłaty, tylko 30% zaliczki

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

 • Tylko 30% zaliczki
 • Atrakcyjny pakiet zniżek:
  • do 40% rabatu (wliczony w cenę) dla dorosłychZniżki promocyjnej nie otrzymują osoby na dostawkach, które korzystają z oferty świadczenia hotelowe gratis
  • do 50% zniżki (wliczona w cenę) dla dziecka na pobyt w hotelu - dotyczy wybranych hoteli - oferty już od 299 zł + dopłatyZniżki promocyjnej nie otrzymują dzieci na dostawkach, które korzystają z oferty świadczenia hotelowe gratis. Zniżka dotyczy hoteli ze stałą ceną dla dziecka.
 • Pakiet gwarancji GRATIS:
  • Gwarancję Niezmienności CenyOrganizator gwarantuje, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu. Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
  • Gwarancję Najniższej CenyOrganizator gwarantuje prawo do najniższej ceny w promocji niniejszej promocji. Jeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach niniejszej promocji Organizator odda różnicę. Gwarancja nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji; jak wycieczki lokalne, gwarancja niezmienności ceny itp.
  • Gwarancję Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji do 31.03.2017Organizator gwarantuje prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji do 31.03.2017, jednak nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić: termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę LATO 2017 Organizatora w tej samej lub wyższej cenie. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym).
Promocja trwa do 31.03.2017r.