Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wakacje na pieknym Borneo

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Słuchaj , bedzie pięknie (tu)

Komentarz

Wojtek mam pytanie do ciebie.Wiem,ze oczywiscie caly sprzet moge wyporzyc na miejscu ale czy nie lepiej zaopatrzyc sie czesciowo we wlasny sprzet?Chociazby skafandry?

Komentarz

W bazie do której jedziesz dostaniesz cały sprzęt.wszystko ci odpowiednio dobiora.ja osobiście ABC miałam ze sobą, aż tyle nie waży a zawsze własne..

Pozdrow ode mnie moje ulubione najpikniejsze na świecie morze celebes

Komentarz

Heh też bym sobie pojechał A tak mogę życzyć jedynie udanego urlopu

Komentarz

zapalony turysta Napisał(a):
            -------------------------------------------------------
            > Wojtek mam pytanie do ciebie.Wiem,ze oczywiscie
            > caly sprzet moge wyporzyc na miejscu ale czy nie
            > lepiej zaopatrzyc sie czesciowo we wlasny
            > sprzet?Chociazby skafandry?

Pewnie , ja zawsze nurkuję we własnym sprzęcie , mam do niego zaufanie , znam dokładnie konfiguracje , wyważenie , opory oddechowe własnego automatu , ale ty zaczynasz swoją przygodę z tego co zrozumiałem , więc zacznij mysleć o swoim sprzęcie jak najbardziej , ale kupuj po koleji stopniowo , W tamte strony polecam piankę długą o grubosci 3 mm . Cienka 3 mm , bo generalnie bedziesz w cudownych ciepłych wodach , długa bo chroni od przypadkowych kontaktów zarówno z ostrą rafą , ponadto niektóre korale parzą - więc jest to praktyczne - wydatek nie jest poważny , a jak kupisz dobrej jakosci piankę to masz na lata z głowy . Ja 3 mm tropikalną kupowałem teraz i za firmówkę Bare 3mm zapłaciłem 400 zł - nie jest to pianka najdroższa , ale zdedydowanie i nienajtańsza w tej kategorii . Bardzo Ci zazdroszczę (w pozytynym sensie) , masz koniecznie wszystko ładnie opisać jak wrócisz , mnie i następnym bedzie łatwiej , a Borneo + nurkowanie Sipadan to dla mnie obowiązek - ale jeszcze nie w tym roku

Komentarz

dzieki wielkie za pomoc,po powrocie odezwe sie o ile nie umre z zachwytu
              Pewnie przed wyjazdem jeszcze jakies pytania przyjda mi do glowy,wiec bede zameczal.

Komentarz

Pewnie nie umrzesz...hi,hi...ale zachwyt murowany.Ja do konca zycia nie zapomne swojego pierwszego nura w lazur Morza Celebes.Czlowiek czuje sie tam jak w bajce........kolorowo i pieknie......ahhhh....zazdroszcze,ze to wszysto przed Toba..

Jak juz bedziesz na miejscu to koniecznie na kolacje wybierz sie do portu przy Dragonie.Przepyszne makarony z woka serwowane na ulicy przy plastikowych stolikach......odlot smakowy.No i jak jestes smakoszem kawy to koniecznie malezyjska z lodem.....mniami..

Komentarz

No też zazdroszczę tego wyjazdu....
                  My się przygotowujemy z żonką do wyjazdu do Tajlandi na jakiś niecały miesiąc. Przewodniki kupione,plan zaczyna się rysować.....ale wszystko musimy pozapinać na wszystkie guziki i do tego na wiele możliwych wariantów bo to ma być dziki wyjazd.
                  W każdym razie powodzenia i miłego nurkowania.

Komentarz

Witam
                    ja wybieram sie na Borneo 24.02 na dwa tygodnie ,kota kinabalu tydzien treeking,nurkowanie Labuan wraki i reszta na sipadan i okolice z mojego doswiadczenia lepiej bukowac na miejscu ,bez cisnien a pare miejsc na nurki zawsze sie znajdzie pozdrawiam rafal

Komentarz

Nie wiem jakie jest Twoje doswiadczenie Rafal z Borneo,ale niestety bukowac pewne rzeczy trzeba z wyprzedzeniem ze wzgledu na limity.Ja tez bukowalam na miejscu i niestety pare atrakcji Mnie ominelo,bo nie bylo juz miejsc na pare dni do przoduDrugi raz nie podjelabym tego ryzyka.
                      No chyba,ze ktos ma czas,zeby poczekac 2-3 dni na wolne miejsca to tak.

Komentarz

witam
                        bede tam prawie 4 tygodnie wiec panika mnie omija ale dzieki

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Borneo, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                        Trwa
                        X