Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Australia & Wyspy Fidżi PORADY

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Australia & Wyspy Fidżi PORADY

Witajcie na przełomie marca i kwietnia lecimy do Australii, ale

głównym celem naszym jest Fiji, wszystkie bilety już są teraz

trzeba ogarnąć całą resztę. Jeżeli ktoś z was ma jakieś rady

i doświatczenia w tym temacie to chętnie skorzystamX(

Komentarz

Cisza i cisza o A moze ktoś doradzi co mozna robić przez 3 dni w Melbourne co jest warte zobaczenia?

Komentarz

W związku z tym, że został niespełna miesiąc do długo oczekiwanego wyjazdu,

postanowiłem w ramach wstępu napisać, jak przebiegają nasz przygotowania.

Generalnie sam pomysł wyjazdu w te rejony narodził się niespełna 10 miesięcy temu,

a mianowicie w samolocie Australijskich lini lotniczych JETSTAR, którym wracaliśmy z

Denpasar na Bali do Singapuru B) Stało się to w dość śmieszny sposób, bo przeglądając

magazyn pokładowy i anaizując siatkę połączeń lini zawiesiliśmy oko na najbardziej

wysunientej na wschód destynacji, a mianowicie na FIJI B) Jak dla mnie Fiji było takim

swego rodzaju synonimem odległości względem Polski. Postanowiliśmy wtedy, że polecimy

tam niebawem łącząc ten kierunek z Australią. Ponieważ jest to jedna z dwóch opcji, którą można

wybrać, aby się tam dostać. Dróga to przelot z zachodniego wybrzeża USA, ale to bezsens, bo lepiej

z tamtych rejonów lecieć poprostu na Hawaje >< Gdzie loz z LA trawa 6h a do Nadi na Fidżi 11h.

Realizacja naszych planów stała się realna, gdy linie Qatar airways postanowiły uruchomić

bezpośrenie połączenie z Warszawą, a przy tej okazji sypnąć super atrakcyjnymi cenami również

na Australię A konkretnie udało nam się kupić bilet w Listopadzie z wylotem 18.03 - 05.04(tu)

W cenie 3800/os w świetnych godzinach, bo oczekiwanie w Doha przy locie do Melbourne to 2h 40min

a w drodze powrotnej 3h. Dla nas idealnie, bo nie znosimy lotnisk i wielu godzin oczekiwania na nich:X

Komentarz

X(X(X(czekam na dalszy ciąg przygotowań
          Fidżi ...ehhh:P:P:Pzazdroszczę jak diabli:P:P:P

Komentarz

Gdy mieliśmy juz podstawowy przelot to przyszedł czas na zastanowienie się co i ja....

Ile czasu chcemy przeznaczyć na Australię, a ile czasu na Fidżi. staneło na tym, że po przylocie

do Melbourne spędzimy tam trzy dni, przede wszystkim po to, aby odpocząć po mega długim

pocie, bo doha-melbourne to ponad 14h lotu (td) Więc trzeba będzie non-stop o

na następny dzień udało nam się kupić bilet w Jet Starze na przelot do Sydney za ok 200zł /os

W sydney będziemy również trzy dni. I tu pojawił się pierwszy Zonkn okazało się, że ceny przelotu

do Nadi na Fiji nawet w Jetstarze są popierdo....... drogie w zasadzie pięciokrotnie niż wcześniej:?

Ale cóż jak się powiedział A to trzeba powiedzieć , było już za późno, żeby się wycofywać.

Suma sumarum zakupiliśmy ten bilet w Qantasie, bo cena była w zasadzie taka sama, a

jednak to lepsze linie pomimo tego, ze jet też jest naprawdę wporządku, ale na żaden servis

nie można tam liczyć w przeciwieństwie do lini Qantas(tu) Za 2 bilety zapłącilismy ok 4500zł, a lot

to zaledwie 5h z Sydney więc uważam, że BARDZO DROGOB)- Ale mieliśmy przynajmniej już

wszystkie przeloty z głowy X( ... CDN

Komentarz

Bepi B)- Ty mi tu nie kokietuj, bo puki co to tobie właśnie wszystcy zazdroszczą, jutro

Będziesz w KENI!!!!!!!!!!!!!!!X(B)

Komentarz

Fiji malina, a i relacja zaczyna się malinowo (tu)

Komentarz

Z góry sorki za ortografie, ale cóż bywa......

Komentarz

Malina hmmmmmm Mara78 postaram się, powiem więcej od bardzo dawna

nie mogłem zdecydować się na zakup kamerki, ale uz jestem w posiadaniu więc mam nadzieje,

że nawet jakis film uda mi się stworzyć, kto wie heheheheheheh:

Komentarz

ehhdobrze że po moim powrocie bedę miala się znowu na co czekać i czym nakręcać:P

Komentarz

Tak ten filmik oglądałem milion razy, a ten ponizej 2 miliony ehehehehehheehB)X(

http://www.youtube.com/watch?v=ivNAoMXN4ko

Komentarz

Wow co to będzie za relacja takie kierunki :::::::::::, ah zazdroszczę ale w pozytywnym znaczeniu

Komentarz

Daleko mi do waszych wypasionych i bardzo szczegółowych relacji, ale liczą się chęci

A naprawdę bardzo się staram :X

Komentarz

Kwestie pobytu na Fiji już też dokładnie ogarnelismy, a mianowicie po przylocie do Nadi,

która leży na głównej (nieciekawej) wyspie Suvie spędzimy jeden dzień w hotelu do którego poniżej

przesyłam link, generalnie ceny na Fidżi MASACRA drozej jeszcze niz w Australii :X:

http://www.aquariusfiji.com/

Komentarz

Trwa
                              X