Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Australia - jak najlepiej dolecieć

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Australia - jak najlepiej dolecieć

Mam prośbę o radę doswiadczonych turystów lub prowadzacych biura podróży. W sierpniu wybieram się do Australii, najpierw chcę dotrzeć do Adelajdy. Doradźcie jak względnie tanio i wygodnie (bez licznych przesiadek) tam dotrzeć. Może ktoś leciał i mi podpowie z jakich linii lotniczych skorzystac, czy czaić sie na jakies promocje? Czekam na informacje i z góry dziękuję. Pozdrawiam świątecznie Apisek

Apisek, czytałam wcześniej Twoje wspomnienia, a teraz świątecznie życzę Ci cudownej podróży... i już czekam na relację. Wspaniale piszesz.

Komentarz

Karolina, dzięki za życzenia i miłe słowa. Jeszcze wcześniej jade do Meksyku - Jukatan objazdówka i pobyt, tak że myslę, że wczesniej coś napiszę o tym zakątku świata.
      A na razie czekam, żeby mi ktoś doradził jak się dostać do Australii względnie tanio...
      Pozdrawiam

Komentarz

proponuję zajrzeć na strone Lufthansy.www.lufthansa.com prosze wbrać swoje lotnisko i miejsce przylotu a wyszukiwarka sama skomponuje przesiadki itp.

Komentarz

apisek... nie wiem co to znaczy dla Ciebie "tanio" bo lot w 2 str. do Australii to zawsze dość kosztowna sprawa pomimo że nie wiem na jak długo chcesz tam lecieć ( ma to również znaczenie względem ceny ) sprawdzałam właśnie jak to wygląda cenowo trzymając się Twojej preferencji by się zbyt często nie przesiadać, to na dzień dzisiejszy najtańszy lot ( z Frankfurtu ) tak w połowie sierpnia na 15 dni tylko z jedną przesiadką ( w Sydney ) to koszt 1300 euro w obie str.
          od czasu do czasu będę zerkać czy coś się nie zmienia ..
          pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

hej
            doświadczoną podóżniczką do Australii nie jestem, bo byłam tam tylko dwa razy.
            Wiem, że najtańsze bilety można kupić w marcu- ale to wiem nie z autopsji, tylko od znajomych.
            Ja mialam kupwane przez australijskie biuro podróży i kosztowały w 2006r około 4800 zł. Leciałam przez Zurych i Honkong do Sydney.
            to były linie Swiss, w Honkongu zmieniałam na Quantas.
            Byłam z nich zadowolona.
            pozdrawiam i życzę udanego pobytu w Au.
            Agnieszka

[%sig%]

Komentarz

No właśnie ten lot wymieniony przeze mnie powyżej jest liniami Quantas i tylko z jednym międzylądowaniem, w Sydney. Cena w przeliczeniu na zł to 4.700. więc chyba znośnie.

[%sig%]

Komentarz

Mój kumpel leciał do Adelajdy w listopadzie tego roku... Szukał jak najtańszego połączenia, aż w końcu po 2 miesiącach znalazł. Z Berlina lokalnymi liniami do Frankfurtu, stamtąd do Adelajdy z międzylądowaniem w Singapurze. Przewoźnik na trasie Frankfurt - Adelajda Singapoure Airlines. Cena w jedną stronę 3.700 zł, w dwie strony pewnie będzie taniej, ale on tam siedzi i wraca dopiero za 5 miesięcy...
                Pozdrawiam

Komentarz

hejka mam pytanie z innej beczki czy ktos wie jak dlugo wazna jest wiza turystycza? chodzi mi o to czy jak wyrobie sobie teraz to musze leciec natychmiast czy moge np za 2 lata? jesli ktos sie orientuje prosze o informacje pozdrawiam.

[%sig%]

Komentarz

Bardzo dziekuję wszystkim, którzy mi odpowiedzieli i sorry, że robie to dopiero teraz - po prostu wyjechałam na pare dni.
                    Do Izy: dzieki za informacje. Zdaje sobie sprawe,że dolot nie może być tani prawie na koniec świata. Po prostu nie miałam pojecia jaka kwota wchodzi w rachubę. Cena biletu mnie nie powaliła wprawdzie, ale obawiam się,że to co planujemy może się okazać koszmarnie drogie.Może ktoś znający tamte realia mnie oświeci?
                    Mąż jedzie na konferencje do Adelajdy i chce mnie zabrać, tak samo dwoch jego kolegów chce jechac z żonami. Potem planujemy wynająć busika z kierowcą ( a może bez) i pare dni pozwiedzać kraj. Nastepnie przelot do Nowej Zelandii i tam znowu parę dni.
                    Marzy mi sie taka eskapada, ale zdaję sobie sprawe,że to horrendalne koszty...
                    Czy naprawdę warto wydać tyle kaski, spędzić tyle czasu w powietrzu by podziwiac uroki australijskie - napiszcie, proszę.
                    Pozdrawiam

Komentarz

zajrzyj na strony oz experience ( australia ) , kiwi experience ( nowa zelandia ) - chyba najtanszy sposob zeby zobaczyc esencje kraju i kultury z opatrzonym komentarzem rdzennnego przewodnika.. oferta dla tych co wolą poznawac i odkrywac bardziej od plawienia sie w hotelowych luksusach.

Komentarz

Ja do Australii wybieram sie dopiero za rok w lutym, planuje spedzic tam okolo 5 tygodni bo bedac tam nie wybaczylbym sobie ominiecia Bora Bora i Tahiti. Sama Australia jednak nie musi byc droga. Jest taka strona www.5vorflug.de Nie maja oni jeszcze oferty do Australii na sierpien bo u nich najlepiej buchowac lasty ale na przyklad na dzien dzisiejszy oferta na maj z wylotem z Monachium, Duseldorfu lub frankfurtu - jedna przesiadka w Dubaju a w tym jest juz wlasnie samochod campingowy przystosowany dla dwoch osob plus dziecko zarezerwowany na caly pobyt. Oferta to 13 dni a cena 1250 euro. sadze ze lepszej ceny za lot plus zakwaterowanie nie znajdziesz. Owszem lot jest do sydney ale wylatujac wczesniej a majac auto campingowe na 13 dni mozna dojechac wlasnie do Adelajdy zwiedzajac wszystko po drodze- zreszta tak stoi wlasnie w programie bo jest to oferta jakby fakultatywnej objazdowki- Fly & Drive..

Druga mozliwosc jesli interesuje cie tylko lot zapraszam na singaporeairline- z frankfurtu lub zurichu z przesiadka w singapurze- lecialem z nimi, bardzo fajna linia dodatkowo od lutego puscili juz w obieg tego najwiekszego boeinga- 2 pietrowego wiec z singapuru do sydney bedziesz miala okazje z nim sie przeleciec. Wowczas polecam tez postoj w Singapurze, chocby na 3 dni bo naprawde fajne miasto- jesli masz ochote tutaj taz moje zdjecia dla zachety (-:

http://permesco-singapore.blogspot.com

Pozdrawiam i trafnych wyborow. P

Komentarz

British Airlines ma promocję na lot z [url=http://www.tanie-latanie.net/tanie-loty/Australia-Sydney,13216,1.html]Warszawy do Sydney[/url] za 2778 zł - czy to dobra cena ? słyszałam o możliwościach dotarcia do Australii za znacznie mniejsze pieniądze (w 2 strony za tyle co ten lor BA) - jak wygląda sprawa lotów na antypody na dzień dzisiejszy ?

Komentarz

ja znalazlam najtansze loty rejsowe z Londynu i Frankfurtu, okolo 3000PLN w dwie strony z miedzyladowaniem np w Pekinie - China airlines, dosyc dostepne ceny maja takze linie arabskie gdzie miedzyladowanie jest w Dubaju. Mozna tez wykorzystac niemieckie czartery do Azji np HongKong, Singapur, Bangkok a potem przesiasc sie w tanie lokalne linie latajace do Australii
                            a na wiedzanie Australii proponuje wybrac autobus z opcja "wielokrotne przystanki", wykupuje sie bilet na trasie np Sydney - Cairns z 10 przystankami po drodze. w miejscach przystankow zostaje sie na kilka dni zeby pozwiedzac i jedzie dalej, tania i dosyc wygodna forma zwiedzania (

Komentarz

Do Patrik
                              Zdjęcia fajne tylko ciśnie mi się na język tekst Kazika: "Gdybyś dał mi nóż, to bym zabił Twojego wizażystę..."

Komentarz

Trwa
                              X