Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Prywatne kwatery i mieszkania w Albanii!

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Prywatne kwatery i mieszkania w Albanii!

Zapraszam na wakacje w słonecznej Albanii!

Chętnie pomogę w znalezieniu noclegów za niewielką cenę. Chciałabym zaproponować kwatery we wszystkich najpiękniejszych kurortach albańskich: Vlora, Durres, Saranda, Fier oraz wielu innych nad samym Adriatykiem. Wybierzcie miejsce i standard kwatery, w której preferujecie być, a my spróbujemy znaleźć odpowiadające dla was lokum. Zapewniamy pomoc i opiekę osoby, która z chęcią przedstawi zwyczaje, historię oraz kulturę Albanii jak również doradzi co warto zobaczyć i zwiedzić.
    Byłam w Albanii wiele razy i za każdym z nich odkrywałam kolejne uroki tego kraju.

Serdecznie zapraszam!

Witam,

wybieram się w drugiej połowie sierpnia na parę dni do Albanii. Będę pierwszy raz w tym kraju dlatego pomyślałam, że może warto zarezerwować noclegi wcześniej. Bardzo proszę o podanie jakiś namiarów na noclegi w okolicach Sarandy - Ksamil. Ten rejon najbardziej mi się spodobał z relacji, które czytałam w internecie.

Wybieramy sie w dwie osoby - interesuje mnie zakwaterowanie typu apartament, studio, ewentualnie niedrogi hotel, stosunkowo blisko plaży, najlepiej z prywatnym parkingiem

Czekam na informacje.

Komentarz

Chciałbym wybrać się do Albanii grupą - cały autokar w lipcu 2014 roku. Bedę wdzięczny za jakies namiary kwater lub hoteli w przystepnych cenach. [email]zwitek57@gmail.com[/email]

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Albania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
      Trwa
      X