Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

A KUKU!!! Tu jestem..:-D

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

przyznaj sie... grzebales ? i zepsules?

Komentarz

Żmijka jak mogłaś a już nasz wątek działał

Komentarz

to Wy psucze jedne ! jak nie naprawicie to osobiscie wybiore sie do Was...u.uuuuu...uuuu.
        U

Komentarz

Kulawa admina też tak próbowałaś straszyć ? jak widać jesteś bardzo skuteczna haha

Komentarz

....Saderan....dobre

Komentarz

Gadzina,,,jaka straszycielka....phi.....

Komentarz

Dokładnie Matt ... phi.... uuuuuu uuuuu jak się strasznie zrobiło strasznie śmiesznie haha

Komentarz

Załączone pliki

Komentarz

• kasik364
                    kasik364 skomentowane
                    Edycja komentarza
                    buuuuu!!!!!
                    to na Admina

gloopki
                  admina jeszcze nawet nie zaczelam straszyc

Komentarz

Żmijka wiesz że ja zawsze po Twojej stronie, ale tu mi przeczucie mói, ze cos tam nabroiłaś w nocy z Adminem....pewnie tańcowaliście za bardzo i rusztowania sruuuu poleciały

Daguś Ty się Kochana może się wstrzymaj z tą relacją na pare dni, bo jeszcze Admin wpadnie i domki przemaluje na zielono, krewetki z talerzy powyjada i Prezesowi Kartę do Macro zaiwani

Kasiu, to Ty nieźle wczoraj imprezowałaś skoro się pytasz gdzie jesteś. W Albanii Kochana w Albanii na wczasach.... To taki nasz forumowy Ciechocinek

Saderan zapodaj odlicznkę, bo sie pogubimy

Kurde a taka fajna impreza była wczoraj......jeszcze mi nogi chodzą

Komentarz

momi zmienmy temat

Komentarz

Momisia bardzo proszę, przeklejam odliczankę z naszego wątku

Dziś jest Środa 07.08.2013r.

Odliczamy:

Daga - 222 dni - Sin, Sin... nazywają go
                        Cegła - 197 dni - W oczekiwaniu na Eli'ego...
                        Forumowe Ludki - 146 dni - Sylwestrowa balanga u Dagi
                        Momita & Sznupek - 118 dni - Na Azjatyckich ścieżkach
                        Wojtek37k - 96 dni - Kolory jesieni w górach...
                        Małgorzata-Anna1 - 93 dni - Egzotyczna wyprawa do Malezji i Singapuru
                        Camelot - 69 dni - Wschodnia Turcja i Iran (chyba, że jakieś zamieszki wybuchną)
                        Daga - 69 dni - Lazurowy tour czyli wiatr we włosach, 4 kółka bez dachu, od Monte Carlo do Saint Tropez
                        Cegła - 30 dni - Lawenda tour... powrót nad Adriatyk
                        Gaan - 26 dni - La, la , la... Laos?
                        Momita & Sznupek - 26 dni - Pociągiem przez Szkocję i łajbą po Hybrydach
                        Saderan - 23 dni - Pierwsza wyprawa do cudnej Tajlandii
                        Daga - 21 dni - odrobina Raju na.....zakończenie wakacji
                        MOHEROWY BERECIK. - 12 dni - "dzika" plaża z wnuczkami
                        Wojtek37k - 11 dni - Kreta ... czy odnajdziemy greckie smaki ???
                        Monka - 10 dni - Białka Tatrzańska i góry i doliny
                        Algida - 7 dni - Karpacz ze stopoverem w Zielonej i Wrocławiu
                        Kaha011 - 7 dni - W pogoni za tajskim rajem 2
                        Nuska - 4 dni - Łeba czyli najmilszy, coroczny obowiązek

uuuuu uuuuu to Żmijka z adminem broiła w nocy uuuuu uuuuuuu mamy Cię

Komentarz

Wy mi tu Admina nie straszcie, bo się biedak zaczne nam jąkaci wtedy będą się działy cuda

Zmijka??? A co dzisiaj wylosowałaś? Obijanie się czy leniuchowanie/ Bo chętnie dołącze, ale nie wiem na co się nastawiać

A wiecie co mi się jeszcze podoba, ze widać kto kiedy dołączył do forum i tak na przykład za rok we wrześniu Zmijka robi dwu dniową impreze z okazji 10lecia....hureyyyy!!!

Komentarz

No żesz....., to jeszcze w "A KUKU" nie byłam, a gdzie to Państwo leży Kumo, to Ty już nie Astronauta !! chyba dostałaś awans na Kosmitę

Komentarz

saderan nic nie broilam...chrapalam :P
                              dzis przymusowe obijanko ... jakos chyba wszyscy urlopuja i zastoj.. nikt nic nie chce...sielanka .. za to od poniedzialku zapierdz...
                              momi Ty nie badz taka madra... ja juz wiem ze za rok we wrzesniu pojade sobie na wczasy...ooo :P

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Albania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X