Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Algieria

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Algieria

Właśnie wróciłam z Algierii. Rzeczywiście to piękny kraj, tylko nie można go zwiedzać z Triadą. Beznadziejny pilot nie umiał nic przekazać - nie miał wiedzy. Byłam 7+7 z Tunezją. Tunezja zrobiła się brzydka, brudna,nieciekawa.Szkoda na to pieniędzy.

Też byłam w te wakacje w Algierii z Triadą. Jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu, przewodnik pan Piotr bardzo sympatyczny, umie przekazać wiedzę, ale to wszystko zależy też od grupy, z którą jedzie. Tunezję tez wspominam miło, szczególnie wyjazd na Saharę. Co roku jeżdżę z Triadą i nie zamierzam zmieniać biura podróży.

Komentarz

Ana a jakiego mialas przewodnika? Grzegorz G. ?

Komentarz

hej ja tez jezdzę z triada i wszystko ok. mam pytanko wybieram sie na 7+7 Tunezja algieria w lecie napisz coś więcej jest cos ciekawego do zwiedzania widziałaś wąwóz? jak baza hotelowa w algierii? pozdrawiam.

Komentarz

Ja byłem w Algierii w małej grupie, którą organizował portal Algieria.pl.
          Algieria to niezwykły kierunek turystyczny. Nie dla każdego. Ale jeśli ktoś nie szuka hoteli 5* a ciekawych zabytków, fantastycznych ludzi ... nie będzie zawiedziony!

Komentarz

A ja może wybiorę tą opcję ale z Rainbow Tours

Komentarz

A jak to jest z wyjazdem tam samemu, to znaczy bez BP ? Znalazłam jakieś [url=http://www.tanie-latanie.net/tanie-loty/Algieria]loty[/url] Warszawa - Algiers. czy wyjazd tam samemu, bez wcześniejszych doświadczeń z krajami muzułmańskimi, to dobry pomysł ?

Komentarz

Agadar kraje muzułmańskie są bezpieczne. Im bardziej kraj religijny tym bezpieczniej.

Osobiście polecałabym najpierw jakiś zorganizowany wypoczynek w liberalnej Tunezji, potem może Egipt i dopiero gdzieś dalej, ale próbuj Jeśli znasz choć troche islam i kulture nie powinno spotkać Cię nic przykrego.

Komentarz

Ja planuję od laaat podróż do Algierii i w końcu lecę! Padło na LogosTour bo się podobno specjalizują w 'nieleżakowanych" wakacjach przy basenie Niestety, nie jestem doświadczonym podróżnikiem, więc muszę zdać się na biuro żeby nie zaliczyć jakichś nieplanowanych przygód

Komentarz

Trwa
                  X