Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kamelia Resort - Albania - hotel czy budowa - opinie i zdjęcia?

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Kamelia Resort - Albania - hotel czy budowa - opinie i zdjęcia?

  Witam
  Jestem jedna z osób, które zaryzykowały i wybrały na miejsce wypoczynku Albanię i hotel Kamelia. Jestem przerażona pierwszymi opiniami o pobycie w tym hotelu. Niestety nie ma możliwości zadawania pytań lub dodawania komentarzy osobom które dodały opinie na wakacje.pl. Proszę pierwsze osoby które były w tym miejscu o zdjęcia hotelu i jego wyglądu, bo niestety Itaka nadal twierdzi, że hotel ten zostanie ukończony i będzie się nadawał do wypoczynku. Po tym co piszą osoby które tam były to nie jest to prawdą. Proszę o wypowiedzi na ten temat i piszcie jak wyglądały zamiany hoteli. Czy otrzymaliście to za co zapłaciliście? Do tej pory Itaka spełniała moje wymagania, zaufałam jej w kwestii nowego kierunku i nowego hotelu ale może przeliczyłam się.

 • #2
  Witam ponownie
  Mamy wylot do Albanii do hotelu Kamelia 19 lipca z Katowic, czy ktoś też w tym czasie tam leci, piszcie czego możemy się spodziewać się po przylocie? Czy ktoś był w tym hotelu po 07.06 ?

  Komentarz


  • #3
   Witam,
   Też mamy wylot do Hotelu Kamelia Resort ale z Warszawy, czy dowiedziała się Pani czegoś więcej na temat tego hotelu?
   Pozdrawiam

   Komentarz


   • #4
    Witam
    Niestety nie wiem nic poza tym, że Itaka wysyła tam turnusy i twierdzi, że hotel jest zgodny z ofertą. /trudno nazwać to zgodnością skoro opis hotelu się zmienił i teraz nie wybrałabym tego hotelu, wiedząc, że jest on niewykończony ale zobaczymy na miejscu i mam nadzieję, że nie będę miała popsutych wakacji.
    Kto był w tym hotelu w ostatnim tygodniu proszę o rzetelne opinie.

    Komentarz

    Trwa
    X