Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kamelia Resort - Albania - hotel czy budowa - opinie i zdjęcia?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kamelia Resort - Albania - hotel czy budowa - opinie i zdjęcia?

Witam
    Jestem jedna z osób, które zaryzykowały i wybrały na miejsce wypoczynku Albanię i hotel Kamelia. Jestem przerażona pierwszymi opiniami o pobycie w tym hotelu. Niestety nie ma możliwości zadawania pytań lub dodawania komentarzy osobom które dodały opinie na wakacje.pl. Proszę pierwsze osoby które były w tym miejscu o zdjęcia hotelu i jego wyglądu, bo niestety Itaka nadal twierdzi, że hotel ten zostanie ukończony i będzie się nadawał do wypoczynku. Po tym co piszą osoby które tam były to nie jest to prawdą. Proszę o wypowiedzi na ten temat i piszcie jak wyglądały zamiany hoteli. Czy otrzymaliście to za co zapłaciliście? Do tej pory Itaka spełniała moje wymagania, zaufałam jej w kwestii nowego kierunku i nowego hotelu ale może przeliczyłam się.

Witam ponownie
    Mamy wylot do Albanii do hotelu Kamelia 19 lipca z Katowic, czy ktoś też w tym czasie tam leci, piszcie czego możemy się spodziewać się po przylocie? Czy ktoś był w tym hotelu po 07.06 ?

Komentarz

Witam,
      Też mamy wylot do Hotelu Kamelia Resort ale z Warszawy, czy dowiedziała się Pani czegoś więcej na temat tego hotelu?
      Pozdrawiam

Komentarz

Witam
        Niestety nie wiem nic poza tym, że Itaka wysyła tam turnusy i twierdzi, że hotel jest zgodny z ofertą. /trudno nazwać to zgodnością skoro opis hotelu się zmienił i teraz nie wybrałabym tego hotelu, wiedząc, że jest on niewykończony ale zobaczymy na miejscu i mam nadzieję, że nie będę miała popsutych wakacji.
        Kto był w tym hotelu w ostatnim tygodniu proszę o rzetelne opinie.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Albania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X