Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Aruba 14 dni za 569 euro - wylot a Amsterdamu 24 - go sierpnia

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Aruba 14 dni za 569 euro - wylot a Amsterdamu 24 - go sierpnia

14 Nights Aruba incl. Flights from Amsterdam, Transfers and Hotel for only €569pp20. August 2013Here we have the next unbelievable late holiday deal by Arke: 14 Nights Aruba (Caribbean) including return flights from Amsterdam with Arkefly (Comfort Class), a simple but clean hotel (Perle d'Or, TripAdvisor 3.5/5) and coach transfers between the hotel and airport for only €569 per person + €15 booking fee.

Aruba is an island in the Caribbean, among Curaçao and Bonaire. Aruba is located 15 miles north of the coast of Venezuela, and is considered to be outside the Caribbean's so-called "hurricane zone." This means that vacations to the island are rarely disrupted by such tropical storms. Please read the wikitravel article for more information about Aruba.

The cheapest package is available for departures on 24th August from Amsterdam, other dates are more expensive. Availability is very limited, so don’t hesitate too long.

If you really want to discover the most beautiful parts and places of Aruba I'd highly recommend to take a look on Rentalcars.com or Carrentals.co.uk for a car rental.

How to book?

Click here to book online on Arke.nl.

You can't book on Arke.nl if you're not living in the Netherlands, Belgium, Luxembourg or Germany.

Note: The websites are only available in Dutch. The only way to translate the webpages is to use the browser Google Chrome with auto translation (link) or Google Translate (Link).

Czy ja dobrze zrozumialam? 14 nocy na Arubie wraz z przelotem z Amsterdamu za 569 euro????

Komentarz

no ja to dokladnie tak zrozumialam

Komentarz

Ciekawe jak się sprawdza w praktyce to biuro. Podlega pod TUI ale w internecie opinie są zróżnicowane. Curaçao też ma u nich niezłą cenę w last minute

Komentarz

Ciekawe jak się sprawdza w praktyce to biuro. Podlega pod TUI ale w internecie opinie są zróżnicowane. Curaçao też ma u nich niezłą cenę w last minute

Komentarz

bez bicia przyznaje sie ze nie sprawdzilam tej oferty, po prostu tylko kopiuj I wklej na zasadzie ze moze komus sie przyda.... cena suuuuuper...

Komentarz

Jest tylko jedno ale:
              You can't book on Arke.nl if you're not living in the Netherlands, Belgium, Luxembourg or Germany.
              I rzeczywiście jak się chce zarezerwować to mają tylko takie kraje do wyboru

Komentarz

zgadza sie, niestety tylko z tych krajow wrzucilam oferte bo przypominam sobie ze ktos z forum chyba Mara? leciala z Amsterdamu wiec dla niektorych to nie jest problem jesli cena pasuje, ale tak, w tym wypadku jest problem z bukowaniem.

Komentarz

Olla a z jakiej strony znalazlas to oferte? To z wyzywieniem czy bez? Ja mam znajomych z Niemiec takze z rezerwacja nie mam problemu. Chyba moga zarezerwowac dla mnie, czy tak tez nie mozna?

Komentarz

www.holidaypirates.com Holidaypirates.com

Komentarz

Cenka fajna, ja mieszkam w Amsterdamie wiec gdyby nie to, ze dopiero wrociłam, pewnie rozwazałabym tą opcję. Nilka 27 nie sądze zeby bylo to z wyzywieniem

Komentarz

Cena fajna, Aruba przepiękna, ale hotel ma bardzo kiepską lokalizacje - spojrzałąm na mapę i niestety autobusy tam nie dojerzdzają, rano i popołudniu chyba jakiś pracowniczo-szkolny tam jeździ i to wszystko, więc obowiązkowo wynajem auta, co na Arubie sporo kosztuje, daleko od plazy i okolica bardzo kaktusowo kamienisto pustynnna - podwójnie gorąco - daleko od bryzy morskiej bardzo daleko od plaży Na piechotę nigdzie nie dojdziesz.

Komentarz

• Mellka
                          Mellka skomentowane
                          Edycja komentarza
                          wiec wszystko jasne)))

Coś za coś.

Komentarz

haha dokladnie... Aruba za cene Chorwacji

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Aruba, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                          Trwa
                          X