TUI - egzotyka na LATO 2017 300 zł rabatu, tylko 20% zaliczki

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • 300 zł rabatu (wliczony w cenę) dla każdej osoby dorosłej i każdego dziecka powyżej 2 roku życia
  • Minimalną wysokość zaliczki - tylko 20% ceny zarezerwowanej imprezy turystycznej
  • Gwarancję Niezmienności Ceny w promocyjnej cenie 20 zł/os.Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej w okresie niniejszej promocji nie ulegnie zmianie. Dotyczy to sytuacji, gdyby wzrósł kurs walut, koszty transportu lub opłaty lotniskowe czy portowe - cena zarezerwowanych wakacji zostaje bez zmian. Gwarancja nie dotyczy sytuacji wprowadzania zmian w rezerwacji na żądanie Klienta, skutkiem których pierwotna cena na umowie o świadczenie usług turystycznych może ulec zmianie.
  • Gwarancję Najtaniej w First Minute w promocyjnej cenie 30 zł/os.Zakupu gwarancji Najtaniej w First Minute w promocyjnej cenie 30 zł/os. można dokonać wyłącznie w momencie zakładania rezerwacji na rzecz wszystkich uczestników wskazanych na rezerwacji. W przypadku gdy w okresie od dnia zakupu imprezy turystycznej aż do 1-ego dnia roboczego poprzedzającego wyjazd Klienta na wakacje (nawet w okresie Last Minute) cena oferowanej przez Organizatora imprezy turystycznej identycznej pod względem terminu wyjazdu, lotniska wylotowego, hotelu, liczby pokoi, typu pokoju i konfiguracji osób w pokoju, wieku uczestników imprezy turystycznej, formy wyżywienia, klasy przelotu, ilości pokoi na rezerwacji będzie niższa niż cena po której Klient kupił imprezę turystyczną w trakcie trwania niniejszej promocji, Organizator zwróci Klientowi różnicę.
  • Zmniejszone koszty rezygnacji - do 31 dni przed rozpoczęciem imprezy koszty anulacji wynoszą za osobę 20% ustalonej ceny
Promocja trwa do 08.05.2017r.