Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

jakie sa ceny na Barbados

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

:::
    Tylko te ceny hoteli.....
    Kurcze gdzie by tu wyszperac jakiegos mariota w cenie namiota

Komentarz

Holi a prywatne lokum, kiedyś cos tam węszyłam, to ta opcja na Barbadosie jest całkiem, całkiem ok.

Komentarz

Holi,wrzuć daty ,to posprawdzam u Helmutów

Komentarz

Daga teraz sie dopatrzylam ze piszesz
          Generalnie marzec. Obojetnie. Znalazlam dzisiaj Mau w fajnej cenie, hotel tez przyzwoity, mowie mojemu i co slysze, znow albo Cancun albo Taj. :X:X:X:X Zwariowac mozna. Kuknij na helmotow,nie zaszkodzi.
          A ja spadam na wyszukiwarke, bo chyba jednak bedzie Samui w marcu. Przeca nie bede sie sprzeczac, a karaiby we wrzesniu.Ech...

Komentarz

Czy ktoś był z forum bądź rozeznał dobrze Barbados ?

Komentarz

Mara widze ze Barbados siedzi w glowie><

Komentarz

Siedzi oj siedzie, lot wykukałam w bardzo fajnej cenie, wiec knuję, tylko mam dylemat albo lato, albo jesien :-( Po zawirowaniach do tej pory nie myślałam o wakacjach i w zasadzie jakos mało wakacyjna jestem dlatego myślałam o powrocie na S, ale w sezonie wakacyjnym nie widze interesujących cenowo lotów, wylukałam wiec z Karaibów Barbados, a ze Mój od zawszy był na tak na ten kierunek, wiec stwierdził ze w ciemno wchodzi, tylko temat tak średnio znam. Wiec gmeram :-))))

Komentarz

Mara,a o jakich fajnych cenkach mowa?I w jakim terminie?I skad ten lot?Mnie by interesowal koniec sierpnia/poczatek wrzesnia(:P)

Komentarz

500 euro/ wylo z Fra/ Condor/ okres- czerwiec i poczatek lipca :-)

Komentarz

Ceny jedzenia są droższe niż w Polsce, ale da się cos tanszego ugotować. Lokalne produkty są sporo tasze.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Barbados, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                      Trwa
                      X