Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

nessebar beach nord

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• nessebar beach nord

Mam pytanie czy ktoś wie czym różni sie hotel nessebar beach nord a nessebar beach sud ? wyjezdzam do tego hotelu 11 sierpnia . Wycieczke zamawiałem w neckermannie. W polskim katalogu jest zaznaczony jako sud w niemieckim jako sud & nord. Nie wiem czy ma to jakięś znaczenie

Te hotele nie różnią się niczym pozatym, że Sud jest z widokiem na morze i wschód a nord na zachód

Komentarz

DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ NIE MASZ MOŻE JAKIŚ INFORMACJI O OKOLICY HOTELU CZY DALEKO JEST DO CENTRUM SŁONECZNEGO BRZEGU I TYM PODOBNYCH

Komentarz

Hmm tego pewnie sie dowiemy na miejscu Również mam zamówioną tą samą wycieczkę, ten sam termin i to samo miejsce

Wg katalogu te pokoje z widokiem na morze nie mają klimy, ale pani w neckermanie powiedziała że każdy pokój ma klimę

Komentarz

My też jedziemy 11 sierpnia i mamy ten sam problem - juz myślałam ,że jedziemy do nikąd!!! o mało nie dostałam zawału my wylatujemy z poznania skąd Pan ogólnie jesteśmy z zawiercia i też mamy ofertę z neckermana i tak jak pan zrobioną umowę

Komentarz

Dokładnie to ja jadę do tego hotelu w tą sobotę czyli 28 lipca także nie wiem jeszcze dokładnie co do odległości jeśli się czegoś dowiem to napiszę A narazie jedno mogę powiedzieć Że blisko hotelu są jakieś 3 aquaparki. Podobno jedzenie jest tam pyszne , basen czysty, pokoje też czyściutkie. Nic do dać nic ująć

Komentarz

Aniu-Saro2007 proszę przestań konfabulować. Przecież jeszcze tam nie byłaś. [url]http://www.nessebarbeach.com/[/url] [url]http://www.holidaycheck.de/hotel-Hotelbewertungen_Hotel+Nessebar+Beach+Nord+++Sued-ch_hb-hid_2983.html[/url] [url]http://www5.neckermann-reisen.de/nec2/showHotelDetails.do;jsessionid=3B2475E9AD68BE4DDA2 73D8E748DD519.tc55_as5?code=NEC_FAMI_42266A&provider=CS&departureDate=19.09.2007&duration=7&package=1&departureAirport=&destinationAirport=BOJ[/url] [url]http://www2.neckermann.nl/vliegvakanties/bulgarije/zuidelijke-bulgaarse-Riviera/zonnestrand/hotel-nessebar-beach/overzicht.aspx?object=nvn_blank_42175a_s[/url] ~Tata

Komentarz

Ja akurat jestem z warszawy, i jadę z dziewczyną (ja 20 ona 19 lat). Wylot mamy o 16 z minutami, tam jesteśmy 11.08 kolo 20 czy jakos tak. Co do aquaparku jak ktoś napisał, niedaleko bo w sumie od regionu burgas (wg strony kolo 35 km) jest taki aquapark:

http://www.aquapark.bg/

28 lewa za cały dzień tam Sądzę że trzeba się dowiedzieć ile kosztuje przejazd tam, być może jeżdżą jakieś okoliczne busiki w miarę tanio.

Mam też pytanie do jadących ile trzeba gdzieś wziąć pieniędzy na tydzień?? bo się zastanawiam. Mimo że wycieczka all inclusive to jednak np na taki wypadzik do aqua parku trzeba mieć z 70 lewa już

Jak coś to jestem na gg 580500 przeważnie niewidoczny jak ktoś by chciał pogadać

Komentarz

My też jedziemy w tym samym terminie i też z Warszawy. Dobrze wiedzieć że jadą w tym samym czasie jacyś polacy bo już sie martwiliśmy ze bedziemy sie bawić z samymi niemcami i anglikami.

Komentarz

a w jakim wieku jesteście ??

Komentarz

WITAM MY MAMY 27 I 23 LATA MAMY NADZIEJE ŻE BĘDZIE WIĘCEJ PAR W PODOBNYM WIEKU . GRUNT TO DOBRE TOWARZYSTWO NIE WAŻNY JEST WIEK. DAMY RADĘ OBY TYLKO NIE BYŁO INNYCH PROBLEMÓW

Komentarz

No to idealnie mam nadzieje ze się dogadamy ciekawe jak inni. I ile polaków bedzie tam. Jak chcesz to zagadaj na gg 580500 to pogadamy

Komentarz

Byłem w Nesseber. Właśnie wróciłem. Pytajcie.

Komentarz

WITAM JAKIE WARAŻENIA MASZ PO POBYCIE W TYM HOTELU
                            CZY WSZYSTKO ZGODNE Z OPISEM W KATALOGU I CZY JEST MOŻLIWIE USYTUOWANY W SŁONECZNYM BRZEGU CHODZI MI DOKŁADNIE CZY JEST BLISKO DO CENTRUM

Komentarz

~Zaki napisał(a):

> Byłem w Nesseber. Właśnie wróciłem. Pytajcie.

Ja mam kilka pytań.
                              Lepiej jest wymienić pieniądze tam czy u nas w Polsce?
                              Ile gdzieś trzeba mieć lewa na tydzień tam ? (mam all inclusive)
                              Jak tam jest z tymi wycieczkami fakultatywnymi? Ciekawe są ?? bo nie wiem czy sie na nie szykować na nie czy nie
                              Byłeś w jakimś aqua parku w okolicach? Np w tym co podałem wyżej?

Dzięki za odpowiedzi
                              Pozdrawiam
                              Piotrek

Komentarz

Trwa
                              X