Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bułgaria to nie tylko plaża

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bułgaria to nie tylko plaża

Wielu z Nas Bułgaria kojarzy się raczej z wakacjami na plaży, Złote Piaski itd. A przecież można tam znaleźć również inne atrakcje. Właśnie tytułowe góry. Mamy do dyspozycji góry Piryn (ośrodek narciarski Bansko), Riła (ośrodek Borowec). Te akurat znam z punktu widzenia szaleństw narciarskich. Pewnie są i inne.
    Dlaczego Bułgaria kojarzy się tylko z plażowaniem a nie ze sportami zimowymi? Chyba tylko przez to, że wielcy operatorzy oferują tylko wyjazdy wakacyjne do Bułgarii, a zima to już chyba mało ofert jest w tym kierunku. A Bańsko jako takie oferuje całkiem fajne warunki dla narciarzy. I całkiem tanio można tam dojechać i spędzić czas. 7-mio dniowy wyjazd na narty z Warszawy wraz z hotelem, dojazdem na stok, śniadaniami i obiadokolacją w Bansku, opieką pilota, ubezpieczeniem można już mieć za 950 zł (pokój 2-osobowy).

Potwierdzamy! Bułgaria też jest piękna zimną. http://goo.gl/ROp0ZW

Komentarz

Główne biura podróży mają jako TOP3 zawsze wyjazdy do Bułgarii. Ludzie jeżdżą żeby na pięknych plażach opalać się w cudownym słońcu w pięknym przez bite dwa tygodnie ;-). Potem przychodzi zima i jakby cisza, Bułgaria milczy.. A szkoda! Byłam kiedyś w zimę, oczywiście odwiedziłam Bańsko. Ja akurat byłam z Wytwórnią Wypraw. Fajna organizacja, mili ludzie. No i te stoki.. Polecam każdemu, kto kocha narty, serio :-)

Komentarz

Bańsko bardzo fajne. Byłem tam jakiś czas temu i faktycznie fajne miejsce, warte odwiedzenia. Porównując do Francuskich Alp to na pewno mniej ludzi i taniej, co nie znaczy że gorzej. W tym roku wybieram również podobny kierunek.
        wikia ta Wytwórnia Wypraw to dla mnie nieznane biuro, może napiszesz coś więcej o nich? Widzę, że nie mają na ten sezon Bańska ale jest Kopaonik w sąsiedniej Serbii. Cenowo bardzo atrakcyjny wyjazd. Muszę więcej poczytać o tym miejscu i tym biurze.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Bulgaria, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X