Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Australia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Australia

Potrzebuję wszelkie informacje w sprawie wyjazdu do Australii. Przede wszystkim gdzie kupić tanie bilety lotnicze?? Interesuje mnie tylko przelot i naprawdę tanie bilety lotnicze! Czy trudno uzyskać wizę?? Czy bardzo jest męcząca podróż, zwłaszcza dla dziecka 6-letniego?? Może ktoś już był w Australii i może podzielić się takimi wiadomościami????

~bajery napisał(a):

> Potrzebuję wszelkie informacje w sprawie wyjazdu do Australii.
    > Przede wszystkim gdzie kupić tanie bilety lotnicze?? Interesuje
    > mnie tylko przelot i naprawdę tanie bilety lotnicze! Czy trudno
    > uzyskać wizę?? Czy bardzo jest męcząca podróż, zwłaszcza dla
    > dziecka 6-letniego??
    > Może ktoś już był w Australii i może podzielić się takimi
    > wiadomościami????

ja lecialam BritishAirways maja dobre oferty sa tansi niz polski LOT, sa tez inne linie tansze np przez Bahrain ale nie polecam kolega w obie strony musial czekac bo samolot nawalil i nocowal w emiratach. BA wspolpracuja z Quantas i w zaleznosci czyj samolot zmienia sie troche standard. Generalnie podroz jest meczaca. jest troche dobrych filmow do wyboru, dla dzieci rowniez.. (tyle ze po angielsku) i gry zabijajace czas. lot w nocy jest o tyle lepszy ze przesypia sie polowe trasy. jest na pewno jeden przystanek albo bangkok albo hongkong albo singarur. taki maly odpoczynek. niesety nie znam procedur wizowych,,,, pozdrawiam

Komentarz

Dzięki za odp. Sprawdzę w internecie ceny w BA. Może rzeczywiście są tanie!
      Może ktoś jeszcze mi coś podpowie??

Komentarz

Cze!!!

ja osobiście byłam w Australii - SYDNEY w 2005-2006r. na święta. Leciałam liniami austriackimi i jak dla mnie było ok:-) bardzo sprawnie i wygodnie, lot naprawdę szybko mi minął. Miedzy-ladowane miałam w Kula Lumpur ok godzinki i prosto do Australii.
        Jeżeli będziesz potrzebować jakiś informacji dot. wizy, lotu czy pobytu to możesz napisać na e-mail k-ataga@wp.pl.
        Pozdrawiam
        Agata

Komentarz

Mam zamiar leciec w lutym do Australii orientujecie sie jak wygląda teraz wkestia widz, ale praktycznie na stronie ambasady oczywiście byełm????

Komentarz

Trwa
          X