Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Słoneczny Brzeg Hotel Diamond

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Słoneczny Brzeg Hotel Diamond

Witam! Czy ktoś wybiera się z Wrocławia w tym samym czasie do Hotelu Diamond. A może ktos wie nie co więcej o tym hotelu. Po dzisiejszej opinii nie co się załamałam ale może ktoś coś pocieszy? Każda informacja będzie dla mnie cenna.

witam
    właśnie wróciłam ze SB i dodałam swoją opinie o hotelu, jeśli masz jeszcze jakieś pytania, na które będę umiała odpowiedzieć to służę pomocą
    pozdrawiam

Komentarz

Chciałem sie dowiedziec jakie sa ceny w SB...

obiad , kolacja, ogolenie alkohol ogólnie jedzenie

czekam na odpowiedz

Komentarz

cześć
        ceny w SB są troszeczkę wyższe niż w innych miesjscowościach ale i tak bardzo zbliżone do polskich cen, owoce-drogie (może jeszcze nie był sezon?), ceny w lokalach-to samo co u nas, a alkohole-tańsze (wina od 4 leva:-) i to nawet dobre), za to wg mnie drogi sprzęt plażowy-komplet parasol i dwa leżaki-18 leva (ale jak ktoś nie chce to leży na własnym kocyku tylko troszkę dalej od morza); przelicznik 1 lv x 2 zł (w zaokrągleniu)
        pozdrawiam

Komentarz

Cześć . Wróciliśmy z hotelu diamod w bułgarii. Jedzenie kontynentale - żarcie nie do przejedzenia, bierzesz ile chcesz - za napoje sie płaci. Hotel i obsługa na wysokim poziomie - bez zastrzeżeń. Kase najlepiej wymieniać w hotelu lub banku ( bank po prawj stronie jak wychodzisz z hotelu ok 20m). Pod żadnym pozorem nie wymieniaj kasy w ulicznych kantorkach ( tam kurs jest wyższy i na to sie najczęjściej nabierają - bo doliczają jakieś opłaty). Buty, ciuchy itp to podróbki. Fajny sklep z butami jest po przeciwnej stronie ulicy.

Komentarz

Ja bylam w tym hotelu z Triady, 10 dni. Wrocilam w piatek. Bylo ekstra. Gdybym miala wybrac jeszcze raz, albo komus polecic - napewno bylby to hotel Diamond. Swietnie umiejscowiony, pokoje w porzadku - dokladnie jak na fotkach w katalogu. Klima dziala bez zarzutu (indywidualnie sterowana), jest lodowka w pokoju. Jedzenie - moim zdanie - super. Sniadania moze troche monotonne (musli, ser bialy i zolty, mortadela, pomidor, ogorek, jajecznica w 2 wydaniach, jajka sadzone, czasem na twardo, nalesniki, dzem, miod, jakis tam chyba bekon i 2 rodzaje chleba i cos w rodzaju bulek i bagietek), ale za to kolacje... wypas. Jesz ile chcesz, a do tego: chyba z 10 rodzajow salatek, surowek i innych warzyw, zawsze frytki, ziemniaki pieczone, ryz i makaron. Kilka rodzajow miesa i ryba. Pizza, nalesniki, zupy, przystawki... Na deser ze 4 rodzaje ciast/ciastek/ciasteczek + owoce - zawsze arbuz, melon, banany, jablka, brzoskwinie lub nektarynki, pomarancze... Takze kazdy znajdzie cos dla siebie. Obsluga, jak juz ktos wspomnial, bardzo mila. Nie spotkalam sie ani razu, zeby ktos mial cos do Polakow, tak jak to sie slyszy, ze bywa w innych hotelach. A naprawde czasem bywaja powody, zeby miec nas dosc :P W hotelu sa 3 bary, sa to jedne z najtanszych w SB chyba... Piwo tanie jak woda, wodka tania jak piwo itd No i te happy hours Zyc, nie umierac. Do tego tuz pod hotelem jest jeden z najtanszych, albo najtanszy supermarket. Swietnie zaopatrzony i naprawde tani. Co do tych win... Taka np Kadarka kosztuje max 2,5 leva wiec to naprawde sa grosze... Basen w hotelu jest calkiem spory i przez 10 dni nie widzialam, zeby byl tam tlok. Tzn, w wodzie nie bylo tloku, bo lezaki byly zazwyczaj zajete co do jednego. Z hotelu jest troche moze do plazy "daleko" ale jest to kwestia max 10 minut. No to chyba wszystko co mi przyszlo do glowy zeby napisac :] Jak ktos ma jeszcze jakies pytania, to slucham

Komentarz

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Trochę byłam rozczarowana tymi opiniami o hotelach. ale teraz wiem, że mogę jechać spokojnie.

Komentarz

Mysle, ze naprawde mozesz jechac tam ze spokojem Nawet zazdrosze Ci troche, ze Twoje wakacje dopiero przed Toba...

Komentarz

Trwa
                X