Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

SKY CLUB Bułgaria

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• SKY CLUB Bułgaria

Czy ktoś wybiera się ze Sky Clubem do Bułgarii do hotelu Green Park? Jeśli tak proszę o opinie. Informacje przeczytane na forum o Sky Club są niepokojące.......

Witam, znam ten hotel ponieważ miałam okazję zobaczyć go w zeszłym roku będąc w Bułgarii.
    Plusy: rodzinny, b.dobre jedzenie, przyjemna obsługa, czyste pokoje, których standard jest o dziwo na bułgarskie warunki naprawdę dobry. Mini klub dla dzieci.
    Minus: zależy dla kogo..ale dla mnie za spokojna mała miejscowoś...ale o tym się pisze, że Kiten małe. Dużo zieleni - tak na prawdę to taki mały lasek... dojcie nim do plaży.
    Plaża piaszczysta ładna, niewiele takich plaż w europie piaszczystych.
    Ogólnie polecam dla rodzin z dziećmi dobry standard i wypoczynek Moja ocena szkolna 4+

Komentarz

Dzięki za info. Przyznam szczerze, że mnie trochę uspokoiłaś.....

Komentarz

~rudasek napisał(a): > Czy ktoś wybiera się ze Sky Clubem do Bułgarii do hotelu Green > Park? Jeśli tak proszę o opinie. Informacje przeczytane na > forum o Sky Club są niepokojące....... WITAM jadę do green park 22 czerwca też proszę o więcej inf chciłabym wiedzieć jak jest z tą wersją al inc czy warto czy lody sa tylko dla dzieci ( jadę z 15 letnia córką) czy dla wszystkich którzy maja al inc. interesuje mnie wycieczka do turcji czy kupić z sky club czy może na miejscu czy ktoś jeszcze leci tego dnia co ja lecę z katowic

Komentarz

Alicjo,
          jeśli już wróciłaś z Bułgarii to daj znać ....jak to wszystko wygląda na miejscu....

Komentarz

witam wróciłam jeśli chodzi o sam hotel to jest super duży czysty gustownie urządzony piękne sofy na holach pokoje duże wszystkie z balkonami w każdym klima indywidualnie sterowana tv ( z polskich programów to viva)lodówka w łazience suszarka do włosów ręczniki hotelowe restauracja duża klimatyzowana stoliki również na tarasie.jedzenie można powiedzieć dobre i dużo tylko często się powtarza napoje co kto lubi piwo wino cola ogólnie to co w ofercie sky-club ale zl sa podawane tylko do godz 22 a nie jak w ofercie do 23 basen jest duży czysty przez cały dzień jest ratownik.można się kompać tylko do 18 bo później basen jest dezynfekowany,nie ma też wszystkich atrakcji sportowych które są w ofercie to chyba tyle acha codziennie są lody i gril bar czyli 2 rodzaje kiełbasek frytki pulpeciki(dobre)i duże ilości warzyw.jeśli chodzi o samo kiten to dziura ja nie mam dużych wymagań ale nic sie tam nie dzieje nawet nie ma fajnych pamiatek żeby kupić chyba że ktoś lubi odpustowe bibeloty wiem że młodzi ludzie no nie jestem taka stara ale chodzi mi o takich młodych no 18 do 20 kilku lat to jęździli na dysko do słonecznego brzegu wiem że w kiten jest 1 porządna dyskoteka dobre warunki dla dzieci częsty widok matki karmiącej piersią i płacz dzieci są specjalne krzesełka dla maluchów jakbym miała podsumować jednym zdaniem to hotel i jego otoczenie super nawet 5 natomiast samo miasto kiten i przyległości oraz atrakcje to 3 w skali od 1 do 5 oczywiście jeszcze nie wspomniałam o naszym rezydencie krumie świetny młody człowiek zwracajcie się do niego w każdej sprawie naprawdę bardzo miły i uczynny wiele krajów już z wiedziłam ale pierwszy raz miałam takiego rezydenta nie pojawiał się raz czy dwa przez cały pobyt ale był codziennie cały dzień wielkie podziękowania dla kruma ,jemu naprawde zależało żeby każdy był zadowolony .to chyba tyle jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytania to odsyłam na emaila ponieważ teraz żadko wchodzę na forum .acha jeszcze jedno bułgaria a przynajmniej region gdzie była to typowo pokomunistyczne państwo jeśli ktos liczy widok super aut na ulicy to niech zapomni stare tylko turyści przyjeżdzają czymś lepszym pozdrawiam alicja

Komentarz

Alicjo wybieram się tam 31.07 na 10 dni mam pytanie jak wygląda animacja dla dzieci,czy jest jakas animacja w języku polskim,czy są wyswietlane filmy po polsku ?opisz mi bardzo proszę te animacje,a jak a animacjami dla dorosłych,czy coś się dzieje wieczorami?czy byłaś na wycieczkach?interesuje mnie wycieczka do Istanbułu?

Komentarz

daro11 napisał(a):
                > czy byłaś na wycieczkach?interesuje mnie
                > wycieczka do Istanbułu?

wycieczka do Istambułu??? chyba pomyliło Ci się z Turcją))))

Komentarz

> wycieczka do Istambułu??? chyba pomyliło Ci się z Turcją))))
                  Nikomu nic sie nie pomyliło z Turcją.Jeśli nie wiesz o co chodzi to albo zapytaj,albo wcale nie zabieraj głosu.

Komentarz

Trwa
                  X