Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

A KUKU!!! Tu jestem..:-D

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• momita
    rozpoczął wątek A KUKU!!! Tu jestem..:-D

A KUKU!!! Tu jestem..:-D

Hahahaha..... Normalnie czuje się jak na wojnie... Wczoraj nas złapali i wyrzucili z Albanii, a dzisiaj juz jesteśmy z powrotem Miłego Dnia Robaki

• tolek
    replied
    haha

Zostaw komentarz:

• *zuza*
    skomentował 's odpowiedzi
    Ja tam nic nie dostalam.
    I jeszcze jedno, usunelam wszystkie wiadomosci i w dalszym ciagu otrzymuje komunikat, ze mam przepelniona skrzynke i nie moge wysylac prywatnych wiadomosci.
    Moja wyrozumialosc zaczyna sie powoli wyczerpywac.

• momita
    replied
    hahahah....

Zostaw komentarz:

• kulejaca_zmijka
    replied
    admin to ma poczucie humoru

Zostaw komentarz:

• admin
    replied
    Witam Forumowicze,

w dziale ogólnym na forum "Wszystkie" można już pisać i dodawać nowe wątki. Poszedł komunikat do wszystkich użytkowników. Proszę o testy.

Dziękuje za wyrozumiałość,
    Wasz Admin

Zostaw komentarz:

• kulejaca_zmijka
    replied
    Mat juz cos zaczynasz krecic
    Iza dzieki... widzialam w tv...szkoda ze do Was tak daleko bo mialam ochote na te zaglowce fotki z przyjemnoscia obejrze w domu
    teraz zmykam

Zostaw komentarz:

• mały podróżnik
    replied
    I jeszcze nie mogę z pocztą to tutaj wkleję link do zdjęć ze zlotu żaglowców.

Zostaw komentarz:

• Mat1
    replied
    Gadzino....to teraz drukowanymi....ZAPRASZAŁ CIĘ SADERAN PO 31 SIERPNIA 2013.!!!!!!.....

Zostaw komentarz:

• mały podróżnik
    replied
    Nie mogę się połapać w tym nowym forum. i jeszcze nie działa...
    Pozdrawiam i melduję, że jutro jadę na urlop, tylko nie wiem gdzie . Zobaczymy jutro w samochodzie gdzie nas zawieje
    Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• kulejaca_zmijka
    replied
    Mat ooo i Ty nie zaprzeczasz ze saderan zapraszal....saderan kup sobie bilobil albo Mat niech Ci da
    u nas nie wiem jak jest...w pokoju klima ale i tak ze upaly to kazali nam wyjsc wczesniej do domu no to jeszcze pol godz i zwijam sie

Zostaw komentarz:

• Mat1
    replied
    Saderan...gość jesteś....widzę że pięknie siem nie dałeś Gadzinie...tak trzymać...zuch choop.!.....

Momiś a Ty zaś wywijasz tymi cyckami wszędzie gdzie siem da.......sodoooooomia......

wiecie co u nas na dworzu jest totalna masakra......no normalnie szoking.....jeszcze chyba tak gorąco nie było.....

Zostaw komentarz:

• Mat1
    replied
    ...nie mogę z Was.....

Żmijka...ale jestem świadkiem jak wczoraj Saderan Cię zapraszał do GDA po 31 sierpnia.....dlatego siem tak śmiałem.....

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    zmykam potyrać, zamelduję się wieczorkiem
    miłego All

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    Tak sobie myślę, jakiś przystojniak do nas dołączył, szybko pobiegłam do lustra fryzure poprawić i cycki podciągnąc

Wracam przyglądam się bacznie, a to TYLKO nasz Stary Mat

Zostaw komentarz:

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Albania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
Trwa
X