Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Agata Granda
Starszy konsultant ds. sprzedaży

Podróżowała już kilkadziesiąt razy w odległe zakątki świata. Zdobyta wiedza i doświadczenie gwarantują profesjonalne doradztwo.
Chiny

Przejażdżka rikszami po słynnej dzielnicy hutongów, czy Zakazane Miasto - największy zespół pałacowy na świecie? A może najpierw Letni Pałac - unikatowy przykład chińskiej sztuki projektowania, a potem Świątynia Lamy - jedna z największych i najważniejszych świątyń lamaistycznych na świecie? Chiny - poznaj je całe!

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Anna Podpora
Koordynator Produktu

Każda podróż sprawia, że po powrocie z większą uwagą i ciekawością przyglądam się temu, co otacza mnie na co dzień. Zaskakujące, ile piękna przegapiłabym, gdyby nie podróżowanie.
Dominikana

Dominikana to piękne gaje palowe leniwie kołyszące się w rytm wiatru i zapierające dech w piersiach widoki lazurowego morza. Spragniony słońca i ciepłego, tropikalnego morza turysta znajdzie tu wszystko, czego szuka na egzotycznych wakacjach. Niebiańskie plaże i bajeczne rafy koralowe sprawią, że wypoczynek na najpiękniejszej z karaibskich wysp będzie niezapomniany.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Marta Barszczyk
Specjalista ds. Turystyki

Podróżowanie daje mi poczucie wolności. Lubię odkrywać obce miejsca i kultury. Za każdym razem, kiedy wyjeżdżam, zastanawiam się, jak odnajdę się w innej kulturze.
Kuba

W każdym miejscu rozbrzmiewają tu rytmy gorącego mambo, zmysłowej rumby, czy pikantnej salsy. Taniec i muzyka, w której pieśniach przejawia się miłość do życia, to kwintesencja kubańskiej mentalności. Wizytówką Kuby jest Hawana - pełna kontrastów i architektonicznych pereł baroku. Warto także zajrzeć do dzielnicy Vedado, wzorowanej na amerykańskim Miami.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Sylwia Niziołek
Starszy konsultant ds. sprzedaży

Zawsze powtarzam, że gdybym nie podróżowała to tak, jakbym patrzyła na świat tylko jednym okiem. Dzięki podróżom widzę świat w całej okazałości, a mój horyzont stał się znacznie szerszy.
Wyspy Zielonego Przylądka

Wyspy Zielonego Przylądka nazywane ostatnim rajem na Atlantyku elektryzują oryginalną mieszanką europejsko-afrykańskiej kultury. Zachwycimy się tu zjawiskowymi plażami, soczyście egzotycznymi krajobrazami i idealnymi warunkami do uprawiania sportów wodnych. To propozycja dla zabieganych, którzy pragną zatrzymać się na chwilę i spojrzeć na świat z nowej perspektywy.

Obierz kierunek na wakacje marzeń! Wakacje w egzotycznych krajach są tańsze, niż myślisz. Sprawdź nasze rekomendacje i daj się zaskoczyć. Zarezerwuj i przekonaj się, że życie smakuje najlepiej na rajskiej plaży!

Sri Lanka
  • Kraj dla miłośników ruin, zabytków i świątyń. Warto zwiedzić zwłaszcza Anuradhapurę, dawną stolicę, wpisaną na listę UNESCO.
  • Złote plaże i urzekająco błękitna woda to jedna z największych atrakcji Sri Lanki! Prawdziwy raj dla miłośników plażowania.
  • Ulice pełne są tuk tuków – słynnych, trójkołowych taksówek. Przejażdżka nimi jest niezapomnianym przeżyciem!
Sprawdź oferty
Zanzibar
  • Fascynujące farmy przypraw kuszą wycieczkami, na których można się dowiedzieć jak rosną cynamon, kurkuma czy goździki.
  • Bogactwo egzotycznej fauny i flory najlepiej podziwiać w rezerwacie Jozani Chwaka Bay lub w położonym niedaleko Jozai motylarium
  • Blue safari, czyli wycieczka drewnianą żaglówką. To świetna okazja do podziwiania raf koralowych oraz żółwi.
Sprawdź oferty
Oman
  • Turystów szczególnie urzeka pustynia Wahiba Sands. Można tam wybrać się na wycieczkę albo spędzić noc w jednym z campów.
  • Warto zobaczyć też Wadi Ghul. To drugi, po Wielkim Kanionie Kolorado, najgłębszy kanion na świecie.
  • Oman słynie z wadi, skalnych wąwozów wyrzeźbionych przez rzeki. Najsłynniejsze to Wadi Bani Khalid i Wadi Shab.
Sprawdź oferty
Salony sprzedaży Wakacje.pl

Zarezerwuj wycieczkę w jednym z 171 salonów w całej Polsce. Odwiedź nas osobiście w Twoim mieście.