Wakacje.plBiura podróżyMouzenidis Travel

Biuro podróży Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel logo

Biuro podróży Mouzenidis Travel zostało założone w 1995 r. Na polskim rynku działa od maja 2015 roku. Jako lider organizujący wycieczki do Grecji firma proponuje Klientom wyloty z Warszawy i Katowic na Chalkidiki i Riwierę Olimpijską oraz Kretę. W bogatym portfolio znajduje się blisko 500 hoteli (od 2 do 5 gwiazdkowych), w każdej formule wyżywienia. W najbliższym czasie planowane są kolejne regiony oparte na przelotach czarterowych, a w ramach tzw. "dojazdu własnego" istnieje możliwość rezerwacji ok. 2000 hoteli w całej Grecji.

Główna siedziba Mouzenidis Travel znajduje się w greckich Salonikach, ale filie biura działają również w: Atenach, na Riwierze Olimpijskiej i Chalkidiki, Peloponezie, Krecie Korfu, Rodos, Thassos i Zakynthos. Regionalna sieć firmy stale zwiększa liczbę oddziałów w Niemczech, Rosji, na Ukrainie, na Węgrzech, Białorusi, Mołdawii, Kazachstanie, Rumunii, Serbii, Łotwie i Bułgarii.

Biuro dysponuje także własną linią lotniczą Ellinair oraz własną siecią hoteli Bomo Club i własną flotą ponad 100 autokarów transferowych (wszystkie z wi-fi na pokładzie). Firma działa w ramach grupy Mouzenidis Group (18 podmiotów), które dodatkowo biznesowo wspierają biuro. Największe z nich to: AciveMice (zorganizowane wyjazdy dla grup), Wedding Melody (organizacja ceremonii weselnych), Ellin Yacht (specjalista w wynajmie jachtów).

Sprawdź opinie o Mouzenidis Travel

Top oferty Mouzenidis Travel