Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Słoneczny Brzeg- 06.07.2007

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Słoneczny Brzeg- 06.07.2007

Hej wylatujemy z katowic do Słonecznego Brzegu 06.07.2007 czy ktos wybiera sie tam tez w tym terminie ? Aha do hotelu - Amphibia

Witam! Wylatujemy z mężem w tym samym terminie z lotniska w Pyrzycach a ty ? Lecimy tam juz trzeci raz pozdrawiam Marta Biernat

Komentarz

Hej lecimy z mężem do Bułagi po raz pierwszy.Jesli masz dla nas jakies rady to super.Też lecimy z Pyrzowic.Ale sie cieszę że ktos się odezwał .Lecicie sami czy ze znajomymi ,nasi sie wykruszyli.Miłe towarzystwo zawsze sie przyda!!!! .Mój meil zuzabaranska@op.pl Pozdro Zuza

Komentarz

witam mam pytanko do osoby ktora byla juz w hotelu amphibia;-) lece tam we wrzesniu! i chcialabym zapytac czy to fajny hotel i czy biuro podrozy mowi"prawde" i nie wykiwa nikogo? czy warto jzdzic na te wycieczki fakultatywne?? ja mam zamiar pojechac do delfinarium i do istanbulu!! czy warto?? to nasz pierwszy wyjazd dlatego prosimy o podpowiedzi;-) a tam sa normalne gniazdka ( jesli chodzi o ladowanie telefonu;-) ) prosze o odpowiedz pozdrawiam

Komentarz

Witam tak są normalne gniazda w pokojach hotel amaphibia jest super. Lece tam z mężem już trzeci raz i jestesmy zadowoleni... Naprawde Polecam!

Komentarz

Jeśli potrzebujesz dostać się z Katowic lub okolic na lotnisko w
            Pyrzowicach,Balicach lub na Okęcie to napisz do mnie maila-oferuję transport
            samochodem kombi z klimatyzacją, w tygodniu transport możliwy w
            godz.popołudniowych i wieczornych oraz nocnych , w weekendy 24h.Cena
            atrakcyjna-do uzgodnienia w zależności od ilości km.
            W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy:
            dowoz.na.lotnisko.pyrzowicemalpkagazeta.pl

--
            tel.+48 505 795 375

Komentarz

Witam serdecznie! My także lecimy ( 2 osoby) z Pyrzowic w piątek 6 lipca, będziemy mieszkać w Amphibi. W Bułgarii pierwszy raz. Bardzo się cieszę że już kogoś znam - w grupie raźniej

Komentarz

Czy naprawdę tak polecasz Amphibię??? Musimy szybko podjąć z mężem decyzję odnośnie hotelu-Amphibia czy Kotva,czytam mnóstwo różnych opinii i sama już nie wiem... podobno w Amphibii łazienki są nie do przyjęcia, woda przelewa się z nich na pokoje-czy to prawda??Błagam o kilka zdań nt tego hotelu...

Komentarz

Trwa
                X