Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Ceny w Albanii??

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

.. cóż .. Albania jest cudnej urody .. ;-))) .. i te bajeczne zachody słońca nad Korfu .. ;-) .. marzenie .. !!!

Komentarz

Albania jest dosyć tania, bardzo opłaca się tam wyjeżdżać. Trochę taki niedoceniany kraj

Komentarz

DorotaKrk, a możesz podać namiary na ten hotel? Czy zasadnym jest i bez obaw udać się w ciemno w pierwszej połowie lipca? Znajdę coś na pewno?

Może ktoś podpowie? Miałem ochotę na Czarnogórę, ale chyba Albania wygrała...
        Pozdrawiam

Komentarz

chcialbym sie wybrac kamperem do Albanii czy warto i czy jest bezpiecznie ?

Komentarz

No u Króla to musi być jakoś na bogato, więc jeździjmy do Albanii!

Komentarz

własnie wróciłem z albanii z miejscowosci borsh ..hm po czterech latach wyjazdów do chorwacji jestem pod ogromnym wrazeniem jakie doznałem w albani ..jechalismy w ciemno i znalezienie kwatery nie było trudne ...apartament dwa pokoje ..sypialnia i drugi pokój z aneksem oraz łazienka za 20 euro na cztery osoby to chyba taniocha porównójac chorwacje to połowa mniej ....kwatera oczywiscie z klimą bo nie wyobrazam sobie 38 stopni w cieniu bez klimatyzacji ....ceny tak jak widziałem na forum sa aktualne ...jechalismy z bydgoszczy przez słowacje wegry serbie macedonie gdzie paliwo jest za ok 3,50 zł ..spalismy u pani grazynki którą znalezlismy na forum polka mieszkająca w ohryd

Komentarz

Jesli juz zwiedziliscie wszystkie kraje nad morzem srodziemnym mozna jechac,jesli nie , Albanie sobie odpuscie. Wlasnie siedze w hotelu w Sarandzie.Tragedia. NIE POLECAM ALBANII. Jedzenie w hotelu bardzo zle. I to nie tylko w moim,bo rozmawialem rowniez z turystami z Polski z innych hoteli. Absolutnie kazdy narzekal na jedzenie. Wlasciwie nie ma co zwiedzac. Tak mocno reklamowany Butrint to kilka kamieni. Tlok na ulicach niemiloosierny. To miasto nie jest przygotowane ńa taka ilosc turystow. Strach sie kapac w morzu ze wzgledu na brak oczyszczalni sciekow. Wszystko idzie do wody. Plaze fatalne,bardzo waskie maksymalnie na dwa rzedy lezakow,zwirowe. Bez butow do kapieli nie ma jak wejsc do wody. W ALBANII NIE MA PIASZCZYSTYCH PLAZ. Jedzenie rowniez w knajpach nedzne,niesmaczne. Pizze to ja moge sobie zjesc w Polsce. Na pewno nie gorsza. Mimo,ze owoce myjemy zona zatrula sie. Dwa dni w plecy. Albanczycy to narod biedny, wiec standardy jesli chodzi o jedzenie rowniez niskie. Ogolnie Albanii NIE POLECAM. Dolozcie pare zlotych i odpoczywajcie w innych krajach. Pieniadze wydane na Albanie to pieniadze stracone. Pozdrawiam.

Komentarz

Nie demonizujmy Albanii jako takiej. Wiele osób sobie chwali wyjazd w tamte regiony.Bałkany w ogóle są dla Nas mało odkryte i niewiele osób udaje się w tamte regiony. Sam się zastanawiam nad wyjazdem w tamtym kierunku ale jednak na początek chyba nie zaryzykuje samodzielnej wyprawy. Znajomi byli co prawda w Rumunii, ale jechali z Wytwórnią Wypraw. I chyba z nimi zaryzykuje wyjazd. A mają właśnie takie niecodzienne kierunki jak właśnie Bałkany. Wyprawa do Albanii to 13 dni spędzane na miejscu na zwiedzaniu. Na takiej objazdówce pewnie więcej zobaczę niż biorąc pojedynczą kwaterę czy też hotel. Znajomi chwalili sobie program na Rumunię - jak to określili był bardzo intensywny Mam nadzieję, że ten na Albanię będzie również intensywny.

Komentarz

Albania jest miejscami rzeczywiście piękna,ale zdecydowanie jest również strasznie brudna, Bardzo dobre warzywa i owoce, jednocześnie niesmaczne potrawy mięsne. Czasem wręcz ohydne,nie da się tego jeść. Mięsa zawsze przypalone.Wszędzie. Chyba tak ma być. W hotelu wyżywienie bardzo skromne, niesmaczne. Plaże poniżej krytyki. Kamieniste,brudne,malutkie. Często nie można nawet mówić o plaży,bo to po prostu skalne urwiska z metalowymi schodkami do wody. Nie wierzę,że nikt tam sie nie utopił. Bardzo niebezpiecznie. Zdarza się rownież pływać wśród fekaliów. Brak k****izacji. Wszystko idzie do morza. Brak zabytków i ciekawych miejsc do zwiedzania. No chyba,że albański folklor. Ogólnie nie polecam.

Komentarz

I jeszcze coś odnośnie albańskiej rakiji. Strach pić. Ohyda !!!!! Brrrrrrrrrrrr...

Komentarz

Witam! Wybiera się ktoś do Albanii w te wakacje (termin połowa lipca, koniec lipca)?? Myślimy o podróży samochodem do Sarandy, jednak samemu pierwszy raz troszkę strach jechać. Planujemy podróż z dziećmi. Może jest ktoś kto też się wybiera? Jaki jest koszt takiej podróży w obie strony???

Komentarz

Witam, my wybieramy się do Saranda-Ksamil ,samochodem z Warszawy lecz pod koniec sierpnia.Mam nadzieję że pozytywnie nas Albania zaskoczy Beatka co do kasy na transport dużo zależy od kierowcy ( spokojny czy porywczy) no i od tego co masz pod maską .Podając na moimi samochodzie 8 litrów na 100 km od Wawy wychodzi w obie strony 4000 km przy cenie 3.90 Wychodzi 1240 zł
                          Ostatnio edytowane przez YogiPati ; https://www.wakacje.pl/forum/member/71850-yogipati o 22 January 2016, 12:04

Komentarz

Do Albanii wybieramy sie w 2 osoby pod koniec czerwca na 12 dni wlasnym autem. Many juz za soba dwa wyjazdy zorganizowane autokarowe w zeszlym roku Czarnogora a w 2014 Albania(saranda). W tym roku przyszed czas na podroz wlasnym autem wyjezdzajac o polnocy z 18/19 czerwca z poludnia Polski przez Chyzne-Budapeszt-Belgrad I z noclegiem w Zabliak (Czarnogora) w pensjonacie za 13€ za 2 osoby.Nastepnie Pogornica-Shkoder-Vlore-Saranda laczie okolo 1900km powrot przez Macedonie. Noclegi w Sarandzie hotel Perla**** 9 dni za 315€ za 2 osoby bukowane przez Booking.Albania przepiękny kraj Saranda z noclegami i plazowaniem w Ksamilu Mysle ze po 2 latach nieobecności Albania mnie pozytywnie zaskoczy choc przyrost turystów na pewno się zwiększył.

Komentarz

Zamieszczone przez YogiPati Zobacz posta
                              Witam, my wybieramy się do Saranda-Ksamil ,samochodem z Warszawy lecz pod koniec sierpnia.Mam nadzieję że pozytywnie nas Albania zaskoczy Beatka co do kasy na transport dużo zależy od kierowcy ( spokojny czy porywczy) no i od tego co masz pod maską .Podając na moimi samochodzie 8 litrów na 100 km od Wawy wychodzi w obie strony 4000 km przy cenie 3.90 Wychodzi 1240 zł
                              Tylko cena 3.9 to chyba w Polsce, a raczej zapasu paliwa na całe 4000 km ze sobą nie zabierzesz potrzebowałbyś zbiornik na 320 litrów

Komentarz

. Moj bak ma 80 litrów , fakt że policzyłem cenę tylko z Polski . Czy faktycznie ceny paliwa choćby w Macedonii czy Albanii były tak rażąco większe ? Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                                X