Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Słoneczny Brzeg od 1 września

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Słoneczny Brzeg od 1 września

Witam. Lecimy do Słonecznego Brzegu 01.09.07 z Neckermannem. Startujemy z Okęcia. Leci ktoś jeszcze w tym terminie?

witam;-) ja lece 7ego wrzesnia ale z poznania;-) bede tydzien a ty??? moze sie spotkamy ja bede w hotelu amphibia z biura rainbow tours

Komentarz

My będziemy w hotelu Nessebar beach sud przez dwa tygodnie, także jest duża szansa, aby się spotkać. Wybieramy się w czwórke, a Ty solo czy z towarzystwem (mniejszym lub większym)?

Komentarz

no ja lece z narzeczonym....czyli tylko w dwojke...a wy pierwszy raz w bulgarii?? bo ja tak...i sie troche obawiam wszystkiego;-) ostatnio nawet mysle ze pogoda sie popsuje bo teraz wszystko mozliwe...no ale zobaczymy;-)

Komentarz

My też pierwszy raz odwiedzamy Bułgarie. Przed podjęciem decyzji przeglądałem różne fora, ale jak będzie przekonamy się na miejscu, bo tak naprawde poleganie tylko na zdaniu innych też jest dość ryzykowne. Każdy ma jakieś swoje oczekiwania, gusty czy sposób wypoczynku. A co do pogody to jestem bardziej spokojny niż np. przed wyjazdem nad polskie morze. Ja jestem raczej optymistą i myślę, że wszystko będzie ok i już nie mogę się doczekać wyjazdu. Ogólnie nastawiam się na dobrą zabawe i Tobie też to polecam.

Komentarz

W Nessebar Beach Sud basen jest trochę płytki (120 cm). Niemcy rezerwują nad nim leżaki już od 6-tej rano. Ale można bez problemu kożystać z basenów w sąsiednich hotelach.

Komentarz

Dzięki za podpowiedż.

Komentarz

my (ja z narzyczoną) będziemy w słonecznym od 1 wrzesnia jedziemy do hotelu kokiche

Komentarz

Moi rodzice wylatują do Bułgarii 3.09 Do Hotelu Berlin z Alfa Starem

Komentarz

Pytanko do ~afrussa:
                    Wyruszacie z Okęcia czy z innego miejsca albo innym transportem?

Komentarz

dzieki za odpowiedz;-) no ja z reguly tez jestem optymistka;-) ale to moj pierwszy wyjazd wiec bez obaw sie nie obejdzie;-) juz odliczam dni... i nie moge sie doczekac;-) cieple morze....smażenie sie na slonku..... aquapark... no juz chce tam byc!!! a jak sie zgadamy???? bo napewno bedzie mozliwosc spotkania sie pozdrawiam paa

Komentarz

Mogę Ci podać nr tel., a jak będziecie na miejscu to się odezwiecie. 506189614.

Komentarz

my jedziemy autokarem z wawy

Komentarz

Cześć !!
                            My lecimy z Poznania 31.09 późnym wieczorkiem z RainbowTour, bedziemy w hotelu Amphibia - część Słonecznego Brzegu od strony Nesseburga. My czyli: ja ze swym chłopcem oraz dwóch kolegów. wiek ja 24, oni 27-29. Bardzo chętnie się z kimś umówimy na wspólne poznawanie atrakcji miasta Pozdrawiam

Komentarz

siny77 napisał(a):

> Witam.
                              > Lecimy do Słonecznego Brzegu 01.09.07 z Neckermannem.
                              > Startujemy z Okęcia.
                              > Leci ktoś jeszcze w tym terminie?

Hej!
                              Ja z moją dziewczyną też lecę tego dnia z Okęcia do Słonecznego Brzegu!! I też z Neckermana, tyle że bedziemy w hotelu Zefir Beach... O które macie wylot z Okęcia?? Odp.

Komentarz

Trwa
                              X