Rainbow - LATO 2017 Parking za 1 zł, karta na darmowy roaming

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

 • Do 40% rabatu (wliczony w cenę)
 • Dodatkowy rabat dla rodzin::Aby móc skorzystać z promocji wszystkie osoby muszą być objęte jedną umową
  • do 1000 zł zniżki (wliczona w cenę) przy zakwaterowaniu 2+2 (tj. 2 os. dorosłe i 2 dzieci na dostawce)Dopuszczalny wiek dziecka na dostawce może się różnić w zależności od hotelu i kierunku. Wysokość zniżki może się różnić w zależności od hotelu, kierunku i terminu wyjazdu
  • do 700 zł zniżki (wliczona w cenę) przy zakwaterowaniu 2+1 (tj. 2 os. dorosłe i 1 dziecko na dostawce)Dopuszczalny wiek dziecka na dostawce może się różnić w zależności od hotelu i kierunku. Wysokość zniżki może się różnić w zależności od hotelu, kierunku i terminu wyjazdu
 • Do 500 zł dodatkowego rabatu (wliczony w cenę) dla parprzy założeniu, że para to 2 os. pełnopłatne zakwaterowane w tym samym pokoju. Aby móc skorzystać z promocji wszystkie osoby muszą być objęte jedną umową. Wysokość rabatu może być różna w zależności od hotelu, kierunku.
 • Gwarancję Najniższej Ceny GRATISJeśli cena wyjazdu, który wybierze Klient, będzie niższa Organizator zwróci różnicę. 3. Gwarancja nie dotyczy ofert Last Minute i obejmuje tylko ofertę Organizatora.
 • Gwarancję Niezmiennej Ceny w promocyjnej cenie 6 zł/os.Organizator gwarantuje, że bez względu na wahania kursów walut, podwyżki kosztów paliwa czy innych opłat cena wakacji nie wzrośnie. Gwarancją nie są objęte koszty wiz i opłat wjazdowych oraz koszty związane z realizacją programów.
 • NOWOŚĆ - Gwarancję Zmiany Uczestnika GRATISGwarancja oznacza, że Klient może zgłosić chęć zmiany imienia i nazwiska i danych osobowych uczestnika do 7 dni przed datą wyjazdu i nie poniesie z tego tytułu żadnych opłat, o ile impreza turystyczna nie jest wyjątkiem od tej reguły, zgodnie z którym bezpłatna zmiana możliwa jest na większą liczbę dni niż 7. Bezpłatna Gwarancja Zamiany Uczestnika dotyczy imprez z oferty Lato 2017 Organizatora. Z gwarancji może skorzystać tylko jedna osoba na rezerwację i tylko jeden raz. Zmiana uczestnika pociąga za sobą utratę następujących benefitów: dodatkowego 4-kg limitu bagażu rejestrowanego i posiłku za 1 zł, wyboru standardowego miejsca w samolocie za 5 zł/os, parkingu przy lotnisku za 1 zł + pewności miejsca, karta na darmowy roaming.
 • Dodatkowy 4-kg limit bagażu rejestrowanego i posiłek (kanapka + napój bezalkoholowy) podczas lotu za 1 zł/os. w jedną stronę - dotyczy wybranych rejsów czarterowych Liczba osób, które mogą skorzystać z dodatkowego bagażu i posiłku jest dla każdego lotu ograniczona. Oznacza to, że w każdym momencie trwania promocji opcja może zostać wyłączona. Możliwość wyboru opcji dodatkowego bagażu i posiłku istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji, natomiast w przypadku rezerwacji wstępnych najpóźniej w dniu potwierdzenia. Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu, w którym przysługiwał dodatkowy limit bagażowy i posiłek, jest równoznaczna z rezygnacją z tych benefitów. W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji przez Klienta i wybrania innej oferty, Organizator gwarantuje zachowanie dodatkowego limitu bagażu i posiłku, o ile taka możliwość na nowym wybranym rejsie istniała podczas trwania promocji lub w jej trakcie nie została zatrzymana. W przypadku braku możliwości potwierdzenia dodatkowego limitu bagażu i posiłku Organizator zapewnia zwrot opłaty.
 • Niską zaliczkę - tylko 25% przy rezerwacji do 20.01.2017 r.Resztę kwoty należy dopłacić najpóźniej 30 dni przed wyjazdem
 • Tylko 5 zł/os. za wybór miejsca (standardowego) w samolocie (na wybranych rejsach)Za miejsca typu premium - np. przód samolotu - opłata jest wyższa, dostępna w cennikach standardowych. W niniejszej promocji miejsca premium oferowane są nawet za połowę ceny. Cena może być uzależniona od kierunku, terminu lub rodzaju przewoźnika. Dostępność miejsc premium zależna jest od typu samolotu, kierunku i ogólnych warunków przewozu. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zmiany wybranego miejsca. Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu są równoznaczne z anulacją wybranego miejsca w samolocie. W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji i wybrania innej oferty, Organizator gwarantuje wybór tylko spośród dostępnych na daną chwilę miejsc. W przypadku dokonanej dopłaty do miejsc premium i braku możliwości zagwarantowania tych miejsc na wybrany ponownie przelot, Organizator zwraca nadpłaconą za miejsce kwotę i proponuje inne, dostępne miejsca. W przypadku zmiany typu samolotu, Organizator dołoży wszelkich starań, aby zachować pierwotnie zarezerwowane miejsca.
 • Parking przy lotnisku za 1 zł + pewność miejscaPodczas rezerwacji imprezy lotniczej z oferty Lato 2017 Organizatora, Organizator oferuje możliwość rezerwacji miejsca na parkingu START PARKING przy wybranym lotnisku tylko za 1 zł. Do jednej rezerwacji przysługuje jedno miejsce parkingowe. Dodatkowym bonusem jest pewność miejsca. Możliwość dodania usługi Parking za 1 zł istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji, natomiast w przypadku rezerwacji wstępnych najpóźniej w dniu potwierdzenia. Promocja dotyczy wszystkich lotnisk, z jakich Organizator oferuje wyloty. Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu jest równoznaczne z anulacją rezerwacji parkingu za 1 zł. W przypadku odwołania wyjazdu przez Rainbow lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji i wybrania innej oferty lub anulowania wylotu z danego miasta, Klient zachowuje miejsce parkingowe w promocyjnej cenie 1 zł na parkingu przy nowym lotnisku. W przypadku braku miejsca parkingowego przy nowym lotnisku Organizator zwraca wpłaconą kwotę.
 • Kartę o wartości roamingu i transferu danych w wysokości 50 zł za 1 złW tej specjalnej cenie można kupić 1 kartę przy 1 rezerwacji. Możliwość zakupu karty w promocyjnej cenie 1 z istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji, natomiast w przypadku rezerwacji wstępnych najpóźniej w dniu potwierdzenia. Niezbędne będzie podanie w rezerwacji prawidłowych danych kontaktowych: adres korespondencyjny, mail i numer telefonu Klienta. Anulowanie rezerwacji bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu są równoznaczne z anulacją karty za 1 zł. W takim przypadku karta zostanie dezaktywowana. W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji i wybrania innej oferty, karta nie traci ważności. Promocja nie obejmuje dodatkowych doładowań karty.
 • Gwarancję Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji za 1 zł/os.Jeśli Klient chciałby zmienić: termin i rodzaj wyjazdu, kierunek, lub hotel, nie poniesie z tego tytułu kosztów, nawet do 30 dni przed wyjazdem. Za zmianę Organizator nie pobierze opłat według warunków uczestnictwa, a cena zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu, w miarę dostępności miejsc w hotelach, na programach objazdowych i samolotach. Jeśli nowa impreza będzie droższa, należy dopłacić różnicę wynikającą z wyliczenia ceny. W przypadku wyboru tańszej wycieczki, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 5%. Zachowany rabat nie może być wyższy niż najwyższy rabat obowiązujący na daną imprezę i dany termin w dniu dokonania rezerwacji. Z gwarancji można skorzystać tylko raz i tylko w ramach oferty z sezonu LATO 2017 Organizatora. 5. Warunkiem skorzystania z gwarancji jest równoczesna zmiana dla wszystkich osób zakwaterowanych w jednym pokoju w ramach jednej rezerwacji. Nie jest możliwa zmiana dla pojedynczych uczestników, zakwaterowanych w tym samym pokoju oraz zmiana uczestnika. Istnieje możliwość zakupu innych wariantów gwarancji (STANDARD I PREMIUM) w bardzo atrakcyjnych cenach
Promocja trwa do 20.01.2017r.