Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Durbuy - zaczarowane miasteczko

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Durbuy - zaczarowane miasteczko

  Czy jest tu ktoś kto tam był? Podobno miasteczko jakich mało na świecie, małe, kamienne, na 1 dzień zwiedzania. Jadę za 2 tygodnie na południe Belgii i chciałbym zobaczyć Ardeny - ichniejsze góry i szukam co tam można zwiedzić jeszcze ciekawego bo będę miał z 3 dni luźniejsze

 • #2
  Witam ponownie. BYŁE WIDZIAŁEM! Przepiękne miejsce, niespotykane widoki, jakby nie Belgia. Góry, przełomy skalne, skały, kolarze MTB, spływy kajakowe. Samo miasteczko urocze! Nigdzy czegoś tak małego nie widziałem, żeby przejść z jednego krańca na drugi wystarczy 10 minut, w 20 minut można je obejść dookoła. Mnóstwo klimatycznych kawiarenek. Polecam wycieczkę autobusem na szczyt góry z basztą skąd roztacza się przepiekny widok na miasteczko i okolice.

  Komentarz  Zobacz także

  Przerwany

  Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Belgia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
  Trwa
  X