Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

"BAWIŁEM" W HOTLU MENABRIA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• "BAWIŁEM" W HOTLU MENABRIA

Witam. W lipcu \"bawiłem\" w Hotelu Menabria z biurem LAGUNA TRAVEL z Krakowa. Chciałbym Wam przekazać odrobinę wspomnień... Hotel z zeszłego roku, ale nadaje się już do remontu. Masa niedoróbek od pękających płytek, zalanych łazienek, psujących się klimatyzatorów do fatalnej obsługi. Widok zaplecza hotelu przypomina wisypisko na śmieci. Dla piechurów miła niespodzianka na miejscu! Do plaży (płatnej) nie 200 ale ok 700 metrów marszu. Wycieczki fakultatywne są jawną kpiną z klienta. Warna i pseudo wieczór bułgarski to wyciąganie pieniędzy od ludzi liczących na zobaczenie czegoś interesującego. Pan przewodnik uczył się chyba w socjalistycznej szkole kaowców... opieka żadna... tragedia. jakość/cena: za pseudo 3 bułgarskie gwiazdki w innych krajach można liczyć na dużo wyższy standard. Nie warto przepłacać. żadnej infrastruktury sportowej, muzyka pana grajka na tarasie głównym ryczy do 23 w nocy... trzeba się bawić, wyjścia nie ma... pokoje: Klima jest! choć się psuła. Meble nowe. TV bułgarska i rosyjska, eurosport działa jak zechce... masa usterek technicznych. \"kabina\" przysznicowa jest najnowszym wymysłem bułgarskiej myśli inżynierskiej, po wzięciu natrysku w łazience pozostawała woda po kostki... posiłki: miną lata świetlne zanim Bułgarzy zrozumieją co to czystość, higiena i miła obsługa. śniadania monotonne, pseudo szewdzki stół w połowie śniadania brakowało wszystkiego i zaczynało się polownie na produkty..żenada. Obiady podawane do stołu, monotonne, wybór żaden. Atrakcją stołówki była rodzina jaskółek latających nad głowami gości wykonując w locie czynności fizjologiczne nad stołami. Pozostawały restauracje na mieście... basen: basen publiczny! brak prysznicy! kazdy z ulicy za 2 leva moze wejść, zdjąć gacie i wskoczyć do wody. Hałas, masa małych, średnich i dużych Bułgarów szalejących wokół. Woda basenowa służy jako wodopój dla ptaków. czystość i obsługa: pokoje w miarę czyste, chociaż pani sprzątająca pojawia się losowo w pokojach na piętrze zmieniając

Wpisz opinię o hotelu na www.wakacje.pl w dziale hotele. Ja napisałam o pewnym hotelu, że zdjęcia nie prawdziwe itp. Moderator moją opinię usunął.

Komentarz

to po co tam jechałes
      a co z imprezami na miescie ?

Komentarz

~orientaaa napisał(a):

> to po co tam jechałes
        > a co z imprezami na miescie ?

Gdybym wiedział co tam zastanę, wierz mi... zrezygnowałbym.
        Grandą jest opowiadanie bzdur przez pracowników biura podróży...

w pobliżu jest dyskoteka...marna, ale z 400 metrów w stronę Nowego Nesseberu jest disco w 4 gwiazdkowym Hotelu, i na plaży....

Komentarz

o matko! ja tam jadę!!!

Komentarz

kiedy będziesz? tez tam sie wybieram z rodziną
            pozdro

Komentarz

Trwa
            X