Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Albania-objazd z Triadą

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Albania-objazd z Triadą

Albania jest cudowna,myslę,że w Polsce ciagle pokutuje opinia o niedostepnym,pelnym brudu i dzikusow kraju.Nic bardziej mylnego!! Jest wszystko,czego potrzebuje turysta,morze,plaza,gory ,slonce i przemili ludzie.
    Tanio i nie ma problemu z wyplata pieniedzy,pelno kantorow i bankomatow(niektore dwuwalutowe-wyplacaja tez euro,ktorym zreszta tez mozna wszedzie placic),nieskazone jedzenie i duzo zabytkow jak ktos nie lubi sie smazyc na sloncu.
    Serdecznie pozdrawiam przewodnikow, szczegolnie albanskiego-Viktora,ktory sprawil,ze bylo jeszcze fajniez niz fajnie))

Myślę o tej wyprawie w przyszłym roku, Czy możesz coś napisać o jakości wyżywienia i hotelach na objeździe, czy grupa była liczna? Czy były bardzo wczesne pobudki.

Komentarz

Albania? może być ciekawie... ja byłam tam tylko 1 dzień ( wycieczka z Korfu). Napewno kraj ciekawy i piękny przyrodniczo! no i nie taki b****nie wyświechtany jak te wszystkie Egipty, Turcje, Krety, itd.... ale na Boga! Dlaczego z Triadą?
      Ludziska! nie marnujcie sobie urlopów i poszukajcie jakies poważne biuro! Triada to dziady! tzw: tanie wczasy dla przeciętnie niezamożnych!

Komentarz

Polecam małe biuro z Katowic, które specjalizuje się w tych rejonach. Odwiedziłem z nimi Albanię i Czarnogórę z żoną w formacie 7+7. POLECAM

http:\\www.wyjazdygrupowe.eu

Komentarz

W Albanii jest jeszcze niewielu turystów, więc zwiedza się spokojnie, bez tłumów i pospiechu. A jest co zwiedzać! Piękna przyroda, fantastyczne zamki i twierdze, ciekawe stare miasta...
          Byłam w sierpniu z Triadą właśnie - i bardzo mi się podobało! Grupa była mała, bodajże 29 osób, wszyscy "zaprawieni w bojach", żadnych marudów . Mieliśmy też świetną przewodniczkę. Zwiedzanie nie jest męczące, bo nie ma dużych odległości, a organizacja była naprawdę ok, częste postoje, sporo czasu na samodzielne łażenie. Hotele w większości znacznie POWYŻEJ oczekiwań! poza Tiraną, tam - wczesny Gierek, ale to też miało swój urok - piliscie kiedyś herbatę z widelcem?
          Jedzenie w hotelach raczej europejskie, ale to chyba dobrze, bo jak było czasem "miejscowe" - to mało komu smakowało. Jednak głodni nie chodzilismy!
          Ludzie sympatyczni, bylismy dla nich taką samą atrakcją, jak oni dla nas Język trudny, niepodobny do żadnego innego, ale mozna się dogadać po angielsku.
          I -jak mówi kmlyna - ten spodziewany brud i bieda, to duża przesada! widać,że Albania bardzo szybko się rozwija, za parę lat mogą byc turystyczną potęgą - mają ku temu wszystko,co potrzebne!

Komentarz

Byłam na wycieczce 1-dniowej podczas pobytu na Korfu. Dowiedziałam sie ciekawych rzeczy-przede wszystkim średnia wieku w Albanii to 35 lat-sami młodzi ludzie którzy chcą przekształcić kraj w centrum turystyczne. Maja wybrzeze i góry , jeziora i nieco zabytków. Dofinsowywani z zagranicy przez emigrantów (?). Może im się udać.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Albania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X