Rainbow - LATO 2017

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Niską zaliczkę - tylko 25%
  • Rabat do 40% (wliczony w cenę)
  • Do 400 zł w przyjacielskim rabacie (dotyczy tylko ofert pobytowych) - każdy nowy Klient Organizatora, który zarezerwuje wczasy z oferty Lato 2017 Organizatora i wpłaci zaliczkę otrzyma dowolną liczbę voucherów, które może przekazać innym osobom do realizacji na dowolny wyjazd z oferty Lato 2017 OrganizatoraKlient z polecenia, aby otrzymać rabat, powinien zgłosić się z voucherem do salonu sprzedaży lub call center Wakacje.pl (tel.: 58 300 16 66). Po jego okazaniu może otrzymać do 200 zł dodatkowego rabatu. Zniżkę do 200 zł otrzyma również polecający. Rabat liczony jest od wartości całej rezerwacji i uzależniony od liczby osób na rezerwacji. Z vouchera można skorzystać tylko do 28.02.2017, jednak również wtedy, gdy moment potwierdzenia rezerwacji wstępnej następuje po tym terminie.
  • Tylko 5 zł/os. za wybór standardowego miejsca w samolocie i do 50% taniej za miejsca premium (na wybranych rejsach)Za miejsca premium - np. przód samolotu - miejsca premium oferowane są nawet za połowę ceny. Cena może być uzależniona od kierunku, terminu lub rodzaju przewoźnika. Dostępność miejsc premium zależna jest od typu samolotu, kierunku i ogólnych warunków przewozu. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zmiany wybranego miejsca. Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu są równoznaczne z anulacją wybranego miejsca w samolocie. W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji i wybrania innej oferty, Organizator gwarantuje wybór tylko spośród dostępnych na daną chwilę miejsc. W przypadku dokonanej dopłaty do miejsc premium i braku możliwości zagwarantowania tych miejsc na wybrany ponownie przelot, Organizator zwraca nadpłaconą za miejsce kwotę i proponuje inne, dostępne miejsca. W przypadku zmiany typu samolotu, Organizator dołoży wszelkich starań, aby zachować pierwotnie zarezerwowane miejsca.
  • Dodatkowy 4-kg limit bagażu rejestrowanego i posiłek (kanapka + napój bezalkoholowy) podczas lotu za 1 zł/os. w jedną stronę - dotyczy wybranych rejsów czarterowych Liczba osób, które mogą skorzystać z dodatkowego bagażu i posiłku jest dla każdego lotu ograniczona. Oznacza to, że w każdym momencie trwania promocji opcja może zostać wyłączona. Możliwość wyboru opcji dodatkowego bagażu i posiłku istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji, natomiast w przypadku rezerwacji wstępnych najpóźniej w dniu potwierdzenia. Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu, w którym przysługiwał dodatkowy limit bagażowy i posiłek, jest równoznaczna z rezygnacją z tych benefitów. W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji przez Klienta i wybrania innej oferty, Organizator gwarantuje zachowanie dodatkowego limitu bagażu i posiłku, o ile taka możliwość na nowym wybranym rejsie istniała podczas trwania promocji lub w jej trakcie nie została zatrzymana. W przypadku braku możliwości potwierdzenia dodatkowego limitu bagażu i posiłku Organizator zapewnia zwrot opłaty.
  • Gwarancję Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji do 50% taniejJeśli Klient chciałby zmienić termin i rodzaj wyjazdu, kierunek, lub hotel, i wykupi Gwarancję Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji nie poniesie z tego tytułu kosztów nawet do 15 dni przed wyjazdem. Do 28.02.2017 r. wszystkie warianty gwarancji (STANDARD, PREMIUM I KOMFORT) są z rabatem nawet do 50%.Organizator nie pobierze za zmianę opłat według warunków uczestnictwa, a cena zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu, w miarę dostępności miejsc w hotelach, na programach objazdowych i samolotach. Jeśli nowa impreza będzie droższa, należy dopłacić różnice wynikającą z wyliczenia ceny. W przypadku wyboru tańszej wycieczki, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 5%. Zachowany rabat nie może być wyższy niż najwyższy rabat obowiązujący na daną imprezę i dany termin w dniu dokonania rezerwacji. Z gwarancji można skorzystać tylko raz i tylko w ramach oferty z sezonu LATO 2017 Organizatora. Warunkiem skorzystania z gwarancji jest równoczesna zmiana dla wszystkich osób zakwaterowanych w jednym pokoju w ramach jednej rezerwacji. Nie jest możliwa zmiana dla pojedynczych uczestników, zakwaterowanych w tym samym pokoju oraz zmiana uczestnika.
  • Do 100 Euro na bilety wstępów dla każdej osoby z rezerwacji (dotyczy tylko ofert objazdowych oraz 7+7)Każda osoba z rezerwacji premiowana jest voucherem o nominale: od 10 do 100 Euro. Wartość vouchera może być różna dla różnych wycieczek i może być zmieniana w trakcie trwania promocji. Voucher może być wykorzystany tylko i wyłącznie podczas wycieczek objazdowych i objazdowo-pobytowych wykupionych w czasie trwania promocji. W przypadku, gdy wartość biletów wstępów wyrażona jest w innej walucie niż Euro przyjmujemy poniższy przelicznik dla 10 EURO. W przypadku voucherów o wyższych nominałach np. 20 EURO wartość należy przemnożyć: 10 EUR = 11 USD 10, EUR = 8 Funtów Szterlingów (GPB), 10 EUR = 90 Koron Norweskich (NOK), 10 EUR= 270 Koron Czeskich (CZK), 10 EUR= 11 Franków Szwajcarskich (CHF). W przypadku, gdy wartość biletów wstępów jest wyższa od wartości vouchera, należy do nich dopłacić. Organizator nie zwraca różnicy w przypadku wartości niższych.
  • Gwarancję Najniższej CenyJeśli cena wyjazdu, który wybierze Klient będzie niższa Organizator zwróci różnicę. Gwarancja nie dotyczy ofert Last Minute
  • Gwarancję Niezmiennej Ceny w promocyjnej cenie 7 zł/os. do 28 lutego 2017 r.Organizator gwarantuje, że bez względu na wahania kursów walut, podwyżki kosztów paliwa czy innych opłat cena wakacji nie wzrośnie. Gwarancją nie są objęte koszty wiz i opłat wjazdowych oraz koszty związane z realizacją programów. Możliwość wykupienia gwarancji w promocyjnej cenie istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji, natomiast w przypadku rezerwacji wstępnych najpóźniej w dniu potwierdzenia.
  • Gwarancję Zmiany Uczestnika w promocyjnej cenie 9 złGwarancja oznacza, że Klient może zgłosić chęć zmiany imienia i nazwiska i danych osobowych uczestnika do 7 dni przed datą wyjazdu i nie poniesie z tego tytułu żadnych opłat, o ile impreza turystyczna nie jest wyjątkiem od tej reguły, zgodnie z którym bezpłatna zmiana możliwa jest na większą liczbę dni niż 7. Z gwarancji może skorzystać tylko jedna osoba z rezerwacji i tylko jeden raz.
Promocja trwa do 28.02.2017r.