Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Albania i Macedonia w krainie orłów

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Albania i Macedonia w krainie orłów

  Kto wybiera się na tą wycieczkę? Proszę o porady i wszelakie informacje.

 • #2
  Ponawiam pytanie,bo już pierwsi wycieczkowicze wrócili z objazdu..Proszę o relacje z podróży.

  Komentarz


  • #3
   Przekroczywszy właśnie granicę Macedonia - Albania natknałem się przypadkowo na autokar wiozący turystów z tej wycieczki tuż przy granicy Albańsko-Macedońskiej. Nasi rodacy byli właśnie transportowani z Tirany do Ohrid w Macedonii. Rozmawialiśmy tylko 5 minut bo choć jechaliśmy w przeciwnych kierunkach to cel na najbliższe 2 godziny mieliśmy ten sam: zdążyć do naszych kwater na mecz otwarcia Euro:-)

   Ogólne opinie jakie słyszałem to takie, że wycieczka jest fajna, zwłaszcza towarzysko - dodam, że średnia wieku moich rozmówców była, no gdzieś tak powyżej wieku średniego. Mało natomiast moi rozmówcy opowiadali o samych atrakcjach wycieczki. Jedyne co usłyszałem (raczej nic oryginalnego) to że widzieli w Albanii piękne widoki, zwłaszcza odcinek nadmorski między Sarandą a Vlore czyli Albańska Riwiera zrobił na nich pozytywne wrażenie, a oprócz tego, niektórzy mówili coś o dużych ilościach śmieci porozrzucanych to tu, to tam i ogólnie o bałaganie jaki panuje w Albańkich miejscowościach. Ja im na to, że nie ma sie co dziwić, że to normalka w takim kraju jak Albania (mówiłem z doświadczenia). Opowiedziałem im też swoim doświadczeniu, jak to bedąc miesiąc wcześniej w Malborku i przechadzając się wzdłuż murów zamku krzyżackiego...co widzę: ano kupę śmieci - zrobiłem nawet zdjęcie, na którym widać - w tle piękny zamek krzyżacki a na piewrwszym planie - śmieci, (moge przesłać zainteresowanym). Zagraniczni turyści (czytaj Niemcy) chyba też musieli to zauważyć i pewnie teraz opowiadają u siebie w domu jaki to w Polsce nieporządek panuje.

   Tak więc, w sumie nic więcej nie moge powiedzieć o tej wycieczce, bo mało było czasu na rozmowy. Osobiście, chyba jednak wolę podróże niezorganizowane....własnym środkiem lokomocji.

   Komentarz


   • #4
    Witam,dziękuję ślicznie za informację. Masz rację,razi nas to,co u nas bywa taką samą codziennością.Pozdrawiam....

    Komentarz


    • #5
     W Albanii piękne są góry przeklęte
     -polecam wjazd własnym samochodem -bez obaw

     Komentarz


     • #6
      No, i wreszcie coś oryginalnego ,autentycznego i egzotycznego zarazem. Dużo, gór jezior - dla niektórych to nawet 3-4 na topliście za Kambodżą i Tajlandią: [url]http://www.kalendarzprzygod.pl/tanie-wakacje[/url]

      Komentarz

      Trwa
      X