Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bułgaria-hotel Planeta-od 03.08.07 ktoś jeszcze jedzie??

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bułgaria-hotel Planeta-od 03.08.07 ktoś jeszcze jedzie??

Jedziemy z kolegą do Bułgarii z biurem ATUR z Poznania. Słoneczny Brzeg - hotel Planeta termin 03.08 - 17.08 wylot z Warszawy Czy ktoś z was jeszcze jedzie na ta wycieczkę?? Jeśli tak - proszę o kontakt Zorganizujemy ekipę na imprezowe szaleństwo moje gg 11160013 Pozdrawiam, Estera

nikt nie leci?? jak lecicie dajcie znać

Komentarz

Hej, własnie wrócilismy z biura. Kupiliśmy tydzień w tym hotelu. Lecimy z Poznania- 4.08. Będziemy tam tydzień. Być może do zobaczenia

Komentarz

Hej, my także wylatujemy 4.07 z Poznania.... Nasze żony zdeklarowały się, że wieczory spędzać będą z dziećmi....więc z kologą jesteśmy "prawie" solistami ))
        Więc...do zobaczenia Pani Ambervaletta )))

Komentarz

To fajnie, ze lecicie z dziećmi. My lecimy w dwie pary z dwoma maluchami. ale my z koleżanką nie zdeklarowałyśmy się, ze bedziemy siedzieć z dziećmi . Będzie sprawiedliwie- raz my mamy "wychodne" a raz Panowie. W jakim wieku macie dzieci?

Komentarz

Mała śliczna Ola i łobuz Patryk )) ... Justynko

Komentarz

No ładnie się dałam podejść! A już myślałam, że znalazlam dla nas towarzystwo, podczas gdy tatusiowie będą niańczyć dzieci . Trudno- rozejrzymy się z Izą na miejscu

Komentarz

Trwa
              X