Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wróciłem z Sarandy z Alabnii.

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wróciłem z Sarandy z Alabnii.

Byłem,widziałem,zobaczyłem i chętnie odpowiem.

Jak w tytule wróciłem z wczasów z Sarandy,hotel Mediteran.Było bardzo fajnie i chętnie odpowiem na pytania.

Komentarz

Mam pytanie o pogodę.
      Szukając informacji o Albanii przeczytałam, że w lipcu może tam być strasznie gorąco.
      Jakie były Twoje wrażenia? Czy pamiętasz jakie były temperatury?

Komentarz

Bylo pieknie... co do lipca to nie moge nic powiedziec, bylam tam na poczatku wrzesnia i tez bylo goraco :-)

Komentarz

Witam . Na początku sierpnia wybieram się z rodzinką do Sarandy a dokładnie do Hotelu Mediterrane. Proszę o informację na temat hotelu interesuje mnie stan techniczny , obsługa , wyżywienie , wycieczki fakultatywne ( koszt wycieczek ) , informacja na temat plaży, co warto zobaczyć . Dziękuję za informację i życzę miłego dnia

Komentarz

Chętnie odpowiem na temat hoteluMediterrane w Sarandzie.Proszę o kontakt najlepiej na meila.

Komentarz

mam pytanie czy w sarande sa jakies wyporzyczalnie skuterow rowerow

Komentarz

Nie bardzo, ja będąć w tamtym roku we wrześniu nigdzie nie spotkałem żadnej wypożyczalni.
                Turystyka a zwłaszcza infrastruktura dopiero się rozwija, nie ma żadnych sportów wodnych, atrakcji wodnych. Jedynie w Ksamil można sobie rowerek wypożyczyć lub załapać się na przejeżdżkę nie wielką motorówką

Komentarz

[URL="http://www.wakacje.pl/forum/member/42225-pieknadusza"]pieknadusza którego wyjeżdzacie do Sarandy ? My wyjeżdzamy 5 sierpnia z Bielska (Buksa Travel) . Już drugi raz!!!!!! jak byś chciała jakieś zdjęcia to pisz na maila [/URL]

Komentarz

• aleksandra6400
                    aleksandra6400 skomentowane
                    Edycja komentarza
                    Ja też chciałabym zdjęcia

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Albania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X