58 770 60 52

Szukasz wycieczki? Zadzwoń!

Codziennie 7:30-23:30

Pomoc i kontaktSalony sprzedażyMagazyn Wakacje.pl

Biuro podróży Nekera

Nekera logo

Polskie biuro podróży, utworzone przez uznanych specjalistów z ponad 25-letnim doświadczeniem w międzynarodowej branży turystycznej. Współpracuje z największymi liniami lotniczymi, a w ofercie ma ponad 15 tysięcy hoteli i miejsc wakacyjnych w 127 krajach.

Nekera specjalizuje się w wyjazdach zagranicznych, w oparciu o różne formy wyżywienia w tym o All Inclusive. Swoim Klientom proponuje atrakcyjne hotele w całym basenie Morza Śródziemnego. W ofercie nie brakuje lubianych kierunków takich jak Turcja, Grecja, Hiszpania, Portugalia, Bułgaria, Chorwacja czy Włochy, ale do wyboru są też hotele w takich destynacjach jak Malta, Cypr, Albania. W okresie zimowym organizator oferuje bardzo szeroką ofertę narciarską we Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach, Słowacji, czy też Andorze oraz liczne egzotyczne regiony jak Jamajka, Dominikana, Meksyk, Dominikana, Panama, Zjednoczone Emiraty Arabskie i wiele innych..

Tym, co wyróżnia biuro, są wakacje w Polsce. Do wyboru jest ponad 600 hoteli! Nekera szczyci się też największą na rynku ofertą wyjazdów z dojazdem własnym. Są to zarówno zimowe propozycje dla narciarzy, jak i letnie propozycje w takich krajach jak Włochy, Chorwacja czy Bułgaria.

Wszystkie wyjazdy Nekery są objęte polskojęzyczną opieką.

Sprawdź opinie o Nekera